SILESIAN HIGHLAND MARATHON - 10 KM

Organizator:
Qualifit
Data:
2016-07-30
Miejsce:
Nowa Wieś
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
141
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
141
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30 | M30 | K40+ | M40 | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAZBAR Artem 238M181M 100:00:0200:37:01.6500:37:03.70 3:4216.2
2LABZIUK Oleksandr 240M301M 200:00:0200:39:49.8000:39:52.10+00:02:483:5915.1
3NOWAK Andrzej 10Triathlon X -TeamSOSNOWIECM302M 300:00:0200:40:53.4500:40:55.75+00:03:514:0514.7
4JAMIŃSKI Adam 8TYCHYM182M 400:00:0200:41:09.0000:41:11.40+00:04:074:0614.6
5WILK Dariusz 275M303M 500:00:0200:42:35.2500:42:38.15+00:05:334:1514.1
6SLOBODIANIUK Denis 237M183M 600:00:0200:42:38.3000:42:40.35+00:05:364:1514.1
7CHATYS Przemysław 251KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle / Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM184M 700:00:0200:46:57.3000:46:59.60+00:09:554:4112.8
8KOŻDOŃ Jarek 229Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM304M 800:00:0200:46:57.6500:47:00.25+00:09:564:4112.8
9LUBNAU Marek 105HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM50+1M 900:00:0300:46:58.6500:47:01.95+00:09:574:4112.8
10CIENIAWSKI Piotr 219Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM305M 1000:00:0500:47:03.8500:47:09.55+00:10:024:4212.7
11GARNOWSKI Maciej 93biegiemnapomoc.plSIEMIANOWICE-ŚLĄSKIEM306M 1100:00:0300:47:05.9000:47:08.95+00:10:044:4212.7
12BOBLA Walenty 272M307M 1200:00:0300:47:06.7000:47:10.40+00:10:054:4212.7
13GAJDA Marcin 215TYCHYM308M 1300:00:0300:47:15.5500:47:19.25+00:10:134:4312.7
14HYLA Dariusz 233Cafemobil TeamDĄBROWA GÓRNICZAM401M 1400:00:0300:50:42.8500:50:45.85+00:13:415:0411.8
15KLAŚ Łukasz 58Biegam na TarchominieWARSZAWAM402M 1500:00:0300:51:01.1500:51:04.15+00:13:595:0611.8
16HETMAN Radosław 232Grupa NomaxJAWORZNOM309M 1600:00:0500:51:33.1500:51:38.95+00:14:315:0911.6
17PALIGA Rafał 7TOPOROWICEM3010M 1700:00:0400:51:46.5000:51:51.25+00:14:445:1011.6
18GRZĄŚ Rafał 54TWARDOWICEM3011M 1800:00:0500:51:48.7000:51:53.90+00:14:475:1011.6
19DZIERŻAWSKI Tomasz 248Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZM3012M 1900:00:0500:51:59.7500:52:04.80+00:14:585:1111.5
20PSZCZOŁA Marcin 247BEDZINM3013M 2000:00:0200:52:47.5000:52:50.25+00:15:455:1611.4
21BLONSKI Lukasz 128JASTRZEBIEM3014M 2100:00:1500:53:45.5500:54:01.50+00:16:435:2211.2
