SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
139
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 38km | 51km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuTrzy Jawory
10km
    
1HETMAN Radosław 1410GRUPA NOMAXJAWORZNOM3000:15:032020-09-05 04:45:1500:56:02
2WOLEK Szymon 1326TYCHYM3000:01:442020-09-05 04:31:5600:58:44
3SAWICKI Piotr 1324WARSZAWAM4000:12:542020-09-05 04:43:0600:59:16
4BIELIŃSKI Maciek 1409WARSZAWAM3000:11:432020-09-05 04:41:5501:00:12
5MORAWSKI Przemysław 1285CISCO KRAKOW RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:02:152020-09-05 04:32:2701:00:36
6POŁUBOK Kajetan 1337TYCHYM4000:01:342020-09-05 04:31:4601:01:19
7WIŚNIEWSKI Paweł 1305KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM3000:01:132020-09-05 04:31:2501:01:39
8GADZIMSKI Michał 1411JELENIA GÓRAM3000:00:342020-09-05 04:30:4601:03:05
9KORPALSKI Tomasz 1428STAJNIA BALONAGDAŃSKM3000:31:132020-09-05 05:01:2501:04:04
10ZALEWSKI Dariusz 1380M.A.D.D.GDAŃSKM4000:08:042020-09-05 04:38:1601:04:14
11NIEZGÓDKA Tomasz 1427ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM5000:29:392020-09-05 04:59:5101:06:04
12WOJTASZEK Jacek 1294PIECHOWICEM4000:19:002020-09-05 04:49:1201:06:21
13KYCIA Piotr 1308RAWICZM4000:28:532020-09-05 04:59:0501:06:40
14ROWIŃSKI Michał 1392ULTRAFUNLUBAWAM3000:03:142020-09-05 04:33:2601:07:12
15FARGANUS Robert 1270ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAM4000:11:042020-09-05 04:41:1601:08:06
16KOWCZYK Łukasz 1361DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4000:19:052020-09-05 04:49:1701:08:10
17MERKWA Wojciech 1399WARSZAWAM3000:07:442020-09-05 04:37:5601:08:18
18OSTAPSKI Kamil 1426VEGE RUNNERSWROCŁAWM3000:22:552020-09-05 04:53:0701:08:37
19VERHEYDEN Sam Andre 1436NYSAM3000:22:342020-09-05 04:52:4601:08:57
20ADLER Łukasz 1291LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3000:26:512020-09-05 04:57:0301:09:16
21MAGALSKI Tomasz 1303KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWAKAMIEŃ POMORSKIM3000:16:332020-09-05 04:46:4501:09:27
22SZARAPANOWSKI Marcin 1335ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM4000:03:042020-09-05 04:33:1601:09:33
23RUDNICKI Dariusz 1395POGÓRZEM3000:05:342020-09-05 04:35:4601:09:40
24KRAKOWIAK Rafał 1274KRAKOWIAKTEAMKROSNOM3000:12:032020-09-05 04:42:1501:09:43
25JASTRZEBSKI Szymon 1424WROCŁAWM3000:10:442020-09-05 04:40:5601:09:49
26NOWAK Marcin 1433ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAM3000:11:532020-09-05 04:42:0501:09:55
27IŁOWIECKI Dominik 1403NBR TEAMPOZNAŃM4000:28:322020-09-05 04:58:4401:10:09
28ZIMNY Tomasz 1377SZCZECINM6000:20:212020-09-05 04:50:3301:10:19
29FRYBEL Damian 1354WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOBRAM4000:06:542020-09-05 04:37:0601:10:33
30NOWAK Krzysztof 1402KALISZM3000:15:532020-09-05 04:46:0501:10:39
31WINTER Piotr 1404NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM3000:28:172020-09-05 04:58:2901:10:42
32NEUFELD Marcin 1368INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PLGDYNIAM4000:01:542020-09-05 04:32:0601:10:47
33GRZELAK Kamila 1393MĘCINAPANYKRAKÓWK3000:13:032020-09-05 04:43:1501:10:47
34RATAJCZAK Łukasz 1416NIGHT RUNNERS / CITITOKMOSINAM3000:28:072020-09-05 04:58:1901:11:30
35GRZELAK Adrian 1394MĘCINA PANYKRAKÓWM3000:13:142020-09-05 04:43:2601:11:34
