SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
139
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 38km | 51km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
10km
Kark_Przelecz
24km
Karpacz
38km
Kark_Przelecz
51km
Droga pod Reglami
64km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
71km
Czas
brutto
71km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1HETMAN Radosław 1410GRUPA NOMAXJAWORZNOM301M 100:15:032020-09-05 04:45:1500:56:0202:26:0903:43:2805:21:1206:53:0307:34:20.4007:49:24.05 6:239,4
2MORAWSKI Przemysław 1285CISCO KRAKOW RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 200:02:152020-09-05 04:32:2701:00:3602:39:5504:03:1405:50:5707:25:4908:07:43.0008:09:58.55+00:33:226:528,7
3KORPALSKI Tomasz 1428STAJNIA BALONAGDAŃSKM303M 300:31:132020-09-05 05:01:2501:04:0402:46:5004:09:4505:56:5407:31:0408:11:36.9508:42:50.10+00:37:166:558,7
4SAWICKI Piotr 1324WARSZAWAM401M 400:12:542020-09-05 04:43:0600:59:1602:43:5904:14:0406:10:0107:47:4608:28:14.4508:41:08.65+00:53:547:098,4
5WOLEK Szymon 1326TYCHYM304M 500:01:442020-09-05 04:31:5600:58:4402:38:5604:03:4506:00:0807:44:0708:32:02.8008:33:46.80+00:57:427:128,3
6BIELIŃSKI Maciek 1409WARSZAWAM305M 600:11:432020-09-05 04:41:5501:00:1202:38:1104:01:0306:04:1307:47:5608:44:09.1008:55:52.85+01:09:487:228,1
7GADZIMSKI Michał 1411JELENIA GÓRAM306M 700:00:342020-09-05 04:30:4601:03:0502:47:3204:14:3506:21:0808:15:5809:07:23.2509:07:58.00+01:33:027:427,8
8NIEZGÓDKA Tomasz 1427ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM501M 800:29:392020-09-05 04:59:5101:06:0402:58:4904:34:0406:40:1508:24:41-00:03:0009:07:54.0009:37:33.00+01:33:337:457,7
9KYCIA Piotr 1308RAWICZM402M 900:28:532020-09-05 04:59:0501:06:4002:57:2204:32:3206:34:0908:27:25-00:03:0009:14:36.0009:43:30.00+01:40:157:517,6
10WIŚNIEWSKI Paweł 1305KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM307M 1000:01:132020-09-05 04:31:2501:01:3902:46:2204:22:1206:30:3908:25:0009:15:26.0509:16:39.50+01:41:057:497,7
11MERKWA Wojciech 1399WARSZAWAM308M 1100:07:442020-09-05 04:37:5601:08:1803:02:3704:32:2406:43:5408:35:3409:20:52.2509:28:36.75+01:46:317:537,6
12ZALEWSKI Dariusz 1380M.A.D.D.GDAŃSKM403M 1200:08:042020-09-05 04:38:1601:04:1402:56:3404:31:5806:40:0808:33:30-00:02:0009:23:35.0009:31:39.00+01:49:147:577,5
13RUDNICKI Dariusz 1395POGÓRZEM309M 1300:05:342020-09-05 04:35:4601:09:4002:58:4204:31:1206:42:5308:37:3109:23:59.5009:29:34.05+01:49:397:567,6
14SZARAPANOWSKI Marcin 1335ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM404M 1400:03:042020-09-05 04:33:1601:09:3303:05:1504:43:3506:49:4508:40:10-00:02:0009:25:08.0009:28:12.00+01:50:477:597,5
15ADLER Łukasz 1291LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3010M 1500:26:512020-09-05 04:57:0301:09:1603:00:3204:37:1106:52:0308:43:0009:30:39.4009:57:31.35+01:56:198:027,5
16WOJTASZEK Jacek 1294PIECHOWICEM405M 1600:19:002020-09-05 04:49:1201:06:2102:51:1404:26:0206:51:1108:47:3009:36:15.1009:55:15.60+02:01:548:067,4
