SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
139
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 24km | 38km | 51km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuTrzy Jawory
10km
Kark_Przelecz
24km
Karpacz
38km
Kark_Przelecz
51km
Droga pod Reglami
64km
Czas
netto
71km
Czas
brutto
71km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1HETMAN Radosław 1410GRUPA NOMAXJAWORZNOM301M 100:15:032020-09-05 04:45:1500:56:0202:26:0903:43:2805:21:1206:53:0307:34:20.4007:49:24.05 6:239,4
2MORAWSKI Przemysław 1285CISCO KRAKOW RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 200:02:152020-09-05 04:32:2701:00:3602:39:5504:03:1405:50:5707:25:4908:07:43.0008:09:58.55+00:33:226:528,7
3KORPALSKI Tomasz 1428STAJNIA BALONAGDAŃSKM303M 300:31:132020-09-05 05:01:2501:04:0402:46:5004:09:4505:56:5407:31:0408:11:36.9508:42:50.10+00:37:166:558,7
4WOLEK Szymon 1326TYCHYM304M 500:01:442020-09-05 04:31:5600:58:4402:38:5604:03:4506:00:0807:44:0708:32:02.8008:33:46.80+00:57:427:128,3
5BIELIŃSKI Maciek 1409WARSZAWAM305M 600:11:432020-09-05 04:41:5501:00:1202:38:1104:01:0306:04:1307:47:5608:44:09.1008:55:52.85+01:09:487:228,1
6GADZIMSKI Michał 1411JELENIA GÓRAM306M 700:00:342020-09-05 04:30:4601:03:0502:47:3204:14:3506:21:0808:15:5809:07:23.2509:07:58.00+01:33:027:427,8
7WIŚNIEWSKI Paweł 1305KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM307M 1000:01:132020-09-05 04:31:2501:01:3902:46:2204:22:1206:30:3908:25:0009:15:26.0509:16:39.50+01:41:057:497,7
8MERKWA Wojciech 1399WARSZAWAM308M 1100:07:442020-09-05 04:37:5601:08:1803:02:3704:32:2406:43:5408:35:3409:20:52.2509:28:36.75+01:46:317:537,6
9RUDNICKI Dariusz 1395POGÓRZEM309M 1300:05:342020-09-05 04:35:4601:09:4002:58:4204:31:1206:42:5308:37:3109:23:59.5009:29:34.05+01:49:397:567,6
10ADLER Łukasz 1291LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3010M 1500:26:512020-09-05 04:57:0301:09:1603:00:3204:37:1106:52:0308:43:0009:30:39.4009:57:31.35+01:56:198:027,5
11MAGALSKI Tomasz 1303KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWAKAMIEŃ POMORSKIM3011M 1800:16:332020-09-05 04:46:4501:09:2703:09:0004:48:0807:04:3809:06:1709:55:38.2010:12:11.95+02:21:178:237,2
12KRAKOWIAK Rafał 1274KRAKOWIAKTEAMKROSNOM3012M 1900:12:032020-09-05 04:42:1501:09:4303:13:5004:58:0807:11:4209:07:0909:58:04.5510:10:08.45+02:23:448:257,1
13ROWIŃSKI Michał 1392ULTRAFUNLUBAWAM3013M 2000:03:142020-09-05 04:33:2601:07:1202:58:3404:38:0107:00:1809:03:5709:59:34.5010:02:48.80+02:25:148:267,1
14LIS Marek 1353#ZALINIAMETYTEAMSWARZĘDZM3014M 2100:16:022020-09-05 04:46:1401:12:2703:20:2105:04:5607:10:4609:14:1610:02:03.1510:18:06.05+02:27:428:287,1
15JASTRZEBSKI Szymon 1424WROCŁAWM3015M 2200:10:442020-09-05 04:40:5601:09:4903:05:0704:45:3707:08:4709:09:5110:02:15.1010:12:59.20+02:27:548:287,1
16GRZELAK Adrian 1394MĘCINA PANYKRAKÓWM3016M 2300:13:142020-09-05 04:43:2601:11:3403:11:2504:50:5007:15:5509:16:3710:08:42.6010:21:56.60+02:34:228:347,0
17SOKULSKI Tomasz 1376GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWM3017M 2400:14:332020-09-05 04:44:4501:13:5503:16:2004:56:1707:18:1009:23:3610:23:53.0010:38:26.75+02:49:328:476,8
18MATCZAK Maciej 1290KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM3018M 2500:04:232020-09-05 04:34:3501:12:5603:20:1705:05:3707:29:3009:33:0410:28:53.8010:33:17.65+02:54:338:516,8
19KSIĘŻAK Bartłomiej 1355BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAM3019M 2700:06:442020-09-05 04:36:5601:12:1203:18:5005:08:2207:40:0709:38:0610:31:20.2010:38:04.75+02:56:598:536,7
20NOWAK Marcin 1433ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAM3020M 2800:11:532020-09-05 04:42:0501:09:5503:14:2305:06:4207:22:2109:36:2610:34:18.7510:46:12.55+02:59:588:566,7
