SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING - 5 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-07-31
Miejsce : Skrwilno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 138
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 132
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1STILLER Karol 339CZĘSTOCHOWAM30-391M 100:07:1000:16:1400:32:53.9000:40:04.50 6:349,1
2CZŁAPSKI Krzysztof 332ENERGY LIFECIECHANÓWM50-541M 200:08:3600:16:2500:33:50.6500:42:27.50+00:00:566:468,9
3RAJEWSKI Sebastian 282JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM45-491M 300:08:0200:16:3400:33:50.7000:41:52.80+00:00:566:468,9
4LESIŃSKI Grzegorz 255KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-542M 400:08:3600:16:3800:34:02.9000:42:39.45+00:01:096:488,8
5RAKUĆ Jakub 283RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-291M 500:07:0900:17:1300:34:43.0000:41:52.70+00:01:496:568,6
6ANDRZEJEWSKI Mieczysław 202MARSZ PO ZDROWIECZEMPIŃM55-591M 600:08:3800:17:2000:35:42.0000:44:20.70+00:02:487:088,4
7DEMBKOWSKI Ryszard 333GOSIR OSIELSKOTORUŃM60-641M 700:09:1900:17:2300:35:58.3500:45:17.65+00:03:047:118,3
8KLARKOWSKI Bogdan 243KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-642M 800:09:1900:17:3600:36:04.7000:45:24.00+00:03:107:138,3
9GŁOWA Michał 226WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM-Jun.1M 900:06:5300:17:5200:36:07.2000:43:00.55+00:03:137:138,3
10KOŁODZIEJCZAK Beata 278SOCHO TEAMSOCHACZEWK40-441K 100:12:0400:17:5000:36:25.2000:48:29.90+00:03:317:178,2
11GRYGOROWICZ Bogdan 322KS METRACO POLKOWICELUBINM65-691M 1000:09:3700:17:4900:36:30.6500:46:08.00+00:03:367:188,2
12FELIS Paweł 222BOBROWIECM45-492M 1100:08:0300:18:0700:37:02.3500:45:05.65+00:04:087:248,1
13DANA Andrzej 219KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-692M 1200:09:3700:18:0200:37:14.6500:46:52.60+00:04:207:278,1
14LESIŃSKA Marzenna 254KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-541K 200:12:5100:18:3500:37:15.2500:50:06.40+00:04:217:278,1
15PARTYKA Teresa 334WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 300:13:1500:18:4500:37:16.1000:50:31.45+00:04:227:278,1
16RATECKI Marcin 285NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM40-441M 1300:07:4800:17:5900:37:18.9500:45:07.55+00:04:257:278,0
17SZPILMAN Katarzyna 291FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK45-491K 400:12:3000:18:2300:37:26.4000:49:56.70+00:04:327:298,0
18DUDEK Edward 221KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-693M 1400:09:3700:18:0800:37:32.0500:47:09.20+00:04:387:308,0
19MOTOCZYŃSKI Krzysztof 330GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-643M 1500:09:1900:18:1700:38:03.8500:47:23.65+00:05:097:367,9
20CHUDZIŃSKI Andrzej 211KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-694M 1600:09:3600:18:2900:38:17.0500:47:53.60+00:05:237:397,8
21RECZULSKA Katarzyna 341VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492K 500:12:3200:19:0100:38:28.2000:51:00.30+00:05:347:417,8
22JÓŹWIAK Marianna 238WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-442K 600:12:0500:18:5100:38:37.9000:50:43.55+00:05:447:437,8
23BIK Przemysław 207KS METRACO POLKOWICELUBINM-Dzieci1M 1700:06:3700:19:2300:38:42.4000:45:20.25+00:05:487:447,7
24WAWRZYNIAK Anna 301FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-443K 700:12:0400:19:0400:38:44.4500:50:49.05+00:05:507:457,7
