SGS ULTRA 50KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Karłów
Dystans:
50 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
513
Wystartowało:
451
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
438
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | 27.3km | 37.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
14.4km
Parking
27.3km
Batorow
37.9km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WITEK Andrzej 499140MINUT.PLMIRKÓWM-201M 12020-06-27 06:58:4201:10:2202:22:5603:17:3404:25:38.40 5:1811,3
2CZERNIAK Paweł 447KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKAM-301M 22020-06-27 06:58:3301:10:3202:25:2503:28:5004:53:16.30+00:27:375:5110,2
3KOZIOŁ Damian 460MARCINSWIERCTEAMZŁOTY STOKM-302M 32020-06-27 06:38:0301:16:2902:34:3303:37:4705:10:07.85+00:44:296:129,7
4GONCZARENKO Jarek 136RADKÓWM-401M 42020-06-27 06:38:2501:16:3202:35:2803:40:5105:11:50.70+00:46:126:149,6
5STELMACH Dominika 494RK ATHLETICS /ADIDAS RUNNERSWARSZAWA`K-301K 12020-06-27 06:47:3601:20:4902:38:1103:44:3005:13:51.75+00:48:136:169,6
6JUREK Michał 43WROCŁAWM-303M 52020-06-27 06:37:3101:17:1002:41:0003:51:0105:16:18.95+00:50:406:199,5
7BRYSZ Michał 15STOWARZYSZENIE BIEGACZY GÓRSKICH PODBIEGKRAKÓWM-304M 62020-06-27 06:36:2501:16:4202:38:0403:45:3705:17:20.60+00:51:426:209,5
8WIERZBICKI Hubert 36CROSSFIT DOGFIELDPASIKUROWICEM-202M 72020-06-27 06:44:0401:15:2802:39:3803:48:4405:22:15.50+00:56:376:269,3
9KROSNY Sebastian 215STS BIEGATON MIKOŁÓW / LEŚNA SZARAŃCZA I ZAŁOGA GÓRSKA :DMIKOŁÓWM-305M 82020-06-27 07:16:3501:20:3602:44:2503:55:4105:27:39.30+01:02:006:339,2
10MYCA Paweł 117WOLBROM TEAMWOLBROMM-402M 92020-06-27 07:42:0201:22:3702:49:3104:01:2605:33:23.75+01:07:456:409,0
11STOLARZ Piotr 118AKTYWNA DĄBROWADĄBROWA GÓRNICZAM-403M 102020-06-27 07:19:4401:22:0302:50:2604:03:4505:34:43.05+01:09:046:419,0
12DYREK Michał 137MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAM-306M 112020-06-27 06:40:0301:23:4402:50:1404:04:1205:37:13.95+01:11:356:448,9
13SZOSTEK Michał 26UBS KRAKÓW RUNNING TEAMKRAKÓWM-203M 122020-06-27 06:38:4601:20:0802:46:1503:59:5405:37:58.10+01:12:196:458,9
14WICHŁACZ Paweł 198KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWAM-307M 132020-06-27 08:14:3501:26:4002:59:0504:10:4705:38:43.65+01:13:056:468,9
15KITA Michał 114PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-404M 142020-06-27 06:48:4101:19:5202:46:5203:59:2505:40:01.65+01:14:236:488,8
16ROGÓRZ Piotr 501WROCŁAWM-405M 152020-06-27 06:36:3501:23:3602:49:1504:05:0005:42:47.70+01:17:096:518,8
17PIETRYSZYN Emil 240SZUKAM SPONSORA TEAMŻNINM-204M 162020-06-27 06:49:3901:20:5902:48:4904:04:0005:43:30.50+01:17:526:528,7
18DEMBSKI Paweł 418PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAM60-185M-308M 172020-06-27 06:30:5201:19:4402:43:0603:56:3905:44:15.20+01:18:366:538,7
19BARTOSZEWSKI Grzegorz 212LITWIN TRIATHLON TEAMDŁUGOŁĘKAM-406M 182020-06-27 06:48:2501:27:0802:55:2004:09:0505:44:18.95+01:18:406:538,7
20BADOWSKI Jerzy 411TRI AMIGOSPIASECZNOM-407M 192020-06-27 06:43:1501:25:4102:54:0604:07:0905:44:26.25+01:18:476:538,7
21KWIATKOWSKA Kinga 456SALCO GARMIN TEAMRADKÓWK-302K 22020-06-27 06:38:1401:28:4903:01:0704:14:1205:45:27.55+01:19:496:548,7
22SKROBAŃSKI Roman 498GODZIESZE MAŁEM-408M 202020-06-27 06:47:4601:23:4402:25:0003:39:5400:30:0005:46:07.00+01:20:286:199,5
23LEMAŃSKI Damian 196RĄBIEŃM-309M 212020-06-27 06:33:3201:19:3602:47:2504:05:1905:46:34.50+01:20:566:558,7
24POMORSKI Marcin 479SZWLA STARGARDDALEWOM-3010M 222020-06-27 07:11:1201:22:4102:51:5604:06:3605:46:36.30+01:20:576:558,7
25ZARODKIEWICZ Dawid 359NAPRZÓD MŁODZINY / #TZDWARSZAWAM-3011M 232020-06-27 06:35:2001:23:4502:53:1404:11:4805:51:42.95+01:26:047:028,5
26POCZĄTKO Łukasz 209KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-205M 242020-06-27 06:53:4701:21:2202:47:0803:58:1105:51:52.45+01:26:147:028,5
27KALIN Władysław 496PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISLAWM-409M 252020-06-27 06:36:5701:22:3502:55:3704:14:0805:52:11.25+01:26:327:028,5
28MIKEŠOVÁ Jana 371SALMING CZNOVÁ PAKAK-201K 32020-06-27 07:29:0701:29:4703:05:1904:20:3705:56:51.65+01:31:137:088,4
29WINIARSKA Katarzyna 409PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLK-401K 42020-06-27 07:33:0901:27:1503:00:3604:20:5805:57:38.55+01:32:007:098,4
30TOMASZEWSKI Mirosław 508CHEŁMNOM-4010M 262020-06-27 06:36:4601:33:0002:40:5104:04:1305:57:39.15+01:32:007:098,4
31JANIK Mateusz 329TENCZYNEKM-3012M 272020-06-27 06:51:2001:29:2402:59:4404:19:2205:57:42.30+01:32:037:098,4
32KOZIEŁ Grzegorz 270STS BIEGATON MIKOŁÓWCHORZÓWM-3013M 282020-06-27 06:38:3601:29:5003:01:1304:16:2806:00:11.60+01:34:337:128,3
33HORZELA Błażej 493RADZIONKÓWM-3014M 292020-06-27 06:47:2101:16:4702:40:3404:02:5706:02:25.15+01:36:467:148,3
34MIKA Andrzej 69KLUB NIEDZIELNEGO BIEGACZAJAWORZNOM-3015M 302020-06-27 07:07:5601:24:4503:00:0804:23:3806:05:52.85+01:40:147:198,2
35WALCZAK Patryk 177KONINM-3016M 312020-06-27 06:46:3001:23:1903:02:3204:20:1506:07:19.30+01:41:407:208,2
36SKOWROŃSKI Janusz 462OLEŚNICAM-4011M 322020-06-27 06:44:2801:27:3803:05:3204:19:2706:10:30.85+01:44:527:248,1
37OLSZAK Dariusz 257MSPORT TEAMLUBINM-3017M 332020-06-27 07:41:2201:27:0403:11:5504:36:0406:10:48.95+01:45:107:248,1
38ZAGÓRSKI Mariusz 504GOLESZÓWM-4012M 342020-06-27 06:54:1201:26:4203:00:2904:22:5106:11:39.90+01:46:017:258,1
39PODBIELSKI Krystian 10KAJA TEAMWARSZAWAM-4013M 352020-06-27 06:32:2801:33:1603:09:4204:33:3006:12:05.55+01:46:277:268,1
40KOCEMBA Kamil 4KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-3018M 362020-06-27 07:09:2401:29:2503:07:3004:31:1906:13:23.05+01:47:447:288,0
41KIEŁBASIEWICZ Dawid 265ER-TEAMSZCZECINM-206M 372020-06-27 06:31:0201:28:5102:59:4204:19:1306:13:51.25+01:48:127:288,0
42KRYM Katarzyna 98NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-402K 52020-06-27 07:00:5401:36:1003:12:3604:29:5806:14:39.65+01:49:017:298,0
43CZUB Piotr 419GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-207M 382020-06-27 07:24:5701:31:2003:06:0004:24:4906:15:15.00+01:49:367:308,0
44MICHALSKI Piotr 24WROCŁAWM-3019M 392020-06-27 06:53:0001:28:0603:02:4504:23:5806:15:16.90+01:49:387:308,0
45GRABOŚ Nina 104WARSZAWAK-403K 62020-06-27 06:39:4301:34:0703:15:1404:37:2606:15:36.25+01:49:577:308,0
46PABIS Szymon 473KARNIOWICEM-3020M 402020-06-27 06:40:5501:35:2803:17:0804:38:5606:16:51.30+01:51:127:328,0
47MICHALSKI Mateusz 354POZNAŃM-3021M 412020-06-27 06:31:3101:34:5503:12:0404:35:2606:19:31.90+01:53:537:357,9
48NOWICKI Tomasz 222KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3022M 422020-06-27 07:36:2901:26:2903:04:5204:29:2506:19:50.70+01:54:127:357,9
49KARAMON Marcin 231OPOLEBIEGAOPOLEM-4014M 432020-06-27 06:51:4401:31:5203:10:3804:34:0806:20:34.25+01:54:557:367,9
50KUŚMIDER Jakub 101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPIKULICEM-3023M 442020-06-27 06:45:4001:28:0503:00:5604:17:4906:21:30.15+01:55:517:377,9
51ŻURAWSKI Sławomir 57PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM-4015M 452020-06-27 06:39:5301:28:5303:07:0404:35:0006:21:30.65+01:55:527:377,9
52LIPIŃSKI Marek 477BORZYGNIEWM-4016M 462020-06-27 07:43:0701:33:5603:20:5404:38:4406:23:38.45+01:58:007:407,8
53WYROBA Wojciech 33KRAKÓWM-3024M 472020-06-27 06:42:1801:31:0403:11:3504:34:4906:23:55.75+01:58:177:407,8
54KRASIŃSKI Marcin 160WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM-3025M 482020-06-27 07:42:2401:30:3303:11:4404:34:2306:24:43.15+01:59:047:417,8
