SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-07-22
Miejsce/ Place:
Skrwilno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
41
Wystartowało/ Started:
41
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
41
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1STILLER Karol 33KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-391M 100:16:2500:31:5900:47:3201:02:36.25 6:159.6
2MIELECKA Agnieszka 24KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:16:1700:33:0400:50:0401:06:36.10+00:03:596:399
3HAŁAS Marcin 10UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 200:16:3500:33:2500:50:1601:07:45.50+00:05:096:468.9
4SZARSZUNOWICZ Mariusz 35KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-491M 300:16:3500:33:2500:50:1901:07:45.65+00:05:096:468.9
5BOGACKI Sławek 6ULTRA VEGE WALKER - NORDIC WALKERBRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-492M 400:16:4000:33:5200:51:0701:08:28.65+00:05:526:508.8
6BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 500:17:0300:34:3100:52:0201:08:44.30+00:06:086:528.7
7SPYCHAŁA Lesław 31CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-592M 600:16:3300:33:4800:52:0301:08:44.90+00:06:086:528.7
8JASIUKIEWICZ Jacek 12POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-593M 700:16:5300:34:2100:52:0601:09:31.35+00:06:556:578.6
9MŁYŃSKI Krzysztof 25POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-493M 800:17:1400:35:0100:52:2401:09:36.45+00:07:006:578.6
10ŚWISŁOCKI Bogdan 36FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-594M 900:16:5800:34:3200:52:1801:09:51.80+00:07:156:598.6
11JURCZAK Maciej 14POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM18-291M 1000:17:2700:35:0700:53:0701:11:37.00+00:09:007:098.4
12BEM Małgorzata 3POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-492K 200:17:5300:35:4800:53:4701:11:41.90+00:09:057:108.4
13BUJNICKI Marcin 7NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-494M 1100:17:4800:36:1000:54:3101:12:51.10+00:10:147:178.2
14SZARSZUNOWICZ Anna 34KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-391K 300:17:2500:35:2800:53:5001:12:58.90+00:10:227:178.2
15PACIORKOWSKI Paweł 29FUNDACJA SZYBCIEJ WYZEJ DALEJPLOCKM40-495M 1200:17:2400:35:3300:54:2201:13:11.15+00:10:347:198.2
16KOCIMSKI Jan 17KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM70+1M 1300:17:4700:36:0000:54:3701:13:31.70+00:10:557:218.2
17BANASZKIEWICZ Kasia 2KACZORYK50-591K 400:17:5100:36:0900:55:0801:14:12.70+00:11:367:258.1
18KULIG Henryk 19K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-691M 1400:18:1400:37:1100:56:1601:15:16.75+00:12:407:318
19LAJTER Jerzy 204RUN TEAM PIŁAPIŁAM60-692M 1500:18:3500:37:1900:56:2401:15:23.05+00:12:467:328
20STAWNIAK Karol 32KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+2M 1600:18:3900:37:2600:56:2201:15:54.75+00:13:187:357.9
21NOWAK Bartłomiej 26SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-496M 1700:18:2700:37:2700:56:4601:16:15.65+00:13:397:377.9
22KOBIELA Daria 16KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAK18-291K 500:18:5600:38:0000:57:0601:16:17.00+00:13:407:377.9
23ZIELIŃSKA Jolanta 41GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-592K 600:17:4500:36:3000:56:1501:16:31.30+00:13:557:397.8
24KOŁPAK Jan 324LKS-ZANTYRSZTUMM70+3M 1800:18:4400:37:4600:57:0401:16:32.75+00:13:567:397.8
25WIERZBA Lilla 39PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-593K 700:18:4700:37:4500:57:0701:17:11.15+00:14:347:437.8
26KOSECKA Katarzyna 18FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-594K 800:18:5300:38:2600:58:4301:19:02.65+00:16:267:547.6
27JEDYNAK Stanisław 13PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+4M 1900:19:2100:39:2700:59:5701:20:18.45+00:17:428:017.5
28GWAREK Anita 9PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-493K 900:18:4800:38:1700:59:2301:20:25.90+00:17:498:027.5
29TOMASZEWSKA Mariola 37WARSZAWAK50-595K 1000:19:3600:39:4001:00:0401:20:31.40+00:17:558:037.5
30WEGIERA Grzegorz 38ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-497M 2000:19:5500:39:5901:00:1001:20:46.50+00:18:108:047.4
31ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+5M 2100:19:5500:40:2601:00:5701:21:30.65+00:18:548:097.4
32BŁASZCZAK Stanisław 5SKĘPEM70+6M 2200:20:0800:40:4501:01:1801:21:31.10+00:18:548:097.4
33MAŁKIEWICZ Jacek 21SOLEC KUJAWSKIM50-595M 2300:19:2100:40:0601:00:5701:21:31.85+00:18:558:097.4
34WIĘCKOWSKI Janusz 40SUŁOCIN TOWARZYSTWOM40-498M 2400:19:5900:40:0801:01:0201:21:33.85+00:18:578:097.4
35CHOLEWKA Jolanta 8MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-691K 1100:20:1500:40:4901:01:3301:22:15.45+00:19:398:137.3
36POSTEK Danuta 30MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-596K 1200:20:1600:40:5101:01:3401:22:18.00+00:19:418:137.3
37OMARSKA Grażyna 28PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-692K 1300:20:1700:40:5201:01:3601:22:19.60+00:19:438:147.3
38MARCZYK Jerzy Paweł 22FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-693M 2500:20:5600:42:3901:04:4001:26:45.15+00:24:088:406.9
39TOMCZAK Ewa 206----CIECHANÓWK30-392K 1400:22:1500:44:0701:07:1401:29:33.80+00:26:578:576.7
40KALENKIEWICZ Dariusz 15K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-596M 2600:21:3900:43:5701:07:1601:31:17.45+00:28:419:076.6
41DŁUGOKĘCKI Krzysztof 89CIECHANÓWM60-694M 2700:21:5200:43:5701:07:1701:31:18.80+00:28:429:076.6
Znaleziono 41 wynik(ów)