SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING - 5 KM
SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING
SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING
Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-07-30 |
Miejsce : | Skrwilno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 194 |
Wystartowało : | 171 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACHNIK Janusz | 103 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | 00:16:38 | |||
2 | RADOMSKI Marcin | 144 | BIEGAM W SFETSZE/DYNAMIC | PŁOCK | M40-44 | 00:16:48 | |||
3 | HAŁAS Marcin | 57 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:17:03 | ||||
4 | RAKUĆ Jakub | 145 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:17:04 | |||
5 | FRĄCKOWIAK Roman | 46 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M45-49 | 00:17:04 | |||
6 | POLEWCZAK Mariusz | 140 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | 00:17:05 | |||
7 | TRZCIŃSKI Franciszek | 174 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | CHEŁMNO | M50-54 | 00:17:10 | |||
8 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 175 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:17:18 | |||
9 | KLARKOWSKI Bogdan | 71 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-64 | 00:17:20 | |||
10 | WERNIKIEWICZ Zbigniew | 184 | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:45 | ||||
11 | WASIELEWSKI Mirosław | 180 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M55-59 | 00:17:49 | |||
12 | POLISZCZUK Piotr | 141 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M55-59 | 00:17:50 | |||
13 | KRYCH Włodzimierz | 90 | STARY WĄŻ | TORUŃ | M55-59 | 00:17:52 | |||
14 | DADYGIN Siergii | 206 | GRODNO | M30-39 | 00:18:03 | ||||
15 | DUBAJ Grzegorz | 44 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M55-59 | 00:18:05 | |||
16 | KADACZ Aleksey | 207 | GRODNO | M30-39 | 00:18:08 | ||||
17 | CIEŚLAK-ZABŁOCKA Iwona | 31 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K40-44 | 00:18:13 | |||
18 | KRUPA Paweł | 89 | PŁOCK | M50-54 | 00:18:15 | ||||
19 | JÓŹWIAK Marianna | 60 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:18:22 | |||
20 | SKWARSKI Marek | 156 | DYNAMIC | PŁOCK | M50-54 | 00:18:31 | |||
21 | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:18:38 | |||
22 | SANIUK Edward | 153 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:18:39 | |||
23 | GRYGOROWICZ Bogdan | 55 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 00:18:40 | |||
24 | OLEŚ Józef | 130 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:40 | |||
25 | BRANCZEWSKA Ewa | 6 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K30-39 | 00:18:46 | |||
26 | DEMBKOWSKI Ryszard | 41 | KRÓL PIERNIKA TORUŃSKIEGO /STARY WĄŻ | TORUŃ | M60-64 | 00:18:48 | |||
27 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 26 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M65-69 | 00:18:48 | |||
28 | SZYMAŃSKI Stefan | 169 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:18:51 | |||
29 | JÓŹWIAK Łukasz | 61 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:57 | |||
30 | KRECZMER Marzena | 88 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K30-39 | 00:18:57 | |||
31 | RAKUĆ Angelika | 146 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | 00:18:59 | |||
32 | GRIGORIEWA Renata | 211 | GRODNO | K-Jun. | 00:19:01 | ||||
33 | MARKOWSKA Halina | 112 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 00:19:04 | |||
34 | DANA Andrzej | 36 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M65-69 | 00:19:05 | |||
35 | SAKOWSKA Krystyna | 152 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:19:08 | |||
36 | DOMBRZALSKI Ryszard | 43 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M65-69 | 00:19:12 | |||
37 | BRĄGIEL Krystyna | 9 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K60-64 | 00:19:14 | ||||
38 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 129 | ZS ROSKO | WIELEŃ | K45-49 | 00:19:19 | |||
39 | POLEWCZAK Aneta | 139 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | 00:19:19 | |||
