SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
139
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 24km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 38km | 51km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuTrzy Jawory
10km
Kark_Przelecz
24km
     
1HETMAN Radosław 1410GRUPA NOMAXJAWORZNOM3000:15:032020-09-05 04:45:1500:56:0202:26:09
2BIELIŃSKI Maciek 1409WARSZAWAM3000:11:432020-09-05 04:41:5501:00:1202:38:11
3WOLEK Szymon 1326TYCHYM3000:01:442020-09-05 04:31:5600:58:4402:38:56
4MORAWSKI Przemysław 1285CISCO KRAKOW RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:02:152020-09-05 04:32:2701:00:3602:39:55
5SAWICKI Piotr 1324WARSZAWAM4000:12:542020-09-05 04:43:0600:59:1602:43:59
6WIŚNIEWSKI Paweł 1305KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM3000:01:132020-09-05 04:31:2501:01:3902:46:22
7KORPALSKI Tomasz 1428STAJNIA BALONAGDAŃSKM3000:31:132020-09-05 05:01:2501:04:0402:46:50
8POŁUBOK Kajetan 1337TYCHYM4000:01:342020-09-05 04:31:4601:01:1902:47:07
9GADZIMSKI Michał 1411JELENIA GÓRAM3000:00:342020-09-05 04:30:4601:03:0502:47:32
10WOJTASZEK Jacek 1294PIECHOWICEM4000:19:002020-09-05 04:49:1201:06:2102:51:14
11ZALEWSKI Dariusz 1380M.A.D.D.GDAŃSKM4000:08:042020-09-05 04:38:1601:04:1402:56:34
12KYCIA Piotr 1308RAWICZM4000:28:532020-09-05 04:59:0501:06:4002:57:22
13ROWIŃSKI Michał 1392ULTRAFUNLUBAWAM3000:03:142020-09-05 04:33:2601:07:1202:58:34
14RUDNICKI Dariusz 1395POGÓRZEM3000:05:342020-09-05 04:35:4601:09:4002:58:42
15NIEZGÓDKA Tomasz 1427ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM5000:29:392020-09-05 04:59:5101:06:0402:58:49
16ADLER Łukasz 1291LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3000:26:512020-09-05 04:57:0301:09:1603:00:32
17FARGANUS Robert 1270ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAM4000:11:042020-09-05 04:41:1601:08:0603:01:07
18MERKWA Wojciech 1399WARSZAWAM3000:07:442020-09-05 04:37:5601:08:1803:02:37
19JASTRZEBSKI Szymon 1424WROCŁAWM3000:10:442020-09-05 04:40:5601:09:4903:05:07
20SZARAPANOWSKI Marcin 1335ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM4000:03:042020-09-05 04:33:1601:09:3303:05:15
21KOWCZYK Łukasz 1361DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4000:19:052020-09-05 04:49:1701:08:1003:05:33
22MAGALSKI Tomasz 1303KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWAKAMIEŃ POMORSKIM3000:16:332020-09-05 04:46:4501:09:2703:09:00
23GRZELAK Adrian 1394MĘCINA PANYKRAKÓWM3000:13:142020-09-05 04:43:2601:11:3403:11:25
24MAZANKA Jakub 1339BORÓWIECM4000:17:132020-09-05 04:47:2501:12:0403:11:47
25GRZELAK Kamila 1393MĘCINAPANYKRAKÓWK3000:13:032020-09-05 04:43:1501:10:4703:12:56
26KRAKOWIAK Rafał 1274KRAKOWIAKTEAMKROSNOM3000:12:032020-09-05 04:42:1501:09:4303:13:50
27OSTAPSKI Kamil 1426VEGE RUNNERSWROCŁAWM3000:22:552020-09-05 04:53:0701:08:3703:14:00
28NOWAK Marcin 1433ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAM3000:11:532020-09-05 04:42:0501:09:5503:14:23