17FARGANUS Robert 1270ZABIEGANI Z LEŚNEJLEŚNAM406M 1700:11:042020-09-05 04:41:1601:08:0603:01:0704:33:5706:41:0308:51:1409:45:47.2509:56:51.70+02:11:268:157,3
18MAGALSKI Tomasz 1303KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWAKAMIEŃ POMORSKIM3011M 1800:16:332020-09-05 04:46:4501:09:2703:09:0004:48:0807:04:3809:06:1709:55:38.2010:12:11.95+02:21:178:237,2
19KRAKOWIAK Rafał 1274KRAKOWIAKTEAMKROSNOM3012M 1900:12:032020-09-05 04:42:1501:09:4303:13:5004:58:0807:11:4209:07:0909:58:04.5510:10:08.45+02:23:448:257,1
20ROWIŃSKI Michał 1392ULTRAFUNLUBAWAM3013M 2000:03:142020-09-05 04:33:2601:07:1202:58:3404:38:0107:00:1809:03:5709:59:34.5010:02:48.80+02:25:148:267,1
21LIS Marek 1353#ZALINIAMETYTEAMSWARZĘDZM3014M 2100:16:022020-09-05 04:46:1401:12:2703:20:2105:04:5607:10:4609:14:1610:02:03.1510:18:06.05+02:27:428:287,1
22JASTRZEBSKI Szymon 1424WROCŁAWM3015M 2200:10:442020-09-05 04:40:5601:09:4903:05:0704:45:3707:08:4709:09:5110:02:15.1010:12:59.20+02:27:548:287,1
23GRZELAK Adrian 1394MĘCINA PANYKRAKÓWM3016M 2300:13:142020-09-05 04:43:2601:11:3403:11:2504:50:5007:15:5509:16:3710:08:42.6010:21:56.60+02:34:228:347,0
24SOKULSKI Tomasz 1376GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWM3017M 2400:14:332020-09-05 04:44:4501:13:5503:16:2004:56:1707:18:1009:23:3610:23:53.0010:38:26.75+02:49:328:476,8
25MATCZAK Maciej 1290KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM3018M 2500:04:232020-09-05 04:34:3501:12:5603:20:1705:05:3707:29:3009:33:0410:28:53.8010:33:17.65+02:54:338:516,8
26YURTSUN Stepan 1350SPARTA ULTRA TEAMDUBNOM181M 2600:02:542020-09-05 04:33:0601:17:0103:25:4505:08:1207:27:2209:36:3510:30:54.8010:33:49.55+02:56:348:536,8
27KSIĘŻAK Bartłomiej 1355BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAM3019M 2700:06:442020-09-05 04:36:5601:12:1203:18:5005:08:2207:40:0709:38:0610:31:20.2010:38:04.75+02:56:598:536,7
28NOWAK Marcin 1433ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAM3020M 2800:11:532020-09-05 04:42:0501:09:5503:14:2305:06:4207:22:2109:36:2610:34:18.7510:46:12.55+02:59:588:566,7
29ZIEMBA Michal 1398ZIOMKIRZESZÓWM3021M 2900:07:332020-09-05 04:37:4501:14:5803:32:3205:18:3907:39:2109:44:4910:34:33.7010:42:07.50+03:00:138:566,7
30PODLEŚ Rafał 1373#FITONTOP UMLAUTSZCZECINM182M 3000:12:342020-09-05 04:42:4601:12:0903:23:5505:14:4907:43:3909:45:3210:35:36.1510:48:10.20+03:01:158:576,7
31POSADOWSKI Szymon 1391ŚLĘZAK TEAMWILKÓWM183M 3100:19:322020-09-05 04:49:4401:15:0703:24:0605:16:0607:43:5009:45:1510:41:04.6511:00:37.20+03:06:449:016,6
32OSTAPSKI Kamil 1426VEGE RUNNERSWROCŁAWM3022M 3200:22:552020-09-05 04:53:0701:08:3703:14:0005:06:4107:42:2909:56:0210:47:32.3511:10:28.05+03:13:119:076,6
33KOWCZYK Łukasz 1361DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM407M 3300:19:052020-09-05 04:49:1701:08:1003:05:3304:44:4607:12:3609:40:2510:47:44.1011:06:49.30+03:13:239:076,6
