SILESIAN HIGHLAND MARATHON - 10 KM

Organizator:
Qualifit
Data:
2016-07-30
Miejsce:
Nowa Wieś
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
141
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
141
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30 | M30 | K40+ | M40 | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LABZIUK Oleksandr 240M301M 200:00:0200:39:49.8000:39:52.10 3:5915.1
2NOWAK Andrzej 10Triathlon X -TeamSOSNOWIECM302M 300:00:0200:40:53.4500:40:55.75+00:01:034:0514.7
3WILK Dariusz 275M303M 500:00:0200:42:35.2500:42:38.15+00:02:454:1514.1
4KOŻDOŃ Jarek 229Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM304M 800:00:0200:46:57.6500:47:00.25+00:07:074:4112.8
5CIENIAWSKI Piotr 219Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM305M 1000:00:0500:47:03.8500:47:09.55+00:07:144:4212.7
6GARNOWSKI Maciej 93biegiemnapomoc.plSIEMIANOWICE-ŚLĄSKIEM306M 1100:00:0300:47:05.9000:47:08.95+00:07:164:4212.7
7BOBLA Walenty 272M307M 1200:00:0300:47:06.7000:47:10.40+00:07:164:4212.7
8GAJDA Marcin 215TYCHYM308M 1300:00:0300:47:15.5500:47:19.25+00:07:254:4312.7
9HETMAN Radosław 232Grupa NomaxJAWORZNOM309M 1600:00:0500:51:33.1500:51:38.95+00:11:435:0911.6
10PALIGA Rafał 7TOPOROWICEM3010M 1700:00:0400:51:46.5000:51:51.25+00:11:565:1011.6
11GRZĄŚ Rafał 54TWARDOWICEM3011M 1800:00:0500:51:48.7000:51:53.90+00:11:585:1011.6
12DZIERŻAWSKI Tomasz 248Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZM3012M 1900:00:0500:51:59.7500:52:04.80+00:12:095:1111.5
13PSZCZOŁA Marcin 247BEDZINM3013M 2000:00:0200:52:47.5000:52:50.25+00:12:575:1611.4
14BLONSKI Lukasz 128JASTRZEBIEM3014M 2100:00:1500:53:45.5500:54:01.50+00:13:555:2211.2
15MIGZA Piotr 78niepanikuj.plDĄBROWA GÓRNICZAM3015M 2600:00:1400:54:14.8000:54:29.35+00:14:255:2511.1
16URBAŃSKI Karol 47W pogoni za DuchemBĘDZINM3016M 2700:00:1100:54:14.9000:54:26.30+00:14:255:2511.1
17ADAMOWSKI Zbigniew 242M3017M 2900:00:0800:54:18.8500:54:27.40+00:14:295:2511
18KAŃTOCH Paweł 223brakTWARDOWICEM3018M 3100:00:0400:54:30.7500:54:35.55+00:14:405:2711
19TWARDOKĘS Krzysztof 101amatorCYNKÓWM3019M 3400:00:0500:54:54.9500:55:00.60+00:15:055:2910.9
20WŁODARCZYK Mariusz 267RYBNIKM3020M 3500:00:1400:55:14.9000:55:29.15+00:15:255:3110.9
21MOTYL Artur 34OLKUSZM3021M 3600:00:0400:56:26.7500:56:31.70+00:16:365:3810.6
22SZAFRUGA Michał 30W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM3022M 4000:00:1100:57:03.5500:57:14.65+00:17:135:4210.5
23GĘGOTEK Jacek 28Opel Active TeamBYTOMM3023M 4200:00:0900:57:21.0500:57:31.00+00:17:315:4410.5
24KRAWCZYK Łukasz 89BĘDZINM3024M 4600:00:1100:59:09.9500:59:21.80+00:19:205:5510.1
25GALUSKIN Alexey 102Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3025M 4700:00:0500:59:27.2000:59:32.85+00:19:375:5610.1
26KULIK Wojciech 20SWIETOCHLOWICEM3026M 5600:00:0601:02:24.2501:02:31.05+00:22:346:149.6
27SOSNA Grzegorz 48W Pogoni Za DuchemSOSNOWIECM3027M 5800:00:0901:03:06.6501:03:16.45+00:23:166:189.5
28KAPAŁKA Adrian 25MIKOŁÓWM3028M 6000:00:0601:03:51.4501:03:57.50+00:24:016:239.4
29KAZEK Sebastian 33KATOWICEM3029M 6600:00:1601:04:43.0501:04:59.30+00:24:536:289.3
30SZPINDA Robert 103BĘDZINM3030M 6700:00:1901:05:14.8501:05:34.60+00:25:256:319.2
31MIL Sebastian 77niepanikuj.plWARSZAWAM3031M 6900:00:1401:05:20.4501:05:34.45+00:25:306:329.2
32PIELOCH Grzegorz 244M3032M 7400:00:0801:07:06.9001:07:15.65+00:27:176:428.9
33NOELLE Dawid 46W pogoni za duchemSARNÓWM3033M 7500:00:1001:07:12.8501:07:22.95+00:27:236:438.9
34KOPPEL Bartłomiej 70Night Runners GliwiceGLIWICEM3034M 7600:00:0801:07:23.9501:07:32.70+00:27:346:448.9
35SADOWSKI Tomasz 80SOSNOWIECM3035M 7700:00:0501:07:37.0501:07:42.30+00:27:476:458.9
36KONIECZKO Tomasz 38W Pogoni za RozumemDOBIESZOWICEM3036M 8000:00:1601:08:34.5001:08:50.60+00:28:446:518.8
37KOŚNIAK Sławomir 13O co biega w KaletachKALETYM3037M 8100:00:0701:08:58.3501:09:05.55+00:29:086:538.7
38KOZIEŁ Andrzej 264STRZYŻOWICEM3038M 8600:00:1701:09:22.1001:09:39.85+00:29:326:568.6
39SOJKA Maciej 228#rubylotejSIEMIANOWICE SLASKIEM3039M 8900:00:0801:12:03.6501:12:12.20+00:32:137:128.3
40KACZMAREK Daniel 32PABIANICEM3040M 9000:00:1501:12:25.3001:12:41.20+00:32:357:148.3
41BIAŁAS Bartosz 112Orzeł DąbieBRUDZOWICEM3041M 9400:00:2001:15:53.7501:16:14.00+00:36:037:357.9
42BANYŚ Damian 97OLKUSZM3042M 9600:00:1501:18:29.8501:18:45.05+00:38:407:517.6
43KNAPEK Przemysław 90JANKOWICEM3043M 9700:00:0801:20:19.1001:20:27.20+00:40:298:017.5
44KRAWCZYK Michał 64DĄBROWA GÓRNICZAM3044M 9800:00:1201:25:16.2501:25:28.95+00:45:268:317
Znaleziono 44 wynik(ów)