29WINTER Piotr 1404NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM3000:28:172020-09-05 04:58:2901:10:4203:15:29
30SOKULSKI Tomasz 1376GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWM3000:14:332020-09-05 04:44:4501:13:5503:16:20
31VERHEYDEN Sam Andre 1436NYSAM3000:22:342020-09-05 04:52:4601:08:5703:17:31
32KSIĘŻAK Bartłomiej 1355BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAM3000:06:442020-09-05 04:36:5601:12:1203:18:50
33MATCZAK Maciej 1290KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM3000:04:232020-09-05 04:34:3501:12:5603:20:17
34LIS Marek 1353#ZALINIAMETYTEAMSWARZĘDZM3000:16:022020-09-05 04:46:1401:12:2703:20:21
35ZIMNY Tomasz 1377SZCZECINM6000:20:212020-09-05 04:50:3301:10:1903:20:29
36WOJDANOWSKI Jan 1430KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM5000:07:532020-09-05 04:38:0501:13:5003:21:17
37NEUFELD Marcin 1368INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PLGDYNIAM4000:01:542020-09-05 04:32:0601:10:4703:21:32
38ORŁOWSKI Jakub 1417OTSWROCŁAWM3000:06:352020-09-05 04:36:4701:14:2203:21:39
39KONIECZNY Maciej 1423MK-CONNECTPOZNAŃM4000:04:532020-09-05 04:35:0501:12:4703:22:38
40SPECHT Mikołaj 1413WARSZAWAM4000:12:142020-09-05 04:42:2601:12:4203:23:07
41SZCZEPAŃSKI Andrzej 1429ZIELONA GÓRAM4000:30:432020-09-05 05:00:5501:17:5303:23:53
42PODLEŚ Rafał 1373#FITONTOP UMLAUTSZCZECINM1800:12:342020-09-05 04:42:4601:12:0903:23:55
43POSADOWSKI Szymon 1391ŚLĘZAK TEAMWILKÓWM1800:19:322020-09-05 04:49:4401:15:0703:24:06
44RATAJCZAK Łukasz 1416NIGHT RUNNERS / CITITOKMOSINAM3000:28:072020-09-05 04:58:1901:11:3003:24:53
45JAKÓBCZYK Martyna 1334ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK1800:07:142020-09-05 04:37:2601:15:4003:25:43
46YURTSUN Stepan 1350SPARTA ULTRA TEAMDUBNOM1800:02:542020-09-05 04:33:0601:17:0103:25:45
47KALEMBA Kamil 1341BRZEG DOLNYM3000:11:332020-09-05 04:41:4501:14:0103:26:19
48WANSKI Michal 1356FRECHENM4000:11:232020-09-05 04:41:3501:14:0803:26:28
49IŁOWIECKI Dominik 1403NBR TEAMPOZNAŃM4000:28:322020-09-05 04:58:4401:10:0903:26:34
50FRYBEL Damian 1354WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOBRAM4000:06:542020-09-05 04:37:0601:10:3303:26:55
51GRAMALA Mateusz 1336KRAPKOWICEM1800:27:102020-09-05 04:57:2201:12:3003:27:02
52SIWIEC Stanisław 1289RZESZÓWM6000:16:432020-09-05 04:46:5501:14:3103:27:14
53NOWAK Krzysztof 1402KALISZM3000:15:532020-09-05 04:46:0501:10:3903:28:41
54KOPCZYŃSKI Łukasz 1269K-TEAMWROCLAWM3000:00:242020-09-05 04:30:3601:13:0403:28:48
55GWOZDECKI Tomasz 1254WROCŁAWM3000:00:162020-09-05 04:30:2801:13:1203:28:56
56KOZŁOWSKI Wojciech 1281LISOWICEM5000:02:352020-09-05 04:32:4701:15:5103:29:11
57STRAUCHOLD Anna 1381PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:07:032020-09-05 04:37:1501:15:5403:29:19
58GRZYWIŃSKI Bartosz 1304TORUŃM4000:05:142020-09-05 04:35:2601:15:4503:29:57
