SILESIAN HIGHLAND MARATHON

Organizator/ Organizer:
Qualifit
Data/ Date:
2016-07-30
Miejsce/ Place:
Nowa Wieś
Dystans/ Distance:
42 km
Zgłoszonych/ Registered:
119
Wystartowało/ Started:
107
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
105
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9.5km | 18km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30+ | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50+ | M50 | M60 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkKaryCzas startu/Start time9.5km18km32kmCzas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MIKOŁAJCZYK Sandra 212SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAK18100:00:0200:42:2001:21:3502:33:1503:33:23.2003:33:25.90 5:0411.8
2MAJER Ewa 74SOLGAR POLSKADOBCZYCEK30100:00:0200:44:1001:25:4202:53:3803:55:12.0503:55:14.10+00:21:495:3610.7
3LEWANDOWSKA Edyta 261E.L.OTE SPORTSOLSZTYNPOLSKAK302+10min00:00:0100:40:3601:32:2702:54:2504:10:52.8504:10:54.00+00:37:305:5810
4KOCZUR Tamara 243AMBITNI AMATORZYMYSZKÓWK30300:00:0300:50:1101:35:4403:11:4304:37:09.5004:37:13.15+01:03:476:359.1
5JACKOWIAK Gosia 191ROKIETNICAPOLSKAK18200:00:0800:55:4501:48:1403:32:3904:55:17.6504:55:26.00+01:21:557:018.5
6KUBISZ Dorota 254K30400:00:1100:51:2501:51:2803:34:1604:57:07.4504:57:19.15+01:23:457:048.5
7CZAPKIEWICZ Gosia 133SPARTANIE DZIECOMROGOŹNIKPOLSKAK40100:00:0300:53:1801:49:4803:33:5204:59:49.9004:59:53.30+01:26:277:088.4
8OLSCHIMKE- MARMUROWICZ Barbara 168NIGHTRUNNERS ŚLĄSK/SILESIA RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAK40200:00:0600:57:1001:49:5003:24:3005:01:17.0005:01:23.45+01:27:547:108.4
9LUBOWICKA Anna 11740 - LATEK TYCHYTYCHYPOLSKAK30500:00:0900:56:4201:51:2303:37:4805:03:41.3505:03:50.65+01:30:187:138.3
10KRAUSE Sylwia 118RADLINIOKI W BIEGURADLINPOLSKAK40300:00:0600:57:0601:57:2304:02:5905:35:41.6005:35:47.75+02:02:187:597.5
11BYLICA Wioletta 153TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAK30600:00:1001:04:2002:13:0904:07:0305:49:23.0505:49:33.85+02:16:008:197.2
12MIGZA Sabina 175NIEPANIKUJ.PLDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK30700:00:1201:01:5002:13:5404:15:5605:53:01.9505:53:14.30+02:19:398:247.1
13KOCÓJ Dominika 179NIGHT RUNNER'S GLIWICEZABRZEPOLSKAK18300:00:1101:10:1002:15:5904:31:5906:14:36.7006:14:48.10+02:41:148:556.7
14KUPIBIDA Boguslawa 158SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEPOLSKAK50100:00:0701:00:5502:15:2704:29:2406:22:49.2006:22:56.20+02:49:269:066.6
15KITA Ewa 166KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAK50200:00:0901:03:3602:11:0204:34:0906:28:17.4006:28:26.55+02:54:549:146.5
16TARGAŃSKA Kamila 190RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKPOLSKAK18400:00:0701:04:3402:18:2704:40:5206:38:23.1006:38:30.15+03:05:009:296.3
FOUZA Bachar 231K30DNF00:41:10 DNF01:35:12 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 17 wynik(ów)