SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
139
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 38km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 38km | 51km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuTrzy Jawory
10km
Kark_Przelecz
24km
Karpacz
38km
      
1HETMAN Radosław 1410GRUPA NOMAXJAWORZNOM3000:15:032020-09-05 04:45:1500:56:0202:26:0903:43:28
2BIELIŃSKI Maciek 1409WARSZAWAM3000:11:432020-09-05 04:41:5501:00:1202:38:1104:01:03
3MORAWSKI Przemysław 1285CISCO KRAKOW RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:02:152020-09-05 04:32:2701:00:3602:39:5504:03:14
4WOLEK Szymon 1326TYCHYM3000:01:442020-09-05 04:31:5600:58:4402:38:5604:03:45
5KORPALSKI Tomasz 1428STAJNIA BALONAGDAŃSKM3000:31:132020-09-05 05:01:2501:04:0402:46:5004:09:45
6SAWICKI Piotr 1324WARSZAWAM4000:12:542020-09-05 04:43:0600:59:1602:43:5904:14:04
7GADZIMSKI Michał 1411JELENIA GÓRAM3000:00:342020-09-05 04:30:4601:03:0502:47:3204:14:35
8POŁUBOK Kajetan 1337TYCHYM4000:01:342020-09-05 04:31:4601:01:1902:47:0704:18:27
9WIŚNIEWSKI Paweł 1305KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM3000:01:132020-09-05 04:31:2501:01:3902:46:2204:22:12
10WOJTASZEK Jacek 1294PIECHOWICEM4000:19:002020-09-05 04:49:1201:06:2102:51:1404:26:02
11RUDNICKI Dariusz 1395POGÓRZEM3000:05:342020-09-05 04:35:4601:09:4002:58:4204:31:12
12ZALEWSKI Dariusz 1380M.A.D.D.GDAŃSKM4000:08:042020-09-05 04:38:1601:04:1402:56:3404:31:58
13MERKWA Wojciech 1399WARSZAWAM3000:07:442020-09-05 04:37:5601:08:1803:02:3704:32:24
14KYCIA Piotr 1308RAWICZM4000:28:532020-09-05 04:59:0501:06:4002:57:2204:32:32
15FARGANUS Robert 1270ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAM4000:11:042020-09-05 04:41:1601:08:0603:01:0704:33:57
16NIEZGÓDKA Tomasz 1427ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM5000:29:392020-09-05 04:59:5101:06:0402:58:4904:34:04
17ADLER Łukasz 1291LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3000:26:512020-09-05 04:57:0301:09:1603:00:3204:37:11
18ROWIŃSKI Michał 1392ULTRAFUNLUBAWAM3000:03:142020-09-05 04:33:2601:07:1202:58:3404:38:01
19SZARAPANOWSKI Marcin 1335ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM4000:03:042020-09-05 04:33:1601:09:3303:05:1504:43:35
20KOWCZYK Łukasz 1361DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4000:19:052020-09-05 04:49:1701:08:1003:05:3304:44:46
21JASTRZEBSKI Szymon 1424WROCŁAWM3000:10:442020-09-05 04:40:5601:09:4903:05:0704:45:37
22MAGALSKI Tomasz 1303KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWAKAMIEŃ POMORSKIM3000:16:332020-09-05 04:46:4501:09:2703:09:0004:48:08
23GRZELAK Adrian 1394MĘCINA PANYKRAKÓWM3000:13:142020-09-05 04:43:2601:11:3403:11:2504:50:50
24GRZELAK Kamila 1393MĘCINAPANYKRAKÓWK3000:13:032020-09-05 04:43:1501:10:4703:12:5604:55:31
25SOKULSKI Tomasz 1376GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWM3000:14:332020-09-05 04:44:4501:13:5503:16:2004:56:17
26KRAKOWIAK Rafał 1274KRAKOWIAKTEAMKROSNOM3000:12:032020-09-05 04:42:1501:09:4303:13:5004:58:08
27MAZANKA Jakub 1339BORÓWIECM4000:17:132020-09-05 04:47:2501:12:0403:11:4704:58:31
