SIANÓW - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-05-01
Miejsce/ Place:
Sianów
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
75
Wystartowało/ Started:
73
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
73
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.666km | 3.332km | 5km | 6.666km | 8.332km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time1.666km3.332km5km6.666km8.332kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
              
1DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 161BIEGAMYRAZEMGDYNIAM50-591M 100:00:3000:10:2700:21:0200:31:5400:42:4400:53:2601:03:43.1001:04:14.00 6:229.4
2KLICZKA Kamil 175SANPROBI SZCZECINSZCZECINM40-491M 200:00:1400:10:3300:21:1600:32:0900:43:0000:53:4101:03:56.7501:04:11.65+00:00:136:239.4
3WOJTASIŃSKI Daniel 215VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 300:00:0200:10:2500:21:1900:32:0600:42:5300:53:4301:04:22.9501:04:24.95+00:00:396:269.3
4NIECHWIEJCZYK Piotr 191UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-492M 400:00:1500:10:3100:21:1600:32:1000:43:0000:53:4201:04:23.2501:04:38.60+00:00:406:269.3
5HELWICH Stefan 170KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 500:00:5400:10:3900:21:3200:32:2200:43:1500:54:0501:04:42.1501:05:37.05+00:00:596:289.3
6KUŚMIEREK Patryk 184BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 600:00:0200:11:2300:22:3400:33:3100:44:1500:54:5601:05:27.8501:05:30.00+00:01:446:329.2
7NAKONIECZNY Grzegorz 189EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-493M 7100:00:1500:10:4000:21:5000:33:0300:44:1100:55:2801:07:10.1001:07:25.60+00:03:276:438.9
8SIWAK Piotr 198KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 800:00:3200:10:5500:22:1400:33:4700:45:1300:56:3801:07:53.6501:08:25.75+00:04:106:478.8
9KUŚMIEREK Jan 183BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM40-494M 900:00:1600:11:1000:22:3500:34:0700:45:3300:56:5801:08:01.8001:08:17.90+00:04:186:488.8
10BOGACKI Sławek 154ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-495M 1000:00:1700:11:0600:22:3300:34:0400:45:2900:56:5401:08:02.4001:08:19.85+00:04:196:488.8
11CZECHOWSKI Dariusz 158RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-392M 1100:00:0300:11:0800:22:2700:33:4700:45:1300:56:3701:08:09.7001:08:13.40+00:04:266:498.8
12WARUSZEWSKI Karol 213BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-496M 1200:00:1700:11:1700:22:4700:34:2000:45:4900:57:1101:08:11.1501:08:28.90+00:04:286:498.8
13ŚWISŁOCKI Bogdan 211FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 1300:00:3100:11:0000:22:2300:33:5900:45:3400:56:5601:08:14.5501:08:46.35+00:04:316:498.8
14PIETRZYK Jarosław 197VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 1400:00:0200:11:0600:22:5400:34:2900:46:0500:57:2701:08:29.5001:08:32.00+00:04:466:518.8
15NACZK Leonard 188DYNAMICLĘBORKM40-497M 1500:00:1600:11:2100:22:5200:34:3300:46:0700:57:2401:08:34.6501:08:51.35+00:04:516:518.7
16RACZYŃSKI Kazimierz 223LINUX MAGAZINE TEAM / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-498M 1600:00:1600:11:0400:22:3700:34:0800:45:4900:57:2301:08:47.6001:09:03.80+00:05:046:528.7
17JĘDRASIAK Renata 171KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 100:02:0500:11:3700:23:1900:34:5600:46:3300:58:1401:09:38.8001:11:43.95+00:05:556:578.6
18PASIKOWSKA Mariola 195VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-391K 200:01:3200:11:3200:23:1800:35:0700:46:5200:58:3201:09:53.8001:11:26.50+00:06:106:598.6
19SPYCHAŁA Marzena 202WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 300:01:5400:11:2600:23:1500:35:0400:46:5100:59:0001:11:12.4001:13:06.50+00:07:297:078.4
20KOLARSKA Agnieszka 178VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-392K 400:01:3200:11:3300:23:2300:35:2200:47:2200:59:2401:11:26.4501:12:59.10+00:07:437:088.4
21SKRYCKA Katarzyna 199KS METRACO POLKOWICELUBINK30-393K 500:01:3200:11:4900:23:4200:35:3800:47:3500:59:3901:11:50.5001:13:23.40+00:08:077:118.4
22KULIG Henryk 182ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-692M 1700:00:5400:11:3600:23:3400:35:3700:47:4100:59:5401:11:58.6001:12:53.50+00:08:157:118.3
