SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-22
Miejsce/ Place:
Skrwilno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
206
Wystartowało/ Started:
182
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
178
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RAJEWSKI Sebastian 172KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:03:3100:15:1600:30:59.3000:34:30.50 6:119.7
2BIŃCZYK Dariusz 57ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 200:02:3600:15:3300:31:16.1000:33:52.90+00:00:166:159.6
3WOROCH Roman 230KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:04:4400:15:3300:31:20.9500:36:04.95+00:00:216:169.6
4RECZULSKI Mariusz 320KABEX PODKOWA JANÓWCZESTOCHOWAM50-541M 400:03:5400:16:1400:32:25.2000:36:19.35+00:01:256:299.3
5FRĄCKOWIAK Roman 93KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 500:03:5400:16:1800:32:46.7500:36:41.15+00:01:476:339.2
6RADOMSKI Marcin 171NW CZŁAPSKI PŁOCKPŁOCKM40-441M 600:03:0900:16:0300:32:50.5500:36:00.05+00:01:516:349.1
7SCHRÖDER Karol 181SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-442M 700:03:0900:16:0400:32:52.3500:36:02.20+00:01:536:349.1
8CZŁAPSKI Krzysztof 81NW CZŁAPSKI PŁOŃSKWARSZAWAM55-591M 800:04:2200:16:2400:33:18.4500:37:41.05+00:02:196:399
9TRZCIŃSKI Eugeniusz 208SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 900:04:4300:16:3800:34:00.6500:38:44.35+00:03:016:488.8
10CIESIELSKI Jan 77PARKRUN TORUŃTORUŃM45-492M 1000:03:3100:17:0600:34:20.4000:37:52.10+00:03:216:528.7
11SZYMAŃSKI Zbigniew 316M55-592M 1100:04:2300:17:1000:34:41.8000:39:05.45+00:03:426:568.6
12BARANOWSKI Romuald 239DYNAMICPŁÓCKM50-543M 1200:03:5300:16:4500:34:42.5000:38:35.75+00:03:436:568.6
13WASIELEWSKI Mirosław 217ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM55-593M 1300:04:2200:16:5400:34:43.6000:39:05.60+00:03:446:568.6
14ADAMUS Marian 52BYTOMM65-691M 1400:05:0400:17:1500:35:00.5500:40:05.05+00:04:017:008.6
15SZYMAŃSKI Stefan 201XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 1500:05:2300:17:0700:35:08.3000:40:31.80+00:04:097:018.5
16CIESIELSKI Jerzy 78TORUŃM18-291M 1600:02:1100:17:5900:35:35.0000:37:46.15+00:04:357:078.4
17SPYCHAŁA Marzena 187CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK45-491K 100:07:4000:17:4400:35:41.5000:43:21.80+00:04:427:088.4
18KORYTOWSKA Agnieszka 128MŁAWAK30-391K 200:06:5000:17:4200:35:44.3500:42:34.95+00:04:457:088.4
19WROŃSKI Włodzimierz 231PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 1700:05:0400:17:4300:35:48.2500:40:52.70+00:04:487:098.4
20BUCZKOWSKI Jerzy 63KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-693M 1800:05:0500:17:4400:35:51.6500:40:57.05+00:04:527:108.4
21JÓŹWIAK Marianna 112SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 300:07:4000:17:5000:36:03.8000:43:44.15+00:05:047:128.3
22CHUDZIŃSKI Andrzej 71ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-694M 1900:05:0400:17:4200:36:08.1500:41:12.75+00:05:087:138.3
23JASIŁEK Przemysław 108RADAWNICAM40-443M 2000:03:1000:18:1400:36:13.3500:39:23.90+00:05:147:148.3
24KOLCZYNSKI Dariusz 123SKRWILNOM40-444M 2100:03:1000:17:5600:36:22.1500:39:32.90+00:05:227:168.2
25WILD Ewa 227OŁAWAK40-441K 400:07:2100:18:1300:36:29.3000:43:50.75+00:05:307:178.2