28LIS Marek 1353#ZALINIAMETYTEAMSWARZĘDZM3000:16:022020-09-05 04:46:1401:12:2703:20:2105:04:56
29MATCZAK Maciej 1290KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM3000:04:232020-09-05 04:34:3501:12:5603:20:1705:05:37
30OSTAPSKI Kamil 1426VEGE RUNNERSWROCŁAWM3000:22:552020-09-05 04:53:0701:08:3703:14:0005:06:41
31NOWAK Marcin 1433ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAM3000:11:532020-09-05 04:42:0501:09:5503:14:2305:06:42
32YURTSUN Stepan 1350SPARTA ULTRA TEAMDUBNOM1800:02:542020-09-05 04:33:0601:17:0103:25:4505:08:12
33KSIĘŻAK Bartłomiej 1355BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAM3000:06:442020-09-05 04:36:5601:12:1203:18:5005:08:22
34ORŁOWSKI Jakub 1417OTSWROCŁAWM3000:06:352020-09-05 04:36:4701:14:2203:21:3905:11:58
35WINTER Piotr 1404NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM3000:28:172020-09-05 04:58:2901:10:4203:15:2905:12:00
36SZCZEPAŃSKI Andrzej 1429ZIELONA GÓRAM4000:30:432020-09-05 05:00:5501:17:5303:23:5305:12:50
37ZIMNY Tomasz 1377SZCZECINM6000:20:212020-09-05 04:50:3301:10:1903:20:2905:12:55
38WOJDANOWSKI Jan 1430KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM5000:07:532020-09-05 04:38:0501:13:5003:21:1705:13:43
39PODLEŚ Rafał 1373#FITONTOP UMLAUTSZCZECINM1800:12:342020-09-05 04:42:4601:12:0903:23:5505:14:49
40POSADOWSKI Szymon 1391ŚLĘZAK TEAMWILKÓWM1800:19:322020-09-05 04:49:4401:15:0703:24:0605:16:06
41SPECHT Mikołaj 1413WARSZAWAM4000:12:142020-09-05 04:42:2601:12:4203:23:0705:16:50
42ZIEMBA Michal 1398ZIOMKIRZESZÓWM3000:07:332020-09-05 04:37:4501:14:5803:32:3205:18:39
43KOCJAN Paweł 1401KB I LOVE ZIEMEK / NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4000:27:572020-09-05 04:58:0901:20:0403:30:2505:19:49
44JAKÓBCZYK Martyna 1334ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK1800:07:142020-09-05 04:37:2601:15:4003:25:4305:19:58
45STRAUCHOLD Anna 1381PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:07:032020-09-05 04:37:1501:15:5403:29:1905:20:00
46KONIECZNY Maciej 1423MK-CONNECTPOZNAŃM4000:04:532020-09-05 04:35:0501:12:4703:22:3805:20:08
47NEUFELD Marcin 1368INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PLGDYNIAM4000:01:542020-09-05 04:32:0601:10:4703:21:3205:20:31
48VERHEYDEN Sam Andre 1436NYSAM3000:22:342020-09-05 04:52:4601:08:5703:17:3105:23:22
49KOPCZYŃSKI Łukasz 1269K-TEAMWROCLAWM3000:00:242020-09-05 04:30:3601:13:0403:28:4805:23:23
50GWOZDECKI Tomasz 1254WROCŁAWM3000:00:162020-09-05 04:30:2801:13:1203:28:5605:23:41
51WANSKI Michal 1356FRECHENM4000:11:232020-09-05 04:41:3501:14:0803:26:2805:24:10
52PIETRZAK Jacek 1320ŁÓDŹM4000:13:532020-09-05 04:44:0501:16:3403:31:2605:25:13
53KALEMBA Kamil 1341BRZEG DOLNYM3000:11:332020-09-05 04:41:4501:14:0103:26:1905:26:36
54FRYBEL Damian 1354WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOBRAM4000:06:542020-09-05 04:37:0601:10:3303:26:5505:26:44
55GRZYWIŃSKI Bartosz 1304TORUŃM4000:05:142020-09-05 04:35:2601:15:4503:29:5705:28:16
56RATAJCZAK Łukasz 1416NIGHT RUNNERS / CITITOKMOSINAM3000:28:072020-09-05 04:58:1901:11:3003:24:5305:29:20
57NOWACKI Michał 1261MORSY POZNAŃPOZNAŃM4000:05:532020-09-05 04:36:0501:16:4003:31:3705:31:27