36MAZANKA Jakub 1339BORÓWIECM4000:17:132020-09-05 04:47:2501:12:04
37PODLEŚ Rafał 1373#FITONTOP UMLAUTSZCZECINM1800:12:342020-09-05 04:42:4601:12:09
38KSIĘŻAK Bartłomiej 1355BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAM3000:06:442020-09-05 04:36:5601:12:12
39LIS Marek 1353#ZALINIAMETYTEAMSWARZĘDZM3000:16:022020-09-05 04:46:1401:12:27
40GRAMALA Mateusz 1336KRAPKOWICEM1800:27:102020-09-05 04:57:2201:12:30
41SPECHT Mikołaj 1413WARSZAWAM4000:12:142020-09-05 04:42:2601:12:42
42KONIECZNY Maciej 1423MK-CONNECTPOZNAŃM4000:04:532020-09-05 04:35:0501:12:47
43FUKS Szymon 1378MCBIEGACZEWARSZAWAM4000:22:282020-09-05 04:52:4001:12:53
44MATCZAK Maciej 1290KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM3000:04:232020-09-05 04:34:3501:12:56
45KOPCZYŃSKI Łukasz 1269K-TEAMWROCLAWM3000:00:242020-09-05 04:30:3601:13:04
46GWOZDECKI Tomasz 1254WROCŁAWM3000:00:162020-09-05 04:30:2801:13:12
47FORREITER Oskar 1408BOJSZOWYM1800:02:252020-09-05 04:32:3701:13:12
48WOJDANOWSKI Jan 1430KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM5000:07:532020-09-05 04:38:0501:13:50
49SOKULSKI Tomasz 1376GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWM3000:14:332020-09-05 04:44:4501:13:55
50JAGUSTYN Maciej 1418GLIWICEM1800:09:142020-09-05 04:39:2601:13:56
51KALEMBA Kamil 1341BRZEG DOLNYM3000:11:332020-09-05 04:41:4501:14:01
52KANIA Marcin 1419GLIWICEM1800:09:032020-09-05 04:39:1501:14:08
53WANSKI Michal 1356FRECHENM4000:11:232020-09-05 04:41:3501:14:08
54ORŁOWSKI Jakub 1417OTSWROCŁAWM3000:06:352020-09-05 04:36:4701:14:22
55FILUT Łukasz 1349POZNAŃM4000:17:332020-09-05 04:47:4501:14:22
56MATYJA Rafał 1389LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3000:26:582020-09-05 04:57:1001:14:27
57GARSTKA Zbigniew 1276WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:332020-09-05 04:34:4501:14:29
58SIWIEC Stanisław 1289RZESZÓWM6000:16:432020-09-05 04:46:5501:14:31
59ZIEMBA Michal 1398ZIOMKIRZESZÓWM3000:07:332020-09-05 04:37:4501:14:58
60PARA Jakub 1277LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM4000:25:212020-09-05 04:55:3301:15:04
61POSADOWSKI Szymon 1391ŚLĘZAK TEAMWILKÓWM1800:19:322020-09-05 04:49:4401:15:07
62BRODA Dominik 1264WROCŁAWM3000:17:442020-09-05 04:47:5601:15:34
63JAKÓBCZYK Martyna 1334ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK1800:07:142020-09-05 04:37:2601:15:40
64GRZYWIŃSKI Bartosz 1304TORUŃM4000:05:142020-09-05 04:35:2601:15:45
65KOZŁOWSKI Wojciech 1281LISOWICEM5000:02:352020-09-05 04:32:4701:15:51
66STRAUCHOLD Anna 1381PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:07:032020-09-05 04:37:1501:15:54
67POLIWKA Mariusz 1439FITNES PIEKARYSPALONAM4000:19:222020-09-05 04:49:3401:16:09
68PARWA Michał 1414DZIEKANOWICEM3000:14:232020-09-05 04:44:3501:16:11
69PIETRZAK Jacek 1320ŁÓDŹM4000:13:532020-09-05 04:44:0501:16:34
70NOWACKI Michał 1261MORSY POZNAŃPOZNAŃM4000:05:532020-09-05 04:36:0501:16:40
71YURTSUN Stepan 1350SPARTA ULTRA TEAMDUBNOM1800:02:542020-09-05 04:33:0601:17:01
72NAWROT Artur 1315TRZEBNICAM3000:16:532020-09-05 04:47:0501:17:09
73JABŁOŃSKI Adrian 1412TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3000:03:242020-09-05 04:33:3601:17:15
74LIPIEC Łukasz 1257JELENIA GÓRAM4000:02:042020-09-05 04:32:1601:17:17