55MIKUŁAN Mikołaj 97U.S NAVY SEALPOZNAŃM-3026M 492020-06-27 06:51:5201:33:5603:13:3204:37:1106:24:57.85+01:59:197:417,8
56KOŚCIELNIAK Wioletta 464RUNNERS TEAM NYSANYSAK-404K 72020-06-27 07:12:3901:35:4503:15:5704:38:1306:24:59.30+01:59:207:427,8
57MALEC Artur 467KOMORNIKIM-4017M 502020-06-27 07:10:0001:29:1103:06:4004:36:3006:25:05.35+01:59:267:427,8
58ZAWORSKI Tomasz 163WROCŁAWM-3027M 512020-06-27 07:28:3501:35:5103:16:0304:41:0606:25:19.30+01:59:407:427,8
59ŁUCJANEK Andrzej 109KAJA TEAMWARZAWAM-4018M 522020-06-27 06:32:3901:33:0903:09:3404:33:2606:26:27.15+02:00:487:437,8
60POCHYLSKI Przemysław 437ZGRUPKA TEAMLUBOŃM-4019M 532020-06-27 07:34:4501:32:2303:21:4004:44:0606:27:43.15+02:02:047:457,7
61BURYBA Jacek 218KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3028M 542020-06-27 07:36:3601:35:1703:21:2304:49:4906:30:21.35+02:04:427:487,7
62KAŁWA Leszek 360WOLBROM TEAMMIECHÓWM-3029M 552020-06-27 07:41:4401:32:2803:14:2404:41:1206:31:20.60+02:05:427:497,7
63KOZŁOWSKI Leszek 429LESZNOM-4020M 562020-06-27 06:50:4101:32:3303:14:3904:43:2906:32:04.70+02:06:267:507,7
64SŁYSZ Szymon 41WAŁBRZYCHM-3030M 572020-06-27 08:16:4801:24:0803:03:0704:37:0206:32:33.20+02:06:547:517,6
65MARCINIAK Jakub 120KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-3031M 582020-06-27 06:50:4801:26:3003:08:4704:38:2206:32:34.80+02:06:567:517,6
66WIECZOREK Damian 416KATOWICEM-4021M 592020-06-27 07:12:1601:36:3003:21:2004:44:0306:32:51.40+02:07:137:517,6
67HEŁMECKI Artur 399KRAKÓWM-4022M 602020-06-27 08:10:5901:27:5903:08:4204:41:5106:33:21.90+02:07:437:527,6
68JASTRZEBSKI Szymon 25WROCŁAWM-3032M 612020-06-27 07:08:0401:32:0703:16:0904:44:0506:35:16.20+02:09:377:547,6
69WYROBA Waldi 96BEFIT24TEAMKRAKÓWM-501M 622020-06-27 06:39:0901:30:0203:11:4304:40:3906:35:22.75+02:09:447:547,6
70CZERWIECKI Marcin 389STSSTRZEGOMM-3033M 632020-06-27 07:14:5101:24:5603:10:1404:37:2306:35:37.80+02:09:597:547,6
71GAWLEWICZ Krystyna 385GAWEŁKI TEAM / POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-405K 82020-06-27 07:34:2101:36:3103:24:3204:51:3206:36:38.60+02:11:007:557,6
72PASTERZ Piotr 262RZESZÓWM-3034M 642020-06-27 06:50:1101:35:2703:16:5604:45:2206:36:48.60+02:11:107:567,6
73ANDRZEJEWSKI Tomasz 369MOGILNO TEAMZALASEWOM-4023M 652020-06-27 06:57:4601:35:4303:20:3604:52:4306:37:23.10+02:11:447:567,5
74LISIECKI Tomasz 291TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM-4024M 662020-06-27 06:52:2701:36:4203:20:4804:48:0206:38:07.20+02:12:287:577,5
75NOWACZYK Tomasz 488KOŚCIAN TEAMKOŚCIANM-4025M 672020-06-27 06:44:1301:31:0003:14:1604:42:1806:38:22.95+02:12:447:587,5
76MAREK Paweł 155WADOWICEM-3035M 682020-06-27 06:35:0601:29:3203:08:4304:37:1406:39:09.65+02:13:317:587,5
77RUCIŃSKI Arkadiusz 367TCZEWM-3036M 692020-06-27 07:47:1001:31:2303:08:0004:33:1706:39:28.20+02:13:497:597,5
78MYŚLIWIEC Przemysław 410NEUROCHIRURGIE UNIV. KLINIKUM DRESDENPOLANICA ZDRÓJM-3037M 702020-06-27 06:31:4201:26:1503:12:0904:44:3406:40:06.10+02:14:278:007,5
79KUBLIK Łukasz 435POLANICA-ZDRÓJM-208M 712020-06-27 07:49:2001:42:4803:26:0404:52:3806:40:48.25+02:15:098:007,5
80MIKOŁAJCZYK Krzysztof 382KOMORNIKIM-4026M 722020-06-27 07:09:5301:28:4903:06:4604:36:3606:41:11.30+02:15:328:017,5
81OBERLAN-MAROŃ Joanna 438TORUŃK-406K 92020-06-27 06:35:4701:37:2903:22:1404:50:5306:41:25.65+02:15:478:017,5
82MATLĄG Michał 12KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-4027M 732020-06-27 06:31:5301:34:0503:15:4904:44:2206:42:17.30+02:16:388:027,5
83KOWALCZYK Paweł 23KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4028M 742020-06-27 06:55:5601:33:2403:15:1004:41:5606:42:26.30+02:16:478:027,5
84ADAM Piotr 446WROCLAW MARATHON TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4029M 752020-06-27 07:28:2701:32:4803:15:0104:44:3106:42:57.05+02:17:188:037,4
85WOJCIECHOWSKI Przemysław 463CHAMPIONMAN TEAMCZEMPIŃM-3038M 762020-06-27 06:44:3801:27:3503:07:5704:40:2906:43:25.65+02:17:478:047,4
86JASIULEWICZ Anna 236BIAŁYSTOK BIEGA TEAMJÓZEFOSŁAWK-407K 102020-06-27 07:18:0201:33:2403:18:0904:50:1206:44:21.95+02:18:438:057,4
87SZCZEPANIK Robert 192DZIERZONIÓWM-4030M 772020-06-27 07:17:0001:35:2203:22:5404:52:3806:44:24.75+02:18:468:057,4
88SPYRKA Piotr 393KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3039M 782020-06-27 07:36:4501:29:5503:16:4004:47:3706:45:43.45+02:20:058:067,4
89PAPROCKI Krzysztof 141POLKOWICEM-4031M 792020-06-27 07:51:0201:33:2803:17:4704:49:0206:46:39.05+02:21:008:077,4
90DZIUBA Piotr 392WROCŁAWM-4032M 802020-06-27 06:52:0101:32:4203:18:2604:52:0206:46:41.25+02:21:028:087,4
91NOWAK Mariusz 179HRTWROCŁAWM-3040M 812020-06-27 07:01:0201:34:2703:12:5704:34:0906:46:42.45+02:21:048:087,4
92RAJEK Sebastian 288TYCHYM-4033M 822020-06-27 07:09:3801:35:2103:29:4505:06:5006:47:03.85+02:21:258:087,4
93URBAŃSKI Krzysztof 56MARMEL TORUŃTORUŃM-4034M 832020-06-27 06:35:3301:37:4103:26:4404:54:5106:47:06.50+02:21:288:087,4
94HAJDUK Bartłomiej 152SBG PODBIEGKRAKÓWM-4035M 842020-06-27 06:37:1901:34:1503:18:4604:49:5406:47:17.05+02:21:388:087,4
95CISKI Piotr 249WARSZAWAM-4036M 852020-06-27 06:45:2401:43:5903:32:3304:59:5306:48:52.90+02:23:148:107,3
96OLSZAK Zenon 476WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM-502M 862020-06-27 07:18:5401:40:2303:29:1805:00:0406:48:58.55+02:23:208:107,3
97ŻELICHOWSKI Artur 138KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4037M 872020-06-27 07:26:4201:36:3003:18:5804:55:2806:49:05.20+02:23:268:107,3
98RUDAWSKI Paweł 490OLKUSZM-3041M 882020-06-27 07:26:3101:42:3903:30:0904:57:1106:49:19.05+02:23:408:117,3
99ŚMICHURSKI Krzysztof 328FIZJOTERAPIA BIEGACZA/WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICAM-3042M 892020-06-27 06:57:3801:31:2203:15:0604:45:0006:49:22.50+02:23:448:117,3
100KRAUZE Tomasz 49GB WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-503M 902020-06-27 06:59:1001:39:3703:30:3204:59:0806:50:49.20+02:25:108:127,3
101KWIECIEŃ Marek 404MARKOWI BIEGACZEMARKIM-3043M 912020-06-27 06:46:4701:35:1903:20:2804:50:0506:50:50.05+02:25:118:137,3
102BARTKOWIAK Rafał 128BYDGOSZCZM-4038M 922020-06-27 07:29:1401:39:1703:26:1504:54:5206:50:55.15+02:25:168:137,3
103DURA Przemysław 60DOBCZYCKI KLUB BIEGACZAKRAKÓWM-3044M 932020-06-27 06:40:1301:35:3503:23:4304:55:3306:51:04.45+02:25:268:137,3
104OGIERMAN-DYKAS Marzena 417ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK-303K 112020-06-27 07:42:1601:40:2503:26:1404:58:5306:52:02.60+02:26:248:147,3
105KOWALCZYK Marek 396KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM-504M 942020-06-27 07:42:3301:32:3803:18:3204:53:0306:52:15.50+02:26:378:147,3
106PIECUCH Marcin 29LACHO TEAMKRAKÓWM-3045M 952020-06-27 06:44:2101:34:4803:23:5504:56:2006:53:11.25+02:27:328:157,3
107KAŁUŻNY Wojciech 459BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4039M 962020-06-27 07:23:1101:38:1003:23:3904:52:2306:53:54.20+02:28:158:167,2
108MARS Maksymilian 79TRAILRUNKRAKÓWM-4040M 972020-06-27 06:50:5501:41:0203:30:3305:01:0206:53:56.05+02:28:178:167,2
109KRÓL Marcin 125OBORNIKI ŚLĄSKIEM-4041M 982020-06-27 07:12:2401:39:1503:29:3404:59:1106:54:12.50+02:28:348:177,2
110STPICZYŃSKI Marcin 22LUBLINM-3046M 992020-06-27 06:45:5701:43:4103:33:5005:03:2006:54:14.10+02:28:358:177,2
111ZIELIŃSKA Iwona 237KUJAWSCY RUNNERSGDAŃSKK-408K 122020-06-27 07:16:0401:45:0403:35:0805:02:5106:55:12.10+02:29:338:187,2