58IŁOWIECKI Dominik 1403NBR TEAMPOZNAŃM4000:28:322020-09-05 04:58:4401:10:0903:26:3405:32:11
59GRAMALA Mateusz 1336KRAPKOWICEM1800:27:102020-09-05 04:57:2201:12:3003:27:0205:32:15
60JABŁOŃSKI Adrian 1412TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3000:03:242020-09-05 04:33:3601:17:1503:34:1905:32:42
61SIWIEC Stanisław 1289RZESZÓWM6000:16:432020-09-05 04:46:5501:14:3103:27:1405:32:50
62KOZŁOWSKI Wojciech 1281LISOWICEM5000:02:352020-09-05 04:32:4701:15:5103:29:1105:33:27
63NOWAK Krzysztof 1402KALISZM3000:15:532020-09-05 04:46:0501:10:3903:28:4105:34:20
64GARSTKA Zbigniew 1276WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4000:04:332020-09-05 04:34:4501:14:2903:32:4205:35:29
65ZIELIŃSKI Robert 1390LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃM4000:15:422020-09-05 04:45:5401:21:4003:37:0605:35:40
66KANIA Marcin 1419GLIWICEM1800:09:032020-09-05 04:39:1501:14:0803:33:1105:35:57
67FUKS Szymon 1378MCBIEGACZEWARSZAWAM4000:22:282020-09-05 04:52:4001:12:5303:31:0205:37:22
68MATYJA Rafał 1389LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3000:26:582020-09-05 04:57:1001:14:2703:40:3005:37:58
69JAGUSTYN Maciej 1418GLIWICEM1800:09:142020-09-05 04:39:2601:13:5603:33:0405:38:07
70IGNACZAK Marek 13131ON1 TEAMŁÓDŹM3000:01:232020-09-05 04:31:3501:17:5803:39:3605:38:40
71JAKUBOWSKI Łukasz 1307KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM4000:16:232020-09-05 04:46:3501:17:2303:34:5805:40:44
72BRODA Dominik 1264WROCŁAWM3000:17:442020-09-05 04:47:5601:15:3403:35:4605:42:07
73SKRZYPCZAK Radosław 1357ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM4000:12:242020-09-05 04:42:3601:19:3103:39:0105:42:12
74KORYTEK Piotr 1331ART WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:14:132020-09-05 04:44:2501:19:3103:36:2705:42:41
75FILUT Łukasz 1349POZNAŃM4000:17:332020-09-05 04:47:4501:14:2203:38:4205:43:10
76KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 1400ULTRAS LEGIALESZNOM4000:11:142020-09-05 04:41:2601:19:3403:36:3905:43:20
77CHUDA Aneta 1310WROCLAWK4000:02:442020-09-05 04:32:5601:18:0703:41:4505:43:56
78KONIECZNA Paulina 1311CH10CHOSZCZNOK3000:17:032020-09-05 04:47:1501:19:5103:37:5505:44:11
79SKRZEK Marcin 1382PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:29:572020-09-05 05:00:0901:17:3903:38:4405:44:28
80POLIWKA Mariusz 1439FITNES PIEKARYSPALONAM4000:19:222020-09-05 04:49:3401:16:0903:38:0405:45:31
81MYŚLIŃSKI Marcin 1332WARSZAWAM3000:04:432020-09-05 04:34:5501:18:2103:41:0005:47:57
82FORREITER Oskar 1408BOJSZOWYM1800:02:252020-09-05 04:32:3701:13:1203:30:3605:50:15
83GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1422DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃK3000:05:042020-09-05 04:35:1601:18:0803:40:2605:50:21
84RYŻEWSKI Krzysztof 1333QUADIMODO RACINGMIRKÓWM4000:30:042020-09-05 05:00:1601:18:3303:42:4105:51:18
85SŁOWIŃSKI Damian 1388CITYZEN POZNAŃPOZNAŃM4000:27:462020-09-05 04:57:5801:20:1603:44:3405:51:54
86GOŁĄB Łukasz 1407WYBIERZ Z LISTYM3000:10:542020-09-05 04:41:0601:19:2803:42:1405:52:26
