SIANOWSKI BIEG EKSTREMALNY SIAN RUN 5KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Sianowie
Data:
2019-05-01
Miejsce:
Sianów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
58
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
4.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAJKOWICZ Rafał 29KOSZALINM-Open1M 100:18:36.79 4:3213.2
2ZWOLIŃSKI Jan 80GZK SIANÓW / TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Gmina1M 200:18:45.49+00:00:084:3413.1
3SZULC Arek 83DAREZ TRIKOSZALINM-Open2M 300:19:18.13+00:00:414:4212.7
4PAWŁOWICZ Roland 417PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSZCZECINEKM-Open3M 400:19:55.80+00:01:194:5112.3
5STRZYŻ Łukasz 65ART ITSTARE BIELICEM-Open4M 500:22:23.65+00:03:465:2711
6PICK Tomasz 43DEAF KOSZALINKOSZALINM-Open5M 600:22:48.40+00:04:115:3310.8
7WEBER Paweł 71ENERGONKOSZALINM-Open6M 700:22:50.34+00:04:135:3410.8
8BIEŃKOWSKI Tomasz 3IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-Open7M 800:23:11.75+00:04:345:3910.6
9KUKIEŁA Tomasz 23FAN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALINM-Open8M 900:23:48.83+00:05:125:4810.3
10BARUTOWICZ Grzegorz 1KOSZALINM-Open9M 1000:23:58.10+00:05:215:5010.3
11OLCZAK Krzysztof 38SIANÓWM-Gmina2M 1100:24:10.99+00:05:345:5310.2
12NACZK Wiktoria 85LKB im. BRACI PETKLĘBORKK-Open1K 100:24:55.09+00:06:186:049.9
13KUŹMA Jarosław 24KOSZALINM-Open10M 1200:25:00.42+00:06:236:069.8
14MADERA Dariusz 90UKS MORSKI SIANÓWKOSZALINM-Open11M 1300:25:05.66+00:06:286:079.8
15KORZENIOWSKA Ewa 20JW 1223KOSZALINK-Open2K 200:25:21.23+00:06:446:109.7
16MYK Paweł 35JW 1223KOSZALINM-Open12M 1400:25:21.38+00:06:446:109.7
17KRASIŃSKI Witold 21KOSZALINM-Open13M 1500:25:26.77+00:06:496:129.7
18KACZMAREK Łukasz 17WOJOWNICYWÓDYKOSZALINM-Open14M 1600:25:43.84+00:07:076:169.6
19KOPANIA Marek 19UKS MORSKI SIANÓWKOSZALINM-Open15M 1700:25:50.90+00:07:146:189.5
20ŁABEJSZA Łukasz 91WOJOWNICYWÓDYKOSZALINM-Open16M 1800:25:52.20+00:07:156:189.5
21DACYSZYN Paulina 7SIANÓWK-Gmina1K 300:27:36.99+00:09:006:448.9
22HOŁOWACZ Kamil 28HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-Open17M 1900:27:55.28+00:09:186:488.8
23TWORSKA Magdalena 84OSP SIANÓWSIANÓWK-Gmina2K 400:27:55.87+00:09:196:488.8
24ORYSZCZYN Arkadiusz 40KOSZALINM-Open18M 2000:28:28.70+00:09:516:568.6
25ZAKRZEWSKI Michał 88KOSZALINM-Open19M 2100:28:28.99+00:09:526:568.6
26DORAWA-ZIOMEK Anna 8ZABIEGANEKOSZALINK-Open3K 500:28:29.64+00:09:526:568.6
27ZALECH Tomasz 79KOSZALINM-Open20M 2200:28:58.47+00:10:217:048.5
28BEDNAREK Krzysztof 2BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS' KRZYSZTOF BEDNAREKKOSZALINM-Open21M 2300:29:00.56+00:10:237:048.5
29NAWROCKA Anna 95KOSZALINK-Open4K 600:29:18.85+00:10:427:088.4
30WOJCIECHOWSKI Adam 76KOSZALINM-Open22M 2400:29:28.53+00:10:517:118.3
31PLAK Łukasz 45KOSZALINM-Open23M 2500:29:35.61+00:10:587:138.3
32NOWAK Piotr 37KOSZALINM-Open24M 2600:30:13.16+00:11:367:228.1
33SZMAJDZIAK Katarzyna 67GRABÓWKOK-Gmina3K 700:30:15.68+00:11:387:228.1
34WĄSOWICZ Anna 70KOŁOBRZEGK-Open5K 800:30:15.85+00:11:397:228.1
35NIEWIADOWSKI Robert 36STARE BIELICEM-Open25M 2700:30:22.01+00:11:457:248.1
36RUSIECKI Paweł 56WSPL SP ZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-Open26M 2800:30:56.22+00:12:197:328
37ROMANOWICZ Monika 53KOSZALINK-Open6K 900:31:07.76+00:12:307:357.9
38WIOREK Katarzyna 75SIANÓWK-Gmina4K 1000:31:13.03+00:12:367:367.9
39JANUSZEWSKI Jacek 9417WOGKOSZALINM-Open27M 2900:31:21.35+00:12:447:387.8
40GAJDA Jakub 9KOSZALINM-Open28M 3000:31:55.13+00:13:187:477.7
41ZAKOŚCIELNA Katarzyna 78KOSZALINK-Open7K 1100:31:55.33+00:13:187:477.7
42MIERZYNEK Mateusz 93M-Open29M 3100:31:55.69+00:13:187:477.7
43WALKOWIAK Daria 69KOSZALINK-Open8K 1200:32:45.80+00:14:097:597.5
44SEEWALD Agnieszka 60ZAKWASKOSZALINK-Open9K 1300:32:46.76+00:14:097:597.5
45PODSIEDLIK Zuzanna 871.B.LOGBYDGOSZCZK-Open10K 1400:32:58.08+00:14:218:027.5
46PODSIEDLIK Zbigniew 8622ODNBYDGOSZCZM-Open30M 3200:32:58.48+00:14:218:027.5
47PAWŁOWICZ Izabela 42HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-Open11K 1500:32:58.78+00:14:218:027.5
48SAWICKA-WERS Urszula 59KOŁOBRZEG DRZONOWOK-Open12K 1600:33:27.27+00:14:508:097.4
49MACIEJEWSKI Tomasz 27USTKAM-Open31M 3300:33:41.40+00:15:048:127.3
50JEŻYNA Igor 16KARLINOM-Open32M 3400:33:42.86+00:15:068:137.3
51SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 66USTRONIE MORSKIEK-Open13K 1700:33:47.66+00:15:108:147.3
52MARCIOCHA Piotr 30KOŁOBRZEGM-Open33M 3500:33:54.05+00:15:178:167.3
53WÓJCIK Kamila 77KOŁOBRZEGK-Open14K 1800:33:54.12+00:15:178:167.3
54SPICA Łukasz 62KOSZALINM-Open34M 3600:33:57.85+00:15:218:177.2
55RUDZIŃSKA Marlena 54BIAŁOGARDK-Open15K 1900:33:57.99+00:15:218:177.2
Znaleziono 55 wynik(ów)