25SZPILMAN Marta 336FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK18-291K 800:11:1200:18:5600:38:44.5000:49:57.00+00:05:507:457,7
26RAKUĆ Angelika 284RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-292K 900:11:1200:19:0500:38:44.8500:49:57.60+00:05:507:457,7
27BORCZAK Patryk 316KĄTKIM-Jun.2M 1800:06:5400:18:5300:38:47.1500:45:41.40+00:05:537:457,7
28JÓŹWIAK Łukasz 239WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni1M 1900:08:0200:19:1600:38:52.8000:46:55.70+00:05:587:467,7
29OLEŚ Józef 273NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni2M 2000:09:3600:19:0100:38:59.0500:48:35.30+00:06:057:477,7
30FELIS Stanisław 223BOBROWIECM-Jun.3M 2100:06:5300:19:1500:39:07.7500:46:00.90+00:06:137:497,7
31GOŁĘBIEWSKI Andrzej 227KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-592M 2200:08:3800:19:2100:39:10.4000:47:48.40+00:06:167:507,7
32BRANCZEWSKA Ewa 209NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-391K 1000:11:3800:19:2400:39:14.8500:50:52.85+00:06:207:507,6
33DOMBRZALSKI Ryszard 220WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-695M 2300:09:3700:19:1400:39:16.3000:48:53.95+00:06:227:517,6
34WAWRZYNIAK Patryk 303FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-Jun.4M 2400:06:5300:19:3000:39:19.8500:46:13.50+00:06:257:527,6
35WIĘCASZEK Leszek 305SZKOŁY FAMATORUŃM45-493M 2500:08:0200:19:3100:39:42.0000:47:44.45+00:06:487:567,6
36FELIS Beata 224BOBROWIECK45-493K 1100:12:3100:19:4100:39:44.4500:52:15.75+00:06:507:567,6
37BALICKA Maria 203IŁOWO - OSADAK-Dzieci1K 1200:10:5600:19:0600:39:55.0500:50:51.40+00:07:017:597,5
38JANECKA Agnieszka 234JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK40-444K 1300:12:0500:19:3700:40:06.2500:52:11.35+00:07:128:017,5
39SUGALSKA Małgorzata 289MOSIR RYPINRYPINK50-542K 1400:12:5000:19:4500:40:21.6500:53:11.75+00:07:278:047,4
40GIERSZEWSKI Arkadiusz 225ANGOWICEM30-392M 2600:07:1000:19:5900:40:35.9000:47:46.35+00:07:428:077,4
41GRZESZCZAK Andrzej 325KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM55-593M 2700:08:3800:19:4800:40:48.4000:49:27.35+00:07:548:097,3
42CISEK Jerzy 214WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-696M 2800:09:3800:20:1100:40:52.0000:50:30.25+00:07:588:107,3
43BOROWSKA- GROSPERRIN Agnieszka 208FRANCJAK45-494K 1500:12:0700:19:1100:41:01.1000:53:09.00+00:08:078:127,3
44DANA Kazimiera 218KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-641K 1600:13:4800:20:2900:41:02.2500:54:51.10+00:08:088:127,3
45ORCIUCH Andrzej 317RYPINM-Niepełnosprawni3M 2900:07:1000:20:2900:41:05.9500:48:16.55+00:08:128:137,3
46WASILEWSKI Sławomir 300PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 3000:09:5700:20:3100:41:22.2500:51:19.65+00:08:288:167,3
47NOWROTEK Roman 328WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNKIM65-697M 3100:09:3700:20:0500:41:22.4000:50:59.90+00:08:288:167,3
48JEŻEWSKA Beata 237UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - PRZYRODNICZY W BYDGOSZCZYRYPINK18-293K 1700:11:1200:20:2800:41:33.0500:52:45.50+00:08:398:187,2
49PERLIK Wiesław 327GOSIR OSIELSKOZIELONKIM60-644M 3200:09:2000:20:3400:41:33.5500:50:54.40+00:08:398:187,2
50GWAREK Anita 323PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-495K 1800:12:3000:20:3200:41:39.2500:54:09.65+00:08:458:197,2
51STRZELECKA Małgorzata 288SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-445K 1900:12:0500:20:5500:41:49.6000:53:54.80+00:08:558:217,2