21ZIEMBA Michal 1398ZIOMKIRZESZÓWM3021M 2900:07:332020-09-05 04:37:4501:14:5803:32:3205:18:3907:39:2109:44:4910:34:33.7010:42:07.50+03:00:138:566,7
22OSTAPSKI Kamil 1426VEGE RUNNERSWROCŁAWM3022M 3200:22:552020-09-05 04:53:0701:08:3703:14:0005:06:4107:42:2909:56:0210:47:32.3511:10:28.05+03:13:119:076,6
23KOPCZYŃSKI Łukasz 1269K-TEAMWROCLAWM3023M 3600:00:242020-09-05 04:30:3601:13:0403:28:4805:23:2308:01:4010:03:5810:56:34.1510:56:58.80+03:22:139:146,5
24JABŁOŃSKI Adrian 1412TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3024M 3800:03:242020-09-05 04:33:3601:17:1503:34:1905:32:4208:04:2110:12:3311:03:19.9011:06:44.65+03:28:599:206,4
25ORŁOWSKI Jakub 1417OTSWROCŁAWM3025M 3900:06:352020-09-05 04:36:4701:14:2203:21:3905:11:5807:54:4110:06:4211:05:13.0011:11:48.60+03:30:529:226,4
26WINTER Piotr 1404NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM3026M 4300:28:172020-09-05 04:58:2901:10:4203:15:2905:12:0007:58:3710:10:0111:14:47.9011:43:04.95+03:40:279:306,3
27MATYJA Rafał 1389LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3027M 4600:26:582020-09-05 04:57:1001:14:2703:40:3005:37:5808:22:3210:27:5811:17:38.8011:44:37.75+03:43:189:326,3
28GWOZDECKI Tomasz 1254WROCŁAWM3028M 4800:00:162020-09-05 04:30:2801:13:1203:28:5605:23:4108:01:5010:15:0711:18:37.9011:18:54.80+03:44:179:336,3
29MYŚLIŃSKI Marcin 1332WARSZAWAM3029M 5000:04:432020-09-05 04:34:5501:18:2103:41:0005:47:5708:28:1210:46:4211:37:18.6511:42:01.80+04:02:589:496,1
30KALEMBA Kamil 1341BRZEG DOLNYM3030M 5100:11:332020-09-05 04:41:4501:14:0103:26:1905:26:3608:21:0610:38:5611:42:58.1511:54:32.10+04:08:379:546,1
31IGNACZAK Marek 13131ON1 TEAMŁÓDŹM3031M 5900:01:232020-09-05 04:31:3501:17:5803:39:3605:38:4008:36:5810:55:4311:53:10.4511:54:33.85+04:18:5010:026,0
32RATAJCZAK Łukasz 1416NIGHT RUNNERS / CITITOKMOSINAM3032M 6000:28:072020-09-05 04:58:1901:11:3003:24:5305:29:2008:34:2610:50:4211:54:00.0012:22:07.65+04:19:3910:036,0
33PARWA Michał 1414DZIEKANOWICEM3033M 6500:14:232020-09-05 04:44:3501:16:1103:42:4705:59:5008:58:1311:15:1912:09:42.0512:24:05.90+04:35:2110:165,8
34BRODA Dominik 1264WROCŁAWM3034M 7000:17:442020-09-05 04:47:5601:15:3403:35:4605:42:0708:37:0411:04:5212:15:55.1012:33:39.25+04:41:3410:215,8
35GOŁĄB Łukasz 1407WYBIERZ Z LISTYM3035M 7200:10:542020-09-05 04:41:0601:19:2803:42:1405:52:2608:43:1711:21:0712:22:18.8512:33:13.10+04:47:5810:275,7
36VERHEYDEN Sam Andre 1436NYSAM3036M 7300:22:342020-09-05 04:52:4601:08:5703:17:3105:23:2208:18:1910:36:5812:22:41.6012:45:16.45+04:48:2110:275,7
37ROSZKOWSKI Marcin 1375WROCŁAWM3037M 8000:08:542020-09-05 04:39:0601:22:0803:48:2105:57:4308:51:4511:21:5212:34:39.9012:43:34.25+05:00:1910:375,6
38NOWAK Krzysztof 1402KALISZM3038M 8500:15:532020-09-05 04:46:0501:10:3903:28:4105:34:2008:33:5511:31:1013:00:57.2013:16:50.70+05:26:3610:595,5
39NAWROT Artur 1315TRZEBNICAM3039M 9000:16:532020-09-05 04:47:0501:17:0903:38:4606:03:1109:28:2412:11:4213:26:25.2013:43:18.85+05:52:0411:215,3
40GUCKI Mikolaj 1256MIECZEWOM3040M 9300:13:332020-09-05 04:43:4501:23:5503:48:2406:03:5809:27:4212:14:0913:33:56.2013:47:30.00+05:59:3511:275,2
41JERMAK Maciej 1420ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM3041M 9700:08:132020-09-05 04:38:2501:25:3804:33:1007:07:0810:43:0612:36:0413:37:07.2513:45:20.85+06:02:4611:305,2
42GRZYWIŃSKI Wojtek 1284TORUŃM3042M 10400:05:242020-09-05 04:35:3601:26:1304:05:5506:26:5509:41:2712:31:5013:48:28.3513:53:52.75+06:14:0711:405,1
43DRAŃKO Piotr 1296OTWOCKM3043M 10600:21:512020-09-05 04:52:0301:18:2203:51:3106:13:2309:55:4612:46:3714:03:48.4514:25:40.10+06:29:2811:535,0
44HAWRYLISZYN Jan 1255ŁOZINAM3044M 11400:06:242020-09-05 04:36:3601:30:4104:27:1106:58:3310:51:2413:41:4515:08:02.2015:14:26.30+07:33:4112:474,7
Znaleziono 44 wynik(ów)