22BURDZIK Wojciech 23JASTRZĘBIE ZDRÓJM185M 2200:00:0300:54:04.1000:54:07.15+00:17:025:2411.1
23STAŃCZYK Tomasz 2O co biega w KaletachKALETYM403M 2300:00:0600:54:06.2000:54:12.85+00:17:045:2411.1
24ZAWIŚLAK Patryk 258Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM186M 2400:00:0400:54:12.5500:54:16.70+00:17:105:2511.1
25KOCH Piotr 235Zagłębiowski Klub Oyama KarateCZELADŹM187M 2500:00:0700:54:14.0000:54:21.10+00:17:125:2511.1
26MIGZA Piotr 78niepanikuj.plDĄBROWA GÓRNICZAM3015M 2600:00:1400:54:14.8000:54:29.35+00:17:135:2511.1
27URBAŃSKI Karol 47W pogoni za DuchemBĘDZINM3016M 2700:00:1100:54:14.9000:54:26.30+00:17:135:2511.1
28KAMIONKA Jacek 221PASKAMBIEGAKOLBARKM404M 2800:00:0400:54:15.2000:54:19.20+00:17:135:2511.1
29ADAMOWSKI Zbigniew 242M3017M 2900:00:0800:54:18.8500:54:27.40+00:17:175:2511
30FAJER Marek 104Zwik Myszków,Ambitni AmatorzyMYSZKÓWM50+2M 3000:00:0700:54:23.6500:54:31.35+00:17:225:2611
31KAŃTOCH Paweł 223brakTWARDOWICEM3018M 3100:00:0400:54:30.7500:54:35.55+00:17:295:2711
32GWÓŹDŹ Piotr 222DOBIESZOWICEM405M 3200:00:0500:54:32.5500:54:37.90+00:17:305:2711
33PŁOSKOŃSKI Piotr 269M50+3M 3300:00:0300:54:35.8000:54:39.65+00:17:345:2711
34TWARDOKĘS Krzysztof 101amatorCYNKÓWM3019M 3400:00:0500:54:54.9500:55:00.60+00:17:535:2910.9
35WŁODARCZYK Mariusz 267RYBNIKM3020M 3500:00:1400:55:14.9000:55:29.15+00:18:135:3110.9
36MOTYL Artur 34OLKUSZM3021M 3600:00:0400:56:26.7500:56:31.70+00:19:255:3810.6
37JAGLARZ Jarosław 95VilamaliaBOBROWNIKIM50+4M 3700:00:1800:56:34.0500:56:52.60+00:19:325:3910.6
38GĄSZCZYK Grzegorz 98Nowa Huta TeamKRAKÓWM406M 3800:00:0700:56:34.2500:56:41.95+00:19:325:3910.6
39MICELSKI Jacek 79CHORZÓWM407M 3900:00:0700:56:52.9500:57:00.75+00:19:515:4110.5
40SZAFRUGA Michał 30W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM3022M 4000:00:1100:57:03.5500:57:14.65+00:20:015:4210.5
41PARZELSKI Mikołaj 226KRAKÓWM188M 4100:00:0600:57:14.8000:57:20.80+00:20:135:4310.5
42GĘGOTEK Jacek 28Opel Active TeamBYTOMM3023M 4200:00:0900:57:21.0500:57:31.00+00:20:195:4410.5
43DUBIŃSKI Przemysław 57HCVRunnerCZĘSTOCHOWAM408M 4300:00:0400:57:25.1000:57:29.30+00:20:235:4410.4
44FERNES Daniel 216BYTOMM189M 4400:00:0600:57:27.2500:57:33.40+00:20:255:4410.4
45BIERNAT Mateusz 276M1810M 4500:00:1200:58:13.5500:58:25.80+00:21:115:4910.3
46KRAWCZYK Łukasz 89BĘDZINM3024M 4600:00:1100:59:09.9500:59:21.80+00:22:085:5510.1
47GALUSKIN Alexey 102Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3025M 4700:00:0500:59:27.2000:59:32.85+00:22:255:5610.1