52NADOLSKA Halina 265MOSIR RYPINDŁUGIEK45-496K 2000:12:3000:20:0000:41:54.4500:54:24.55+00:09:008:227,2
53CZYŻEWSKI Włodzimierz 216PŁOŃSKNOWE SARNOWOM55-594M 3300:08:3900:20:5500:42:05.9500:50:45.55+00:09:128:257,1
54PIĄTKOWSKI Józef 277KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+2M 3400:09:5700:20:5700:42:20.1000:52:17.70+00:09:268:287,1
55KULIG Bożena 252KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-642K 2100:13:4800:20:5000:42:39.5000:56:27.90+00:09:458:317,0
56KĘDZIERSKA Edyta 242GDAŃSKK40-446K 2200:12:0500:20:0700:42:50.5000:54:56.45+00:09:568:347,0
57TUCHALSKA Edyta 296GMINA SKRWILNOSKRWILNOK30-392K 2300:11:3700:21:4100:43:13.1500:54:50.95+00:10:198:386,9
58SZYMAŃSKA Alina 292GMINA SKRWILNOSKRWILNOK50-543K 2400:12:5000:21:3200:43:23.5000:56:13.95+00:10:298:406,9
59KOLCZYŃSKA Monika 246GMINA SKRWILNOSKRWILNOK30-393K 2500:11:3800:21:4300:43:28.9000:55:07.80+00:10:358:416,9
60WARUSZEWSKA Emilia 298GIM 3 TCZEWTCZEWK-Jun.1K 2600:10:5700:21:3600:43:30.5500:54:28.50+00:10:368:426,9
61KANIAK Zbigniew 240GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSKPŁOŃSKM60-645M 3500:09:2000:21:0300:43:33.1000:52:53.10+00:10:398:426,9
62RAJEWSKA Beata 281JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK40-447K 2700:12:0500:21:5200:43:36.0500:55:42.00+00:10:428:436,9
63NOWALIŃSKI Piotrek 270FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni4M 3600:08:0300:21:1300:43:47.2000:51:50.80+00:10:538:456,9
64WIŚNIEWSKI Janusz 309WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-442M 3700:07:5000:21:2400:43:49.6000:51:39.65+00:10:558:456,8
65OLEŚ Elżbieta 272NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-691K 2800:14:0400:21:4500:43:59.8500:58:04.30+00:11:058:486,8
65MARCZYK Jerzy Paweł 261FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-595M 3800:08:3800:21:5000:43:59.8500:52:38.20+00:11:058:486,8
67TROJAK Krystyna 295MOSIR RYPINRYPINK55-592K 2900:13:1500:21:4800:44:01.6000:57:17.55+00:11:078:486,8
68WAWRZYNIAK Igor 302FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-Dzieci2M 3900:06:3800:21:4700:44:31.1000:51:09.30+00:11:378:546,7
69ŻENDARSKA Iwona 313GMINA SKRWILNOSKRWILNOK40-448K 3000:12:0700:22:0600:44:32.7500:56:39.80+00:11:388:546,7
70MAĆKOWIAK Aleksandra 259NO NAMEPOZNAŃK30-394K 3100:11:3800:22:1600:44:36.4000:56:15.15+00:11:428:556,7
71WARUSZEWSKA Maja 299SP 11 TCZEWTCZEWK-Dzieci2K 3200:10:5600:22:1500:44:50.8000:55:47.70+00:11:568:586,7
72NOWAKOWSKA Ewa 269SZKOŁY FAMATORUŃK45-497K 3300:12:3000:22:2200:44:59.0500:57:29.20+00:12:058:596,7
73GROSPERRIN Gerard 232FRANCJAM60-646M 4000:09:2100:21:4700:45:01.0000:54:22.20+00:12:079:006,7
74NOWROTEK Urszula 329WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK50-544K 3400:12:5000:22:0500:45:01.9500:57:52.50+00:12:089:006,7
75CYRANKOWSKA Magdalena 321ŚWIEDZIEBNIEK30-395K 3500:11:3900:22:1800:45:03.6000:56:43.30+00:12:099:006,7
76BALICKI Mirosław 204IŁOWO - OSADAM45-494M 4100:08:0200:22:0800:45:06.9000:53:09.85+00:12:139:016,6
77KOMOSIŃSKA Małgorzata 248GMINA SKRWILNOSKRWILNOK55-593K 3600:13:1600:22:3800:45:08.2500:58:25.15+00:12:149:016,6
78MARCINIAK Hanna 260WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-545K 3700:12:5200:22:5800:45:09.6500:58:02.05+00:12:159:026,6
79KARPIŃSKI Rafał 338GRĄBCZEWOM40-443M 4200:07:4800:22:4400:45:19.2000:53:07.40+00:12:259:036,6
