SIANOWSKA PIĄTKA 5 KM

Organizator/ Organizer:
GMINA I MIASTO SIANÓW
Data/ Date:
2017-08-26
Miejsce/ Place:
Kłos k.Sianowa
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
116
Wystartowało/ Started:
72
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
72
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Kamil 68TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open100:17:18.80 3:2717.3
2KĘPKA Adrian 38WIEKOWOM-Open200:17:38.35+00:00:193:3117
3ZABORSKI Ryszard 101TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open300:18:14.70+00:00:553:3916.4
4KOŚCIELNIAK Robert 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open400:19:22.20+00:02:033:5215.5
5ROKOSZ Radosław 112KOSZALINM-Open500:19:37.60+00:02:183:5515.3
6PRZEWŁOCKI Michał 73INTER-METALKOSZALINM-Open600:19:44.65+00:02:253:5715.2
7SIENIAWSKI Jarosław 83BONINM-Open700:19:50.10+00:02:313:5815.1
8JAROSZ Jakub 27TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open800:20:31.75+00:03:124:0614.6
9BIEŃKOWSKI Tomasz 3NIEKŁONICEM-Open900:20:49.60+00:03:304:0914.4
10HUBERT Łukasz 20KOSZALINM-Open1000:20:51.85+00:03:334:1014.4
11LICA Krzysztof 49JW 1223KOSZALINM-Open1100:20:52.05+00:03:334:1014.4
12MARCINIAK Michał 52POLANÓWM-Open1200:20:58.60+00:03:394:1114.3
13JAROSZ Dariusz 26TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-Open1300:21:05.20+00:03:464:1314.2
14IWANIEC Dariusz 22TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-Open1400:21:11.80+00:03:534:1414.2
15WICHER Krzysztof 95ADWOKATURAKOSZALINM-Open1500:21:13.35+00:03:544:1414.1
16RUTKOWSKI Artur 80RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-Open1600:21:35.90+00:04:174:1913.9
17RUSINEK Artur 78KOSZALINM-Open1700:21:43.40+00:04:244:2013.8
18KLEBANOWSKI Artur 40KOSZALINM-Open1800:21:54.90+00:04:364:2313.7
19KILAR Tomasz 39KOSZALINKOSZALINM-Open1900:21:56.90+00:04:384:2313.7
20KUKIEŁA Tomasz 47ROBACZKI K I MKOSZALINM-Open2000:22:18.25+00:04:594:2713.4
21WRÓBLEWSKI Jacek 100TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open2100:22:27.75+00:05:084:2913.4
22ZIELIŃSKI Bartosz 102NOWE BIELICEM-Open2200:22:32.05+00:05:134:3013.3
23KRUPIŃSKI Krzysztof 46E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open2300:22:37.25+00:05:184:3113.3
24RUTKOWSKI Ryszard 79RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-Open2400:22:51.90+00:05:334:3413.1
25PIETRZYK Paulina 69SIANÓWK-Open100:22:52.95+00:05:344:3413.1
26SKOWYRSKI Janusz 85TKKF KOSZALIN / ALUPROFILBIESIEKIERZM-Open2500:23:01.85+00:05:434:3613
27BASSEL Marcin 2BASSEL TEAMKOSZALINM-Open2600:23:17.75+00:05:584:3912.9
28STACHOWIAK Gracjan 87KOSZALINM-Open2700:23:20.20+00:06:014:4012.8
29KONKEL Łukasz 109KOSZALINM-Open2800:23:29.05+00:06:104:4112.8
30SADOSKI Tomasz 81SIANÓWM-Open2900:23:37.00+00:06:184:4312.7
31MILEWSKI Tomasz 104KOSZALINM-Open3000:23:42.75+00:06:234:4412.6
32NOREK Tomek 64KOSZALINM-Open3100:23:43.65+00:06:244:4412.6
33KOPCZEWSKI Dariusz 42KOSZALINM-Open3200:23:48.90+00:06:304:4512.6
