SILESIAN HIGHLAND MARATHON - 10 KM

Organizator:
Qualifit
Data:
2016-07-30
Miejsce:
Nowa Wieś
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
141
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
141
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30 | M30 | K40+ | M40 | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAZBAR Artem 238M181M 100:00:0200:37:01.6500:37:03.70 3:4216.2
2JAMIŃSKI Adam 8TYCHYM182M 400:00:0200:41:09.0000:41:11.40+00:04:074:0614.6
3SLOBODIANIUK Denis 237M183M 600:00:0200:42:38.3000:42:40.35+00:05:364:1514.1
4CHATYS Przemysław 251KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle / Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM184M 700:00:0200:46:57.3000:46:59.60+00:09:554:4112.8
5BURDZIK Wojciech 23JASTRZĘBIE ZDRÓJM185M 2200:00:0300:54:04.1000:54:07.15+00:17:025:2411.1
6ZAWIŚLAK Patryk 258Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM186M 2400:00:0400:54:12.5500:54:16.70+00:17:105:2511.1
7KOCH Piotr 235Zagłębiowski Klub Oyama KarateCZELADŹM187M 2500:00:0700:54:14.0000:54:21.10+00:17:125:2511.1
8PARZELSKI Mikołaj 226KRAKÓWM188M 4100:00:0600:57:14.8000:57:20.80+00:20:135:4310.5
9FERNES Daniel 216BYTOMM189M 4400:00:0600:57:27.2500:57:33.40+00:20:255:4410.4
10BIERNAT Mateusz 276M1810M 4500:00:1200:58:13.5500:58:25.80+00:21:115:4910.3
11KWAŚNIEWSKI Wojciech 227M1811M 4900:00:0300:59:45.0000:59:48.20+00:22:435:5810
12CHMIELARZ Grzesiek 15KATOWICEM1812M 5300:00:1001:00:42.1501:00:52.55+00:23:406:049.9
13HANASIEWICZ Marcin 96CZELADŹM1813M 5700:00:1301:02:43.8001:02:56.95+00:25:426:169.6
14KRAWCZYK Piotr 107ŁAZISKA GÓRNEM1814M 5900:00:1801:03:10.0501:03:28.35+00:26:086:199.5
15OWCARZ Szymon 110CYNKÓWM1815M 6300:00:1901:04:34.2501:04:54.00+00:27:326:279.3
16SYGUŁA Paweł 68SIEMONIAM1816M 6500:00:0701:04:39.9001:04:47.85+00:27:386:289.3
17TRZĘSIMIECH Sebastian 277M1817M 7900:00:0401:08:29.3501:08:33.95+00:31:276:508.8
18ŁOPIAN Michał 39MIERZĘCICEM1818M 8200:00:1501:09:01.6001:09:16.75+00:31:596:548.7
19BUSZKA Mateusz 268M1819M 8500:00:1401:09:12.3501:09:26.75+00:32:106:558.7
20NAWŁOKA Tomasz 35PRECZÓWM1820M 9100:00:1501:12:26.0501:12:41.35+00:35:247:148.3
21ORYŃSKI Szymon 144OPOLEM1821M 9900:00:0401:26:02.9501:26:06.95+00:49:018:367
Znaleziono 21 wynik(ów)