80WIŚNIEWSKA Iwona 306WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-396K 3800:11:3900:22:3000:45:20.3500:56:59.85+00:12:269:046,6
81MACZKOWSKA Danuta 258KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-594K 3900:13:1700:22:2600:45:29.9000:58:47.70+00:12:369:066,6
82PACZKOWSKA Krystyna 340SIERPCK65-692K 4000:14:0400:22:4000:45:32.6000:59:37.25+00:12:389:066,6
83KARCZEWSKI Krzysztof 241RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-393M 4300:07:1100:22:3500:45:39.0500:52:50.30+00:12:459:076,6
84PŁOSZYŃSKI Marian 279MOSIR RYPINRYPINM65-698M 4400:09:3600:22:1100:45:44.2500:55:21.15+00:12:509:096,6
85TROJAK Andrzej 294MOSIR RYPINRYPINM60-647M 4500:09:2000:22:0200:45:46.1500:55:07.05+00:12:529:096,6
86MORAWSKA Katarzyna 264WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-449K 4100:12:0600:22:3600:45:50.6500:57:56.65+00:12:569:106,5
87CICHOREK Marzena 212GMINA SKRWILNOSKRWILNOK40-4410K 4200:12:0700:22:4900:45:58.3500:58:06.15+00:13:049:116,5
88STAWNIAK Wanda 335ŻNINK65-693K 4300:14:0400:22:4000:46:04.7001:00:09.15+00:13:109:136,5
89MILEWSKA Wiesława 262RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-498K 4400:12:3100:22:4700:46:06.0000:58:37.00+00:13:129:136,5
90GÓRSKI Piotr 331GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM50-543M 4600:08:3700:22:1100:46:06.6500:54:44.25+00:13:129:136,5
91KOSEK Ewa 250GMINA SKRWILNOSKRWILNOK55-595K 4500:13:1600:23:0600:46:17.9000:59:33.90+00:13:249:156,5
92WIADERSKA Grażyna 304ELBLĄGK65-694K 4600:14:0400:22:4300:46:22.7501:00:26.90+00:13:289:166,5
93WRZOSIŃSKA Marzanna 312GMINA SKRWILNOSKRWILNOK50-546K 4700:12:5100:22:4900:46:26.6500:59:18.05+00:13:329:176,5
94OSMAŁEK Mariola 318FABIANKIK45-499K 4800:12:3100:23:0400:46:36.9500:59:08.25+00:13:439:196,4
95LIPIŃSKA Dorota 256WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-547K 4900:12:5200:23:0100:46:39.5500:59:32.15+00:13:459:206,4
96LISZEWSKI Marek 257MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni5M 4700:08:4300:23:4600:46:49.7500:55:33.70+00:13:559:226,4
97KOLENDA Zbigniew 247WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+3M 4800:09:5700:23:0500:46:54.6000:56:52.45+00:14:009:236,4
98ORZECHOWSKI Marcin 274NO NAMEPOLSKAM30-394M 4900:07:1100:22:4700:46:55.3500:54:06.60+00:14:019:236,4
99CHMIELEWSKI Józef 210MOSIR RYPINRYPINM70+4M 5000:09:5800:23:0200:47:00.3500:56:58.65+00:14:069:246,4
100NOWAK Cezary 266KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM45-495M 5100:08:0300:23:2900:47:07.7000:55:11.55+00:14:139:256,4
101WRZESIŃSKA Elżbieta 311GMINA SKRWILNOSKRWILNOK40-4411K 5000:12:0700:23:1300:47:10.9500:59:18.40+00:14:179:266,4
102ROZDOWSKA Beata 320ŚWIEDZIEBNIEK40-4412K 5100:12:0600:23:4400:47:14.5000:59:21.40+00:14:209:276,3
103OSTROWSKA Halina 275WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-596K 5200:13:1700:23:2500:47:18.0501:00:35.35+00:14:249:276,3
104OGONOWSKA Edyta 271KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-548K 5300:12:5000:23:2900:47:18.7001:00:09.40+00:14:249:276,3
105PALIŃSKA Hanna 319RYPINK60-643K 5400:13:4700:23:0000:47:27.7501:01:15.50+00:14:339:296,3
106KOMOSIŃSKI Ryszard 249GMINA SKRWILNOSKRWILNOM60-648M 5200:09:2100:22:4100:47:29.8000:56:50.95+00:14:359:296,3
107CZAPLIŃSKA Alicja 215GMINA SKRWILNOSKRWILNOK50-549K 5500:12:5100:23:3200:47:38.6501:00:29.90+00:14:449:316,3