48BŁOŃSKI Zbigniew 209Polskie Stowarzyszenie Sportu po TransplantacjiWODZISŁAW ŚLĄSKIM50+5M 4800:00:1500:59:42.9000:59:58.75+00:22:415:5810
49KWAŚNIEWSKI Wojciech 227M1811M 4900:00:0300:59:45.0000:59:48.20+00:22:435:5810
50KUCZBORSKI Jarosław 69Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM409M 5000:00:1200:59:45.6500:59:58.05+00:22:445:5810
51LANY Grzegorz 99KATOWICEM4010M 5100:00:1200:59:55.3501:00:07.55+00:22:535:5910
52CUPIAŁ Zenon 217-MYSZKÓWM50+6M 5200:00:1601:00:36.7501:00:53.55+00:23:356:039.9
53CHMIELARZ Grzesiek 15KATOWICEM1812M 5300:00:1001:00:42.1501:00:52.55+00:23:406:049.9
54PAJĄK Wacław 67ZAWADZKIEM4011M 5400:00:1101:01:49.2501:02:01.05+00:24:476:119.7
55ZOWADA Robert 59BOGUCHWAŁOWICEM4012M 5500:00:1101:01:49.3501:02:01.15+00:24:476:119.7
56KULIK Wojciech 20SWIETOCHLOWICEM3026M 5600:00:0601:02:24.2501:02:31.05+00:25:226:149.6
57HANASIEWICZ Marcin 96CZELADŹM1813M 5700:00:1301:02:43.8001:02:56.95+00:25:426:169.6
58SOSNA Grzegorz 48W Pogoni Za DuchemSOSNOWIECM3027M 5800:00:0901:03:06.6501:03:16.45+00:26:056:189.5
59KRAWCZYK Piotr 107ŁAZISKA GÓRNEM1814M 5900:00:1801:03:10.0501:03:28.35+00:26:086:199.5
60KAPAŁKA Adrian 25MIKOŁÓWM3028M 6000:00:0601:03:51.4501:03:57.50+00:26:496:239.4
61WOLNY Damian 11ŚWIĘTOCHŁOWICEM4013M 6100:00:1801:03:57.4001:04:15.45+00:26:556:239.4
62WOLNIK Andrzej 22aloe teamSIEMIANOWICE SL.M4014M 6200:00:1501:04:19.9001:04:35.55+00:27:186:269.3
63OWCARZ Szymon 110CYNKÓWM1815M 6300:00:1901:04:34.2501:04:54.00+00:27:326:279.3
64JAGLARZ Daniel 26WIELICZKAM4015M 6400:00:1901:04:38.4001:04:57.40+00:27:366:279.3
65SYGUŁA Paweł 68SIEMONIAM1816M 6500:00:0701:04:39.9001:04:47.85+00:27:386:289.3
66KAZEK Sebastian 33KATOWICEM3029M 6600:00:1601:04:43.0501:04:59.30+00:27:416:289.3
67SZPINDA Robert 103BĘDZINM3030M 6700:00:1901:05:14.8501:05:34.60+00:28:136:319.2
68MATEJA Mirosław 218TARNOWSKIEGÓRYM4016M 6800:00:1201:05:17.5001:05:30.40+00:28:156:319.2
69MIL Sebastian 77niepanikuj.plWARSZAWAM3031M 6900:00:1401:05:20.4501:05:34.45+00:28:186:329.2
70STRZELECKI Lesław 109Cegelec GliwiceKLESZCZÓWM50+7M 7000:00:1601:06:00.0501:06:16.75+00:28:586:369.1
71MIKOŁAJCZYK Piotr 44TKKF CzeladzBĘDZINM50+8M 7100:00:1001:06:25.9001:06:36.80+00:29:246:389
72STANUSZEK Rafał 86NOWY SĄCZM50+9M 7200:00:1501:07:05.1501:07:21.05+00:30:036:428.9
73GAJEWSKI Paweł 111TOPOROWICEM4017M 7300:00:0801:07:05.7001:07:14.45+00:30:046:428.9