26GRYGOROWICZ Bogdan 103KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2200:05:4600:18:0700:36:32.6500:42:18.65+00:05:337:188.2
27TOMCZYK Edward 207MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 2300:05:2300:17:4400:36:32.8000:41:56.35+00:05:337:188.2
28OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 161KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 500:08:0300:18:0600:36:34.8500:44:37.95+00:05:357:188.2
29KAPTEJNA Robert 117ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM45-493M 2400:03:3200:18:0500:36:37.0000:40:09.15+00:05:377:198.2
30TRONIARZ Stanisław 328M60-643M 2500:04:4300:17:5600:36:38.1000:41:22.05+00:05:387:198.2
31OLEŚ Józef 238WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2600:05:4500:17:5700:36:39.0500:42:24.25+00:05:397:198.2
32MOŻDŹEŃ Barbara 11GNIEZNOK55-591K 600:08:2200:18:1800:37:05.3500:45:27.55+00:06:067:258.1
33KŁOS Lidia 121SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK40-442K 700:07:1700:18:2400:37:12.9500:44:30.80+00:06:137:268.1
34KUPIBIDA Bogusława 138SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-592K 800:08:2200:18:2400:37:17.6000:45:39.65+00:06:187:278
35STRZELECKA Małgorzata 195SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-493K 900:07:4100:18:4100:37:22.3000:45:03.65+00:06:237:288
36BERLIŃSKI Dariusz 329PASJA NORDIC WALKINGM50-544M 2700:03:5300:18:3800:37:26.3000:41:19.55+00:06:277:298
37WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 223BYDGOSZCZK18-291K 1000:06:3200:18:2900:37:35.4500:44:07.60+00:06:367:318
38RECZULSKA Katarzyna 321SMS EFECT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-494K 1100:07:4300:18:3800:37:35.5500:45:18.60+00:06:367:318
39URBAŃSKI Stefan 211NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-594M 2800:04:2200:18:3000:37:40.6500:42:03.20+00:06:417:328
40KOSECKI Marek 130FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM55-595M 2900:04:2300:18:4100:37:48.4500:42:11.45+00:06:497:337.9
41WILD Arek 226LOGOSA ARKADIUSZ WILDOŁAWAM50-545M 3000:03:5400:18:4300:37:48.9500:41:43.90+00:06:497:337.9
42MALICKA Monika 145NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK40-443K 1200:07:1800:18:5400:37:50.4000:45:09.30+00:06:517:347.9
43CIARKA Henryk 73NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKM65-695M 3100:05:0500:18:5300:37:51.0500:42:56.10+00:06:517:347.9
44DALECKI Przemysław 82GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM45-494M 3200:03:3100:18:2600:37:54.0000:41:25.95+00:06:547:347.9
45TOMCZAK Marcin 205CIECHANÓWM30-392M 3300:02:3800:18:5800:37:54.3500:40:32.70+00:06:557:347.9
46MOTOCZYŃSKI Krzysztof 152GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-644M 3400:04:4300:18:4900:38:05.3500:42:49.00+00:07:067:377.9
47SULECKA Gabriela 323SWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1300:10:0800:19:0100:38:08.2000:48:16.25+00:07:087:377.9
48WALCZAK Grzegorz 213OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-495M 3500:03:3100:18:5400:38:09.3500:41:41.15+00:07:107:387.9
49GRYGOROWICZ Teresa 102KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1400:09:2300:18:4000:38:13.6000:47:37.40+00:07:147:387.8