108RUMIŃSKA Krystyna 286GMINA SKRWILNOSKRWILNOK60-644K 5600:13:4800:24:0400:47:53.0001:01:41.75+00:14:599:346,3
109ANDRZEJEWSKA Bogusława 201MARSZ PO ZDROWIECZEMPIŃK55-597K 5700:13:1600:23:4400:48:01.1001:01:17.35+00:15:079:366,2
110JESIONOWSKA Mariola 236GMINA SKRWILNOSKRWILNOK40-4413K 5800:12:0700:24:1700:48:48.5501:00:55.90+00:15:549:456,1
111KOCIŃSKI Leszek 245WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-699M 5300:09:3800:25:0100:49:03.5000:58:41.95+00:16:099:486,1
112SZCZEPKOWSKA Marta 290GMINA SKRWILNOSKRWILNOK30-397K 5900:11:3900:24:4500:49:16.2501:00:55.60+00:16:229:516,1
113GRABOWSKA Agnieszka 229MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni1K 6000:13:4800:24:1100:49:45.3001:03:34.25+00:16:519:576,0
114PRACKA Katarzyna 280WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4910K 6100:12:3100:24:5200:49:51.7001:02:23.00+00:16:579:586,0
115FALKOWSKA Maria 324MOSIR RYPINRYPINK70+1K 6200:14:1200:24:4000:49:54.7001:04:07.10+00:17:009:596,0
116BALICKA Iwona 337BONINK30-398K 6300:11:4000:26:1500:49:56.3501:01:37.00+00:17:029:596,0
117KLIMOWSKA Stanisława 244MOSIR RYPINRYPINK70+2K 6400:14:1200:25:2000:50:24.0501:04:36.95+00:17:3010:046,0
118BEDNARSKA Małgorzata 206WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-645K 6500:13:4700:25:2800:50:40.8501:04:28.50+00:17:4610:085,9
119TOKARSKA Joanna 293KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK30-399K 6600:11:3800:26:1700:50:49.6501:02:28.05+00:17:5510:105,9
120LISZEWSKA Zofia 326RYPINK55-598K 6700:13:1500:25:2900:51:20.8501:04:36.65+00:18:2610:165,8
121DACZKO Maria 217MOSIR RYPINRYPINK30-3910K 6800:11:3800:25:1100:51:30.2501:03:09.00+00:18:3610:185,8
122GRABOWSKI Adam 230MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni6M 5400:09:2000:25:3300:52:21.1001:01:41.65+00:19:2710:285,7
123WIŚNIEWSKA Danuta 307WARSZAWAK55-599K 6900:13:1700:25:4500:52:28.8001:05:46.45+00:19:3410:295,7
124GÓRTATOWSKA Bożena 228GMINA SKRWILNOSKRWILNOK60-646K 7000:13:4800:25:5700:53:00.2501:06:48.35+00:20:0610:365,7
125STRZELECKA Antonina 287SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Dzieci3K 7100:10:5600:26:0300:53:15.6001:04:12.30+00:20:2110:395,6
126GROSPERRIN Edouard 233FRANCJAM-Dzieci3M 5500:06:3800:21:4900:53:41.3001:00:20.05+00:20:4710:445,6
127OSTROWSKA Małgorzata 276GMINA SKRWILNOSKRWILNOK45-4911K 7200:12:3200:26:4800:54:16.7501:06:49.00+00:21:2210:515,5
128WIŚNIEWSKA Grażyna 308RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5910K 7300:13:1800:26:3200:55:17.6001:08:36.35+00:22:2311:035,4
129KUŹMIŃSKA Zofia 253MOSIR RYPINRYPINK65-695K 7400:13:4900:30:3900:59:32.9501:13:22.15+00:26:3911:545,0
130CICHOWSKI Wiesław 213KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Niepełnosprawni7M 5600:09:2000:29:3900:59:48.3001:09:08.70+00:26:5411:575,0
131WOJCIECHOWSKA Wanda 310MOSIR RYPINRYPINK70+3K 7500:14:1300:30:1401:01:31.0501:15:44.20+00:28:3712:184,9
132KOSICKA Beata 251NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAK45-4912K 7600:12:3200:44:4001:07:54.4001:20:27.10+00:35:0013:354,4
133ŻYWOCKI Henryk 315MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni8M 5700:09:1900:24:43+00:08:289:536,1
134ŻYWOCKA Ewa 314MOSIR RYPINRYPINK55-5911K 7700:13:1600:28:05+00:11:5011:145,3
135BARCIKOWSKA Mieczysława 205MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni2K 7800:13:4900:30:40+00:14:2612:164,9
Znaleziono 135 wynik(ów)