34WOJDANOWSKI Jan 1430KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM502M 3400:07:532020-09-05 04:38:0501:13:5003:21:1705:13:4307:42:4109:54:4710:51:08.2510:59:02.20+03:16:479:106,5
35SZCZEPAŃSKI Andrzej 1429ZIELONA GÓRAM408M 3500:30:432020-09-05 05:00:5501:17:5303:23:5305:12:5007:44:5609:45:4410:54:53.4011:25:36.75+03:20:339:136,5
36KOPCZYŃSKI Łukasz 1269K-TEAMWROCLAWM3023M 3600:00:242020-09-05 04:30:3601:13:0403:28:4805:23:2308:01:4010:03:5810:56:34.1510:56:58.80+03:22:139:146,5
37SPECHT Mikołaj 1413WARSZAWAM409M 3700:12:142020-09-05 04:42:2601:12:4203:23:0705:16:5007:55:1710:07:2911:03:12.2511:15:26.35+03:28:519:206,4
38JABŁOŃSKI Adrian 1412TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3024M 3800:03:242020-09-05 04:33:3601:17:1503:34:1905:32:4208:04:2110:12:3311:03:19.9011:06:44.65+03:28:599:206,4
39ORŁOWSKI Jakub 1417OTSWROCŁAWM3025M 3900:06:352020-09-05 04:36:4701:14:2203:21:3905:11:5807:54:4110:06:4211:05:13.0011:11:48.60+03:30:529:226,4
40ZIMNY Tomasz 1377SZCZECINM601M 4000:20:212020-09-05 04:50:3301:10:1903:20:2905:12:5507:56:4610:05:0711:06:57.5011:27:19.30+03:32:379:236,4
41KOCJAN Paweł 1401KB I LOVE ZIEMEK / NIGHT RUNNERSPOZNAŃM4010M 4100:27:572020-09-05 04:58:0901:20:0403:30:2505:19:4908:04:3510:18:0411:11:38.8511:39:36.05+03:37:189:276,3
42POŁUBOK Kajetan 1337TYCHYM4011M 4200:01:342020-09-05 04:31:4601:01:1902:47:0704:18:2708:10:5710:24:0611:11:47.8511:13:22.40+03:37:279:276,3
43WINTER Piotr 1404NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM3026M 4300:28:172020-09-05 04:58:2901:10:4203:15:2905:12:0007:58:3710:10:0111:14:47.9011:43:04.95+03:40:279:306,3
44ZIELIŃSKI Robert 1390LUBOŃSKI KLUB BIEGACZALUBOŃM4012M 4400:15:422020-09-05 04:45:5401:21:4003:37:0605:35:4008:05:0410:18:1411:15:18.8511:31:01.65+03:40:589:306,3
45WANSKI Michal 1356FRECHENM4013M 4500:11:232020-09-05 04:41:3501:14:0803:26:2805:24:1008:03:4110:16:2511:15:21.4011:26:45.05+03:41:019:306,3
46MATYJA Rafał 1389LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3027M 4600:26:582020-09-05 04:57:1001:14:2703:40:3005:37:5808:22:3210:27:5811:17:38.8011:44:37.75+03:43:189:326,3
47MAZANKA Jakub 1339BORÓWIECM4014M 4700:17:132020-09-05 04:47:2501:12:0403:11:4704:58:3107:47:3210:14:0011:17:39.2011:34:52.70+03:43:189:326,3
48GWOZDECKI Tomasz 1254WROCŁAWM3028M 4800:00:162020-09-05 04:30:2801:13:1203:28:5605:23:4108:01:5010:15:0711:18:37.9011:18:54.80+03:44:179:336,3
49KONIECZNY Maciej 1423MK-CONNECTPOZNAŃM4015M 4900:04:532020-09-05 04:35:0501:12:4703:22:3805:20:0808:07:5210:32:0911:35:39.6511:40:33.50+04:01:199:476,1
50MYŚLIŃSKI Marcin 1332WARSZAWAM3029M 5000:04:432020-09-05 04:34:5501:18:2103:41:0005:47:5708:28:1210:46:4211:37:18.6511:42:01.80+04:02:589:496,1
51KALEMBA Kamil 1341BRZEG DOLNYM3030M 5100:11:332020-09-05 04:41:4501:14:0103:26:1905:26:3608:21:0610:38:5611:42:58.1511:54:32.10+04:08:379:546,1
52GRZYWIŃSKI Bartosz 1304TORUŃM4016M 5200:05:142020-09-05 04:35:2601:15:4503:29:5705:28:1608:33:0710:45:5511:43:16.6511:48:30.95+04:08:569:546,1