112SZLENDAK Anna 372WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-304K 132020-06-27 06:39:3101:41:3903:32:3905:09:2006:56:16.55+02:30:388:197,2
113GRABIAS Aleksandra 8LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETKGDAŃSKK-305K 142020-06-27 07:02:0101:45:3303:36:3805:07:1806:56:29.65+02:30:518:197,2
114PIOTROWSKI Krzysztof 455LEGNICAM-4042M 1002020-06-27 07:22:5601:42:2403:31:4405:01:3406:57:09.10+02:31:308:207,2
115KOSIN Paweł 221KIELCEM-4043M 1012020-06-27 07:03:0701:41:5603:34:4105:04:4606:57:14.70+02:31:368:207,2
116LEWANDOWSKI Łukasz 190MYSIADŁOM-3047M 1022020-06-27 07:21:2601:39:0003:24:5104:57:4206:57:26.70+02:31:488:207,2
117HELSZTAJN Robert 39PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-505M 1032020-06-27 06:59:5101:43:5703:33:3905:04:1506:57:48.30+02:32:098:217,2
118PAŁKA Michał 381#SLIMAKIBARCINBARCINM-4044M 1042020-06-27 06:59:4201:44:0803:33:3905:04:2306:57:57.65+02:32:198:217,2
119GROCHOWSKI Tomasz 337SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-4045M 1052020-06-27 06:57:1901:39:3003:26:4704:59:1206:58:19.20+02:32:408:227,2
120ŁOŚ Tomasz 2233T BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM-3048M 1062020-06-27 07:27:3101:41:2803:35:1705:03:2306:58:40.95+02:33:028:227,2
121MAZUR Marcin 383TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPSARYM-4046M 1072020-06-27 07:49:3700:49:1902:38:1904:14:4900:40:0006:59:46.00+02:34:077:357,9
122WEŁNIAK Bogusław 397MOGILNO TEAMSTAWISKAM-4047M 1082020-06-27 07:02:3301:39:1803:25:3104:57:1107:00:56.75+02:35:188:257,1
123BŁĘDOWSKI Mariusz 82AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAMWŁOCŁAWEKM-4048M 1092020-06-27 06:50:2601:37:3503:32:0205:08:5707:00:58.95+02:35:208:257,1
124DAWIDZIAK Arkadiusz 321OLEŚNICAM-3049M 1102020-06-27 07:00:2901:37:1403:29:4705:05:3607:01:29.80+02:35:518:257,1
125JANIEC Robert 245CZELADŹ BIEGACZELADŹM-4049M 1112020-06-27 08:01:4101:41:2403:31:1405:08:3207:01:41.65+02:36:038:267,1
126MIKUŚKIEWICZ Piotr 48910 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJXXXM-4050M 1122020-06-27 07:09:4501:34:3303:23:1004:50:4707:02:04.50+02:36:268:267,1
127SZOTOWICZ Paweł 127SZWLA STARGARDSTARGARDM-3050M 1132020-06-27 07:09:0001:42:1303:30:4005:03:1307:04:33.25+02:38:548:297,1
128TOPOLSKI Marcin 290CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM-4051M 1142020-06-27 06:48:4901:50:1603:43:1705:10:5107:04:38.55+02:39:008:297,1
129NOWICKI Zbigniew 413TRI AMIGOSGAŁKÓW MAŁYM-4052M 1152020-06-27 06:43:0701:46:3403:48:1805:18:5507:07:49.35+02:42:108:337,0
130KRÓL Przemysław 126ZAWIERCIEM-4053M 1162020-06-27 06:54:0301:41:0503:31:4905:05:1207:08:12.45+02:42:348:337,0
131HOŁOWNIA Tomasz 151GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM-3051M 1172020-06-27 07:25:0501:35:2303:17:5004:51:0707:08:15.40+02:42:378:337,0
132KWIATEK Agnieszka 42ORZESZEK-306K 152020-06-27 06:50:1801:46:2303:37:0805:11:0807:08:16.00+02:42:378:337,0
133NOWAK Paweł 507KLUB BIEGACZA SUPERMARATONCZYKKALISZM-601M 1182020-06-27 07:31:1501:39:1803:31:3705:06:2207:09:01.60+02:43:238:347,0
134ROJEWSKI Paweł 122EVERRUNŁÓDŹM-3052M 1192020-06-27 06:33:5801:30:3603:17:2104:58:1407:09:07.10+02:43:288:347,0
135BROJ Adrian 228BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM-506M 1202020-06-27 06:52:0901:36:5703:26:3605:05:2807:09:38.35+02:43:598:357,0
136SZOTOWICZ Sebastian 436TT SZCZECINSZCZECINM-4054M 1212020-06-27 07:09:0801:42:0303:30:2505:16:2107:11:14.95+02:45:368:377,0
137MAJKOWSKI Michał 307ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4055M 1222020-06-27 07:11:0401:48:4803:37:5405:07:5807:11:23.60+02:45:458:377,0
138STRZYGOCKI Maciej 322BLACK DEVILSŻARYM-4056M 1232020-06-27 06:30:1101:34:2803:22:3605:06:1007:12:34.15+02:46:558:396,9
139LACHOWSKI Robert 205ŁÓDŹM-3053M 1242020-06-27 06:30:2001:32:5303:20:0305:02:0107:12:46.00+02:47:078:396,9
140SMOLIŃSKI Piotr 433WARSZAWAM-3054M 1252020-06-27 07:38:3001:46:4103:42:4805:19:2907:13:06.00+02:47:278:396,9
141ZAKRZYNSKI Franciszek 401BOLECHOWICEM-4057M 1262020-06-27 06:46:1401:35:3503:24:0305:07:4007:13:09.45+02:47:318:396,9
142RĄCZKOWSKI Daniel 187KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-3055M 1272020-06-27 08:12:2401:34:1603:16:5404:56:1707:13:32.00+02:47:538:406,9
143UCIEKLAK Dominik 294SKAWINAM-4058M 1282020-06-27 07:14:1001:38:2003:28:0905:07:0007:13:35.65+02:47:578:406,9
144KOWALSKI Andrzej 388WROCŁAWM-507M 1292020-06-27 06:37:5301:36:0303:28:5105:06:5007:13:54.00+02:48:158:406,9
145SIWIEC Stanisław 189RZESZÓWM-602M 1302020-06-27 07:04:0501:43:3003:37:1805:12:3107:14:04.25+02:48:258:406,9
146JANCZ Tomasz 149JELENIA GÓRAM-4059M 1312020-06-27 07:17:2701:38:2603:34:1105:07:5207:15:21.30+02:49:428:426,9
147PAŁKOWSKI Jakub 73KRAKÓWM-209M 1322020-06-27 06:38:5901:30:2303:23:4505:07:0207:15:25.50+02:49:478:426,9
148AUGUSTYNIAK Mariusz 407CROSSFIT TEAM SUSZSUSZM-4060M 1332020-06-27 07:59:4401:50:0303:45:2705:16:0807:15:27.95+02:49:498:426,9
149URBASEK Łukasz 403GLIWICEM-3056M 1342020-06-27 07:14:0201:37:3803:18:4605:02:0207:16:02.00+02:50:238:436,9
150TELEJKO Łukasz 458ADRIAN KOWALSKI TEAMGDAŃSKM-2010M 1352020-06-27 06:59:1801:39:1203:28:1505:00:1207:16:05.15+02:50:268:436,9
151RĘBKOWSKI Piotr 172OTWOCKM-508M 1362020-06-27 07:20:0401:47:4303:42:1405:19:5107:16:10.70+02:50:328:436,9
152MARUKIEWICZ Marek 200BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM-3057M 1372020-06-27 07:39:2701:39:5703:36:4305:13:4207:16:19.75+02:50:418:436,9
153KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 175TIGERS TEAMŁÓDŹK-409K 162020-06-27 07:04:1501:44:5003:38:5405:17:2807:16:41.35+02:51:028:446,9
154DAWIDZIAK Wojciech 306OLEŚNICAM-3058M 1382020-06-27 07:00:3601:37:0603:29:1805:10:3507:16:47.25+02:51:088:446,9
155JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 439KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-3059M 1392020-06-27 07:19:1901:39:3803:28:3805:11:5207:16:48.55+02:51:108:446,9
156SZYDLIK Arkadiusz 201DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-3060M 1402020-06-27 07:08:1901:36:0903:26:4405:02:1607:16:52.20+02:51:138:446,9
157MALINOWSKI Adrian 108CZELADŹ BIEGA / BIEGI W ROGOŹNIKUBĘDZINM-4061M 1412020-06-27 07:12:0901:36:3903:25:0305:02:2907:16:58.60+02:51:208:446,9
158PASCHKE Roman 124SHIPCUPGDYNIAM-4062M 1422020-06-27 06:47:2901:42:2603:39:0205:17:2307:17:16.85+02:51:388:446,9
159WELTER Przemysław 444KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYM-3061M 1432020-06-27 06:49:4701:33:1903:26:5605:08:4207:19:47.00+02:54:088:476,8
160OSIŃSKI Karol 214PAŁUKI RUNNING TEAMJAROSZEWO 44M-3062M 1442020-06-27 07:00:1201:43:3403:37:3905:16:4707:20:27.05+02:54:488:486,8
161CĄKAŁA Zuzanna 293LUBINK-202K 172020-06-27 07:27:0901:42:1303:39:3705:20:1607:21:09.25+02:55:308:496,8
162MATCZAK Maciej 65KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM-3063M 1452020-06-27 07:01:1001:39:3703:37:0005:19:4907:21:19.60+02:55:418:496,8
163BASZAK Tomasz 194SIŁAOGRASTRACHÓWM-4063M 1462020-06-27 06:30:4401:41:4603:35:4105:07:1107:21:36.00+02:55:578:496,8
164MORITZ Rafał 89ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4064M 1472020-06-27 06:59:3401:52:2503:47:1505:22:2007:23:02.55+02:57:248:516,8
165LISZKA Piotr 74BYTOMM-603M 1482020-06-27 07:53:3101:50:0803:46:3205:25:1607:23:44.45+02:58:068:526,8
166SŁOWIŃSKI Karol 481KRAKÓWM-4065M 1492020-06-27 07:47:4901:48:0803:41:5005:24:4607:24:31.75+02:58:538:536,7
167KORBUT Radosław 51CROSSFIT MGWSIEDLCEM-4066M 1502020-06-27 06:51:1201:47:1403:45:1605:28:1607:24:59.00+02:59:208:536,7