59KOCJAN Paweł 1401KB I LOVE ZIEMEK / NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4000:27:572020-09-05 04:58:0901:20:0403:30:25
60FORREITER Oskar 1408BOJSZOWYM1800:02:252020-09-05 04:32:3701:13:1203:30:36
61FUKS Szymon 1378MCBIEGACZEWARSZAWAM4000:22:282020-09-05 04:52:4001:12:5303:31:02
62PIETRZAK Jacek 1320ŁÓDŹM4000:13:532020-09-05 04:44:0501:16:3403:31:26
63NOWACKI Michał 1261MORSY POZNAŃPOZNAŃM4000:05:532020-09-05 04:36:0501:16:4003:31:37
64ZIEMBA Michal 1398ZIOMKIRZESZÓWM3000:07:332020-09-05 04:37:4501:14:5803:32:32
65GARSTKA Zbigniew 1276WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:332020-09-05 04:34:4501:14:2903:32:42
66JAGUSTYN Maciej 1418GLIWICEM1800:09:142020-09-05 04:39:2601:13:5603:33:04
67KANIA Marcin 1419GLIWICEM1800:09:032020-09-05 04:39:1501:14:0803:33:11
68JABŁOŃSKI Adrian 1412TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3000:03:242020-09-05 04:33:3601:17:1503:34:19
69JAKUBOWSKI Łukasz 1307KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM4000:16:232020-09-05 04:46:3501:17:2303:34:58
70BRODA Dominik 1264WROCŁAWM3000:17:442020-09-05 04:47:5601:15:3403:35:46
71KORYTEK Piotr 1331ART WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:14:132020-09-05 04:44:2501:19:3103:36:27
72KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 1400ULTRAS LEGIALESZNOM4000:11:142020-09-05 04:41:2601:19:3403:36:39
73ZIELIŃSKI Robert 1390LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃM4000:15:422020-09-05 04:45:5401:21:4003:37:06
74KONIECZNA Paulina 1311CH10CHOSZCZNOK3000:17:032020-09-05 04:47:1501:19:5103:37:55
75POLIWKA Mariusz 1439FITNES PIEKARYSPALONAM4000:19:222020-09-05 04:49:3401:16:0903:38:04
76FILUT Łukasz 1349POZNAŃM4000:17:332020-09-05 04:47:4501:14:2203:38:42
77SKRZEK Marcin 1382PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:29:572020-09-05 05:00:0901:17:3903:38:44
78NAWROT Artur 1315TRZEBNICAM3000:16:532020-09-05 04:47:0501:17:0903:38:46
79SKRZYPCZAK Radosław 1357ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM4000:12:242020-09-05 04:42:3601:19:3103:39:01
80IGNACZAK Marek 13131ON1 TEAMŁÓDŹM3000:01:232020-09-05 04:31:3501:17:5803:39:36
81GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1422DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃK3000:05:042020-09-05 04:35:1601:18:0803:40:26
82MATYJA Rafał 1389LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3000:26:582020-09-05 04:57:1001:14:2703:40:30
83MYŚLIŃSKI Marcin 1332WARSZAWAM3000:04:432020-09-05 04:34:5501:18:2103:41:00
84CHUDA Aneta 1310WROCLAWK4000:02:442020-09-05 04:32:5601:18:0703:41:45
85KOWALCZYK Grzegorz 1438ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINM4000:15:232020-09-05 04:45:3501:18:0203:42:11
86GOŁĄB Łukasz 1407WYBIERZ Z LISTYM3000:10:542020-09-05 04:41:0601:19:2803:42:14
87RYŻEWSKI Krzysztof 1333QUADIMODO RACINGMIRKÓWM4000:30:042020-09-05 05:00:1601:18:3303:42:41