74PIELOCH Grzegorz 244M3032M 7400:00:0801:07:06.9001:07:15.65+00:30:056:428.9
75NOELLE Dawid 46W pogoni za duchemSARNÓWM3033M 7500:00:1001:07:12.8501:07:22.95+00:30:116:438.9
76KOPPEL Bartłomiej 70Night Runners GliwiceGLIWICEM3034M 7600:00:0801:07:23.9501:07:32.70+00:30:226:448.9
77SADOWSKI Tomasz 80SOSNOWIECM3035M 7700:00:0501:07:37.0501:07:42.30+00:30:356:458.9
78KUR Mariusz 266ZAWIERCIEM4018M 7800:00:0901:07:44.5501:07:53.60+00:30:426:468.9
79TRZĘSIMIECH Sebastian 277M1817M 7900:00:0401:08:29.3501:08:33.95+00:31:276:508.8
80KONIECZKO Tomasz 38W Pogoni za RozumemDOBIESZOWICEM3036M 8000:00:1601:08:34.5001:08:50.60+00:31:326:518.8
81KOŚNIAK Sławomir 13O co biega w KaletachKALETYM3037M 8100:00:0701:08:58.3501:09:05.55+00:31:566:538.7
82ŁOPIAN Michał 39MIERZĘCICEM1818M 8200:00:1501:09:01.6001:09:16.75+00:31:596:548.7
83DĘBSKI Mariusz 71Night Runners GliwiceGLIWICEM4019M 8300:00:1901:09:05.7501:09:25.20+00:32:046:548.7
84RUP Wieslaw 100WOJKOWICEM50+10M 8400:00:2101:09:07.4001:09:28.55+00:32:056:548.7
85BUSZKA Mateusz 268M1819M 8500:00:1401:09:12.3501:09:26.75+00:32:106:558.7
86KOZIEŁ Andrzej 264STRZYŻOWICEM3038M 8600:00:1701:09:22.1001:09:39.85+00:32:206:568.6
87MARMUROWICZ Krystian 60Silesia Runnig TeamKATOWICEM4020M 8700:00:1001:09:53.8001:10:04.20+00:32:526:598.6
88ZEMŁA Krzysztof 3MALINOWICEM50+11M 8800:00:1401:11:08.0001:11:22.00+00:34:067:068.4
89SOJKA Maciej 228#rubylotejSIEMIANOWICE SLASKIEM3039M 8900:00:0801:12:03.6501:12:12.20+00:35:027:128.3
90KACZMAREK Daniel 32PABIANICEM3040M 9000:00:1501:12:25.3001:12:41.20+00:35:237:148.3
91NAWŁOKA Tomasz 35PRECZÓWM1820M 9100:00:1501:12:26.0501:12:41.35+00:35:247:148.3
92KACZMAREK Robert 31ZABRZEM4021M 9200:00:0801:12:27.8501:12:35.95+00:35:267:148.3
93GARNOWSKI Dariusz 85GLIWICEM50+12M 9300:00:2001:14:52.4501:15:12.80+00:37:507:298
94BIAŁAS Bartosz 112Orzeł DąbieBRUDZOWICEM3041M 9400:00:2001:15:53.7501:16:14.00+00:38:527:357.9
95WILSZ Adam 5UNISONOPANIÓWKIM4022M 9500:00:1101:17:18.0001:17:29.10+00:40:167:437.8
96BANYŚ Damian 97OLKUSZM3042M 9600:00:1501:18:29.8501:18:45.05+00:41:287:517.6
97KNAPEK Przemysław 90JANKOWICEM3043M 9700:00:0801:20:19.1001:20:27.20+00:43:178:017.5
98KRAWCZYK Michał 64DĄBROWA GÓRNICZAM3044M 9800:00:1201:25:16.2501:25:28.95+00:48:148:317
99ORYŃSKI Szymon 144OPOLEM1821M 9900:00:0401:26:02.9501:26:06.95+00:49:018:367
100ŁOPATKA Kazimierz 263MOSiRPIEKARY ŚLĄSKIEM50+13M 10000:00:2101:33:11.8501:33:32.95+00:56:109:196.4
Znaleziono 100 wynik(ów)