168ZACIERKA Krystian 509PRZEWORNOM-4067M 1512020-06-27 07:24:5201:47:3003:47:4405:23:3807:26:16.75+03:00:388:556,7
169GAWLEWICZ Tomasz 386GAWEŁKI TEAM / POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4068M 1522020-06-27 07:34:3001:36:2003:24:1204:51:4507:26:39.25+03:01:008:556,7
170ŚWIATOWIEC Anna 47KRAKÓWK-4010K 182020-06-27 06:56:1101:53:2303:51:1705:26:4807:27:07.80+03:01:298:566,7
171GUZERA Justyna 313WROCŁAWK-307K 192020-06-27 07:13:5301:42:5603:43:2605:23:1707:27:17.15+03:01:388:566,7
172KADŁUBOWSKI Piotr 115SRC TEAM / KOTWICA BRZEGBRZEGM-4069M 1532020-06-27 06:40:2901:41:1503:43:1105:20:3207:27:59.50+03:02:218:576,7
173KICIŃSKA Zuzanna 234WARSZAWAK-308K 202020-06-27 07:21:1601:46:3403:46:0005:27:1907:28:37.15+03:02:588:586,7
174FEICHTINGER Marek 156ŻORYM-4070M 1542020-06-27 06:48:3401:45:0903:36:4605:19:3407:29:44.30+03:04:058:596,7
175JARUS Andrzej 62WKURW_TEAMGALLSPACHM-4071M 1552020-06-27 07:06:3301:42:0803:44:1305:21:1907:30:11.30+03:04:329:006,7
176STOLAREK Sebastian 142SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-3064M 1562020-06-27 06:52:3501:47:2203:45:0505:19:4907:30:35.45+03:04:579:006,7
177JAŹNIEWICZ Artur 27MLGKOSZALINM-3065M 1572020-06-27 06:30:3501:51:0504:02:1105:32:5107:32:02.60+03:06:249:026,6
178PRZYBYSZ Ryszard 374ŻORYM-509M 1582020-06-27 07:33:5101:43:0403:38:2605:23:0307:33:38.35+03:07:599:046,6
179KIERZEK Michał 347BOCHNIAM-4072M 1592020-06-27 07:28:1201:47:0503:39:1405:21:1707:35:06.25+03:09:279:066,6
180KASZUBA Łukasz 144#CZELADZBIEGACZELADZM-4073M 1602020-06-27 06:58:5201:42:4803:42:0803:49:3107:36:19.40+03:10:419:076,6
181STACHURSKI Daniel 92DRUŻBICEM-5010M 1612020-06-27 07:21:0702:00:2104:03:0905:41:2607:36:52.60+03:11:149:086,6
182WASILEWSKI Karol 276SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-2011M 1622020-06-27 06:43:5401:46:3103:44:0005:25:2207:36:53.50+03:11:159:086,6
183SOWA Mariusz 344ŻARY RUNNERS TEAMLIPINKI ŁUŻ.M-4074M 1632020-06-27 07:07:5001:44:0503:44:2705:26:2007:37:21.90+03:11:439:086,6
184KONKIEWICZ Robert 184GKBGRODZISK WIELKOPOLSKIM-4075M 1642020-06-27 06:41:2801:46:5703:47:5405:33:4407:38:07.90+03:12:299:096,5
185DUDEK Mariusz 7RUDA ŚLĄSKAM-4076M 1652020-06-27 07:37:2101:44:4103:42:1605:28:1407:38:13.80+03:12:359:096,5
186CHMIELEWSKI Krzysztof 233OUTDOOR TRAININGSOKÓŁKAM-3066M 1662020-06-27 07:27:2401:41:3603:36:3305:27:5507:38:46.60+03:13:089:106,5
187RYBAK Pawel 5POZNANM-3067M 1672020-06-27 06:50:0301:56:4803:52:1805:34:4107:39:08.55+03:13:309:106,5
188ZAWIŚLAK Kazimierz 377DZIKIE DZIKITOMASZÓW LUBELSKIM-4077M 1682020-06-27 07:19:1101:47:4903:49:2105:34:3507:39:13.25+03:13:349:116,5
189CUDAK Bartosz 427KGHM ZG RUNOŚWIĘCIMM-2012M 1692020-06-27 06:41:5901:38:3203:30:2905:16:0407:39:28.90+03:13:509:116,5
190CYMBORSKA Jolanta 478WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK-309K 212020-06-27 07:18:4701:48:1803:49:5905:35:0207:39:34.65+03:13:569:116,5
191BŁACHNO Marcin 116KRAKÓWM-4078M 1702020-06-27 07:16:4201:41:5003:37:4005:21:1807:40:09.35+03:14:309:126,5
192KOPKA Tomasz 103WARSZAWAM-4079M 1712020-06-27 07:20:4701:47:2303:42:0905:26:4407:40:16.90+03:14:389:126,5
193GRZYWINSKI Bartosz 457TORUŃM-4080M 1722020-06-27 07:15:3601:38:2903:38:1805:19:5207:40:57.90+03:15:199:136,5
194SKAŁECKI Przemysław 64SKAŁKIGORZÓW WLKPM-3068M 1732020-06-27 07:25:4501:50:3103:52:2505:30:5507:40:58.80+03:15:209:136,5
195LEWKOWSKI Aleksander 207WARSZAWAM-3069M 1742020-06-27 07:31:5501:43:3103:38:0105:22:3907:41:22.30+03:15:439:136,5
196BOROWCZYK Sonia 415ZALASEWOK-203K 222020-06-27 06:39:2001:42:1103:38:1105:26:1607:41:32.95+03:15:549:136,5
197WIERZBIŃSKI Karol 45LATYFUNDYŚCI BIEGAJĄPIASECZNOM-4081M 1752020-06-27 07:36:5301:47:0203:48:0905:36:2607:41:40.20+03:16:019:146,5
198WALIGÓRSKI Tomasz 402MARKOWI BIEGACZEMARKIM-4082M 1762020-06-27 06:46:3901:40:1803:41:1004:17:1707:42:06.75+03:16:289:146,5
199KRZEŚNIOWSKI Marcin 143ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM-4083M 1772020-06-27 07:06:4601:35:3503:31:5505:23:0207:42:09.75+03:16:319:146,5
200KUNA Wojciech 229KRAKÓWM-3070M 1782020-06-27 07:40:1401:48:3303:45:1005:30:0207:42:18.45+03:16:409:146,5
201SZYMANOWSKI Paweł 273OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3071M 1792020-06-27 08:05:0301:41:5103:36:2605:23:5507:42:54.50+03:17:169:156,5
202SIKORA Michał 75PUŁAWYM-4084M 1802020-06-27 07:07:2901:43:4103:43:0705:25:5207:43:09.70+03:17:319:156,5
203GAWRON Tomasz 91LUBSKOM-3072M 1812020-06-27 06:41:2001:49:2003:47:1505:27:2207:45:23.75+03:19:459:186,4
204PIDANTY Grzegorz 195ZHR STRZEGOMSTRZEGOMM-4085M 1822020-06-27 07:19:3601:53:4603:51:3805:37:0507:45:32.20+03:19:539:186,4
205SAMBORSKI Bartosz 486WKURW_TEAMWARSZAWAM-4086M 1832020-06-27 06:45:0501:42:4403:37:5805:19:0907:45:39.45+03:20:019:186,4
206KRÓL-PIDANTY Marzena 193ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMSTRZEGOMK-4011K 232020-06-27 07:19:2801:54:1204:00:3905:40:0007:45:39.80+03:20:019:186,4
207SZYMCZYK Michał 454DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM-4087M 1842020-06-27 07:04:2601:43:2203:35:3705:19:4707:45:45.70+03:20:079:186,4
208SROKA Marcin 132ST RUNNERSPLEWISKAM-4088M 1852020-06-27 06:58:2601:49:1503:48:4605:33:3307:46:28.85+03:20:509:196,4
209ROŚLICKI Jarosław 20UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCHOZOROWICEM-4089M 1862020-06-27 07:59:1701:40:3703:37:0205:25:1907:46:55.00+03:21:169:206,4
210BELKIEWICZ Rafał 58KABATY ULTRAWARSZAWAM-4090M 1872020-06-27 06:30:2801:44:0403:43:1805:29:3507:48:23.00+03:22:449:226,4
211LESZCZYŃSKI Michał 472SYBERIAN HUSKY TEAMDESZCZNOM-4091M 1882020-06-27 08:04:2501:44:0503:45:5105:29:3007:49:13.05+03:23:349:236,4
212PISKORSKI Krzysztof 267WARSZAWAM-4092M 1892020-06-27 07:02:4101:54:1403:58:1305:45:1807:49:16.35+03:23:379:236,4
213MOSZKOWSKI Bogdan 171KOBIERZYCEM-5011M 1902020-06-27 07:42:0003:45:2905:31:2207:50:27.00+03:24:489:246,4
214PAKULSKI Marcin 355KOSZALINM-4093M 1912020-06-27 07:46:2801:41:3203:42:2105:31:3607:50:40.85+03:25:029:246,4
215KUROWSKI Wojciech 452#RAZEMWROCŁAWM-4094M 1922020-06-27 07:51:5301:53:1304:02:5205:47:2707:50:51.80+03:25:139:256,4
216KILIŃSKI Jacek 284ELITE-SPORTSOSTROWY NAD OKSZĄM-5012M 1932020-06-27 07:09:3201:35:3303:30:4905:33:1707:50:55.95+03:25:179:256,4
217WOJAK Malwina 451#RAZEMWROCŁAWK-3010K 242020-06-27 07:51:4501:53:1804:03:1305:47:3407:50:59.65+03:25:219:256,4
218DEJA Dariusz 178GRODKÓWM-4095M 1942020-06-27 07:01:4401:51:1503:55:3705:41:4307:52:08.65+03:26:309:266,4
219ROGOLIŃSKA Agnieszka 351TEAM BIAŁOBRZEGIBIAŁOBRZEGIK-4012K 252020-06-27 06:55:3101:51:4503:57:1405:38:4507:52:46.95+03:27:089:276,3
220SZYDŁOWSKI Adrian 320PIERWSZYKILOMETR.BLOGSPOT.COMPOZNAŃM-3073M 1952020-06-27 07:31:4601:45:2403:46:4005:35:1407:52:51.10+03:27:129:276,3
221PIETRZYK Tomasz 1140MINUT.PLŚWIDNICAM-4096M 1962020-06-27 06:33:4501:41:4403:46:4205:31:3207:53:13.80+03:27:359:276,3
222GRZEGORZEWSKI Konrad 1644FITERDĄBRÓWKAM-4097M 1972020-06-27 07:03:3901:50:1003:51:2705:39:1807:53:39.15+03:28:009:286,3
223GRABARCZYK Mateusz 340RADLINIOKI W BIEGURADLINM-3074M 1982020-06-27 07:26:1401:51:2203:51:2705:40:4307:53:40.70+03:28:029:286,3
224WOJCIECHOWSKI Krzysztof 336RADLINIOKI W BIEGURADLINM-4098M 1992020-06-27 07:26:0601:51:1903:51:3905:39:0407:53:48.35+03:28:099:286,3
225POKRYWKA Arkadiusz 1064FITERDĄBRÓWKAM-4099M 2002020-06-27 07:03:3201:50:1303:51:5105:39:2407:53:50.55+03:28:129:286,3