87PARA Jakub 1277LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM4000:25:212020-09-05 04:55:3301:15:0403:43:2105:54:00
88MYSTKOWSKI Grzegorz 1372PSIA KOŚĆLUBICHOWOM5000:17:242020-09-05 04:47:3601:23:1703:48:0305:56:28
89ROSZKOWSKI Marcin 1375WROCŁAWM3000:08:542020-09-05 04:39:0601:22:0803:48:2105:57:43
90KOWALCZYK Grzegorz 1438ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINM4000:15:232020-09-05 04:45:3501:18:0203:42:1105:58:45
91BUJNOWSKI Rafał 1406PĘDZĄCE KAPCIEWARSZAWAM4000:08:342020-09-05 04:38:4601:17:5603:42:5005:59:49
92PARWA Michał 1414DZIEKANOWICEM3000:14:232020-09-05 04:44:3501:16:1103:42:4705:59:50
93ZIELIŃSKA Justyna 1314LUBOŃK4000:15:322020-09-05 04:45:4401:21:4803:50:3006:00:32
94NAWROT Artur 1315TRZEBNICAM3000:16:532020-09-05 04:47:0501:17:0903:38:4606:03:11
95JARZEMBOWSKI Tomasz 1384WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM4000:09:332020-09-05 04:39:4501:24:1103:51:1306:03:28
96TOMASZEWSKI Dawid 1383WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4000:09:242020-09-05 04:39:3601:24:2103:51:2306:03:36
97GUCKI Mikolaj 1256MIECZEWOM3000:13:332020-09-05 04:43:4501:23:5503:48:2406:03:58
98LIPIEC Łukasz 1257JELENIA GÓRAM4000:02:042020-09-05 04:32:1601:17:1703:47:3306:05:40
99PODSKARBI Dawid 1265GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:25:122020-09-05 04:55:2401:27:1303:55:0806:06:15
100SUROWIEC Robert 1273GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WLKPM4000:00:442020-09-05 04:30:5601:23:5103:58:4006:10:52
101BURZYŃSKA Ewelina 1358NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:03:352020-09-05 04:33:4701:20:0303:58:1806:12:28
102LEBODA Katarzyna 1351WILD DOGS TEAMKATOWICEK3000:30:152020-09-05 05:00:2701:23:1603:57:5506:12:58
103DRAŃKO Piotr 1296OTWOCKM3000:21:512020-09-05 04:52:0301:18:2203:51:3106:13:23
104SUDUŁ Jarosław 1374WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:042020-09-05 04:40:1601:34:1804:11:2906:21:24
105TETERYCZ Dariusz 1301GDZIE NOGI PONIOSĄJELENIA GÓRAM4000:14:042020-09-05 04:44:1601:27:1404:05:3606:22:31
106GRZELAK Justyna 1309MARATON LESZNOLESZNOK4000:03:542020-09-05 04:34:0601:25:5604:06:0106:23:44
107TASZAREK Jakub 1325MROWINOM4000:12:432020-09-05 04:42:5501:18:3103:59:2406:25:31
108SZELĄGIEWICZ Arek 1364SZCZECINM4000:01:032020-09-05 04:31:1501:24:1804:04:4206:26:42
109KOZŁOWSKI Rafał 1329MAFIA TEAM KONINKONINM4000:22:052020-09-05 04:52:1701:26:1104:03:1106:26:52
110GRZYWIŃSKI Wojtek 1284TORUŃM3000:05:242020-09-05 04:35:3601:26:1304:05:5506:26:55
111CHUDYBA Michał 1365GDAŃSKM4000:14:542020-09-05 04:45:0601:22:3004:03:2006:27:40
112MARKOWSKI Piotr 1287MARKOTNESKOWRONKIWROCŁAWM4000:05:432020-09-05 04:35:5501:20:0003:59:2206:28:23
113MARKOWSKI Marek 1435KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:322020-09-05 04:51:4401:26:2204:01:2706:33:11
114PARZONKA Paweł 1328KS LENIWIECKĘPNOM4000:21:182020-09-05 04:51:3001:26:3804:01:3806:33:24
115GĄSZCZAK Mariusz 1432KS LENIWIECKĘPNOM4000:20:522020-09-05 04:51:0401:27:0504:02:0706:33:55
116KOBIERSKI Radek 1415POMAGAMYNATALII.PLWARSZAWAM4000:28:442020-09-05 04:58:5601:38:3804:12:5806:34:07