53IŁOWIECKI Dominik 1403NBR TEAMPOZNAŃM4017M 5300:28:322020-09-05 04:58:4401:10:0903:26:3405:32:1108:35:2410:41:4811:44:18.7512:12:51.50+04:09:589:556,0
54POLIWKA Mariusz 1439FITNES PIEKARYSPALONAM4018M 5400:19:222020-09-05 04:49:3401:16:0903:38:0405:45:3108:33:1210:47:3511:45:24.4012:04:46.95+04:11:049:566,0
55NOWACKI Michał 1261MORSY POZNAŃPOZNAŃM4019M 5500:05:532020-09-05 04:36:0501:16:4003:31:3705:31:2708:35:0010:46:0311:49:07.1511:55:01.00+04:14:469:596,0
56SIWIEC Stanisław 1289RZESZÓWM602M 5600:16:432020-09-05 04:46:5501:14:3103:27:1405:32:5008:36:1610:52:1811:51:09.0512:07:52.90+04:16:4810:006,0
57FRYBEL Damian 1354WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOBRAM4020M 5700:06:542020-09-05 04:37:0601:10:3303:26:5505:26:4408:14:1010:38:4711:51:39.9011:58:34.15+04:17:1910:016,0
58NEUFELD Marcin 1368INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PLGDYNIAM4021M 5800:01:542020-09-05 04:32:0601:10:4703:21:3205:20:3108:30:0210:51:2411:52:37.4011:54:31.95+04:18:1710:026,0
59IGNACZAK Marek 13131ON1 TEAMŁÓDŹM3031M 5900:01:232020-09-05 04:31:3501:17:5803:39:3605:38:4008:36:5810:55:4311:53:10.4511:54:33.85+04:18:5010:026,0
60RATAJCZAK Łukasz 1416NIGHT RUNNERS / CITITOKMOSINAM3032M 6000:28:072020-09-05 04:58:1901:11:3003:24:5305:29:2008:34:2610:50:4211:54:00.0012:22:07.65+04:19:3910:036,0
61JAKUBOWSKI Łukasz 1307KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM4022M 6100:16:232020-09-05 04:46:3501:17:2303:34:5805:40:4408:36:2110:53:1111:55:13.7012:11:37.25+04:20:5310:046,0
62PIETRZAK Jacek 1320ŁÓDŹM4023M 6200:13:532020-09-05 04:44:0501:16:3403:31:2605:25:1308:20:5210:56:4911:59:14.2512:13:07.70+04:24:5310:075,9
63GARSTKA Zbigniew 1276WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4024M 6300:04:332020-09-05 04:34:4501:14:2903:32:4205:35:2908:34:1810:58:3211:59:21.1012:03:55.05+04:25:0010:075,9
64SŁOWIŃSKI Damian 1388CITYZEN POZNAŃPOZNAŃM4025M 6400:27:462020-09-05 04:57:5801:20:1603:44:3405:51:5408:34:4711:00:1912:03:12.8012:30:59.00+04:28:5210:115,9
65PARWA Michał 1414DZIEKANOWICEM3033M 6500:14:232020-09-05 04:44:3501:16:1103:42:4705:59:5008:58:1311:15:1912:09:42.0512:24:05.90+04:35:2110:165,8
66SUDUŁ Jarosław 1374WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIM4026M 6600:10:042020-09-05 04:40:1601:34:1804:11:2906:21:2408:58:0511:14:3212:11:18.5012:21:22.85+04:36:5810:185,8
67FORREITER Oskar 1408BOJSZOWYM184M 6700:02:252020-09-05 04:32:3701:13:1203:30:3605:50:1508:42:3411:17:4612:11:55.6512:14:20.90+04:37:3510:185,8
68JAGUSTYN Maciej 1418GLIWICEM185M 6800:09:142020-09-05 04:39:2601:13:5603:33:0405:38:0709:00:5511:16:3112:12:08.7512:21:22.80+04:37:4810:185,8
69PARA Jakub 1277LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM4027M 6900:25:212020-09-05 04:55:3301:15:0403:43:2105:54:0008:54:3911:16:1312:12:48.7012:38:10.50+04:38:2810:195,8
70BRODA Dominik 1264WROCŁAWM3034M 7000:17:442020-09-05 04:47:5601:15:3403:35:4605:42:0708:37:0411:04:5212:15:55.1012:33:39.25+04:41:3410:215,8
71KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 1400ULTRAS LEGIALESZNOM4028M 7100:11:142020-09-05 04:41:2601:19:3403:36:3905:43:2008:43:3711:17:0712:17:53.8012:29:08.45+04:43:3310:235,8
72GOŁĄB Łukasz 1407WYBIERZ Z LISTYM3035M 7200:10:542020-09-05 04:41:0601:19:2803:42:1405:52:2608:43:1711:21:0712:22:18.8512:33:13.10+04:47:5810:275,7
73VERHEYDEN Sam Andre 1436NYSAM3036M 7300:22:342020-09-05 04:52:4601:08:5703:17:3105:23:2208:18:1910:36:5812:22:41.6012:45:16.45+04:48:2110:275,7
74SKRZEK Marcin 1382PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM4029M 7400:29:572020-09-05 05:00:0901:17:3903:38:4405:44:2809:01:4611:22:3712:25:55.0012:55:52.05+04:51:3410:305,7
75FUKS Szymon 1378MCBIEGACZEWARSZAWAM4030M 7500:22:282020-09-05 04:52:4001:12:5303:31:0205:37:2208:57:0611:22:0612:27:07.5512:49:36.00+04:52:4710:315,7
76KANIA Marcin 1419GLIWICEM186M 7600:09:032020-09-05 04:39:1501:14:0803:33:1105:35:5708:51:1611:17:3012:29:03.8012:38:07.45+04:54:4310:335,7
77RYŻEWSKI Krzysztof 1333QUADIMODO RACINGMIRKÓWM4031M 7700:30:042020-09-05 05:00:1601:18:3303:42:4105:51:1808:59:0411:27:3912:29:44.4512:59:49.40+04:55:2410:335,7
78KOZŁOWSKI Wojciech 1281LISOWICEM503M 7800:02:352020-09-05 04:32:4701:15:5103:29:1105:33:2708:35:2411:12:4512:30:08.7012:32:43.85+04:55:4810:335,7
79KOWALCZYK Grzegorz 1438ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINM4032M 7900:15:232020-09-05 04:45:3501:18:0203:42:1105:58:4508:49:2911:30:0812:33:24.6012:48:47.85+04:59:0410:365,7
80ROSZKOWSKI Marcin 1375WROCŁAWM3037M 8000:08:542020-09-05 04:39:0601:22:0803:48:2105:57:4308:51:4511:21:5212:34:39.9012:43:34.25+05:00:1910:375,6
81KORYTEK Piotr 1331ART WITKOWO BIEGAWITKOWOM4033M 8100:14:132020-09-05 04:44:2501:19:3103:36:2705:42:4108:31:1211:27:3512:39:12.2512:53:25.40+05:04:5110:415,6
82GRAMALA Mateusz 1336KRAPKOWICEM187M 8200:27:102020-09-05 04:57:2201:12:3003:27:0205:32:1508:40:3011:28:3412:44:02.8013:11:13.25+05:09:4210:455,6
83MYSTKOWSKI Grzegorz 1372PSIA KOŚĆLUBICHOWOM504M 8300:17:242020-09-05 04:47:3601:23:1703:48:0305:56:2809:19:1511:48:1312:48:36.9013:06:01.40+05:14:1610:495,5
84PODSKARBI Dawid 1265GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIM4034M 8400:25:122020-09-05 04:55:2401:27:1303:55:0806:06:1509:16:2911:46:4912:52:30.0013:17:42.05+05:18:0910:525,5
85NOWAK Krzysztof 1402KALISZM3038M 8500:15:532020-09-05 04:46:0501:10:3903:28:4105:34:2008:33:5511:31:1013:00:57.2013:16:50.70+05:26:3610:595,5
86SUROWIEC Robert 1273GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEGORZÓW WLKPM4035M 8600:00:442020-09-05 04:30:5601:23:5103:58:4006:10:5209:30:0411:59:1013:04:05.6013:04:50.35+05:29:4511:025,4
87FILUT Łukasz 1349POZNAŃM4036M 8700:17:332020-09-05 04:47:4501:14:2203:38:4205:43:1009:17:3912:00:1313:09:43.5013:27:16.65+05:35:2311:075,4
88KOZŁOWSKI Rafał 1329MAFIA TEAM KONINKONINM4037M 8800:22:052020-09-05 04:52:1701:26:1104:03:1106:26:5209:29:5612:09:3913:17:47.2013:39:52.90+05:43:2611:145,3