226BIAŁECKI Zbigniew 181ŁÓDŻ RUNNING TEAMŁÓDŹM-5013M 2012020-06-27 07:04:4601:47:2203:52:4805:35:4907:53:53.90+03:28:159:286,3
227KARAWACKI Grzegorz 46KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3075M 2022020-06-27 07:07:0601:55:0704:07:3005:52:2807:53:54.75+03:28:169:286,3
228ZAWADZKI Dariusz 346RADLINIOKI W BIEGURADLINM-5014M 2032020-06-27 07:26:0001:51:2003:49:0605:39:1007:53:54.90+03:28:169:286,3
229SZYMCZYSZYN Tomasz 21WROCŁAWM-3076M 2042020-06-27 06:53:0901:49:0403:43:3805:31:0807:54:04.00+03:28:259:286,3
230KOPEĆ Arkadiusz 67WOLBROM TEAMWOLBROMM-40100M 2052020-06-27 07:41:5201:38:0703:39:5105:39:3507:54:18.50+03:28:409:296,3
231PASECKA Sylwia 303INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEK-4013K 262020-06-27 07:33:0001:48:5103:55:3305:43:4907:54:18.65+03:28:409:296,3
232GOS Piotr 180NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-40101M 2062020-06-27 06:41:1201:38:2203:47:5505:38:1007:54:34.10+03:28:559:296,3
233ZERZÁN Dominik 158BULL STORE.CZNÁCHODM-5015M 2072020-06-27 07:36:1601:43:0003:52:2405:41:3707:55:23.90+03:29:459:306,3
234GANC Marcin 379TORUŃM-40102M 2082020-06-27 07:22:0901:50:1803:53:2604:37:4907:55:38.55+03:30:009:306,3
235MITEK Sergiusz 188WROCŁAWM-40103M 2092020-06-27 07:35:4401:43:5903:48:3605:41:1107:56:27.35+03:30:489:316,3
236MIERZEJEWSKI Robert 511CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCHSKÓRZEWOM-40104M 2102020-06-27 06:48:1101:49:0503:50:5705:39:2407:56:52.05+03:31:139:326,3
237BORUCIŃSKA Edyta 348CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAK-4014K 272020-06-27 06:48:5601:58:4804:12:2505:58:1407:57:44.55+03:32:069:336,3
238CYGAN Lukasz 191KLUB SPORTOWY HAJIME / AMBITNY AMATORKRAKOWM-3077M 2112020-06-27 06:34:5501:49:1703:45:4605:31:4607:58:39.45+03:33:019:346,3
239RACZYŃSKI Bogusz 378TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM-3078M 2122020-06-27 07:14:3001:42:4003:52:2505:39:5407:58:40.60+03:33:029:346,3
240WOŹNIAK Andrzej 423BRZEG DOLNYM-5016M 2132020-06-27 07:47:3801:44:1303:54:0805:44:1507:58:51.35+03:33:129:346,3
241SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 484GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK-3011K 282020-06-27 06:47:1201:53:1904:00:2705:53:0407:59:08.45+03:33:309:346,3
242WIŚNIEWSKA Agnieszka 335TEAM BIAŁOBRZEGIBIAŁOBRZEGIK-4015K 292020-06-27 06:55:1001:55:2604:02:3005:46:2207:59:59.95+03:34:219:366,3
243GUSTAW Łukasz 314KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-2013M 2142020-06-27 06:41:0401:21:0002:54:4704:39:2708:00:01.30+03:34:229:366,2
244PĘKAŁA Michał 408POLARIS/BIEG OPOLSKIOPOLEM-3079M 2152020-06-27 07:03:5601:48:3303:49:3605:32:3108:00:05.55+03:34:279:366,2
245BUDNY Aleksandra 150KRAŚNIK BIEGAHALINÓWK-4016K 302020-06-27 06:53:3701:57:0204:04:3405:47:5908:01:32.25+03:35:539:376,2
246WRÓBLEWSKI Wojciech 162WROCŁAWM-3080M 2162020-06-27 08:10:3901:36:2003:44:3205:53:0608:02:07.95+03:36:299:386,2
247ADAMSKI Piotr 250PKBI TEAMHALINÓWM-40105M 2172020-06-27 06:57:0401:50:5603:59:1205:45:5508:02:35.85+03:36:579:396,2
248BOSAK Przemysław 425MAGOREXŻARYM-40106M 2182020-06-27 07:09:1601:42:2703:38:3505:25:4708:02:57.15+03:37:189:396,2
249LASKOWSKI Tomasz 112KRAKÓWM-40107M 2192020-06-27 07:46:1701:43:3903:44:0705:34:0008:03:24.55+03:37:469:406,2
250LEWANDOWSKI Janusz 500TARNOWSKIE GÓRYM-40108M 2202020-06-27 07:01:1801:45:1303:53:1805:48:1908:04:14.30+03:38:359:416,2
251FRAŃSKI Łukasz 258NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-40109M 2212020-06-27 06:49:3101:49:5204:00:1405:44:4708:04:16.55+03:38:389:416,2
252SKRĘTA Radosław 492ŻARY RUNNERS TEAMLIPINKI ŁUŻYCKIEM-3081M 2222020-06-27 07:07:3701:53:1603:53:1105:42:1808:04:36.20+03:38:579:416,2
253RADZIWOŃ Anna 285GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-4017K 312020-06-27 07:31:3101:56:5704:11:4405:57:0808:05:24.00+03:39:459:426,2
254PIETROWSKI Mariusz 48POZNANM-5017M 2232020-06-27 07:53:1101:41:0503:31:0705:24:4908:07:28.00+03:41:499:446,2
255ZIEWIEC Marcin 227WROCŁAWM-3082M 2242020-06-27 06:51:3501:49:1003:58:0605:57:0508:07:44.60+03:42:069:456,2
256SADOWSKI Tomasz 219CZELADZKI DUCH HARPAGANASOSNOWIECM-40110M 2252020-06-27 06:40:3701:46:3303:48:4105:36:4308:08:05.70+03:42:279:456,1
257BIECHOŃSKI Jarosław 211POZNAŃM-40111M 2262020-06-27 06:48:0501:41:0903:40:3005:38:1408:08:27.85+03:42:499:466,1
258RUMPEL Krzysztof 185KS M.E.T.A.CZYŻOWICEM-3083M 2272020-06-27 06:43:2501:45:2403:49:5005:46:0808:08:53.45+03:43:159:466,1
259KOZŁOWSKI Wojciech 487LISOWICEM-5018M 2282020-06-27 07:07:2001:41:1003:48:4405:39:1208:08:55.80+03:43:179:466,1
260GOTÓWKO Agnieszka 349GUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKACZARNA WIEŚ KOŚCIELNAK-3012K 322020-06-27 06:49:0801:58:4204:12:1505:58:0408:09:02.30+03:43:239:466,1
261PAWŁOWSKI Tomek 292SOKÓŁ WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEM-3084M 2292020-06-27 07:25:2101:35:3603:23:4405:40:0608:10:13.30+03:44:349:486,1
262WEŁNIAK Przemysław 330MOGILNO TEAMSWARZĘDZM-3085M 2302020-06-27 07:02:2501:39:4903:33:0005:33:0908:10:57.60+03:45:199:496,1
263SOBAŃSKI Patryk 497BIEGAM BO CHCĘGODZIESZE MAŁEM-3086M 2312020-06-27 06:47:4001:40:5103:44:3005:41:2808:11:45.10+03:46:069:506,1
264WISNIEWSKI Robert 353TEAM BIAŁOBRZEGIBIAŁOBRZEGIM-40112M 2322020-06-27 06:55:0201:49:1103:56:5705:50:3008:12:06.60+03:46:289:506,1
265CZARNY Mariusz 154JAWORZNOŁBCJAWORZNOM-40113M 2332020-06-27 07:03:2402:24:0304:17:3105:59:4108:12:09.45+03:46:319:506,1
266PINIARSKI Paweł 312DPKJIPPOZNAŃM-3087M 2342020-06-27 07:12:0101:49:4504:02:3005:56:4308:13:08.95+03:47:309:516,1
267LEHMANN Karolina 441KASZCZORK-3013K 332020-06-27 06:52:5101:52:3504:01:3905:51:4008:13:12.10+03:47:339:516,1
268HEIMANN Peter 261TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIOBERHAUSENM-5019M 2352020-06-27 07:26:4901:52:2204:03:1605:59:0208:13:27.50+03:47:499:526,1
269PIETRZOK Wojciech 3NIGHT RUNNERSZABRZEM-3088M 2362020-06-27 06:52:1701:50:0203:56:1705:47:5108:14:05.00+03:48:269:526,1
270FRANKIEWICZ Jakub 17ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKOWM-40114M 2372020-06-27 07:16:5101:51:1603:57:1105:45:3708:14:12.40+03:48:349:536,1
271SMYKOWSKI Marcin 309SMYKI NA STARTBYDGOSZCZM-40115M 2382020-06-27 07:31:0501:56:4304:08:0206:00:5308:14:35.60+03:48:579:536,1
272BARAŃSKI Piotr 153WARSZAWAM-3089M 2392020-06-27 07:26:5901:47:5903:52:3305:39:1908:15:01.35+03:49:229:546,1
273BRZEZINA Krzysztof 275KĄTY OPOLSKIEM-40116M 2402020-06-27 07:40:5001:56:4904:07:3006:00:1808:15:27.75+03:49:499:546,1
274WOŹNIAK Paweł 148CROSSFIT LESZNO/ ENDORFINA WSCHOWAWSVHOWAM-40117M 2412020-06-27 07:13:4301:46:3503:50:5505:47:0208:16:10.65+03:50:329:556,0
275BUGANIK Tomasz 453GMINA OSIECZNICAOSIECZNICAM-40118M 2422020-06-27 07:30:0501:46:4503:35:3005:18:4908:16:21.80+03:50:439:556,0
276WIDAK Mateusz 71KOSZALINM-3090M 2432020-06-27 06:31:2001:50:2204:01:3705:49:3508:18:17.85+03:52:399:576,0
277JARZEMBOWSKI Tomasz 63WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM-40119M 2442020-06-27 06:58:0101:52:0203:59:0805:54:5408:18:22.75+03:52:449:586,0
278TOMASZEWSKI Dawid 450WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-40120M 2452020-06-27 06:58:1001:52:0103:59:0605:54:5408:18:46.65+03:53:089:586,0
279SOBCZAK Mikołaj 18WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM-40121M 2462020-06-27 06:57:5401:52:2803:58:5705:55:1108:19:02.75+03:53:249:586,0
280SIEMIERNIK Dariusz 465@WFTEAM_OCR KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-40122M 2472020-06-27 06:59:2601:43:4303:46:0205:43:5708:19:18.05+03:53:399:596,0
