SILESIAN HIGHLAND MARATHON

Organizator:
Qualifit
Data:
2016-07-30
Miejsce:
Nowa Wieś
Dystans:
42 km
Zgłoszonych:
119
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9.5km | 18km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | Gmina Bobrowniki | Gmina Mierzęcice | Gmina Psary | Gminy | K18 | M18 | K30+ | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50+ | M50 | M60 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKaryCzas startu9.5km18km32kmCzas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1FARON Robert 236Salco Sport TeamZALESIEM401M 100:00:0300:39:3401:13:2002:17:5303:07:55.3003:07:58.55 4:2813.4
2JAGIEŁA Adam 206KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM402M 600:00:0200:39:3301:14:3502:25:3103:24:54.6003:24:57.30+00:16:594:5212.3
3KASZUBA Michał 211Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEM403M 700:00:0300:39:3601:21:2802:32:4503:26:50.2003:26:53.35+00:18:544:5512.2
4KOZIOŁ Krzysztof 170GORZÓWM404M 1100:00:0300:42:1801:21:4002:33:2803:49:52.8003:49:56.05+00:41:575:2811
5BŁAŻUTYCZ Paweł 208KS KROTOSZ - KROTOSZYNCIESZKÓWM405M 1200:00:0400:42:1901:32:2802:49:4703:50:41.9003:50:46.20+00:42:465:2910.9
6MAŁKIEWICZ Dariusz 160PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM406M 1400:00:0600:45:1001:32:2802:53:1504:00:26.7004:00:32.70+00:52:315:4310.5
7WYŁUPEK Tomasz 142Pozytywnie ZakręceniSOSNOWIECM407M 2200:00:1000:51:1503:02:5004:08:19.4504:08:29.50+01:00:245:5410.1
8KOBYLIŃSKI Tomasz 140WKB Meta LubliniecZABRZEM408M 3100:00:0900:48:1201:31:1702:57:3404:33:01.1004:33:11.00+01:25:056:309.2
9BRODA Wojciech 197KRAKÓWM409M 3700:00:0400:48:2501:35:5003:17:3404:42:31.0504:42:35.75+01:34:356:438.9
10PITAS Andrzej 201ZapierdalaczeROGOŹNIKM4010M 4000:00:1700:50:0701:35:2103:24:1504:51:21.8504:51:39.25+01:43:266:568.6
11GUTOWSKI Dariusz KŁOBUCKM4011M 4200:00:0400:50:1601:38:1403:24:4104:53:49.8504:53:53.95+01:45:546:598.6
12KARWAT Robert 204AT SPORTMIKOŁÓWM4012M 4300:00:1200:53:2901:42:1503:24:0104:53:51.5504:54:03.80+01:45:566:598.6
13KOŹLIK Jacek 127WODZISŁAW ŚLĄSKIM4013M 4400:00:0700:50:2601:35:4403:36:5304:56:26.4504:56:33.90+01:48:317:038.5
14KUBISZ Tomasz 1976M4014M 4600:00:1100:51:3201:51:2403:34:1204:57:07.7504:57:19.60+01:49:127:048.5
15GRUSZKA Paweł 181KATOWICEM4015M 4700:00:0900:55:1101:49:4903:30:1304:58:10.2004:58:20.00+01:50:147:058.5
16CISEK Mirosław Tomasz 143KONDYCJAPIASECZNOM4016M 4900:00:0500:53:5501:41:5703:16:3004:58:27.6504:58:33.25+01:50:327:068.4
17POTĘGA Grzegorz 136DĄBROWA GÓRNICZAM4017M 5100:00:0400:54:1301:44:4503:28:4104:58:46.3004:58:50.85+01:50:517:068.4
18CAŁKIEWICZ Marcin 116Power TrainingWARSZAWAM4018M 5200:00:1200:54:2701:51:5703:36:5105:00:02.7005:00:15.60+01:52:077:088.4
19KURZEJA Artur 124G.A.K.KATOWICEM4019M 5400:00:1300:57:2101:51:5603:34:5105:01:07.3005:01:20.35+01:53:127:108.4
20MAKOS Adam 161Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4020M 5500:00:1600:56:2601:48:0703:34:5705:04:09.9505:04:26.15+01:56:147:148.3
21LIGUDZIŃSKI Andrzej 188Za Garść BananówRADZIONKÓWM4021M 5900:00:1700:55:5001:51:0203:43:0005:06:54.2005:07:11.65+01:58:587:188.2
22BOROWIAK Piotr 145BYTOMM4022M 6300:00:1000:55:2501:51:3003:37:4805:13:49.9005:13:59.90+02:05:547:288
23KRYZIA Grzegorz 159W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4023M 6500:00:0800:55:4501:51:0303:37:1005:14:26.8005:14:34.95+02:06:317:298
24GUBAŁA Krzysztof 152Morsy z Chechła RodemTĄPKOWICEM4024M 6700:00:1100:55:0501:51:3003:43:1105:27:22.7505:27:34.70+02:19:277:477.7
25KRAUSE Dariusz 119Radlinioki w bieguRADLINM4025M 7200:00:0500:57:2301:57:2504:03:0005:35:42.2005:35:48.10+02:27:467:597.5
26WOLNY Maciej 129Panewnickie LisyKATOWICEM4026M 7300:00:0500:57:1201:51:0503:43:1605:38:32.0505:38:37.90+02:30:368:037.4
27WASIOŁKA Adam 151KATOWICEM4027M 7500:00:0400:57:1601:50:5903:43:1905:38:33.2005:38:38.05+02:30:378:037.4
28POPIELNICKI Marcin 173Ciastki TeamBYTOMM4028M 7600:00:0800:57:4801:56:4003:57:4405:41:15.1505:41:24.00+02:33:198:077.4
29FRUCZ Jacek 162SOSNOWIECM4029M 7800:00:0700:58:0802:00:4004:03:4305:41:33.2005:41:40.75+02:33:378:077.4
30BYLICA Tomasz 154TARNOWSKIE GÓRYM4030M 8100:00:1001:04:2302:12:1304:07:0205:49:22.9005:49:33.70+02:41:278:197.2
31BIELICKI Miro 213ultras runBYTOMM4031M 8300:00:1501:01:4902:15:2104:23:4606:03:37.2506:03:52.45+02:55:418:396.9
32KORUMBEL Artur 114Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM4032M 8400:00:1601:04:1902:08:4104:21:4506:04:01.6506:04:18.15+02:56:068:406.9
33MICHALAK Marcin 163Czorne HanysySIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4033M 8600:00:1301:00:4802:15:2104:29:1906:22:42.4006:22:56.15+03:14:479:066.6
34TWARDZIK Grzegorz 257M4034M 8700:00:1501:01:4802:15:2204:34:0106:28:10.8006:28:26.40+03:20:159:146.5
35SZATON Bogusław 138MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM4035M 8800:00:0901:03:4002:11:0204:34:0806:28:17.5506:28:26.65+03:20:229:146.5
Znaleziono 35 wynik(ów)