SIANÓW - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-05-01
Miejsce/ Place:
Sianów
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
164
Wystartowało/ Started:
147
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
147
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.666km | 3.332km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time1.666km3.332kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1STILLER Karol 107CZĘSTOCHOWAPOLSKAM30-39100:04:0100:09:5800:20:2300:30:37.5000:34:38.60 6:079.8
2ROŻYNEK Miron 97WROCŁAWPOLSKAM50-541100:04:5200:10:2700:21:1400:32:03.9500:36:56.15+00:01:276:249.4
3WOROCH Roman 131KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOPOLSKAM55-59100:05:0400:10:3600:21:2200:32:04.6500:37:09.05+00:01:286:259.4
4KNITTER Tomasz 56BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM18-29100:03:4700:10:2700:21:2100:32:08.0500:35:55.35+00:01:316:259.3
5RECZULSKI Mariusz 242STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKTCZĘSTOCHOWAPOLSKAM50-542100:04:5200:10:3000:21:1800:32:09.4000:37:01.95+00:01:326:259.3
6HAŁAS Marcin 156CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAM30-39200:04:0100:10:4800:21:4800:32:43.6500:36:44.75+00:02:066:329.2
7KRYŚ Artur 63KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHPOLSKAM45-49100:04:3400:11:0200:22:1000:33:14.9000:37:49.40+00:02:386:399
8KOPCZEWSKI Dariusz 59FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLSKAM50-54300:04:5200:10:5000:22:0500:33:22.9000:38:14.95+00:02:456:409
9POLEWCZAK Mariusz 92CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM45-49200:04:3500:11:0300:22:1100:33:25.2500:38:00.90+00:02:486:419
10MACHNIK Janusz 70CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM40-44100:04:1300:11:1100:22:2200:33:41.5500:37:55.05+00:03:056:448.9
11RAKUĆ Jakub 94WŁOCŁAWEKPOLSKAM18-29200:03:4700:10:3300:22:0800:33:42.5500:37:29.90+00:03:056:448.9
12GŁOWA Michał 30CIESZYNPOLSKAM-Jun.100:03:3500:11:0500:22:3700:34:00.3500:37:35.70+00:03:236:488.8
13STANISŁAWSKI Jan 104MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM55-59200:05:0400:11:0100:22:3500:34:05.9000:39:10.60+00:03:296:498.8
14KLARKOWSKI Bogdan 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAM60-64100:05:2100:11:0000:22:3300:34:06.0000:39:27.80+00:03:296:498.8
15FRĄCKOWIAK Mateusz 25ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM-Jun.2100:03:3500:11:1600:23:0200:34:09.9000:37:45.80+00:03:336:508.8
16KNITTER Michał 57BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Jun.300:03:3400:11:1200:22:4900:34:11.2500:37:46.00+00:03:356:508.8
17CHAMIELEC Bogusław 13A EMERYT BIEGALUBINPOLSKAM50-54400:04:5000:11:1100:22:3800:34:14.6000:39:05.30+00:03:386:518.8
18KUŚMIEREK Mateusz 66BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Jun.400:03:3500:11:3400:23:1500:34:30.1000:38:05.30+00:03:536:548.7
19BREWKA Joachim 8UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM50-54500:04:5000:11:1600:22:5100:34:32.2000:39:23.10+00:03:566:548.7
20FRĄCKOWIAK Roman 24ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM45-49300:04:3500:11:1000:23:0000:34:40.3500:39:16.25+00:04:046:568.6
21BIK Przemysław 4KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEPOLSKAM-Jun.500:03:3500:11:3500:23:1600:34:48.1000:38:23.80+00:04:116:578.6
22NOWAK Włodzimierz 84NIEZRZESZONYNOWOGARDPOLSKAM55-593100:05:0500:11:1300:22:4800:34:49.4000:39:54.75+00:04:126:578.6