34WAWRZYN Grzegorz 116KOSZALINM-Open3300:23:51.70+00:06:324:4612.6
35KOZŁOWIECKI Waldek 45TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open3400:24:04.65+00:06:454:4912.5
36TROSKOWSKI Leszek 105KOSZALINM-Open3500:24:17.45+00:06:584:5112.3
37WEBER Paweł 94ENERGOBUDKOSZALINM-Open3600:24:36.15+00:07:174:5512.2
38WRÓBLEWSKI Mateusz 99KS WILKI KOSZALINKOSZALINM-Open3700:24:53.60+00:07:344:5812
39PANCERZYŃSKI Łukasz 111KOSZALINM-Open3800:25:06.90+00:07:485:0111.9
40WRÓBLEWSKA Marta 98KS WILKI KOSZALINKOSZALINK-Open200:25:07.00+00:07:485:0111.9
41GOLEC Anna 16KOSZALINK-Open300:25:07.25+00:07:485:0111.9
42MRUGALSKI Stanisław 61MIASTKOM-Open3900:25:10.10+00:07:515:0211.9
43KARNICKI Zygmunt 35TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open4000:25:50.15+00:08:315:1011.6
44JANUSZEWSKI Jacek 2517 WOG KOSZALINKOSZALINM-Open4100:26:05.80+00:08:475:1311.5
45MICHALSKA Ewelina 57KOSZALINK-Open400:26:29.45+00:09:105:1711.3
46WALCZAK Agnieszka 113TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open500:26:32.60+00:09:135:1811.3
47TROSKOWSKA Ewa 106KOSZALINK-Open600:26:33.15+00:09:145:1811.3
48ROBAKOWSKA Żaneta 77KOSZALINK-Open700:26:37.70+00:09:185:1911.3
49BODO Rafał 4KOSZALINM-Open4200:26:48.30+00:09:295:2111.2
50NOWAK Piotr 65KOSZALINM-Open4300:26:51.05+00:09:325:2211.2
51MARCZAK Andrzej 53AMATORŻELKOWOM-Open4400:27:07.65+00:09:485:2511.1
52STRASZAK Piotr 110OSIEKIM-Open4500:27:17.10+00:09:585:2711
53KURŁOWICZ Krzysztof 114KOSZALINM-Open4600:28:15.00+00:10:565:3910.6
54RASZPLA Ilona 75CIOTECZKI.PLKOSZALINK-Open800:28:34.00+00:11:155:4210.5
55MALINOWSKA Agnieszka 51C IOTECZKI.PLKOSZALINK-Open900:28:39.05+00:11:205:4310.5
56KULCZYCKA Weronika 48KS WILKI KOSZALINKOSZALINK-Open1000:28:43.50+00:11:245:4410.4
57MŁYNARSKI Piotr 58NIEZALEŻNYKOSZALINM-Open4700:29:23.20+00:12:045:5210.2
58HUBKO Paweł 21KOSZALINM-Open4800:29:23.55+00:12:045:5210.2
59MŁYNARSKI Hubert 59KOSZALINM-Open4900:29:53.00+00:12:345:5810
60IGNACIK Anna 115KOSZALINK-Open1100:30:02.15+00:12:436:0010
61NIEWIADOWSKI Robert 63ARTE-IT.PLSTARE BIELICEM-Open5000:30:10.55+00:12:516:029.9
62STRZYŻ Łukasz 88ARTE-IT.PLSTARE BIELICEM-Open5100:30:10.75+00:12:516:029.9
63IWANIEC Natalia 107SIERAKOWOK-Open1200:30:16.45+00:12:576:039.9
64NARKOWICZ Martyna 108SIERAKOWOK-Open1300:30:24.70+00:13:056:049.9
65RADECKA Małgorzata 74KOSZALINK-Open1400:32:36.30+00:15:176:319.2
66NANIEWICZ Marta 62KOSZALINK-Open1500:32:36.60+00:15:176:319.2
67JUSZCZAK Krzysztof 103KOSZALINM-Open5200:32:36.95+00:15:186:319.2
68MARIAŃSKA Anna 54KOSZALINK-Open1600:33:28.50+00:16:096:419
69LICA Hanna 50PRZEDSZKOLE NR 10 IM.MISIA USZATKAKOSZALINK-Open1700:33:29.50+00:16:106:429
70KOZŁOWIECKA Małgorzata 44KOSZALINK-Open1800:33:32.40+00:16:136:428.9
71OMACHEL Julia 67KOSZALINK-Open1900:34:11.55+00:16:526:508.8
72BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open5300:41:59.75+00:24:408:247.1
Znaleziono 72 wynik(ów)