281ŠAMPALÍK Josef 173PRASOPI PLZEŇPLZEŇM-40123M 2482020-06-27 06:54:3102:07:1004:12:3706:05:2608:19:33.75+03:53:559:596,0
282HOŁY Leszek 297#CZELADZBIEGACZELADŹM-5020M 2492020-06-27 07:37:3101:49:4603:57:4405:57:4208:19:41.95+03:54:039:596,0
283WĄSIK Izabela 170WARSZAWAK-4018K 342020-06-27 07:22:2501:59:1304:14:5006:05:1808:20:21.55+03:54:4310:006,0
284LEWANDOWSKI Leszek 6POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM-40124M 2502020-06-27 06:57:2901:53:1504:05:4105:59:5208:20:23.15+03:54:4410:006,0
285JACHYMSKI Jacek 387AKADEMICKI KLUB GÓRSKI W ŁODZIŁÓDŹM-604M 2512020-06-27 08:03:2701:58:1604:07:4806:02:1208:20:49.85+03:55:1110:006,0
286PROCHNO Piotr 169ANWILTEAMWŁOCŁAWEKM-3091M 2522020-06-27 07:06:5301:51:3103:57:4205:47:5508:22:25.80+03:56:4710:026,0
287ŁĄK Tomasz 55NOAWROCŁAWM-40125M 2532020-06-27 06:49:2401:42:1903:51:1905:54:2908:22:36.50+03:56:5810:036,0
288NOWAK Łukasz 248#CZELADZBIEGACZELADŹM-3092M 2542020-06-27 06:59:0201:52:4604:00:1005:56:4608:22:38.35+03:56:5910:036,0
289KARKOWSKA Wiesława 44236MINUT WESTPOINTBARANOWOK-601K 352020-06-27 06:36:1501:58:3304:12:1206:03:5508:23:37.80+03:57:5910:046,0
290CHUCHAŁA Paweł 424MARKOWI BIEGACZEMARKIM-40126M 2552020-06-27 06:46:5501:42:5203:43:4605:38:3808:24:02.10+03:58:2310:046,0
291MATYSZKIEWICZ Paweł 482W POGONI ZA DUCHEMCZELADŹM-40127M 2562020-06-27 06:56:5101:56:3804:08:3406:02:3208:24:49.25+03:59:1010:055,9
292TYRAK Dominik 342KRZESZOWICEM-3093M 2572020-06-27 06:51:2801:50:0804:06:0406:01:2508:25:16.45+03:59:3810:065,9
293KOSEL Szczepan 161KURACJUSZEWROCŁAWM-3094M 2582020-06-27 06:33:0601:41:0203:50:5405:51:3408:25:42.95+04:00:0410:065,9
294PIETRZAK Mateusz 323OLEŚNICAM-3095M 2592020-06-27 07:00:4301:44:4903:45:5405:44:5708:26:18.90+04:00:4010:075,9
295GUTOWSKI Dariusz 166BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-5021M 2602020-06-27 07:01:5201:47:0003:54:5205:52:3008:26:52.15+04:01:1310:085,9
296JAWORSKI Paweł 483BĘDZINM-3096M 2612020-06-27 07:53:2101:47:4403:56:1705:51:2908:27:12.90+04:01:3410:085,9
297KITLAS Dariusz 470WASILKÓWM-40128M 2622020-06-27 06:49:5501:57:4404:02:5605:55:4708:27:18.40+04:01:4010:085,9
298DUDEK Agnieszka 37RUDA ŚLĄSKAK-3014K 362020-06-27 07:37:5202:04:3004:24:1706:14:5808:27:43.25+04:02:0410:095,9
299FILON Małgorzata 475WARSZAWAK-3015K 372020-06-27 06:51:0402:04:1304:13:1306:07:5008:28:08.50+04:02:3010:095,9
300KUBIAK Karolina 145EXCALIBURWEJHEROWOK-4019K 382020-06-27 07:23:4601:58:3704:15:3706:08:5308:29:20.30+04:03:4110:115,9
301WIŚNIEWSKA Barbara 301KAZIMIERZ BISKUPIK-3016K 392020-06-27 06:33:1901:59:1904:16:3306:06:5608:30:33.75+04:04:5510:125,9
302SOBCZAK Michał 391NIGHTRUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-40129M 2632020-06-27 07:53:5801:53:0604:01:1206:03:0808:30:34.00+04:04:5510:125,9
303MÓL Wioletta 274#CZELADZBIEGACZELADŻK-4020K 402020-06-27 06:58:1901:56:2004:12:1406:12:2608:30:43.65+04:05:0510:125,9
304GINTER Grzegorz 432AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3097M 2642020-06-27 07:44:1802:01:4604:17:3106:08:5608:31:22.75+04:05:4410:135,9
305MICHALAK Sławomir 95INZYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM-5022M 2652020-06-27 07:31:3702:00:1004:19:0006:14:0308:31:33.75+04:05:5510:135,9
306SOSZYŃSKI Piotr 480GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM-40130M 2662020-06-27 06:47:0201:53:1403:59:5905:55:3908:31:40.05+04:06:0110:145,9
307RADZIWOŃ Krzysiek 286GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-40131M 2672020-06-27 07:31:2201:57:1704:14:4404:45:0208:32:19.85+04:06:4110:145,9
308ZASADA Iwona 471BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK-4021K 412020-06-27 07:03:1602:03:3304:16:1906:15:3308:33:05.65+04:07:2710:155,8
309MASŁO Andrzej 134BYTRZYCAM-40132M 2682020-06-27 06:54:4001:56:1204:07:2406:04:2308:34:25.05+04:08:4610:175,8
310CZARNECKI Krzysztof 61KRAKÓWM-40133M 2692020-06-27 06:54:4901:58:2104:10:3806:05:3608:34:44.15+04:09:0510:175,8
311PERZ Marzenna 165BUKOWIECK-501K 422020-06-27 06:41:5002:00:5704:17:4306:08:5608:35:26.55+04:09:4810:185,8
312KOZERA Waldemar 398OMAKRAKÓWM-40134M 2702020-06-27 07:33:2701:49:2104:05:0606:11:2208:36:10.15+04:10:3110:195,8
313SZCZUREK Mariusz 400PZU SPORT TEAMGRODKÓWM-40135M 2712020-06-27 07:01:2601:51:3704:04:0206:04:3608:37:05.55+04:11:2710:205,8
314GADOMSKI Marcin 510WARSZAWAM-40136M 2722020-06-27 07:11:3902:05:2704:18:0506:16:1408:37:36.80+04:11:5810:215,8
315PACŁAWSKI Paweł 88TRZEBINIA-PSARYM-40137M 2732020-06-27 06:40:4602:03:3804:19:5606:11:4608:38:00.05+04:12:2110:215,8
316CZAPIGA Robert 121ZAWSZE Z GŁOWĄWROCŁAWM-40138M 2742020-06-27 06:32:1801:52:3903:58:2005:57:2108:39:15.60+04:13:3710:235,8
317SZYNKLEWSKI Maciej 316POZNAŃM-5023M 2752020-06-27 07:40:3801:56:1304:11:3006:10:0008:39:31.05+04:13:5210:235,8
318MNICH Tomasz 140GLIWICEM-40139M 2762020-06-27 07:00:0201:51:2104:04:4306:07:3808:39:52.50+04:14:1410:235,8
319TYŃSKA SITEK Aleksandra 333DROGA DO ULTRAŁÓDŹK-4022K 432020-06-27 07:07:4302:05:0504:20:4606:25:1408:39:59.15+04:14:2010:245,8
320WALUŚKIEWICZ Artur 52BOANERGESWROCŁAWM-5024M 2772020-06-27 07:52:5301:48:1404:00:5906:14:3608:41:17.20+04:15:3810:255,8
321WOŹNIAK Waldemar 287EBIEGI.PLWROCŁAWM-3098M 2782020-06-27 06:42:0901:59:3904:24:2606:20:4108:42:33.10+04:16:5410:275,7
322KRUPIEŃCZYK Joanna 366SZCZECINK-3017K 442020-06-27 07:10:3402:03:0904:22:3606:25:4608:42:33.45+04:16:5510:275,7
323JASICKI Krzysztof 87NIEDZIELNI BIEGACZETYCHYM-40140M 2792020-06-27 07:53:3801:56:0804:13:3506:14:1508:42:54.25+04:17:1510:275,7
324KONIECZNY Bartosz 130GNIEZNOM-40141M 2802020-06-27 07:40:5901:50:0903:57:2606:11:3008:44:00.15+04:18:2110:285,7
325KOŚKA Aleksandra 339SPARTA RUNNERSPOZNAŃK-3018K 452020-06-27 06:43:3401:57:5904:16:4406:16:2408:45:11.20+04:19:3210:305,7
326SAJDUDA Adam 129POKAZECISWIATWROCŁAWM-2014M 2812020-06-27 07:02:0801:47:5804:12:3906:16:2008:45:25.20+04:19:4610:305,7
327BARANOWSKI Filip 186POZNAŃM-40142M 2822020-06-27 06:56:2901:54:2604:10:1606:07:0708:46:11.35+04:20:3210:315,7
328NAWROT Artur 466DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICAM-3099M 2832020-06-27 07:10:4201:42:2904:01:2506:07:3908:46:40.55+04:21:0210:325,7
329PARADOWSKA Ewelina 468NOWOGARDK-3019K 462020-06-27 07:06:2702:06:0204:31:5906:31:1208:47:01.05+04:21:2210:325,7
330ŁABĘDZKI Mariusz 428STARGARDM-40143M 2842020-06-27 07:06:4102:02:0004:30:5006:28:1508:47:37.95+04:21:5910:335,7
331MAJEROWSKA Magdalena 216WOLSZTYNK-204K 472020-06-27 06:41:3602:02:1704:35:3006:21:5808:47:48.15+04:22:0910:335,7
332PAWŁOWSKA Anna 474MIERZYNK-4023K 482020-06-27 07:24:4102:01:5904:30:4406:31:3308:47:59.15+04:22:2010:335,7
333PIETRYKOWSKI Norbert 308VITALABONIEMCZM-40144M 2852020-06-27 07:30:5801:56:5404:16:2006:14:1608:50:03.55+04:24:2510:365,7
334ROGÓRZ Andrzej 131WROCŁAWM-40145M 2862020-06-27 06:44:5501:46:5704:06:0706:10:3408:50:06.00+04:24:2710:365,7
335MIKSA Sławomir 296ŁÓDŹM-5025M 2872020-06-27 07:53:0201:53:0604:15:1106:15:0308:50:20.10+04:24:4110:365,7
336TABISZ Marlena 30WROCŁAWK-4024K 492020-06-27 06:48:1702:02:3304:19:1106:16:4808:50:20.70+04:24:4210:365,7
337BLACHOWSKI Waldemar 421CHEŁMNOM-30100M 2882020-06-27 06:37:0701:54:3904:12:1706:21:4908:51:13.70+04:25:3510:375,6
338MAŁKOWSKI Bogdan 302SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-5026M 2892020-06-27 08:12:0902:05:0604:26:4806:23:5008:52:05.00+04:26:2610:385,6