40 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 213 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:19:21 | |||
41 | KARCZEWSKA Marzena | 65 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:19:21 | |||
42 | URBAŃSKI Stefan | 178 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | 00:19:25 | |||
43 | KOZŁOWSKA Julia | 86 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Jun. | 00:19:28 | |||
44 | ZIELIŃSKA Jolanta | 204 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:19:33 | |||
45 | NOWALIŃSKA Anastazja | 128 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K-Jun. | 00:19:34 | |||
46 | STRZELECKA Małgorzata | 161 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K45-49 | 00:19:48 | |||
47 | LELIWA Leszek | 212 | GRUDZIĄDZ | M70+ | 00:19:49 | ||||
48 | WASILEWSKI Sławomir | 181 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:19:51 | |||
49 | BRULIŃSKA Monika | 10 | BIEGAM W SFETSZE | PŁOCK | K40-44 | 00:19:55 | |||
50 | GWAREK Anita | 56 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:55 | |||
51 | SUGALSKA Małgorzata | 164 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K50-54 | 00:19:56 | |||
52 | ŚWIERCZYŃSKA Joanna | 171 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K45-49 | 00:19:57 | |||
53 | BRYL Michał | 13 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:00 | |||
54 | KUSIAK Włodzimierz | 94 | ELITE TEAM CHODZĘ Z KIJAMI | GDAŃSK | M65-69 | 00:20:04 | |||
55 | KOZŁOWSKA Jagoda | 85 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:20:04 | |||
56 | MĄCZKOWSKA Zofia | 217 | ZANTYR SZTUM | SZTUM | K-Dzieci | 00:20:04 | |||
57 | MALKIEWICZ Małgorzata | 106 | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | WIERSZYNO | K50-54 | 00:20:04 | |||
58 | CZYŻEWSKI Włodzimierz | 3 | NW PŁOŃSK | NOWE SARNOWO | M55-59 | 00:20:05 | |||
59 | MORYS Agnieszka | 118 | FABRIKANORDIKA | RUDA ŚLĄSKA | K30-39 | 00:20:06 | |||
60 | GRYGOROWICZ Teresa | 54 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:20:07 | |||
61 | DANA Kazimiera | 35 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:20:10 | |||
62 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 194 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:20:14 | |||
63 | BRZOZOWSKI Przemysław | 208 | SKRWILNO | M30-39 | 00:20:16 | ||||
64 | CIARKA Henryk | 27 | NW PŁOŃSK | PŁOŃSK | M65-69 | 00:20:16 | |||
65 | MITRĘGA Maja | 115 | TORUŃ | K-Dzieci | 00:20:19 | ||||
66 | KĘDZIERSKA Edyta | 32 | PFNW | GDAŃSK | K40-44 | 00:20:19 | |||
67 | TUCHALSKA Edyta | 176 | SKRWILNO | K30-39 | 00:20:20 | ||||
68 | KANIAK Zbigniew | 64 | GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK | PŁOŃSK | M65-69 | 00:20:21 | |||
69 | STRZELECKI Sebastian | 163 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M40-44 | 00:20:26 | |||
70 | BUJNICKA Magdalena | 16 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Dzieci | 00:20:28 | |||
71 | CHOLEWKA Jolanta | 22 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-64 | 00:20:28 | |||
72 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 75 | LKS ZANTYR | SZTUM | M50-54 | 00:20:30 | |||
73 | SZALECKA Grażyna | 165 | LKS ZANTYR | SZTUM | K65-69 | 00:20:31 | |||
74 | WIERZBICKI Waldemar | 188 | WARSZAWA | M65-69 | 00:20:34 | ||||
75 | OLEŚ Elżbieta | 131 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K65-69 | 00:20:37 | |||
76 | BERKOWSKI Jakub | 5 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Jun. | 00:20:42 | |||
77 | ZABOROWSKI Zbigniew | 202 | NW CHODZIMY PO PŁOCKU | PŁOCK | M65-69 | 00:20:47 | |||
78 | LANGMESSER Regina | 96 | LKS ZANTYR | SZTUM | K45-49 | 00:20:48 | |||
79 | ADAMOWICZ Andrzej | 2 | ŁÓDŹ | M70+ | 00:20:50 | ||||
80 | PERLIK Wiesław | 136 | TADMAX | ZIELONKA | M60-64 | 00:20:55 | |||
81 | KOZIOŁ Piotr | 84 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M50-54 | 00:20:56 | ||||
82 | NAZAREWICZ Barbara | 122 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:21:01 | |||
83 | WRONKA Tomasz | 197 | GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK | PŁOŃSK | M45-49 | 00:21:02 | |||