117ROZWADOWSKI Robert 1379DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM4000:13:442020-09-05 04:43:5601:27:5504:09:2406:35:14
118JAKUBOWSKI Paweł 1268GORZÓW WIELKOPOLSKIM4000:10:142020-09-05 04:40:2601:25:0804:10:5406:35:44
119GRZELAK Daniel 1397MARATON LESZNOLESZNOM4000:04:042020-09-05 04:34:1601:29:2804:14:1806:40:20
120PIWAŃSKI Piotr 1266ŁĘCZYCAM6000:16:132020-09-05 04:46:2501:35:5204:25:3106:42:31
121SERWADCZAK Marek 1386DROGOSZOWICEM5000:10:332020-09-05 04:40:4501:33:1304:18:1106:43:16
WSUŁ Monia 1271CH10POZNAŃK40DNF2020-09-05 04:31:0701:21:02 DNF03:57:10 DNF06:44:51 DNF
123SZCZEPANIAK Jadwiga 1275ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:07:242020-09-05 04:37:3601:31:2904:21:3306:45:34
124KUCZ Tomasz 1300JELENIA GÓRAM4000:10:242020-09-05 04:40:3601:26:2004:11:3006:46:18
125NAPIERAŁA Katarzyna 1396SUCHY LASK4000:03:452020-09-05 04:33:5701:29:1704:27:1906:46:23
126BUJNOWSKA Eliza 1405KS STASZEWSCYWARSZAWAK4000:08:232020-09-05 04:38:3501:31:3704:22:3706:47:41
KASPRZYK Adrian 1437LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM40DNF2020-09-05 04:34:2601:29:19 DNF04:14:12 DNF06:52:32 DNF
128GUCKA Paulina 1262MIECZEWOK3000:13:232020-09-05 04:43:3501:38:3404:37:1406:56:46
129HAWRYLISZYN Jan 1255ŁOZINAM3000:06:242020-09-05 04:36:3601:30:4104:27:1106:58:33
130ZIENKIEWICZ Agata 1278PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK4000:06:042020-09-05 04:36:1601:31:0204:27:3106:58:51
131SZERSZEŃ Janusz 1252PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM4000:06:142020-09-05 04:36:2601:30:5304:27:2606:58:59
132OLECHNOWICZ Magda 1260BBL GORZÓWGORZÓW WLKP.K4000:09:432020-09-05 04:39:5501:34:4004:25:0807:02:29
133KOCH Piotr 1282ZROBIMTO.PLGORZÓW WLKP.M4000:09:532020-09-05 04:40:0501:25:3104:13:2207:03:49
134JERMAK Maciej 1420ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM3000:08:132020-09-05 04:38:2501:25:3804:33:1007:07:08
135STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 1425KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEK3000:18:332020-09-05 04:48:4501:43:3004:37:0107:11:18
136HEJNA Łukasz 1347WROCŁAWM4000:23:112020-09-05 04:53:2301:38:2004:40:1707:11:59
137KAPA Patrycja 1344RASZKÓWK1800:18:382020-09-05 04:48:5001:40:1904:34:5207:16:01
138BĄDZIUL Dorota 1267RZESZÓWK3000:14:432020-09-05 04:44:5501:40:5104:38:1307:18:14
139MASZEWSKA-WACH Mariola 1370ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAK3000:17:542020-09-05 04:48:0601:49:3804:54:5307:37:42
140PROŃCZUK Adam 1369WEHICOOL ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:18:052020-09-05 04:48:1701:49:2804:54:4607:38:42
KLUCZYŃSKI Tomasz 1330POZNAŃM40DNF2020-09-05 04:45:2501:29:11 DNF04:23:12 DNF07:43:09 DNF
142NOWAKOWSKI Sławomir 1297HIPOLITÓWM4000:18:232020-09-05 04:48:3501:39:3204:43:4607:48:41
143KRZEWSKI Grzegorz 1316DĘBE WIELKIEM4000:18:142020-09-05 04:48:2601:39:4204:43:5307:48:45
144PIEKAROWICZ Piotr 1367PRACE DUŻEM5000:00:042020-09-05 04:30:1601:34:4205:04:0407:49:45
145RURKA Grzegorz 1299SAMBIEGAMWARSAWM5000:08:432020-09-05 04:38:5501:40:0605:15:3408:38:51
146KARBOWSKI Jarosław 1312K.S.LENIWIECSYCÓWM4000:20:452020-09-05 04:50:5701:27:1104:07:14
Znaleziono 146 wynik(ów)