339GNOT Katarzyna 319OPOLEK-4025K 502020-06-27 08:12:0002:05:1504:26:5506:23:5808:52:12.65+04:26:3410:385,6
340MIREK Waldemar 167EASYRUNKUŹNIA RACIBORSKAM-605M 2902020-06-27 07:02:1601:52:4004:20:3306:24:1908:52:49.65+04:27:1110:395,6
341SZYMCZAK Marcin 225MOSINAM-40146M 2912020-06-27 07:39:3501:58:5104:21:2806:20:5408:54:06.85+04:28:2810:405,6
342KWIECIŃSKA Małgorzata 68BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK-3020K 512020-06-27 07:25:1102:01:5904:25:5306:26:0008:55:16.50+04:29:3810:425,6
343GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 72ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-4026K 522020-06-27 07:15:4502:02:1204:23:5606:19:1908:55:49.60+04:30:1110:425,6
344ŚRODA Sławomir 491ULTRASZWAGRYPOZNAŃM-30101M 2922020-06-27 07:37:0902:03:1504:23:3706:20:1308:56:28.20+04:30:4910:435,6
345NOWAKOWSKA Magdalena 422ULTRASZWAGRYSKÓRZEWOK-205K 532020-06-27 07:37:0202:03:2504:23:5106:20:2008:56:36.40+04:30:5810:435,6
346STOLARZ Grzegorz 13NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAM-40147M 2932020-06-27 07:14:2101:57:0804:15:5106:18:4408:56:51.20+04:31:1210:445,6
347ŁUSZCZ Janusz 50AMATORWROCŁAWM-5027M 2942020-06-27 07:06:1901:54:5004:18:2506:22:5608:57:16.45+04:31:3810:445,6
348NOWAK Kornel 277LESZNOM-40148M 2952020-06-27 07:20:3001:56:5704:07:4306:14:5908:57:24.00+04:31:4510:445,6
349TWARDY Dariusz 268LESZNOM-5028M 2962020-06-27 07:20:2101:58:1904:16:2206:15:0808:57:33.45+04:31:5510:455,6
350FRĄCKOWIAK Dominik 280ORZEŁ LIPNOŚMIGIELM-30102M 2972020-06-27 07:02:5001:51:2804:15:1706:30:2408:57:41.55+04:32:0310:455,6
351LESIEWICZ Jarosław 235ŁÓDŹM-5029M 2982020-06-27 06:42:4801:52:4704:07:4506:22:1808:57:55.40+04:32:1710:455,6
352BIELECKI Mariusz 241#CZELADZBIEGACZELADŹM-5030M 2992020-06-27 07:05:3602:04:3804:31:2006:29:3108:57:58.10+04:32:1910:455,6
353GÓRSKI Marcin 105MINISTERSTWO ZDROWIAWARSZAWAM-40149M 3002020-06-27 06:54:1902:01:0004:19:1606:27:2008:58:58.85+04:33:2010:465,6
354CYRULEWSKA Malgorzata 123PAMSO RUN TEAMGLINNIKK-4027K 542020-06-27 06:42:2901:58:4504:15:5206:22:4108:59:07.95+04:33:2910:465,6
355FURMANIAK Mateusz 341SPARTA RUNNERSMROWINOM-30103M 3012020-06-27 06:52:4201:49:4704:07:3406:07:5808:59:23.95+04:33:4510:475,6
356KUCZEK Katarzyna 506SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4028K 552020-06-27 06:40:2202:04:4204:24:1906:24:5808:59:32.05+04:33:5310:475,6
357DYMARSKA Irmina 380TULISZKÓWK-3021K 562020-06-27 07:20:3802:01:5804:23:4406:26:5809:01:05.05+04:35:2610:495,5
358MAKARENKOV Sergii 305DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM-30104M 3022020-06-27 07:08:4301:52:1604:28:2906:33:5309:01:11.80+04:35:3310:495,5
359ZWALIŃSKI Marcin 113MARMEL TORUŃTORUŃM-40150M 3032020-06-27 06:46:0501:52:1204:04:4906:18:1109:02:37.75+04:36:5910:515,5
360ROGOWSKI Tomasz 28UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-30105M 3042020-06-27 07:28:1901:56:5304:23:5206:29:1509:02:38.15+04:36:5910:515,5
361FAJNAS Katarzyna 361DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSSMUSUŁY / ŻABIA WOLAK-4029K 572020-06-27 07:08:1101:57:3804:30:4606:34:2709:02:47.50+04:37:0910:515,5
362BOBEL Urszula 259ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWK-3022K 582020-06-27 07:10:2402:03:2604:35:5606:40:2309:03:30.50+04:37:5210:525,5
363GĄTKIEWICZ Paweł 365ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM-40151M 3052020-06-27 06:32:5301:52:4804:01:0006:18:0109:03:58.40+04:38:2010:525,5
364LEŚNIEWSKI Sławomir 203PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-5031M 3062020-06-27 06:50:3401:57:2804:16:0706:17:2909:04:39.60+04:39:0110:535,5
365MATEJA Mariusz 44RAT TEAMNYSAM-30106M 3072020-06-27 07:44:4801:47:1804:08:0706:18:3209:05:42.05+04:40:0310:545,5
366ZAGROBELNY Radosław 253MONKO COFFEEWROCŁAWM-5032M 3082020-06-27 08:06:5901:49:2304:05:3506:15:1909:07:00.95+04:41:2210:565,5
367JERMAK Maciej 440ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM-30107M 3092020-06-27 07:10:5101:53:3204:31:0306:32:4609:08:57.30+04:43:1810:585,5
368CZECHOWSKI Konrad 324WARSZAWAM-30108M 3102020-06-27 07:38:1402:01:5304:28:3706:46:4609:10:19.70+04:44:4111:005,5
369WALAC Jacek 448DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-30109M 3112020-06-27 07:21:5502:02:1704:23:2706:25:1109:11:58.05+04:46:1911:025,4
370OSTROUCH Tymon 107PARKRUNGORZÓW WLKPM-30110M 3122020-06-27 07:50:5202:02:1004:15:1206:28:3809:12:13.75+04:46:3511:025,4
371WRZOSEK Patryk 210CZELADŹM-30111M 3132020-06-27 06:32:0301:58:3204:21:0406:28:4509:12:25.80+04:46:4711:025,4
372LASOTA Arkadiusz 40SOSNOWIECM-5033M 3142020-06-27 07:28:4402:00:2204:22:3306:32:1709:14:02.45+04:48:2411:045,4
373DUDEK Krzysztof 90STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40152M 3152020-06-27 08:02:1001:51:5504:19:1106:27:5609:14:19.25+04:48:4011:055,4
374BOCIĄGA Paweł 406RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹM-40153M 3162020-06-27 07:25:3001:51:0604:16:0406:24:0109:16:08.35+04:50:2911:075,4
375WITKOWSKI Marek 83GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40154M 3172020-06-27 07:46:5802:02:2004:17:5406:24:0409:16:09.00+04:50:3011:075,4
376PŁOCICA Anna 376PIASECZNOK-4030K 592020-06-27 07:24:3502:07:0504:41:0006:45:2709:16:15.10+04:50:3611:075,4
377PODKÓWKA Zbigniew 502BYDGOSZCZM-606M 3182020-06-27 07:01:3501:58:3504:28:2606:40:5609:16:49.05+04:51:1011:085,4
378SZMANIA Jakub 76HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30112M 3192020-06-27 07:42:4202:05:5504:39:0506:41:4209:18:38.40+04:53:0011:105,4
379WITKOWSKI Mateusz 443PSZCZEWM-30113M 3202020-06-27 06:45:3101:58:4404:22:4906:41:3909:20:13.20+04:54:3411:125,4
380LELONTKO Marcin 16#CIŚNIJWIEPRZACZĘSTOCHOWAM-30114M 3212020-06-27 06:45:4901:55:3704:12:5806:32:3809:23:06.40+04:57:2811:155,3
381MARMUROWICZ Krystian 157KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEM-40155M 3222020-06-27 07:22:3902:00:1804:27:1306:41:2509:23:23.85+04:57:4511:165,3
382OLESIŃSKI Piotr 426DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSOCHACZEWM-30115M 3232020-06-27 07:08:3601:52:2904:30:2006:38:2909:25:17.45+04:59:3911:185,3
383GAJDA Piotr 11ORANGE POLSKAZGIERZM-5034M 3242020-06-27 06:42:4002:00:4804:24:4606:36:2109:26:19.05+05:00:4011:195,3
384POLICKÝ Tomáš 495KUDOWIANKA RUNVELKÉ POŘÍČÍM-30116M 3252020-06-27 07:21:4601:53:4304:11:2806:21:1609:27:09.40+05:01:3111:205,3
385JASIŃSKI Marcin 238ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40156M 3262020-06-27 07:36:0902:00:3004:32:0706:42:4709:27:40.85+05:02:0211:215,3
386GRABIŃSKI Waldemar 513ROGOŹNOM-40157M 3272020-06-27 07:36:0002:04:0004:31:2006:43:0609:27:50.45+05:02:1211:215,3
387NIESPODZIANA Anna 512ROGOŹNOK-3023K 602020-06-27 07:35:5202:04:1004:31:3606:43:0209:27:51.35+05:02:1211:215,3
388PROŃCZUK Adam 327WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5035M 3282020-06-27 07:03:4702:11:5404:46:0206:57:0509:28:41.15+05:03:0211:225,3
389BOROWIEC Mariusz 35RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM-40158M 3292020-06-27 06:34:4202:19:3104:48:1106:50:0709:30:22.70+05:04:4411:245,3
390ZAKRZEWSKI Paweł 53WARSZAWAM-5036M 3302020-06-27 07:30:1202:12:4504:43:5606:54:2809:33:12.45+05:07:3411:275,2
391HYSKI Mateusz 505OKROKWIECEJ.PLMIŁOSZYCEM-40159M 3312020-06-27 08:04:0602:01:0304:15:2406:38:3009:33:33.20+05:07:5411:285,2
392SIENKIEWICZ Wojtek 59OGARY DOLORESWARSZAWAM-5037M 3322020-06-27 07:12:3202:00:3404:38:5306:54:5909:35:02.70+05:09:2411:305,2