84 | MARCINKOWSKA Renata | 110 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOCHACZEW | K65-69 | 00:21:03 | |||
85 | KOLENDA Zbigniew | 79 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:21:04 | |||
86 | POMYKAŁA Krzysztof | 209 | PRUSZKÓW | M40-44 | 00:21:09 | ||||
87 | PRACKI Zbigniew Wojciech | 143 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:21:17 | |||
88 | WINCZEWSKA Anna | 191 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:21:21 | |||
89 | KOZIOŁ Magdalena | 83 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K18-29 | 00:21:28 | ||||
90 | MAŃKOWSKI Lech | 108 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-64 | 00:21:29 | |||
91 | JANKOWSKA Wioletta | 230 | FABRIKANORDIKA | KATOWICE | K50-54 | 00:21:30 | |||
92 | KULIG Bożena | 92 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 00:21:34 | |||
93 | LEWANDOWSKI Ryszard | 97 | TORUŃ | M65-69 | 00:21:37 | ||||
94 | ZIELINKIEWICZ Wiktoria | 203 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K-Dzieci | 00:21:39 | |||
95 | MITRĘGA Monika | 116 | TORUŃ | K40-44 | 00:21:41 | ||||
96 | ŁASIŃSKI Jarosław | 102 | UKS SKRWILNO | SKRWILNO | M30-39 | 00:21:46 | |||
97 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 14 | UKS SKRWILNO | SKRWILNO | K30-39 | 00:21:46 | |||
98 | MARCINIAK Hanna | 109 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:21:48 | |||
99 | NOSKIEWICZ Robert | 123 | PŁOCK | M40-44 | 00:21:49 | ||||
100 | WĘGLEWSKA Agnieszka | 185 | DYNAMIC | PŁOCK | K18-29 | 00:21:49 | |||
101 | STANKIEWICZ Bożena | 159 | MOSIR RYPIN | OSTROWITE | K45-49 | 00:21:51 | |||
102 | BRYL Zdzisław | 12 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M45-49 | 00:21:52 | |||
103 | MARCZYK Jerzy Paweł | 111 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:21:54 | |||
104 | WYCISŁO Damian | 200 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:54 | |||
105 | CZARSKA Zofia | 33 | SKRWILNO | K40-44 | 00:21:56 | ||||
106 | SZYMAŃSKA Lucyna | 168 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:01 | |||
107 | GRABOWSKA Bożena | 47 | LKS ZANTYR | SZTUM | K45-49 | 00:22:05 | |||
108 | KULESZA-BRUNKA Dorota | 93 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K50-54 | 00:22:06 | |||
109 | WYCISŁO Agata | 199 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:07 | |||
110 | TROJAK Andrzej | 172 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M60-64 | 00:22:08 | |||
111 | WRONKA Iwona | 196 | GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK | PŁOŃSK | K40-44 | 00:22:09 | |||
112 | WĄSOWSKA Monika | 182 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K30-39 | 00:22:22 | |||
113 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 157 | BYDGOSZCZ | K65-69 | 00:22:24 | ||||
114 | ŻENDARSKA Iwona | 205 | SKRWILNO | K45-49 | 00:22:26 | ||||
115 | CICHOREK Marzena | 28 | SKRWILNO | SKRWILNO | K40-44 | 00:22:27 | |||
116 | WAGNER-KOZIOŁ Grażyna | 179 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K50-54 | 00:22:28 | ||||
117 | BURNA Iweta | 18 | PŁOCK | K40-44 | 00:22:30 | ||||
118 | TROJAK Krystyna | 173 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K60-64 | 00:22:31 | |||
119 | PIEKARSKA Krystyna | 137 | SKRWILNO | K45-49 | 00:22:37 | ||||
120 | NOSKIEWICZ Dorota | 125 | PŁOCK | K30-39 | 00:22:39 | ||||
121 | KOSICKA Beata | 80 | ROKIETNICA | K45-49 | 00:22:39 | ||||
122 | MAJEWSKI Włodzimierz | 104 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:22:41 | |||
123 | WYCISŁO Romuald | 198 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:00 | |||
124 | GRABOWSKI Maciej | 216 | ZANTYR SZTUM | SZTUM | M-Dzieci | 00:23:01 | |||
125 | WIŚNIEWSKA Danuta | 193 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | 00:23:07 | |||
126 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 170 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | 00:23:08 | |||
127 | BERKOWSKA Magdalena | 4 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:23:09 | |||