23STĘPIEŃ Lucyna 205KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 600:02:2100:11:5800:23:5900:36:0700:48:1601:00:1601:12:12.2501:14:33.75+00:08:297:138.3
24SZPILMAN Katarzyna 224FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-492K 700:01:5400:11:4300:23:4100:35:3400:47:4000:59:5701:12:15.0001:14:09.15+00:08:317:138.3
25BIK Stanisław 153KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM50-594M 1800:00:3200:11:3100:23:3400:35:5000:48:0401:00:1801:12:21.6001:12:54.25+00:08:387:148.3
26PALIWODA Kasia 193EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-493K 800:01:5400:11:2500:23:3100:35:4300:48:0401:00:2601:12:47.8501:14:42.50+00:09:047:168.2
27FOLWARSKI Andrzej 166FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-595M 1900:00:3400:11:4400:23:5700:36:2200:48:4301:01:0501:13:06.0001:13:40.35+00:09:227:188.2
28STACHOWICZ Marcin 203BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-394M 2000:00:0300:11:4000:23:3900:35:5100:48:1001:00:3701:13:16.9001:13:20.55+00:09:337:198.2
29WROŃSKI Włodzimierz 218PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-693M 2100:00:5500:12:0300:24:0700:36:1300:48:2901:00:5801:13:21.8501:14:17.30+00:09:387:208.2
30KORYTOWSKA Agnieszka 179MŁAWAK30-394K 900:01:3400:11:5200:24:1400:36:3800:49:0701:01:3301:13:45.8001:15:20.15+00:10:027:228.1
31NETKOWSKI Wojciech 190PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-596M 2200:00:3100:11:5800:24:2600:37:0300:49:4601:02:3001:15:10.7001:15:42.50+00:11:277:318
32SORN Łukasz 201ELITE TEAM/FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM30-395M 2300:00:0300:12:3000:25:0200:37:3600:50:1101:02:5701:15:22.7501:15:25.80+00:11:397:328
33STOPA Joanna 206BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 1000:01:3100:12:1200:25:1900:38:1500:50:5901:03:2401:15:40.9001:17:12.70+00:11:577:347.9
34ŻAMOJCIN Marek 221NIEZRZESZONYSZCZECINM50-597M 2400:00:3100:11:5600:24:4100:37:3300:50:2401:03:1001:15:54.9501:16:26.00+00:12:117:357.9
35LENER Sławomir 186EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-694M 2500:00:5500:12:0500:24:3700:37:2000:50:0801:03:0801:15:59.5001:16:55.15+00:12:167:367.9
36KOBIELA Daria 177BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1100:01:3100:12:3300:25:2200:38:1700:51:0201:03:3901:16:10.2501:17:41.65+00:12:277:377.9
37PAŁUBICKI Marcin 194SZCZECINEKM40-499M 2600:00:1500:12:3500:25:3700:38:3900:51:2801:04:0901:16:35.8001:16:51.15+00:12:527:397.8
38BIAŁK Roman 152GDAŃSKM60-695M 2700:00:5400:12:2900:25:2700:38:3300:51:3201:04:2401:17:14.5001:18:09.00+00:13:317:437.8
39CZYCZ Emilia 159GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK60-692K 1200:02:2100:12:2400:25:1000:38:1300:51:1201:04:1701:17:20.7001:19:42.45+00:13:377:447.8
40KOTULA Jakub 180UNIA MIASTKATOWICEM30-396M 2800:00:0200:12:2000:25:1100:38:0800:51:0901:04:2001:17:27.7001:17:30.50+00:13:447:447.7
41KLOSKA Kazimierz 176RZEPNICAM70+1M 2900:00:5900:13:0800:25:5900:38:3900:51:2901:04:2801:17:28.1501:18:27.60+00:13:457:447.7
42ŻOŁNO Magdalena 222EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINGORZÓW WLKP.K50-592K 1300:02:0500:12:3700:25:4000:38:4600:51:4701:04:4301:17:48.8001:19:54.70+00:14:057:467.7
43SURIAK Michał 207VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-292M 3000:00:0100:12:4300:25:5900:39:1500:52:1401:05:1101:18:07.9001:18:09.65+00:14:247:487.7
44PIĄTKOWSKI Józef 196KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+2M 3100:00:5900:13:0600:26:0300:38:5900:51:5601:05:0201:18:14.4001:19:13.40+00:14:317:497.7
45WECHTA Paweł 225KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM40-4910M 3200:00:1700:12:2900:25:2300:38:0700:51:2601:04:4801:18:18.1501:18:35.20+00:14:357:497.7
46WASILEWSKI Sławomir 214PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 33100:01:0000:13:0800:26:0800:39:0400:52:0101:05:2101:18:26.4001:19:26.45+00:14:437:507.6
47URANTÓWKA Henryk 212N/ZSKWIERZYNAM70+4M 3400:01:0000:13:1000:26:1300:39:1000:52:1601:05:2601:18:45.3501:19:45.50+00:15:027:527.6
48FARON Monika 165ELITE TEAMGDYNIAK30-395K 1400:01:3300:12:5100:25:5300:39:1200:52:3001:05:4801:18:54.5501:20:27.95+00:15:117:537.6