88PARWA Michał 1414DZIEKANOWICEM3000:14:232020-09-05 04:44:3501:16:1103:42:47
89BUJNOWSKI Rafał 1406PĘDZĄCE KAPCIEWARSZAWAM4000:08:342020-09-05 04:38:4601:17:5603:42:50
90PARA Jakub 1277LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM4000:25:212020-09-05 04:55:3301:15:0403:43:21
91SŁOWIŃSKI Damian 1388CITYZEN POZNAŃPOZNAŃM4000:27:462020-09-05 04:57:5801:20:1603:44:34
92LIPIEC Łukasz 1257JELENIA GÓRAM4000:02:042020-09-05 04:32:1601:17:1703:47:33
93MYSTKOWSKI Grzegorz 1372PSIA KOŚĆLUBICHOWOM5000:17:242020-09-05 04:47:3601:23:1703:48:03
94ROSZKOWSKI Marcin 1375WROCŁAWM3000:08:542020-09-05 04:39:0601:22:0803:48:21
95GUCKI Mikolaj 1256MIECZEWOM3000:13:332020-09-05 04:43:4501:23:5503:48:24
96ZIELIŃSKA Justyna 1314LUBOŃK4000:15:322020-09-05 04:45:4401:21:4803:50:30
97JARZEMBOWSKI Tomasz 1384WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM4000:09:332020-09-05 04:39:4501:24:1103:51:13
98TOMASZEWSKI Dawid 1383WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4000:09:242020-09-05 04:39:3601:24:2103:51:23
99DRAŃKO Piotr 1296OTWOCKM3000:21:512020-09-05 04:52:0301:18:2203:51:31
100PODSKARBI Dawid 1265GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:25:122020-09-05 04:55:2401:27:1303:55:08
WSUŁ Monia 1271CH10POZNAŃK40DNF2020-09-05 04:31:0701:21:02 DNF03:57:10 DNF
102LEBODA Katarzyna 1351WILD DOGS TEAMKATOWICEK3000:30:152020-09-05 05:00:2701:23:1603:57:55
103BURZYŃSKA Ewelina 1358NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:03:352020-09-05 04:33:4701:20:0303:58:18
104SUROWIEC Robert 1273GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WLKPM4000:00:442020-09-05 04:30:5601:23:5103:58:40
105MARKOWSKI Piotr 1287MARKOTNESKOWRONKIWROCŁAWM4000:05:432020-09-05 04:35:5501:20:0003:59:22
106TASZAREK Jakub 1325MROWINOM4000:12:432020-09-05 04:42:5501:18:3103:59:24
107MARKOWSKI Marek 1435KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:322020-09-05 04:51:4401:26:2204:01:27
108PARZONKA Paweł 1328KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:182020-09-05 04:51:3001:26:3804:01:38
109GĄSZCZAK Mariusz 1432KS LENIWIECKĘPNOM4000:20:522020-09-05 04:51:0401:27:0504:02:07
110KOZŁOWSKI Rafał 1329MAFIA TEAM KONINKONINM4000:22:052020-09-05 04:52:1701:26:1104:03:11
111CHUDYBA Michał 1365GDAŃSKM4000:14:542020-09-05 04:45:0601:22:3004:03:20
112SZELĄGIEWICZ Arek 1364SZCZECINM4000:01:032020-09-05 04:31:1501:24:1804:04:42
113TETERYCZ Dariusz 1301GDZIE NOGI PONIOSĄJELENIA GÓRAM4000:14:042020-09-05 04:44:1601:27:1404:05:36
114GRZYWIŃSKI Wojtek 1284TORUŃM3000:05:242020-09-05 04:35:3601:26:1304:05:55
115GRZELAK Justyna 1309MARATON LESZNOLESZNOK4000:03:542020-09-05 04:34:0601:25:5604:06:01
116KARBOWSKI Jarosław 1312K.S.LENIWIECSYCÓWM4000:20:452020-09-05 04:50:5701:27:1104:07:14
117ROZWADOWSKI Robert 1379DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM4000:13:442020-09-05 04:43:5601:27:5504:09:24