23TOMCZYK Edward 121MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM65-69100:05:4200:11:2500:23:1000:34:51.2500:40:33.65+00:04:146:588.6
24ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM65-69200:05:4200:11:3000:23:1400:34:56.5500:40:39.40+00:04:206:598.6
25GRYGOROWICZ Bogdan 39KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM65-69300:05:4300:11:3000:23:1200:35:11.7500:40:55.00+00:04:357:028.5
26SZUDARSKI Edward 115DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM55-59400:05:0400:11:2400:23:1900:35:19.4000:40:23.80+00:04:427:038.5
27LESIŃSKA Marzenna 246OLSZANYPOLSKAK50-54100:07:5200:11:4300:23:3400:35:21.8000:43:14.10+00:04:457:048.5
28GIERSZEWSKI Arkadiusz 29CHOJNICEPOLSKAM30-393100:04:0100:11:1900:23:2000:35:24.9500:39:26.80+00:04:487:058.5
29OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 87ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAK45-49100:07:3600:11:3900:23:4500:35:28.1000:43:04.70+00:04:517:058.5
30KOMAR Beata 58FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49200:07:3500:11:4100:23:4700:35:28.2000:43:03.95+00:04:517:058.5
31ROSADZIŃSKI Sławomir 96LESZNO :)LESZNOPOLSKAM45-49400:04:3400:11:2400:23:2300:35:31.1500:40:05.95+00:04:547:068.4
32KALISZ Krzysztof 143KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM65-69400:05:4200:11:3400:23:2900:35:34.9000:41:16.95+00:04:577:068.4
33WOLNIEWICZ Katarzyna 148FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK45-49300:07:3400:11:4000:23:4600:35:41.7500:43:16.70+00:05:057:088.4
34GRUSZKA Michał 36UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM-Dzieci100:03:2000:11:3200:23:4100:35:46.8000:39:07.75+00:05:107:098.4
35SZYMSKA Małgorzata 120EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK30-39100:06:5500:11:4600:23:5500:35:57.7000:42:53.55+00:05:217:118.3
36WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 129DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK55-59100:08:0500:11:5200:23:5900:35:58.9500:44:04.60+00:05:227:118.3
37JÓŹWIAK Marianna 42WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK40-44100:07:1400:11:4900:24:0900:36:04.0000:43:18.60+00:05:277:128.3
38WAWRZYNIAK Anna 126FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAPOLSKAK40-44200:07:1400:11:4700:24:0600:36:08.2500:43:22.50+00:05:317:138.3
39MARCINKOWSKA Agnieszka 73UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAK-Dzieci100:06:2700:11:4500:23:5600:36:12.6500:42:39.90+00:05:357:148.3
40GRUSZKA Michał 35UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM40-44200:04:1300:11:4800:23:5900:36:13.2000:40:26.85+00:05:367:148.3
41STOLTMANN Helena 108BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK55-59200:08:0600:11:5500:24:0400:36:21.1500:44:27.25+00:05:447:168.3
42RECZULSKA Katarzyna 243STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKTCZĘSTOCHOWAPOLSKAK45-49400:07:3700:11:5400:24:0700:36:27.4000:44:04.70+00:05:507:178.2
43WOJTACHNIO Edyta 130FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49500:07:3600:11:5500:24:0700:36:27.8000:44:04.25+00:05:517:178.2
44MIKOŁAJCZAK Jan 78KS METRACO POLKOWICELEGNICAPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)100:05:2000:11:5000:24:0600:36:34.8000:41:55.20+00:05:587:198.2
45SCHMIDTKE Piotr 99DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSK / WŁYNKÓWKOPOLSKAM45-49500:04:3400:11:5200:24:1400:36:36.5000:41:11.45+00:06:007:198.2
46KASZUBOWSKI Ireneusz 50GDYNIAPOLSKAM50-546100:04:5200:11:4700:24:1300:36:37.1500:41:30.05+00:06:017:198.2