75JAKUBOWSKI Łukasz 1307KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM4000:16:232020-09-05 04:46:3501:17:23
76SKRZEK Marcin 1382PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:29:572020-09-05 05:00:0901:17:39
77SZCZEPAŃSKI Andrzej 1429ZIELONA GÓRAM4000:30:432020-09-05 05:00:5501:17:53
78BUJNOWSKI Rafał 1406PĘDZĄCE KAPCIEWARSZAWAM4000:08:342020-09-05 04:38:4601:17:56
79IGNACZAK Marek 13131ON1 TEAMŁÓDŹM3000:01:232020-09-05 04:31:3501:17:58
80KOWALCZYK Grzegorz 1438ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINM4000:15:232020-09-05 04:45:3501:18:02
81CHUDA Aneta 1310WROCLAWK4000:02:442020-09-05 04:32:5601:18:07
82GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1422DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃK3000:05:042020-09-05 04:35:1601:18:08
83MYŚLIŃSKI Marcin 1332WARSZAWAM3000:04:432020-09-05 04:34:5501:18:21
84DRAŃKO Piotr 1296OTWOCKM3000:21:512020-09-05 04:52:0301:18:22
85TASZAREK Jakub 1325MROWINOM4000:12:432020-09-05 04:42:5501:18:31
86RYŻEWSKI Krzysztof 1333QUADIMODO RACINGMIRKÓWM4000:30:042020-09-05 05:00:1601:18:33
87GOŁĄB Łukasz 1407WYBIERZ Z LISTYM3000:10:542020-09-05 04:41:0601:19:28
88SKRZYPCZAK Radosław 1357ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM4000:12:242020-09-05 04:42:3601:19:31
89KORYTEK Piotr 1331ART WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:14:132020-09-05 04:44:2501:19:31
90KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 1400ULTRAS LEGIALESZNOM4000:11:142020-09-05 04:41:2601:19:34
91KONIECZNA Paulina 1311CH10CHOSZCZNOK3000:17:032020-09-05 04:47:1501:19:51
92MARKOWSKI Piotr 1287MARKOTNESKOWRONKIWROCŁAWM4000:05:432020-09-05 04:35:5501:20:00
93BURZYŃSKA Ewelina 1358NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:03:352020-09-05 04:33:4701:20:03
94KOCJAN Paweł 1401KB I LOVE ZIEMEK / NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4000:27:572020-09-05 04:58:0901:20:04
95SŁOWIŃSKI Damian 1388CITYZEN POZNAŃPOZNAŃM4000:27:462020-09-05 04:57:5801:20:16
WSUŁ Monia 1271CH10POZNAŃK40DNF2020-09-05 04:31:0701:21:02 DNF
97ZIELIŃSKI Robert 1390LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃM4000:15:422020-09-05 04:45:5401:21:40
98ZIELIŃSKA Justyna 1314LUBOŃK4000:15:322020-09-05 04:45:4401:21:48
99ROSZKOWSKI Marcin 1375WROCŁAWM3000:08:542020-09-05 04:39:0601:22:08
100CHUDYBA Michał 1365GDAŃSKM4000:14:542020-09-05 04:45:0601:22:30
101LEBODA Katarzyna 1351WILD DOGS TEAMKATOWICEK3000:30:152020-09-05 05:00:2701:23:16
102MYSTKOWSKI Grzegorz 1372PSIA KOŚĆLUBICHOWOM5000:17:242020-09-05 04:47:3601:23:17
103SUROWIEC Robert 1273GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WLKPM4000:00:442020-09-05 04:30:5601:23:51
104GUCKI Mikolaj 1256MIECZEWOM3000:13:332020-09-05 04:43:4501:23:55
105JARZEMBOWSKI Tomasz 1384WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM4000:09:332020-09-05 04:39:4501:24:11
106SZELĄGIEWICZ Arek 1364SZCZECINM4000:01:032020-09-05 04:31:1501:24:18
107TOMASZEWSKI Dawid 1383WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4000:09:242020-09-05 04:39:3601:24:21
108JAKUBOWSKI Paweł 1268GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:142020-09-05 04:40:2601:25:08
109KOCH Piotr 1282ZROBIMTO.PLGORZÓW WLKP.M4000:09:532020-09-05 04:40:0501:25:31
110JERMAK Maciej 1420ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM3000:08:132020-09-05 04:38:2501:25:38