89KOBIERSKI Radek 1415POMAGAMYNATALII.PLWARSZAWAM4038M 8900:28:442020-09-05 04:58:5601:38:3804:12:5806:34:0709:42:1412:08:2413:22:32.6013:51:16.65+05:48:1211:185,3
90NAWROT Artur 1315TRZEBNICAM3039M 9000:16:532020-09-05 04:47:0501:17:0903:38:4606:03:1109:28:2412:11:4213:26:25.2013:43:18.85+05:52:0411:215,3
91SKRZYPCZAK Radosław 1357ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM4039M 9100:12:242020-09-05 04:42:3601:19:3103:39:0105:42:1209:31:4712:16:1013:30:17.5513:42:42.35+05:55:5711:245,3
92TETERYCZ Dariusz 1301GDZIE NOGI PONIOSĄJELENIA GÓRAM4040M 9200:14:042020-09-05 04:44:1601:27:1404:05:3606:22:3109:42:5412:26:3613:33:36.8013:47:41.30+05:59:1611:275,2
93GUCKI Mikolaj 1256MIECZEWOM3040M 9300:13:332020-09-05 04:43:4501:23:5503:48:2406:03:5809:27:4212:14:0913:33:56.2013:47:30.00+05:59:3511:275,2
94LIPIEC Łukasz 1257JELENIA GÓRAM4041M 9400:02:042020-09-05 04:32:1601:17:1703:47:3306:05:4009:32:4112:21:0713:35:35.7513:37:40.55+06:01:1511:295,2
95CHUDYBA Michał 1365GDAŃSKM4042M 9500:14:542020-09-05 04:45:0601:22:3004:03:2006:27:4009:39:2712:18:2913:35:36.2513:50:30.35+06:01:1511:295,2
96BUJNOWSKI Rafał 1406PĘDZĄCE KAPCIEWARSZAWAM4043M 9600:08:342020-09-05 04:38:4601:17:5603:42:5005:59:4909:34:0512:21:0913:36:04.0513:44:38.10+06:01:4311:295,2
97JERMAK Maciej 1420ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM3041M 9700:08:132020-09-05 04:38:2501:25:3804:33:1007:07:0810:43:0612:36:0413:37:07.2513:45:20.85+06:02:4611:305,2
98GRZELAK Daniel 1397MARATON LESZNOLESZNOM4044M 9800:04:042020-09-05 04:34:1601:29:2804:14:1806:40:2009:37:1312:24:3113:39:14.1513:43:18.95+06:04:5311:325,2
99JARZEMBOWSKI Tomasz 1384WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM4045M 9900:09:332020-09-05 04:39:4501:24:1103:51:1306:03:2809:34:0112:21:4813:40:31.1513:50:04.45+06:06:1011:335,2
100TOMASZEWSKI Dawid 1383WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4046M 10000:09:242020-09-05 04:39:3601:24:2103:51:2306:03:3609:34:1012:21:5813:40:40.6513:50:04.65+06:06:2011:335,2
101MARKOWSKI Piotr 1287MARKOTNESKOWRONKIWROCŁAWM4047M 10100:05:432020-09-05 04:35:5501:20:0003:59:2206:28:2309:51:1412:34:5613:41:50.2013:47:34.15+06:07:2911:345,2
102JAKUBOWSKI Paweł 1268GORZÓW WIELKOPOLSKIM4048M 10200:10:142020-09-05 04:40:2601:25:0804:10:5406:35:4409:52:3812:34:4413:46:51.0513:57:05.95+06:12:3011:385,2
103MARKOWSKI Marek 1435KS LENIWIECKĘPNOM4049M 10300:21:322020-09-05 04:51:4401:26:2204:01:2706:33:1110:04:1812:34:3013:47:16.0514:08:48.95+06:12:5511:395,1
104GRZYWIŃSKI Wojtek 1284TORUŃM3042M 10400:05:242020-09-05 04:35:3601:26:1304:05:5506:26:5509:41:2712:31:5013:48:28.3513:53:52.75+06:14:0711:405,1
105KUCZ Tomasz 1300JELENIA GÓRAM4050M 10500:10:242020-09-05 04:40:3601:26:2004:11:3006:46:1810:38:2712:50:0514:02:37.0514:13:01.65+06:28:1611:525,1
106DRAŃKO Piotr 1296OTWOCKM3043M 10600:21:512020-09-05 04:52:0301:18:2203:51:3106:13:2309:55:4612:46:3714:03:48.4514:25:40.10+06:29:2811:535,0