47SZUDARSKI Marek 114DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM18-29300:03:4700:12:0600:24:2200:36:37.3500:40:24.90+00:06:007:198.2
48POLISZCZUK Piotr 93PIERNIKI NA CHODZIETORUŃPOLSKAM55-59500:05:0400:11:2900:23:5700:36:37.9000:41:42.70+00:06:017:198.2
49SZYMAŃSKI Stefan 119XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAM70+100:05:5900:12:0700:24:2400:36:50.5000:42:50.10+00:06:147:228.1
50DOLNA Ewelina 140KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWYKOLCZYGŁOWYPOLSKAK30-39200:06:5600:12:1900:24:4500:37:08.0500:44:04.10+00:06:317:258.1
51KADECKI Piotr 149KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEMIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLSKAM30-39400:04:0100:11:5500:24:5900:37:14.0500:41:15.55+00:06:377:268.1
52SOBOLEWSKI Marek 238KOSZALINPOLSKAM45-49600:04:3600:12:0500:24:4800:37:20.9000:41:57.05+00:06:447:288
53POLEWCZAK Aneta 91CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK45-49600:07:3500:12:1000:24:5200:37:22.5000:44:57.60+00:06:457:288
54DUDEK Kazimierz 249ŚWIERZYNAPOLSKAM65-69500:05:4100:12:1400:24:5700:37:30.9500:43:12.45+00:06:547:308
55KOWALCZYK Edyta 61WAŁBRZYCHPOLSKAK45-49700:07:3400:12:1600:25:0400:37:35.7000:45:10.45+00:06:597:318
56DUSZEŃKO Damian 145KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)100:03:4800:12:5300:25:2500:37:48.3500:41:36.70+00:07:117:337.9
57ZIELIŃSKI Andrzej 244NACŁAWPOLSKAM60-64200:05:2100:12:1700:25:0400:37:48.8000:43:10.05+00:07:127:337.9
58MORYS Agnieszka 79FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK30-39300:06:5500:12:3000:25:1200:37:49.7000:44:44.75+00:07:127:337.9
59GOŁĘBIEWSKI Andrzej 31KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM60-64300:05:2000:12:2100:25:1500:37:51.8000:43:12.60+00:07:157:347.9
60SULECKA Gabriela 110ŚWIECIEPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)100:08:3900:12:3800:25:1800:37:51.9000:46:30.90+00:07:147:347.9
61SZYCKO Radek 117DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM40-44300:04:1200:12:1200:25:0500:37:52.8000:42:05.50+00:07:167:347.9
62GAŁAŚ Joanna 27PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK18-29100:06:4100:12:1200:25:0300:37:57.6000:44:39.45+00:07:217:357.9
63NACZK Wiktoria 80DYNAMICLĘBORKPOLSKAK-Jun.100:06:4100:11:5800:25:0000:37:58.8500:44:40.70+00:07:227:357.9
64STEMPNIAK Bogdan 105POZNAŃPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)200:05:0600:12:3300:25:3200:38:06.5000:43:12.95+00:07:297:377.9
65DANA Andrzej 18KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM65-696100:05:4200:11:5000:24:3700:38:18.6500:44:00.75+00:07:417:397.8
66SULIKOWSKA Agnieszka 111PASJA NORDIC WALKINGSIERADZPOLSKAK30-39400:06:5600:12:3600:25:3300:38:22.7000:45:19.30+00:07:467:407.8
67DZIEMIŃSKI Jan 22BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci200:03:2000:12:1200:25:0300:38:24.3500:41:44.95+00:07:477:407.8
68SAKOWSKA Krystyna 98PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK40-44300:07:1500:12:3300:25:3200:38:25.6000:45:40.60+00:07:487:417.8
69GWAREK Anita 40PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK45-49800:07:3500:12:3700:25:3900:38:27.0000:46:02.80+00:07:507:417.8
70MIKITIUK Tomasz 76KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAM45-49700:04:3500:12:3000:25:4200:38:28.0500:43:03.90+00:07:517:417.8
71GABERT Beata 26EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINPOLSKAK45-49900:07:3500:12:3900:25:4400:38:30.1000:46:05.10+00:07:537:427.8
72DANA Kazimiera 17KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK60-64100:08:2400:12:4600:25:4600:38:33.7500:46:57.80+00:07:567:427.8
73PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 90PENDOLINOGDYNIAPOLSKAK60-64200:08:2200:12:3300:25:4200:38:34.2000:46:57.00+00:07:587:437.8
74GIERSZEWSKA Magdalena 28ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYPOLSKAK40-44400:07:1400:12:4700:25:3500:38:36.2000:45:50.70+00:07:597:437.8
75KRECZMER Marzena 62CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK30-39500:06:5700:12:4500:25:4100:38:36.3000:45:33.45+00:07:597:437.8
76GRYGOROWICZ Teresa 38KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK65-69100:08:3700:12:3400:25:2500:38:37.0500:47:14.95+00:08:007:437.8
77RAKUĆ Angelika 95RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK18-29200:06:4200:12:1400:25:1500:38:40.9500:45:23.35+00:08:047:447.8
78GRABNA Joanna 32RADOMSKOPOLSKAK30-39600:06:5800:12:3800:25:4900:38:43.2500:45:41.55+00:08:067:447.7
79LORENS Kazimierz 68CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWPOLSKAM60-64400:05:2000:12:3000:25:2800:38:52.1000:44:12.25+00:08:157:467.7
80MALKIEWICZ Małgorzata 71ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYNOPOLSKAK50-54200:07:5200:13:0200:26:0800:39:05.8500:46:58.75+00:08:297:497.7
81KABACIŃSKI Maciej 45FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLSKAM45-49800:04:3600:12:5800:26:1200:39:09.8000:43:46.25+00:08:337:507.7
82KĘDZIERSKA Edyta 142PFNWGDAŃSKPOLSKAK40-44500:07:1500:13:0300:26:1300:39:35.8000:46:51.10+00:08:597:557.6
83JÓŹWIAK Łukasz 43WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)300:06:0000:12:3700:26:1200:39:42.4000:45:43.20+00:09:067:567.6
84SZYCKO Oliwia 116DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-Dzieci200:06:2600:12:5600:26:0800:39:45.7000:46:12.50+00:09:097:577.5
85WARUSZEWSKA Emilia 125BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWPOLSKAK-Jun.200:06:4100:12:4500:26:1900:39:46.8000:46:28.70+00:09:107:577.5
86SŁOMIŃSKA Marta 103BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK18-29300:06:4200:13:0100:26:4200:39:52.2500:46:34.65+00:09:157:587.5
87NOWAK Jakub 82KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-Dzieci300:03:1900:12:3000:25:5300:39:54.1500:43:14.10+00:09:187:597.5
88CHOLEWKA Jolanta 14MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃPOLSKAK60-64300:08:2300:13:1700:26:4700:40:17.2500:48:40.85+00:09:408:037.4
89KULIG Bożena 64KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAK60-64400:08:2200:13:1900:26:5600:40:20.7500:48:43.55+00:09:448:047.4
90ŻYWICKA Irena 137BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK60-64500:08:2400:13:1600:26:4600:40:22.6000:48:47.50+00:09:468:047.4
91KADECKI Konrad 47KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEMIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-Dzieci400:03:1900:12:3700:26:1300:40:25.2000:43:45.10+00:09:498:057.4
92DUSZEŃKO Jakub 147KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)200:03:3600:13:1000:26:3100:40:25.2500:44:01.45+00:09:488:057.4
93ROMANOWSKA Agata 241SŁAWSKOPOLSKAK-Dzieci300:06:2600:12:4700:26:3200:40:29.4000:46:56.35+00:09:538:067.4
94KNITTER Monika 54POLANÓWPOLSKAK30-39700:06:5600:12:5800:26:5000:40:30.9000:47:27.50+00:09:548:067.4
95ANTONIAK Alicja 3RADOMSKOPOLSKAK50-54300:07:5300:13:2200:27:0500:40:36.2000:48:29.80+00:09:598:077.4
96SIEMIENIEC Ewelina 100BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK30-39800:06:5500:13:2300:27:0800:40:48.2000:47:43.75+00:10:118:097.4