50NOWALIŃSKI Piotrek 159FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)2M 3600:05:4600:18:4200:38:17.6000:44:03.90+00:07:187:397.8
51WIADERSKI Wojciech 222ELBLĄGM65-696M 3700:05:0500:19:0300:38:21.1000:43:26.45+00:07:217:407.8
52NOWALIŃSKA Anastazja 158FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK18-292K 1500:06:3100:18:5800:38:28.9500:45:00.90+00:07:297:417.8
53WALECKA Romualda 215SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-641K 1600:08:4400:19:1700:38:29.4000:47:14.05+00:07:307:427.8
54SZYMAŃSKI Roman 200SKRWILNOM50-546M 3800:03:5400:18:2700:38:31.4000:42:25.80+00:07:327:427.8
55KORYTOWSKI Jakub 129MŁAWAM-Dzieci1M 3900:01:3400:19:2400:38:33.4000:40:07.65+00:07:347:427.8
56DANA Kazimiera 83KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1700:09:2400:19:0100:38:34.3500:47:58.95+00:07:357:427.8
57KOLCZYŃSKI Jan 164SKRWILNOM-Dzieci2M 4000:01:3500:19:2800:38:35.6000:40:10.70+00:07:367:437.8
58BRZOZOWSKI Przemysław 61ŁAZIM BO LUBIM.SKRWILNOM40-445M 4100:03:0900:19:0100:38:36.3000:41:45.80+00:07:377:437.8
59WIŚNIEWSKI Kazimierz 229PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-645M 4200:04:4400:19:0200:38:38.7000:43:23.55+00:07:397:437.8
60PIĄTKOWSKI Józef 167KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 4300:05:2400:19:1600:38:45.4500:44:10.35+00:07:467:457.7
61OBRĘBSKA Elżbieta 160NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK55-593K 1800:08:2200:18:5100:38:48.1500:47:10.50+00:07:487:457.7
62WASILEWSKI Sławomir 218PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+4M 4400:05:2300:19:1500:38:48.1500:44:11.55+00:07:487:457.7
63DUBAJ Grzegorz 90ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM55-596M 4500:04:2200:19:2200:38:51.1500:43:13.80+00:07:517:467.7
64MALINOWSKA Monika 147LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-392K 1900:06:5100:19:1600:38:53.8500:45:45.40+00:07:547:467.7
65JASIŁEK Kama 109RADAWNICAK30-393K 2000:06:5300:19:4500:39:01.4500:45:55.30+00:08:027:487.7
66MACZKOWSKA Zofia 144LKS ZANTYR SZTUMSZTUMSKIE POLEK-Jun.1K 2100:06:3200:19:2900:39:10.4500:45:42.70+00:08:117:507.7
67TUCHALSKA Edyta 209SKRWILNOSKRWILNOK30-394K 2200:06:5000:19:5200:39:11.3000:46:01.90+00:08:127:507.7
68WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 224BYDGOSZCZM18-292M 4600:02:1100:19:4000:39:12.7500:41:23.85+00:08:137:507.7
69SIEMIĄTKOWSKA Janina 183SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOK50-542K 2300:08:0300:19:3300:39:16.1000:47:19.65+00:08:167:517.6
70SZYMAŃSKA Halina 315RYMANOWOK55-594K 2400:08:2200:19:2400:39:16.9500:47:39.15+00:08:177:517.6
71ANGIELCZYK Małgorzata 53MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 2500:09:2400:19:3000:39:20.3000:48:44.35+00:08:217:527.6
72JÓŹWIAK Łukasz 113SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4700:05:4500:19:3300:39:28.6500:45:14.35+00:08:297:537.6
73CZARSKI Jacek 80SKRWILNOM45-496M 4800:03:3200:19:2300:39:34.0500:43:06.85+00:08:347:547.6
74PRACKI Zbigniew 326SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-547M 4900:03:5300:19:4000:39:36.7000:43:30.40+00:08:377:557.6
75KOLCZYŃSKA Monika 124SKRWILNOSKRWILNOK30-395K 2600:06:5100:19:5100:39:37.7000:46:28.80+00:08:387:557.6
76STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 196SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM45-497M 5000:03:3100:19:1900:39:41.5000:43:13.15+00:08:427:567.6
77ZWIERZCHOWSKA Żaneta 236SPORT I REKREACJA STARTPRZYSIERSKK45-495K 2700:07:4000:19:4500:39:45.9000:47:26.85+00:08:467:577.5
78MARCINIAK Aneta 322FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-444K 2800:07:1700:19:4800:39:51.1000:47:08.50+00:08:517:587.5
79ŚWIERCZYŃSKA Joanna 203ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-543K 2900:08:0400:20:1300:39:59.6500:48:04.60+00:09:008:007.5
80BUJNICKA Magdalena 65NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci1K 3000:06:0000:19:4600:40:07.2500:46:07.70+00:09:078:017.5
81SOBIESKA Alina 185ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-544K 3100:08:0400:20:1800:40:15.0500:48:19.80+00:09:158:037.5
82KOSIŃSKA Maria 131MOSIR RYPINRYPINK60-642K 3200:08:4300:19:5200:40:17.5500:49:00.70+00:09:188:037.4
83KĘDZIERSKA Edyta 118GDAŃSKK40-445K 3300:03:1100:20:1000:40:18.0500:43:29.05+00:09:188:037.4
84MARCINIAK Hanna 325SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-595K 3400:08:2200:20:0400:40:28.0000:48:50.95+00:09:288:057.4
85OŁDAKOWSKA Magdalena 275SKRWILNOK40-446K 3500:07:1800:20:1500:40:34.2500:47:52.25+00:09:348:067.4
86SZYMAŃSKA Alina 199SKRWILNOK55-596K 3600:08:2300:20:0100:40:44.6500:49:07.90+00:09:458:087.4
87OLEŚ Eżbieta 237VERWA MŁAWAMŁAWAK65-694K 3700:09:2400:19:4900:40:45.8500:50:10.15+00:09:468:097.4
88WYCISŁO Agata 233DAJ RADOSC NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 3800:10:0800:20:2500:40:50.5500:50:58.80+00:09:518:107.3
89ORZECHOWSKA Jolanta 165MOSIR RYPINOSTROWITEK30-396K 3900:06:5100:20:2500:40:58.3500:47:50.25+00:09:598:117.3
90DANA Andrzej 84KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-697M 5100:05:0600:20:0800:41:03.9000:46:10.45+00:10:048:127.3
91NOWAK Beata 27SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-496K 4000:07:4100:20:2500:41:10.0000:48:51.55+00:10:108:147.3
92KANIAK Zbigniew 116NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKM65-698M 5200:05:0400:20:1500:41:13.1500:46:17.25+00:10:138:147.3
93POKWICKA Janina 169NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK60-643K 4100:08:4300:20:2600:41:15.7000:49:59.40+00:10:168:157.3
94STOLTMAN Adam 192NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci3M 5300:01:3400:19:5400:41:18.8500:42:53.60+00:10:198:157.3
95KRUSZEWSKA Monika 133ŁAZIM BO LUBIM.ŻUROMIN-WIADROWOK30-397K 4200:06:5100:20:3300:41:20.1000:48:11.20+00:10:208:167.3
96SZYMAŃSKA Lucyna 198XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 4300:10:0800:20:1600:41:23.7500:51:32.00+00:10:248:167.2
97GOLAK-WEGIERA Katarzyna 96ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-497K 4400:07:4000:20:4300:41:28.8500:49:09.55+00:10:298:177.2
98CZARSKA Zofia 79SKRWILNOK40-447K 4500:07:1700:20:3900:41:30.1500:48:47.85+00:10:308:187.2
99KULIG Bożena 319ELBLĄGK60-644K 4600:08:4300:20:2700:41:32.2000:50:15.90+00:10:328:187.2
100KRIGER Roman 132ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM55-597M 5400:04:2300:20:3900:41:32.4500:45:55.90+00:10:338:187.2
101APPEL Jerzy 54GOSIROSIELSKOBYDGOSZCZM70+5M 5500:05:2300:20:2200:41:42.3000:47:06.10+00:10:438:207.2