111GRZELAK Justyna 1309MARATON LESZNOLESZNOK4000:03:542020-09-05 04:34:0601:25:56
112KOZŁOWSKI Rafał 1329MAFIA TEAM KONINKONINM4000:22:052020-09-05 04:52:1701:26:11
113GRZYWIŃSKI Wojtek 1284TORUŃM3000:05:242020-09-05 04:35:3601:26:13
114KUCZ Tomasz 1300JELENIA GÓRAM4000:10:242020-09-05 04:40:3601:26:20
115MARKOWSKI Marek 1435KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:322020-09-05 04:51:4401:26:22
116PARZONKA Paweł 1328KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:182020-09-05 04:51:3001:26:38
117GĄSZCZAK Mariusz 1432KS LENIWIECKĘPNOM4000:20:522020-09-05 04:51:0401:27:05
118KARBOWSKI Jarosław 1312K.S.LENIWIECSYCÓWM4000:20:452020-09-05 04:50:5701:27:11
119PODSKARBI Dawid 1265GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:25:122020-09-05 04:55:2401:27:13
120TETERYCZ Dariusz 1301GDZIE NOGI PONIOSĄJELENIA GÓRAM4000:14:042020-09-05 04:44:1601:27:14
121ROZWADOWSKI Robert 1379DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM4000:13:442020-09-05 04:43:5601:27:55
KLUCZYŃSKI Tomasz 1330POZNAŃM40DNF2020-09-05 04:45:2501:29:11 DNF
123NAPIERAŁA Katarzyna 1396SUCHY LASK4000:03:452020-09-05 04:33:5701:29:17
KASPRZYK Adrian 1437LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM40DNF2020-09-05 04:34:2601:29:19 DNF
125GRZELAK Daniel 1397MARATON LESZNOLESZNOM4000:04:042020-09-05 04:34:1601:29:28
126HAWRYLISZYN Jan 1255ŁOZINAM3000:06:242020-09-05 04:36:3601:30:41
127SZERSZEŃ Janusz 1252PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM4000:06:142020-09-05 04:36:2601:30:53
128ZIENKIEWICZ Agata 1278PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK4000:06:042020-09-05 04:36:1601:31:02
129SZCZEPANIAK Jadwiga 1275ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:07:242020-09-05 04:37:3601:31:29
130BUJNOWSKA Eliza 1405KS STASZEWSCYWARSZAWAK4000:08:232020-09-05 04:38:3501:31:37
131SERWADCZAK Marek 1386DROGOSZOWICEM5000:10:332020-09-05 04:40:4501:33:13
132SUDUŁ Jarosław 1374WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:042020-09-05 04:40:1601:34:18
133OLECHNOWICZ Magda 1260BBL GORZÓWGORZÓW WLKP.K4000:09:432020-09-05 04:39:5501:34:40
134PIEKAROWICZ Piotr 1367PRACE DUŻEM5000:00:042020-09-05 04:30:1601:34:42
135PIWAŃSKI Piotr 1266ŁĘCZYCAM6000:16:132020-09-05 04:46:2501:35:52
136HEJNA Łukasz 1347WROCŁAWM4000:23:112020-09-05 04:53:2301:38:20
137GUCKA Paulina 1262MIECZEWOK3000:13:232020-09-05 04:43:3501:38:34
138KOBIERSKI Radek 1415POMAGAMYNATALII.PLWARSZAWAM4000:28:442020-09-05 04:58:5601:38:38
139NOWAKOWSKI Sławomir 1297HIPOLITÓWM4000:18:232020-09-05 04:48:3501:39:32
140KRZEWSKI Grzegorz 1316DĘBE WIELKIEM4000:18:142020-09-05 04:48:2601:39:42
141RURKA Grzegorz 1299SAMBIEGAMWARSAWM5000:08:432020-09-05 04:38:5501:40:06
142KAPA Patrycja 1344RASZKÓWK1800:18:382020-09-05 04:48:5001:40:19
143BĄDZIUL Dorota 1267RZESZÓWK3000:14:432020-09-05 04:44:5501:40:51
144STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 1425KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEK3000:18:332020-09-05 04:48:4501:43:30
145PROŃCZUK Adam 1369WEHICOOL ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:18:052020-09-05 04:48:1701:49:28
146MASZEWSKA-WACH Mariola 1370ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAK3000:17:542020-09-05 04:48:0601:49:38
Znaleziono 146 wynik(ów)