97FOLWARSKA Małgorzata 23FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAK55-59300:08:0700:13:2600:27:0400:40:51.1000:48:58.10+00:10:148:107.3
98KALINOWSKA Jolanta 48CHEMACKBIELSKO-BIAŁAPOLSKAK45-491000:07:3600:13:3300:27:2600:41:04.5500:48:41.15+00:10:288:137.3
99KUŚMIEREK Beata 65BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK40-44600:07:1500:13:3400:27:3600:41:06.8000:48:22.60+00:10:308:137.3
100WOROCH Jolanta 132DOPIEWODOPIEWOPOLSKAK50-54400:07:5300:13:3000:27:4800:41:18.6500:49:12.45+00:10:428:157.3
101SZCZYPEK Elżbieta 141DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK60-64600:08:2200:13:4000:27:4700:41:35.0000:49:57.70+00:10:588:197.2
102SZAL Marzena 112BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK30-39900:06:5400:13:4300:27:5000:41:42.5000:48:37.20+00:11:068:207.2
103ŻAMOJCIN Małgorzata 136NIEZRZESZONASZCZECINPOLSKAK55-59400:08:0600:13:2500:27:5100:41:50.0500:49:56.75+00:11:138:227.2
104MARCINKOWSKA Renata 72FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWPOLSKAK65-69200:08:3700:13:3800:27:4200:41:51.9500:50:29.80+00:11:158:227.2
105DUSZEŃKO Zygmunt 20KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM55-5966 min kary00:01:0100:11:4300:23:4300:41:58.8000:43:00.00+00:11:228:237.1
106SZAŁACIŃSKI Grzegorz 113CHEMACKGLIWICEPOLSKAM55-59700:05:0500:13:4100:27:5100:42:00.4500:47:06.05+00:11:248:247.1
107MARCZUK Monika 74BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK40-44700:07:1500:14:0300:28:2700:42:02.4500:49:17.65+00:11:258:247.1
108GRUDNOWSKA Wiktoria 33BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK-Dzieci400:06:2600:12:5300:28:0600:42:02.6500:48:28.80+00:11:258:247.1
109CYRA Grażyna 15SKOSZEWOPOLSKAK60-64700:08:2400:13:5200:28:0800:42:07.7500:50:31.90+00:11:308:257.1
110GRUDNOWSKI Norbert 34BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci500:03:1900:12:5600:27:1100:42:09.2500:45:29.20+00:11:338:267.1
111WYSOCKI Gabriel 133BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAM-Dzieci600:03:2100:13:1800:27:3400:42:12.3500:45:33.70+00:11:358:267.1
112SZYMAŃSKA Lucyna 118XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)200:08:3800:13:3600:27:5200:42:14.5000:50:52.75+00:11:378:267.1
113KADECKA Konstancja 46KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEMIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLSKAK-Dzieci500:06:2700:13:4400:28:1300:42:31.1000:48:58.85+00:11:548:307.1
114BRUSKA Mariola 9BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYPOLSKAK50-54500:07:5400:14:1200:28:3300:42:32.1500:50:26.45+00:11:558:307.1
115NOWROTEK Urszula 247CIESZYNPOLSKAK50-54600:07:5300:13:5900:28:2500:43:01.9500:50:55.55+00:12:258:367
116CETERA Janusz 12EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)300:05:0600:13:5200:28:3900:43:16.5000:48:22.80+00:12:398:396.9
117WĄSOWSKA Monika 128KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAK30-391000:06:5600:14:0100:28:3600:43:21.2500:50:17.90+00:12:448:406.9
118WALCZYK Anna 240KOZYPOLSKAK30-391100:07:1500:14:2400:29:0600:43:22.1500:50:38.10+00:12:468:406.9
119WALO Zbigniew 123XKOSZALINPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)400:06:0000:13:5600:28:3600:43:47.9500:49:48.90+00:13:118:456.8
120PROKOP Beata 239BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK50-54700:07:5200:13:5100:29:0500:43:54.9000:51:47.70+00:13:188:476.8
121SUDOŁ Irena 109SKOCZÓWPOLSKAK55-59500:08:0700:14:2100:29:2200:44:01.7500:52:08.75+00:13:248:486.8