102BRZOZOWSKA Agnieszka 60ŁAZIM BO LUBIM.SKRWILNOK30-398K 4700:06:5100:20:3200:41:48.9500:48:40.10+00:10:498:217.2
103STOLARSKA Danuta 191SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-645K 4800:08:4200:20:4500:41:50.1000:50:32.90+00:10:508:227.2
104KOMOSIŃSKA Małgorzata 125SKRWILNOK55-597K 4900:08:2300:20:5300:42:01.1500:50:24.25+00:11:018:247.1
105BURNA Iweta 67FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK45-498K 5000:07:4000:20:4700:42:08.2500:49:48.75+00:11:088:257.1
106ŁASIŃSKI Jarosław 143SKRWILNOM30-393M 5600:02:3600:20:5800:42:19.6000:44:56.55+00:11:208:287.1
107CIESIELSKA Paulina 76AZS BRODNICABRODNICAK18-293K 5100:06:3300:20:5800:42:20.9000:48:54.15+00:11:218:287.1
108CHLEWIŃSKA Iwona 68ELBLĄGSKIE WÓCZY-KIJEELBLĄGK65-695K 5200:09:2400:21:0500:42:26.2500:51:50.65+00:11:268:297.1
109WOROCH Jolanta 318DOPIEWOK50-545K 5300:08:0300:20:5100:42:32.9500:50:35.95+00:11:338:307.1
110MŁYŃSKA Jolanta 317K40-448K 5400:07:1800:21:0200:42:37.3000:49:55.60+00:11:388:317
111RAUCHFLEISZ Marek 173TORUŃM-Jun.1M 5700:01:5200:21:0900:42:39.4500:44:32.40+00:11:408:327
112KWAŚNIEWSKA Beata 140SANTANDER CONSUMER BANKK18-294K 5500:06:3300:21:1100:42:41.1500:49:14.50+00:11:418:327
113KWAŚNIEWSKA Joanna 44K18-295K 5600:06:3200:21:1300:42:41.5000:49:14.45+00:11:428:327
114ADAMOWICZ Ewa 51ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+1K 5700:09:4800:21:1300:42:46.9000:52:35.05+00:11:478:337
115DASZKOWSKI Mateusz 85MOSIR RYPINSOSNOWOM-Jun.2M 5800:01:5200:21:0700:42:49.5500:44:42.45+00:11:508:347
116SIKORSKA Anita 184AZS BRODNICABRODNICAK40-449K 5800:07:1900:21:0000:42:53.0500:50:12.05+00:11:538:347
117GRABOWSKA Bożena 99LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-499K 5900:07:4100:20:5700:43:05.8500:50:47.35+00:12:068:377
118CICHOREK Marzena 74SKRWILNOSKRWILNOK45-4910K 6000:07:1800:21:0400:43:08.4000:50:26.90+00:12:098:377
119RAUCHFLEISZ Marta 174TORUŃK45-4911K 6100:07:4100:21:2600:43:18.9500:51:00.85+00:12:198:396.9
120WYCISŁO Damian 234DAJ RADOSC NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM18-293M 5900:02:1000:21:4600:43:29.8500:45:40.80+00:12:308:426.9
121PRZEDWOJEWSKA Róża 170ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-696K 6200:09:2400:21:2500:43:39.5500:53:04.50+00:12:408:446.9
122OWCZAREK Henryka 166MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+2K 6300:09:4800:21:4600:43:52.7000:53:40.85+00:12:538:466.8
123SAPA Dariusz 179BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-548M 6000:03:5500:22:1300:44:01.9000:47:57.45+00:13:028:486.8
124DĄBROWSKA Zuzanna 247MOSIR RYPINRYPINK-Dzieci2K 6400:06:0000:20:1600:44:08.1000:50:08.45+00:13:088:496.8
125ORZECHOWSKA Weronika 163MOSIR RYPINOSTROWITEK-Jun.2K 6500:05:5900:20:1700:44:08.1000:50:07.95+00:13:088:496.8
126PŁUCIENNIK Marcin 168NW CZŁAPSKI WARSZAWAPRUSZKÓWM40-446M 6100:03:1000:21:5800:44:08.6500:47:18.95+00:13:098:496.8
127KODYRA Kazimiera 122ELBLĄGSKIE WŁÓĆZY-KIJEELBLĄGK70+3K 6600:09:4900:22:1400:44:15.4500:54:04.55+00:13:168:516.8
128HINEBORG Bogumiła 105KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-546K 6700:08:0300:22:1500:44:29.2500:52:32.90+00:13:298:536.7
129GUTOWSKA Małgorzata 104AZS BRODNICABRODNICAK45-4912K 6800:07:4200:21:4800:44:43.1500:52:25.50+00:13:438:566.7