128 | KARCZEWSKI Krzysztof | 66 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:23:18 | |||
129 | KUSIAK Maria | 95 | GDAŃSK | K65-69 | 00:23:20 | ||||
130 | JÓŹWIAK Dominik | 62 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:33 | |||
131 | KRALSKA Anna | 87 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:23:35 | |||
132 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 119 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:23:38 | |||
133 | DOBROWOLSKI Patryk | 42 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:23:41 | ||||
134 | WYSOCKA Monika | 201 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PIÓRKOWO | K40-44 | 00:23:42 | |||
135 | OGONOWSKA Edyta | 215 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:23:42 | |||
136 | WINCZEWSKI Sławomir | 192 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:23:54 | |||
137 | BRANCZEWSKI Rafał | 7 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Dzieci | 00:24:00 | |||
138 | STOLTMAN Adam | 160 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M-Dzieci | 00:24:01 | |||
139 | PRACKA Katarzyna | 142 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:24:05 | |||
140 | KĄCKOWSKI Marek | 69 | JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | M60-64 | 00:24:07 | |||
141 | KMIECIK-ZEGARSKA Teresa | 218 | ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | 00:24:11 | |||
142 | LISZEWSKA Zofia | 98 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K55-59 | 00:24:14 | |||
143 | JOŃCZYK Anna | 59 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:24:17 | |||
144 | URBAŃSKA Elżbieta | 177 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:24:17 | |||
145 | MALINOWSKA Grażyna | 105 | LKS ZANTYR | SZTUM | K65-69 | 00:24:23 | |||
146 | KIESZEK Karolina | 70 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K70+ | 00:24:29 | |||
147 | HINEBORG Bogumiła | 58 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:24:31 | |||
148 | FAŁKOWSKA Maria | 45 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:24:32 | |||
149 | LISZEWSKI Marek | 99 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:35 | |||
150 | NOSKIEWICZ Krzysztof | 124 | PŁOCK | M-Dzieci | 00:25:18 | ||||
151 | CZWERENKO Alicja | 34 | LKS ZANTYR | SZTUM | K55-59 | 00:25:28 | |||
152 | KULCZYCKI Jan | 91 | GDAŃSK | M65-69 | 00:25:41 | ||||
153 | SKRZECZKOWSKA Anna | 155 | PŁOCK | K40-44 | 00:25:56 | ||||
154 | CHMIELEWSKA Barbara | 20 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:25:56 | |||
155 | STRZELECKA Antonina | 162 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-Dzieci | 00:26:07 | |||
156 | DĄBKOWSKI Maciej | 37 | MOSIR RYPIN | BRZUZE | M-Dzieci | 00:26:15 | |||
157 | ŁASIŃSKA Mariola | 100 | UKS SKRWILNO | SKRWILNO | K30-39 | 00:26:29 | |||
158 | GRACZYK Agnieszka | 51 | UKS SKRWILNO | SKRWILNO | K30-39 | 00:26:30 | |||
159 | ORZECHOWSKA Weronika | 134 | MOSIR RYPIN | OSTROWITE | K-Dzieci | 00:26:49 | |||
160 | SOBOCIŃSKA Ewa | 158 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:26:59 | |||
161 | KLIMOWSKA Stanisława | 72 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:26:59 | |||
162 | BRANCZEWSKI Wojciech | 8 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:27:05 | |||
163 | BRYL Jolanta | 11 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K45-49 | 00:27:13 | |||
164 | CHMIELEWSKI Józef | 21 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M70+ | 00:27:21 | |||
165 | KANIAK Małgorzata | 210 | GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK | PŁOŃSK | K55-59 | 00:28:07 | |||
166 | MANIUK Jolanta | 107 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:28:15 | |||
167 | RZESZOTARSKA Jadwiga | 149 | MOSIR RYPIN | ŁAWY | K65-69 | 00:28:35 | |||
168 | OSTROWSKA Małgorzata | 135 | SKRWILNO | K50-54 | 00:28:39 | ||||
169 | GRABOWSKI Adam | 48 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:32:01 | |||
170 | MARCINKOWSKA Zenobia | 306 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:33:25 | |||
171 | WITKOWSKA Hanna | 331 | MOSIR RYPIN | BRZUZE | K65-69 | 00:36:08 |
Znaleziono 171 wynik(ów)