122NIECHWIEJCZYK Kinga 81UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-Dzieci600:06:2700:14:1300:29:2300:44:02.9500:50:30.50+00:13:268:486.8
123BŁASZCZYK Katarzyna 6KIJANKI POZNAŃPOZNAŃPOLSKAK45-491100:07:3700:14:4900:30:0700:44:25.2000:52:02.30+00:13:488:536.8
124DUSZEŃKO Maciej 146KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM18-2941 + 2 min kary00:01:0200:13:3900:28:1700:44:58.8000:46:01.00+00:14:228:596.7
125STĘPNIEWSKA Agnieszka 106KOSZALINPOLSKAK30-391200:07:1600:15:0100:30:1600:45:14.7500:52:31.40+00:14:389:036.6
126ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga 134KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK40-44800:07:1600:15:0100:30:2000:45:18.4500:52:35.10+00:14:429:036.6
127JÓŹWIAK Dominik 44WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)400:05:5900:14:2300:29:4900:45:20.9500:51:20.45+00:14:449:046.6
128DEMBOWIAK Wanda 19MŁODZI DUCHEMSWARZĘDZPOLSKAK65-69300:08:3900:14:4200:30:0300:45:23.1000:54:02.20+00:14:469:046.6
129OGONOWSKA Edyta 86KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK55-59600:08:0500:14:5200:30:1900:45:44.9000:53:50.85+00:15:089:096.6
130ZIELIŃSKA Elżbieta 245NACŁAWPOLSKAK60-64800:08:2400:15:1900:30:4900:46:05.2500:54:29.90+00:15:289:136.5
131PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 88GOWINOPOLSKAK65-694100:08:3800:14:5100:30:1600:46:10.7500:54:48.90+00:15:339:146.5
132SZYMULA-WECHTA Agnieszka 139KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEPOLSKAK40-44900:07:1500:15:0800:30:3500:46:11.8000:53:27.60+00:15:359:146.5
133MIKITIUK Beata 77KIJOWA PARAKOSZALINPOLSKAK45-491200:07:3600:15:4200:31:4100:46:32.7500:54:09.65+00:15:569:186.4
134BUDASZ Grażyna 10PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAK60-64900:08:2500:15:4000:31:1000:46:49.6500:55:15.05+00:16:139:226.4
135BUDASZ Krzysztof 11PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAM60-64500:05:2100:15:4600:31:4200:47:08.4500:52:30.35+00:16:329:256.4
136SUCHECKA Regina 248LUBINPOLSKAK60-641000:08:2400:15:3200:31:3200:47:51.5500:56:16.45+00:17:159:346.3
137KILAR Oliwia 52RODZINKA KILAR (PL)KOSZALINPOLSKAK-Dzieci700:06:2700:15:1000:31:4400:47:57.3000:54:25.10+00:17:219:356.3
138JAZOWIT-KRAWCZYK Ewa 41KOSZALINPOLSKAK50-54800:07:5400:15:3800:31:4700:48:07.9000:56:02.75+00:17:319:376.2
139DUSZEŃKO Elwira 144KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)300:07:3500:15:5900:32:3400:48:13.0000:55:48.90+00:17:369:386.2
140ALESZCZYK Marek 2SZCZECINEKPOLSKAM50-54700:04:5100:15:1900:31:5800:48:44.9000:53:35.90+00:18:079:446.2
141BARTNIK Marian 250TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM70+2100:06:0000:14:5300:31:3300:49:03.9500:55:04.30+00:18:279:486.1
142BŁASZCZYK Łukasz 7KIJANKI POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM40-44400:04:1300:16:2500:33:3600:50:08.2000:54:21.70+00:19:3110:016
143CYRA Zbigniew 16SKOSZEWOPOLSKAM65-69700:05:4100:16:3200:33:5800:51:42.1000:57:23.80+00:21:0510:205.8
144SKORUPSKI Janusz 101MŁODZI DUCHEMSWARZĘDZPOLSKAM65-69800:05:4300:17:1100:34:5800:53:15.5500:58:59.25+00:22:3910:395.6
145KADECKA Elwira 150KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEMIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLSKAK30-391300:06:5500:17:3000:35:4800:53:48.1001:00:43.10+00:23:1110:455.6
146NOWAK Maja 83KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK-Dzieci800:06:2600:17:2400:38:2701:00:42.6501:07:09.45+00:30:0612:084.9
DQNOWROTEK Roman 85CIESZYNPOLSKAM65-691DQ00:11:28 DQ00:23:28 DQ00:35:43.65 DQ DQ--
Znaleziono 147 wynik(ów)