130ŚLIWIŃSKA Ewa 202KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4913K 6900:07:4200:21:5600:44:49.4000:52:31.60+00:13:508:576.7
131STAWNIAK Wanda 190ŻNINK65-697K 7000:09:2800:22:1700:44:54.4500:54:22.65+00:13:558:586.7
132KULCZYCKI Jan 135GDAŃSKM65-699M 6200:05:0500:22:1000:45:05.9000:50:11.65+00:14:069:016.7
133MOTOCZYŃSKA Aleksandra 151GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-598K 7100:08:2600:22:1300:45:19.5500:53:45.85+00:14:209:036.6
134WĄSOWSKA Monika 220KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-399K 7200:06:5100:22:3100:45:26.5500:52:18.45+00:14:279:056.6
135CIESIELSKA Małgorzata 75AZS BRODNICABRODNICAK55-599K 7300:08:2500:23:0400:45:28.9500:53:54.40+00:14:299:056.6
136OSIŃSKA Anna 43BRODNICAK55-5910K 7400:08:2400:22:5800:45:31.0500:53:55.15+00:14:319:066.6
137SZULKOWSKA Iwona 197AZS BRODNICABRODNICAK30-3910K 7500:06:5200:23:0700:45:32.8500:52:25.80+00:14:339:066.6
138CHRAPEK Urszula 69KS RUDZICARUDZICAK30-3911K 7600:06:5200:22:3900:45:35.4000:52:28.15+00:14:369:076.6
139NAZAREWICZ Barbara 153ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+4K 7700:09:4800:22:3900:45:38.2000:55:26.75+00:14:389:076.6
140JĘDRZEJCZAK Zdzisława 23K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEBRODNICAK55-5911K 7800:08:2500:23:1100:45:41.4500:54:06.45+00:14:429:086.6
141BIELSKA Anna 56NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK55-5912K 7900:08:2300:22:5600:45:48.6000:54:12.05+00:14:499:096.5
142MARGULSKA Wanda 149AZS BRODNICABRODNICAK60-646K 8000:08:4200:23:0200:45:50.0500:54:32.55+00:14:509:106.5
143DRAŁUS Ewelina 42BRODNICAK50-547K 8100:08:0300:22:3000:45:50.4500:53:54.00+00:14:519:106.5
144WIADERSKA Grażyna 221ELBLĄGK65-698K 8200:09:2500:22:4200:46:00.6000:55:26.50+00:15:019:126.5
145ŁASIŃSKA Mariola 142SKRWILNOK30-3912K 8300:06:5100:23:1900:46:02.7000:52:54.60+00:15:039:126.5
146BUŁAWA Jadwiga 66ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-699K 8400:09:2500:22:5600:46:03.6500:55:29.50+00:15:049:126.5
147PRACKA Katarzyna 327SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 8500:08:0200:23:1000:46:09.7500:54:12.45+00:15:109:146.5
148KIWIAŁO Maria 119ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+5K 8600:09:5000:22:4500:46:28.8500:56:18.90+00:15:299:176.5
149GROBELNA Jadwiga 101KSMETRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 8700:10:0700:23:2600:46:48.9500:56:56.65+00:15:499:216.4
150WALCZAK Henryk 212OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+6M 6300:05:2400:23:3200:47:04.8000:52:29.45+00:16:059:256.4
151WIŚNIEWSKA Danuta 228PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5913K 8800:08:2300:23:1100:47:15.7000:55:39.60+00:16:169:276.3
152KOMOSIŃSKI Ryszard 126SKRWILNOM60-646M 6400:04:4400:22:5600:47:20.2000:52:05.15+00:16:209:286.3
153ZARAKO-ZARAKOWSKA Jadwiga 235NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK60-647K 8900:08:4200:23:4300:47:27.0000:56:09.95+00:16:279:296.3
154RUNGE Danuta 176AZS BRODNICABRODNICAK70+6K 9000:09:5000:22:5500:47:38.7000:57:29.60+00:16:399:316.3
155WYCISŁO Romuald 232DAJ RADOSC NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)2M 6500:05:4600:24:0100:48:00.6500:53:47.30+00:17:019:366.2