118JAKUBOWSKI Paweł 1268GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:142020-09-05 04:40:2601:25:0804:10:54
119SUDUŁ Jarosław 1374WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:042020-09-05 04:40:1601:34:1804:11:29
120KUCZ Tomasz 1300JELENIA GÓRAM4000:10:242020-09-05 04:40:3601:26:2004:11:30
121KOBIERSKI Radek 1415POMAGAMYNATALII.PLWARSZAWAM4000:28:442020-09-05 04:58:5601:38:3804:12:58
122KOCH Piotr 1282ZROBIMTO.PLGORZÓW WLKP.M4000:09:532020-09-05 04:40:0501:25:3104:13:22
KASPRZYK Adrian 1437LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM40DNF2020-09-05 04:34:2601:29:19 DNF04:14:12 DNF
124GRZELAK Daniel 1397MARATON LESZNOLESZNOM4000:04:042020-09-05 04:34:1601:29:2804:14:18
125SERWADCZAK Marek 1386DROGOSZOWICEM5000:10:332020-09-05 04:40:4501:33:1304:18:11
126SZCZEPANIAK Jadwiga 1275ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:07:242020-09-05 04:37:3601:31:2904:21:33
127BUJNOWSKA Eliza 1405KS STASZEWSCYWARSZAWAK4000:08:232020-09-05 04:38:3501:31:3704:22:37
KLUCZYŃSKI Tomasz 1330POZNAŃM40DNF2020-09-05 04:45:2501:29:11 DNF04:23:12 DNF
129OLECHNOWICZ Magda 1260BBL GORZÓWGORZÓW WLKP.K4000:09:432020-09-05 04:39:5501:34:4004:25:08
130PIWAŃSKI Piotr 1266ŁĘCZYCAM6000:16:132020-09-05 04:46:2501:35:5204:25:31
131HAWRYLISZYN Jan 1255ŁOZINAM3000:06:242020-09-05 04:36:3601:30:4104:27:11
132NAPIERAŁA Katarzyna 1396SUCHY LASK4000:03:452020-09-05 04:33:5701:29:1704:27:19
133SZERSZEŃ Janusz 1252PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM4000:06:142020-09-05 04:36:2601:30:5304:27:26
134ZIENKIEWICZ Agata 1278PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK4000:06:042020-09-05 04:36:1601:31:0204:27:31
135JERMAK Maciej 1420ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM3000:08:132020-09-05 04:38:2501:25:3804:33:10
136KAPA Patrycja 1344RASZKÓWK1800:18:382020-09-05 04:48:5001:40:1904:34:52
137STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 1425KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEK3000:18:332020-09-05 04:48:4501:43:3004:37:01
138GUCKA Paulina 1262MIECZEWOK3000:13:232020-09-05 04:43:3501:38:3404:37:14
139BĄDZIUL Dorota 1267RZESZÓWK3000:14:432020-09-05 04:44:5501:40:5104:38:13
140HEJNA Łukasz 1347WROCŁAWM4000:23:112020-09-05 04:53:2301:38:2004:40:17
141NOWAKOWSKI Sławomir 1297HIPOLITÓWM4000:18:232020-09-05 04:48:3501:39:3204:43:46
142KRZEWSKI Grzegorz 1316DĘBE WIELKIEM4000:18:142020-09-05 04:48:2601:39:4204:43:53
143PROŃCZUK Adam 1369WEHICOOL ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:18:052020-09-05 04:48:1701:49:2804:54:46
144MASZEWSKA-WACH Mariola 1370ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAK3000:17:542020-09-05 04:48:0601:49:3804:54:53
145PIEKAROWICZ Piotr 1367PRACE DUŻEM5000:00:042020-09-05 04:30:1601:34:4205:04:04
146RURKA Grzegorz 1299SAMBIEGAMWARSAWM5000:08:432020-09-05 04:38:5501:40:0605:15:34
Znaleziono 146 wynik(ów)