SIANOWSKI BIEG EKSTREMALNY SIAN RUN 10KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie
Data:
2019-05-01
Miejsce:
Sianów
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna | K-Gmina | M-Gmina | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFinish_All
4.1km
Czas
netto
8.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAROSZ Wiesław 15JW. 1223/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKAKOSZALINM-401M 100:18:2500:38:00.91 4:3812.9
2POŁUBIŃSKI Paweł 48CROSSTEAM SZCZECINEKBORNE SULINOWOM-402M 200:18:5200:38:24.32+00:00:234:4012.8
3RYKIEL Michał 58BONINM-301M 300:18:5600:38:30.62+00:00:294:4112.8
4STEBELSKI Jasiek 64YOGA LIFE CLUBKOSZALINM-302M 400:18:5500:38:46.33+00:00:454:4312.7
5ROKOSZ Radosław 52JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-303M 500:19:1100:39:14.99+00:01:144:4712.5
6JAROSZ Przemysław 49JW1223WYCZECHYM-181M 600:20:1300:42:23.89+00:04:225:1011.6
7TOKARSKI Szymon 68KOSZALINM-403M 700:22:3600:44:46.14+00:06:455:2711
8POLAŃSKI Krzysztof 82FITNESSACJABRZEG DOLNYM-304M 800:22:2300:44:56.34+00:06:555:2810.9
9HOREGLAD Paweł 13SPEEDY GONZALESKOSZALINM-182M 900:23:1700:46:08.49+00:08:075:3710.7
10PLATA Robert 46GOŚCINOGOŚCINOM-404M 1000:22:5300:46:31.80+00:08:305:4010.6
11KUŹMA Mariusz 25CROSS TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-405M 1100:23:4900:47:41.86+00:09:405:4910.3
12STARZOMSKI Tomasz 63CROSSFIT SZCZECINEKPIŁAM-406M 1200:23:5300:47:42.28+00:09:415:4910.3
13PODAWCA Łukasz 92SIANÓWM-305M 1300:24:4400:48:57.98+00:10:575:5810
14KUBIŚ Paweł 22RUNDORFINASZCZECINEKM-306M 1400:24:4200:48:59.08+00:10:585:5810
15GRZELĄZKA Sylwester 10KOSZALINM-307M 1500:24:0000:50:05.61+00:12:046:069.8
16CZAJA Piotr 6CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-407M 1600:25:1100:50:34.52+00:12:336:109.7
17SKOWYRSKI Janusz 61TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-501M 1700:25:1600:50:45.33+00:12:446:119.7
18JAROSZ Jakub 81TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-183M 1800:25:5000:51:37.28+00:13:366:179.5
19RESPONDEK Dariusz 51WROCŁAWM-408M 1900:26:2900:51:46.77+00:13:456:189.5
20RUDZIŃSKI Radosław 554FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-308M 2000:25:4700:52:19.25+00:14:186:229.4
21PIETRZYK Mateusz 89SIANÓWM-184M 2100:26:3000:53:20.96+00:15:206:309.2
22RUTKOWSKI Artur 57RUNKINGKOSZALINM-185M 2200:27:5200:56:54.05+00:18:536:568.6
23MURAWSKI Rafał 34DECATHLON POWERSŁUPSKM-309M 2300:28:3200:56:54.61+00:18:536:568.6
24WEILAND Adrian 72NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3010M 2400:28:3300:57:15.31+00:19:146:598.6
25KAZIMIEROWICZ Radosław 18VTT KOSZALINKOSZALINM-3011M 2500:28:2800:57:17.32+00:19:166:598.6
26PLATA Tomek 474FIT CROSS BIAŁOGARDROBUŃM-186M 2600:30:3401:01:26.12+00:23:257:298
27LEWANDOWSKI Piotr 26FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALINM-409M 2700:33:5901:09:56.13+00:31:558:317
28HARASYM Daniel 12SIANÓWM-4010M 2800:33:0501:09:56.95+00:31:568:317
Znaleziono 28 wynik(ów)