393KORNAŚ Marcin 2ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40160M 3332020-06-27 07:15:5502:13:3404:56:0707:03:5709:36:46.80+05:11:0811:325,2
394POCIĘGIEL Michał 431SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30117M 3342020-06-27 07:39:5502:08:4604:36:4406:52:5109:37:25.70+05:11:4711:325,2
395SZYMKOWIAK Arek 345SPARTA RUNNERSBYDGOSZCZM-2015M 3352020-06-27 06:43:4402:03:3604:33:2606:52:1909:37:49.30+05:12:1011:335,2
396MIGDAŁ Adrian 119KŁAJM-40161M 3362020-06-27 07:17:0802:02:5404:31:0006:46:0009:40:13.40+05:14:3511:365,2
397TORMA Zsolt 317ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2016M 3372020-06-27 06:53:2902:04:2804:31:2506:41:4609:42:47.80+05:17:0911:395,1
398RYCHEL-MANTUR Dominika 310KATOWICEK-3024K 612020-06-27 06:53:1902:04:4904:31:3006:41:5709:42:55.45+05:17:1711:395,1
399ANDRZEJEWICZ Paweł 338ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM-40162M 3382020-06-27 07:07:1302:10:3804:52:1707:06:1909:43:52.45+05:18:1411:405,1
400KOSECKA Justyna 111BYDGOSZCZK-4031K 622020-06-27 06:53:5502:11:0204:47:5607:01:2909:44:53.25+05:19:1411:415,1
401PIECUCH Małgorzata 78PRZEWORSKK-502K 632020-06-27 06:55:4802:15:3105:00:0007:11:0509:45:07.60+05:19:2911:425,1
402PLUTA Marta 99DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAK-4032K 642020-06-27 06:34:2702:19:4404:53:5906:59:0509:46:11.00+05:20:3211:435,1
403WOJDA Dariusz 85POLISH WINGSJÓZEFÓWM-40163M 3392020-06-27 07:18:3802:16:1304:59:2707:16:4209:46:12.50+05:20:3411:435,1
404WARCHULSKA Karolina 363BORKOWOK-3025K 652020-06-27 07:18:3202:16:2404:59:2707:16:4509:46:18.35+05:20:3911:435,1
405PLUTA Sebastian 77DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM-40164M 3402020-06-27 06:34:1202:20:0904:54:1206:59:1709:46:25.45+05:20:4711:435,1
406BŁOŃSKI Piotr 93SMOLECM-5038M 3412020-06-27 07:18:2102:16:3304:59:0007:16:5709:46:29.15+05:20:5011:435,1
407BORUTA Marcin 255#CZELADZBIEGACZELADŹM-40165M 3422020-06-27 06:57:1301:57:1104:18:0306:36:3709:47:14.75+05:21:3611:445,1
408KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 246#CZELADZBIEGACZELADŹK-4033K 662020-06-27 06:56:1902:08:5304:40:4107:05:0509:49:42.45+05:24:0411:475,1
409ŚWINIARSKI Michał 298KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-30118M 3432020-06-27 07:46:0801:50:1904:23:5806:56:2809:51:45.20+05:26:0611:505,1
410KONKIEWICZ Katarzyna 182GRODZISK WIELKOPOLSKIK-4034K 672020-06-27 06:41:4402:19:2704:56:3907:10:1909:52:19.55+05:26:4111:505,1
411PODSADNY Bartosz 358POZNAŃM-30119M 3442020-06-27 07:28:5902:11:4604:31:5806:57:2909:59:24.25+05:33:4511:595,0
412SCHABEK Łukasz 202#CZELADZBIEGACZELADŹM-2017M 3452020-06-27 07:11:5202:14:1904:47:5107:12:5610:02:38.05+05:36:5912:035,0
413KUDEŁKA Janusz 159PRĄDOCINM-5039M 3462020-06-27 07:34:5902:10:3104:48:2207:14:5510:03:27.15+05:37:4812:045,0
414PARYSZ Anna 84STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK-503K 682020-06-27 07:08:5102:29:5605:19:4707:33:1110:04:19.40+05:38:4112:055,0
415NOWICKI Jarosław 373CZECHÓWM-40166M 3472020-06-27 07:37:4001:58:0104:38:2007:05:2410:08:26.00+05:42:4712:104,9
416TOKARZEWSKI Dariusz 271OTWOCKM-40167M 3482020-06-27 07:15:2702:00:5204:49:4607:16:0910:09:41.45+05:44:0312:114,9
417KOWALSKA Agnieszka 100KOWALE TEAMTORUŃK-4035K 692020-06-27 06:35:5302:19:5905:01:0607:17:2910:09:45.70+05:44:0712:114,9
418SCHUMACHER Gabi 434100 MARATHON CLUBVECHTAK-4036K 702020-06-27 07:11:3102:22:0705:05:5507:23:0010:13:23.95+05:47:4512:164,9
419KOZŁOWSKA Alicja 272LESZNOK-504K 712020-06-27 07:21:3702:26:1905:10:3907:28:2110:16:47.15+05:51:0812:204,9
420KAWKA Damian 384WARSZAWSM-40168M 3492020-06-27 07:14:5902:07:3404:37:4007:14:0910:17:42.55+05:52:0412:214,9
421GAJDA Jacek 38LUBSKOM-40169M 3502020-06-27 06:49:1602:22:4904:59:1707:21:0310:20:56.50+05:55:1812:254,8
422DURA Piotr 147PKB ENDORFINARAKÓWM-5040M 3512020-06-27 07:28:5202:22:0605:05:0507:24:5310:25:40.95+06:00:0212:304,8
423KURZAJCZYK Mariusz 295KLUB BIEGACZA SUPERMARATOŃCZYKKOŚCIELNA WIEŚM-5041M 3522020-06-27 07:30:1902:12:3904:54:3107:22:0910:28:51.75+06:03:1312:344,8
424KAWAŁKO Ryszard 449ANTEK MC & RYŚLEGNICAM-5042M 3532020-06-27 06:31:1102:08:3504:59:3407:37:0610:38:46.35+06:13:0712:464,7
425SIENKIEWICZ Gabrysia 94OGARY DOLORESWARSZAWAK-206K 722020-06-27 07:19:0302:27:1605:19:3007:39:0310:39:56.15+06:14:1712:474,7
426CIEŚLA Beata 315ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWK-505K 732020-06-27 07:10:1802:35:5505:35:5607:58:0410:43:03.45+06:17:2512:514,7
427KLIMECKA Katarzyna 260ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWK-3026K 742020-06-27 07:10:1002:36:0605:36:0207:58:2010:43:11.50+06:17:3312:514,7
428GŁUSZCZAK Jerzy 390ŁÓDŹM-607M 3542020-06-27 07:17:1902:10:5105:03:5607:35:0710:45:10.55+06:19:3212:544,6
429MIŁKOWSKI Marcin 503KUZNOCINM-30120M 3552020-06-27 07:59:5602:13:2405:02:3407:33:5710:57:04.80+06:31:2613:084,6
430ORACKA Agnieszka 269DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-3027K 752020-06-27 07:08:2502:52:2305:49:2308:17:3611:07:31.40+06:41:5313:214,5
431SCHEFFNER Zygmunt 251WARSZAWAM-5043M 3562020-06-27 06:56:5902:19:0805:22:3907:56:3711:10:19.90+06:44:4113:244,5
432MARCINKIEWICZ Anna 326TEAM BIAŁOBRZEGIBIAŁOBRZEGIK-4037K 762020-06-27 06:55:4102:25:0705:31:4308:07:1311:11:36.10+06:45:5713:254,5
433SODOŚ Magdalena 352BIAŁOBRZEGIK-4038K 772020-06-27 06:55:2002:24:4005:31:4908:07:3211:11:57.05+06:46:1813:264,5
LIMPRZYLUDZKI Janusz 283STS BIEGATONMIKOŁÓWM-602020-06-27 08:01:5402:11:5305:09:2407:26:2210:15:07.150:004,9
LIMRUNOWICZ Magdalena 102KŁODZKOK-402020-06-27 08:04:5202:24:4805:11:2007:34:1410:17:06.600:004,9
LIMPFAJFER Marek 176SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOZNAŃM-302020-06-27 07:51:1302:07:2904:56:2207:19:4010:26:02.750:004,8
LIMKRUSZKA Stanisław 80WŁOCŁAWEKM-402020-06-27 07:07:0002:02:4905:00:3707:36:5211:14:58.100:004,4
LIMPIETRASZEK Marcin 311VEGE RUNNERSWARSZAWAM-202020-06-27 07:18:1102:21:5805:15:4307:45:4511:21:46.950:004,4
ŻAK Adam 485DOBROSZYCEM-302020-06-27 06:44:4601:28:23 DNF03:01:39 DNF04:39:15 DNF DNF--
ROŚKIEWICZ Jerzy 394IAG GBSWOLA RADZISZOWSKAM-302020-06-27 06:37:4301:37:58 DNF03:50:29 DNF06:32:39 DNF DNF--
ŁAGODA Łukasz 364AKTIV REHABILITACJAZAWONIAM-402020-06-27 07:03:0002:02:57 DNF04:34:56 DNF07:11:52 DNF DNF--
ŻYTO Maciej 412TRI AMIGOSPRUSZKÓWM-402020-06-27 06:42:5801:35:41 DNF03:20:16 DNF DNF DNF--
SADOWSKI Rafał 350KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM-302020-06-27 06:45:1401:42:40 DNF03:38:03 DNF DNF DNF--
PETRYKOWSKI Karol 243HASAJTO!SZCZECINM-302020-06-27 06:46:2201:55:12 DNF03:57:56 DNF DNF DNF--
ORDZIEJEWSKI Dominik 32KOŚCIELNA WIESM-302020-06-27 08:14:0402:16:45 DNF05:04:14 DNF DNF DNF--
KURZAWIAK Grzegorz 9GRUPA BIEGOWA KAYSERKARŁÓWM-302020-06-27 07:25:3901:46:38 DNF DNF DNF DNF--
KLEJSZTA Grzegorz 252#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEM-402020-06-27 07:05:4502:05:09 DNF DNF DNF DNF--
FARON Marcin 331SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAM-402020-06-27 07:28:0502:07:19 DNF DNF DNF DNF--
ŁACHAN Patryk 232WKURW_TEAMWROCŁAWM-402020-06-27 07:38:4102:15:51 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Andrzej 135DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-302020-06-27 07:15:1802:31:31 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Krzysztof 19WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-402020-06-27 07:15:1002:31:47 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 451 wynik(ów)