49KASZUBOWSKA Monika 174GDYNIAK50-593K 1500:02:0500:13:2400:26:3400:39:4200:53:1401:06:3101:20:04.5001:22:09.60+00:16:218:007.5
50CZYCZ Kazimierz 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-696M 3500:00:5600:12:2900:25:2100:38:1900:51:2101:05:1001:20:13.1501:21:09.50+00:16:308:017.5
51GOLUS Urszula 168EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-693K 1600:02:2200:12:5300:26:2900:40:0900:53:2801:07:0301:20:23.7001:22:46.40+00:16:408:027.5
52WORONKO-ZACZYNSKA Janina 217KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1700:02:2200:12:5200:26:0900:39:3800:53:0901:06:4801:20:29.4001:22:51.80+00:16:468:027.5
53DZIEMIŃSKA Magdalena 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-396K 1800:01:3200:12:4800:26:1900:40:0300:53:2901:07:1101:20:39.6001:22:11.60+00:16:568:037.4
54BOROWSKI Marcin 216FACE NORDIC WALKING TEAM / KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃM30-397M 36100:00:0300:13:0300:26:2800:39:5900:53:3601:07:1601:20:39.7001:20:43.55+00:16:568:047.4
55DUSZA Anna 163SZCZECINK40-494K 1900:01:5500:13:1200:26:5500:40:3200:53:5301:07:2601:20:47.4501:22:42.55+00:17:048:047.4
56WYSOCKA Bernadeta 219BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-495K 20100:01:5300:13:2100:26:5300:40:3000:53:5801:07:3401:21:14.0501:23:07.80+00:17:308:077.4
57GERLE-KOTULA Anna 167UNIA MIASTKATOWICEK30-397K 2100:01:3300:13:3900:27:3400:41:1100:54:4601:08:1601:21:22.5001:22:56.10+00:17:398:087.4
58SURIAK Ewelina 208VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-293K 2200:01:3200:13:0900:26:4800:40:3100:54:2001:08:0201:21:34.0001:23:06.45+00:17:508:097.4
59STEFAŃSKI Andrzej 204FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-598M 3700:00:3100:13:4300:27:2700:41:0500:54:3101:08:1301:21:39.7501:22:10.80+00:17:568:097.3
60CZAKIERT Marek 157VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4911M 3800:00:1600:13:0000:26:3200:39:5200:53:2701:07:4101:21:58.3501:22:15.10+00:18:158:117.3
61JURCZYŃSKA Bożena 172VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-594K 2300:02:0600:13:3200:27:4000:41:4500:55:4401:09:4101:23:22.0501:25:28.80+00:19:388:207.2
62OMARSKA Grażyna 192PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-595K 2400:02:0600:13:4700:27:5600:42:0400:56:0701:10:1601:24:19.4501:26:25.65+00:20:368:257.1
63SZEWCZYK Marek 210FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-599M 3900:00:3200:13:4200:27:3000:41:3700:56:0001:10:3601:24:53.7501:25:25.75+00:21:108:297.1
64ZAWADZKA Maria 220KS METRACO POLKOWICELUBINK60-694K 2500:02:2200:13:5400:28:2600:42:5300:56:5201:10:4901:25:02.7501:27:24.80+00:21:198:307.1
65LEHMANN Teresa 185BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-596K 2600:02:0500:14:0300:28:2700:43:0500:57:5801:13:0601:28:10.2001:30:15.30+00:24:278:496.8
66BORUCZYŃSKI Dariusz 155POLICEM40-4912M 4000:00:1500:14:1400:29:1800:44:1000:58:5101:13:3901:28:34.9001:28:50.80+00:24:518:516.8
67GOLUS Lech 169EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-697M 4100:00:5600:14:2500:29:1100:44:0600:59:0301:14:1001:29:12.2001:30:08.45+00:25:298:556.7
68KIELAŃSKA Edyta 226SIANÓWK40-496K 2700:01:5400:14:3200:29:0300:43:5400:58:4701:14:0101:29:13.7001:31:08.35+00:25:308:556.7
69SZEWCZYK Agnieszka 209FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-497K 2800:01:5500:14:3500:29:1300:44:0200:58:5601:14:0701:29:38.6501:31:34.20+00:25:558:576.7
70DOBROWOLSKA Dorota 162EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-597K 2900:02:0500:14:1000:29:0600:44:0100:58:5601:14:1701:29:47.9001:31:53.75+00:26:048:586.7
71SMARUJ-SADOWSKA Janina 200BYDGOSZCZK60-695K 3000:02:2200:14:4400:29:4600:44:5801:00:1201:15:2601:30:34.2001:32:56.60+00:26:519:036.6
72LIPIŃSKA Urszula 187FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-498K 3100:01:5500:14:5400:30:2700:45:5601:01:1601:16:3801:31:52.8501:33:48.70+00:28:099:116.5
73KALINOWSKI Andrzej 173CHEMACKBIELSKO-BIAŁAM50-5910M 4200:00:3300:17:3600:34:2600:51:5101:08:1201:24:2901:39:59.5501:40:33.00+00:36:1610:006
Znaleziono 73 wynik(ów)