SILESIAN HIGHLAND MARATHON - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Qualifit
Data/ Date:
2016-07-30
Miejsce/ Place:
Nowa Wieś
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
162
Wystartowało/ Started:
141
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
141
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30 | M30 | K40+ | M40 | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MENDECKA Michalina 224MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEPOLSKAK18100:00:0300:46:44.5000:46:47.90 4:4012.8
2DALEWSKA Dalia 259K30100:00:0200:47:02.0000:47:04.65+00:00:184:4212.8
3GOLBA Kasia 270AZS AWF KATOWICE /1SECONDTEAMMIELECPOLSKAK18200:00:0300:47:03.0500:47:06.05+00:00:194:4212.8
4KAPAŁA Patrycja 280K18300:00:0400:52:22.7000:52:26.70+00:05:385:1411.5
5NIEMCZYK Magdalena 271K18400:00:0400:54:33.4500:54:37.90+00:07:495:2711
6STAŃCZYK Agnieszka 265O CO BIEGA W KALETACHKALETYK30200:00:0700:55:41.0000:55:48.20+00:08:575:3410.8
7CIENIAWSKA Ewa 220BYTOMPOLSKAK30300:00:0900:55:57.0000:56:06.95+00:09:135:3510.7
8DĘBSKA Joanna 18NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK40+100:00:1800:56:00.5500:56:19.15+00:09:175:3610.7
9CICHOŃ Joanna 225BRAKMIERZĘCICEPOLANDK30400:00:0400:58:56.8000:59:01.55+00:12:135:5310.2
10PYKA Monika 83KIELCZAPOLSKAK30500:00:0701:01:15.5001:01:22.50+00:14:316:079.8
11KUŁAKOWSKA Monika 42W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK30600:00:0901:02:08.1501:02:17.85+00:15:246:129.7
12MATYSIAK Aleksandra 40W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK40+200:00:0901:03:10.1501:03:19.70+00:16:266:199.5
13SMOLARCCZYK Agnieszka 234K30700:00:1701:04:29.0001:04:46.50+00:17:456:269.3
14BUJOCZEK Magdalena 21RUNAWAYSPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAK30800:00:1301:04:52.1001:05:05.50+00:18:086:299.2
15PAUL Violetta 17NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK40+300:00:1801:05:18.7001:05:37.65+00:18:356:319.2
16DZIERŻANOWSKA Blanka 76NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEPOLSKAK18500:00:0401:05:33.4501:05:38.25+00:18:506:339.2
17JARZĘBOWSKA Marlena 36W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINPOLSKAK30900:00:0901:05:36.0001:05:45.55+00:18:526:339.1
18KRAWCZYK Beata 106TYCHYPOLSKAK18600:00:1801:05:56.9501:06:15.15+00:19:136:359.1
19MUSIELAK Wioleta 239K40+400:00:0601:06:43.0001:06:49.40+00:19:596:409
20STANUSZEK Agnieszka 87KATOWICEPOLSKAK18700:00:1501:07:05.1001:07:20.75+00:20:216:428.9
21PREJS Beata Marta 56NIGHT RUNNERSSIEMANOWICE SLASKIEPOLSKAK301000:00:1301:07:28.8501:07:42.55+00:20:456:448.9
22PERLAK Magdalena 63KATOWICEPOLSKAK18800:00:1201:07:41.0001:07:53.70+00:20:576:468.9
23ZAWADZKA Anna 6MIKOLOWPOLSKAK301100:00:1701:08:41.6501:08:59.10+00:21:586:528.7
24KOCOT Patrycja 249NOWA WIEŚK301200:00:1301:09:09.2001:09:22.95+00:22:256:548.7
25WOJDAS Izabela MIERZĘCICEPOLSKAK301300:00:0901:09:33.7501:09:43.10+00:22:506:578.6
26MAZAN Justyna 214TWARDOWICEPOLSKAK301400:00:1801:09:39.5001:09:58.15+00:22:566:588.6
27GOŚCINIAK Małgorzata 55ALOE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAK40+500:00:1501:10:20.7001:10:35.85+00:23:367:028.5
28WOJCIECHOWSKA Karolina 61DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK18900:00:0701:10:47.4001:10:54.90+00:24:037:048.5
29PIOTROWSKA-TRONINA Joanna 108TRNX TRIATHLON TEAMMIKOŁÓWPOLSKAK301500:00:1701:11:08.2501:11:25.75+00:24:247:068.4
30BRZEZIŃSKA Teresa 16NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK40+600:00:1801:11:27.6501:11:46.35+00:24:447:088.4
31COP Martyna 50STRZYŻOWICEPOLSKAK181000:00:0801:12:46.9501:12:55.20+00:26:037:168.2
32PRZYBYŁO Sonia 72NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK181100:00:1801:14:13.2001:14:31.85+00:27:297:258.1
33GORYJEWSKA Iza 94KRAKÓWPOLSKAK181200:00:0701:14:48.4001:14:55.70+00:28:047:288
34GARNOWSKA Anetta 84GLIWICEPOLSKAK40+700:00:2001:14:51.2501:15:11.60+00:28:077:298
35WILSZ Ewa 4UNISONOPANIÓWKIPOLSKAK40+800:00:1101:17:17.9001:17:29.10+00:30:347:437.8
36JUREK Anna 51SKAWINAPOLSKAK181300:00:0401:23:49.6501:23:54.20+00:37:068:237.2
37MAREK Ewa 62KATOWICEPOLSKAK301600:00:1701:24:12.2501:24:29.75+00:37:288:257.1
38KRAWCZYK Marta 65DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK301700:00:1201:25:14.9001:25:27.75+00:38:318:317
39KAPAŁA Aleksandra 82TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAK181400:00:0401:28:22.9001:28:27.10+00:41:398:506.8
40WICHER Katarzyna 14PSARYPOLSKAK181500:00:1001:29:49.8001:30:00.25+00:43:068:596.7
41JANIGA Beata 75W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECPOLSKAK301800:00:1301:41:29.4001:41:43.05+00:54:4610:095.9
Znaleziono 41 wynik(ów)