SIANOWSKI BIEG EKSTREMALNY SIAN RUN 10KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie
Data:
2019-05-01
Miejsce:
Sianów
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna | K-Gmina | M-Gmina | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFinish_All
4.1km
  
1POŁUBIŃSKI Paweł 48CROSSTEAM SZCZECINEKBORNE SULINOWOM-4000:18:52
2JAROSZ Wiesław 15JW. 1223/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKAKOSZALINM-4000:18:25
3MURAWSKI Rafał 34DECATHLON POWERSŁUPSKM-3000:28:32
4WEILAND Adrian 72NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3000:28:33
5WEILAND Agnieszka 73NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-3000:28:32
6STARZOMSKI Tomasz 63CROSSFIT SZCZECINEKPIŁAM-4000:23:53
7JAROSZ Przemysław 49JW1223WYCZECHYM-1800:20:13
8POLAŃSKI Krzysztof 82FITNESSACJABRZEG DOLNYM-3000:22:23
9RYKIEL Michał 58BONINM-3000:18:56
10RUTKOWSKI Artur 57RUNKINGKOSZALINM-1800:27:52
11CZAJA Piotr 6CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-4000:25:11
12ROKOSZ Radosław 52JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-3000:19:11
13PLATA Robert 46GOŚCINOGOŚCINOM-4000:22:53
14STEBELSKI Jasiek 64YOGA LIFE CLUBKOSZALINM-3000:18:55
15JANKOWSKA Monika 14CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKK-1800:28:33
16WEJNER-POLASIK Ewelina 74CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKK-3000:25:45
17KUBIŚ Paweł 22RUNDORFINASZCZECINEKM-3000:24:42
18GRZELĄZKA Sylwester 10KOSZALINM-3000:24:00
19PIETRZYK Paulina 44SIANÓWK-1800:26:30
20PIETRZYK Mateusz 89SIANÓWM-1800:26:30
21HOREGLAD Paweł 13SPEEDY GONZALESKOSZALINM-1800:23:17
22KUŹMA Mariusz 25CROSS TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-4000:23:49
23JAROSZ Jakub 81TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:25:50
24SKOWYRSKI Janusz 61TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-5000:25:16
25PODAWCA Łukasz 92SIANÓWM-3000:24:44
26TOKARSKI Szymon 68KOSZALINM-4000:22:36
27PLATA Tomek 474FIT CROSS BIAŁOGARDROBUŃM-1800:30:34
28RESPONDEK Dariusz 51WROCŁAWM-4000:26:29
29MARKOWSKA Iwona 314FIT CROSS BIAŁOGARDKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK-4000:29:24
30KAZIMIEROWICZ Radosław 18VTT KOSZALINKOSZALINM-3000:28:28
31RUDZIŃSKI Radosław 554FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-3000:25:47
32HAŁAJKO Magdalena 11KOSZALINK-3000:28:43
33LEWANDOWSKI Piotr 26FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALINM-4000:33:59
34HARASYM Daniel 12SIANÓWM-4000:33:05
Znaleziono 34 wynik(ów)