156RÓŻAŃSKA Helena 175NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK70+7K 9100:09:4800:23:5100:48:12.7500:58:01.10+00:17:139:386.2
157TARKA Agnieszka 204AZS BRODNICABRODNICAK40-4410K 9200:06:5200:24:2600:48:15.8000:55:08.70+00:17:169:396.2
158DASZKOWSKI Szymon 86MOSIR RYPINSOSNOWOM-Dzieci4M 6600:01:3400:22:3200:48:20.8000:49:55.25+00:17:219:406.2
159KWAŚNIEWSKA Jagoda 139AZS BRODNICABRODNICAK50-549K 9300:08:0400:23:4300:48:24.0500:56:28.80+00:17:249:406.2
160SOBOCIŃSKA Ewa 186MOSIRRYPINK70+8K 9400:09:5000:24:2600:48:33.2000:58:23.70+00:17:339:426.2
161FAŁKOWSKA Maria 91MOSIRRYPINK70+9K 9500:09:4900:24:2600:48:34.3000:58:23.75+00:17:359:426.2
162SARNOWSKA Hanna 180AZS BRODNICABRODNICAK60-648K 9600:08:2400:23:3400:49:05.3500:57:29.95+00:18:069:496.1
163GRABOWSKI Adam 100MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni(B)3M 6700:04:4400:23:5200:49:06.3500:53:50.90+00:18:079:496.1
164SEJMICKA Maria 182ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6910K 9700:09:2600:24:1900:49:17.5500:58:43.80+00:18:189:516.1
165GÓRTATOWSKA Bożena 97SKRWILNOSKRWILNOK65-6911K 9800:09:2600:24:2800:49:51.2000:59:17.95+00:18:519:586
166GRABOWSKA Agnieszka 98MOSIR RYPINRYPINK60-649K 9900:08:4400:25:0500:49:55.0500:58:40.00+00:18:559:596
167FELIŃSKA Zofia 92ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+10K 10000:09:4900:25:2300:50:43.1501:00:32.80+00:19:4310:085.9
168JÓŹWIAK Dominik 114SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 6800:02:1100:24:5800:51:00.4500:53:12.05+00:20:0110:125.9
169KAMIŃSKA Maria 115NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK60-6410K 10100:08:4300:25:1000:51:09.7500:59:53.65+00:20:1010:145.9
170OPALIŃSKA Krystyna 162ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+11K 10200:09:5000:25:2800:51:43.3501:01:33.45+00:20:4410:205.8
171CIAŁKOWSKA PŁUCIENNIK Joanna 72NW CZŁAPSKI WARSZAWAPRUSZKÓWK30-3913K 10300:06:5300:25:4100:51:51.3000:58:45.15+00:20:5210:225.8
172WILCZYŃSKA Renata 225MOSIR RYPINKOBRZYNIECK60-6411K 10400:08:4300:25:5800:52:36.7501:01:20.10+00:21:3710:315.7
173STOLTMAN Aleksander 193NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci5M 6900:01:3400:27:0300:52:55.0000:54:29.45+00:21:5510:355.7
174WALCZAK Jerzy 214OCTOPUS SUCHY LASCHROMIECM55-598M 7000:04:2300:26:2800:54:10.1000:58:33.95+00:23:1010:505.5
175BUDZICH Maria 64MOSIR RYPINRYPINK65-6912K 10500:09:2600:26:5900:54:35.8501:04:02.40+00:23:3610:555.5
176KARNICKA Urszula 240RYPIŃK65-6913K 10600:09:2500:27:0600:54:36.8501:04:02.30+00:23:3710:555.5
177DĄBROWSKA Barbara 88MOSIR RYPINRYPINK65-6914K 10700:09:2500:27:0400:54:37.1001:04:02.45+00:23:3710:555.5
178MARCINKOWSKA Zenobia 148MOSIR RYPINRYPINK70+12K 10800:09:2800:32:3501:05:33.8501:15:02.10+00:34:3413:064.6
179DĄBKOWSKI Maciej 87MOSIR RYPINBRZUZEM-Dzieci6M 7100:54:5700:22:37+00:07:219:026.6
180LISZEWSKA Zofia 141MOSIRRYPINK55-5914K 10900:08:2500:24:01+00:08:459:366.2
181KLARKOWSKI Bogdan 120ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-647M 7200:04:4400:25:28+00:10:1210:115.9
STRZELECKA Antonina 'tosia' 194SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-DzieciDNF00:21:17 DNF DNF DNF--
Znaleziono 182 wynik(ów)