107PIWAŃSKI Piotr 1266ŁĘCZYCAM603M 10700:16:132020-09-05 04:46:2501:35:5204:25:3106:42:3110:28:1613:04:4614:12:35.2014:28:48.20+06:38:1412:005,0
108SZELĄGIEWICZ Arek 1364SZCZECINM4051M 10800:01:032020-09-05 04:31:1501:24:1804:04:4206:26:4210:11:0713:07:2114:28:35.1514:29:39.00+06:54:1412:144,9
109ROZWADOWSKI Robert 1379DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM4052M 10900:13:442020-09-05 04:43:5601:27:5504:09:2406:35:1410:12:1913:11:2414:31:26.9014:45:11.25+06:57:0612:164,9
110PARZONKA Paweł 1328KS LENIWIECKĘPNOM4053M 11000:21:182020-09-05 04:51:3001:26:3804:01:3806:33:2410:36:5113:27:3314:44:57.4015:06:15.90+07:10:3712:274,8
111GĄSZCZAK Mariusz 1432KS LENIWIECKĘPNOM4054M 11100:20:522020-09-05 04:51:0401:27:0504:02:0706:33:5510:37:1713:28:0014:45:23.5015:06:15.90+07:11:0312:284,8
112SERWADCZAK Marek 1386DROGOSZOWICEM505M 11200:10:332020-09-05 04:40:4501:33:1304:18:1106:43:1610:35:1213:32:5114:46:20.1514:56:53.70+07:11:5912:294,8
113TASZAREK Jakub 1325MROWINOM4055M 11300:12:432020-09-05 04:42:5501:18:3103:59:2406:25:3110:32:1613:32:2614:52:04.9515:04:48.85+07:17:4412:334,8
114HAWRYLISZYN Jan 1255ŁOZINAM3044M 11400:06:242020-09-05 04:36:3601:30:4104:27:1106:58:3310:51:2413:41:4515:08:02.2015:14:26.30+07:33:4112:474,7
115SZERSZEŃ Janusz 1252PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM4056M 11500:06:142020-09-05 04:36:2601:30:5304:27:2606:58:5910:51:3513:42:1015:08:12.2515:14:26.90+07:33:5112:474,7
116HEJNA Łukasz 1347WROCŁAWM4057M 11600:23:112020-09-05 04:53:2301:38:2004:40:1707:11:5913:55:1915:16:40.7015:39:52.40+07:42:2012:544,6
117KOCH Piotr 1282ZROBIMTO.PLGORZÓW WLKP.M4058M 11700:09:532020-09-05 04:40:0501:25:3104:13:2207:03:4911:06:1014:10:5215:23:50.6015:33:44.55+07:49:3013:004,6
118PROŃCZUK Adam 1369WEHICOOL ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEM506M 11800:18:052020-09-05 04:48:1701:49:2804:54:4607:38:4214:11:2115:36:34.0515:54:39.40+08:02:1313:114,5
119PIEKAROWICZ Piotr 1367PRACE DUŻEM507M 11900:00:042020-09-05 04:30:1601:34:4205:04:0407:49:4514:25:1815:45:28.2015:45:32.85+08:11:0713:184,5
120NOWAKOWSKI Sławomir 1297HIPOLITÓWM4059M 12000:18:232020-09-05 04:48:3501:39:3204:43:4607:48:4114:55:3516:18:05.8516:36:28.90+08:43:4513:464,4
121KRZEWSKI Grzegorz 1316DĘBE WIELKIEM4060M 12100:18:142020-09-05 04:48:2601:39:4204:43:5307:48:4514:55:4316:18:14.7016:36:28.75+08:43:5413:464,4
122RURKA Grzegorz 1299SAMBIEGAMWARSAWM508M 12200:08:432020-09-05 04:38:5501:40:0605:15:3408:38:51+04:55:2313:394,4
123KARBOWSKI Jarosław 1312K.S.LENIWIECSYCÓWM4061M 12300:20:452020-09-05 04:50:5701:27:1104:07:14+01:41:0410:185,8
KASPRZYK Adrian 1437LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM40DNF2020-09-05 04:34:2601:29:19 DNF04:14:12 DNF06:52:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
KLUCZYŃSKI Tomasz 1330POZNAŃM40DNF2020-09-05 04:45:2501:29:11 DNF04:23:12 DNF07:43:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 125 wynik(ów)