SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ WALKING 2020 - 5 KM - KOBIETY

Organizator:
PFNW
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
91
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
79
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartki
   
1SPYCHAŁA Marzena 224CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAK50-54
2OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 194EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-54
3KĘDZIERSKA Agnieszka 140KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-44
4MAŚLANKA Iwona 183MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-49
5PUSZKARSKA Małgorzata 211WARSZAWAK45-49
6TELEGA Małgorzata 236LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNK30-39
7GODZIŃSKA Dorota 121BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-44
8BUJNICKA Magdalena 91NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.
9BURNA Iweta 94NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK45-49
10DANA Kazimiera 98KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-69
11DAROSZEWSKA Krystyna 99SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-64
12DUDEK Agnieszka 103NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK30-39
13DUDEK Agnieszka 105MARSZ PO ZDROWIEGRANOWOK45-49
14FILIŃSKA Iwona 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49
15FAŁKOWSKA Maria 108MOSIR RYPINMOSIR RYPINK70-74
16FRANCZAK Małgorzata 110NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-29
17FRANCZAK Anna 112NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-54
18GAŁKOWSKA Elżbieta 115MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-69
19GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-44
20GDAŃSKA Aneta 117PARAKULOS KOWALKOWALK45-49
21GOLAK-WEGIERA Katarzyna 122ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK50-54
22GÓRECKA Iwona 124STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK55-59
23GRABOWSKA Bożena 125LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-49
24GRABOWSKA Agnieszka 126RYPINK60-64
25GRUSZKA Barbara 128LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-74
26HINEBORG Bogumiła 131KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-54
27JASIŃSKA Krystyna 132PARAKULOS KOWALKOWALK65-69
28JĘDRASIAK Renata 133KS METRACO POLKOWICELUBINK55-59
29JÓŹWIAK Marianna 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49
30KŁANIECKA Bożena 142ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK60-64
31KNITTER Zofia 147BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci
32KOSECKA Katarzyna 152FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-54
33KOSIŃSKA Maria 154MOSIR RYPINRYPINK60-64
34KOSOBUDZKA Weronika 155SKRWILNOSKRWILNOK-Dzieci
35KRAWCZYKOWSKA Barbara 160LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-64
36KURZAWSKA Jolanta 164KS METRACO POLKOWICELUBINK70-74
37KUŚMIEREK Beata 165BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-44
38LANGMESSER Regina 168LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK50-54
39LEGOCKA - WALCZAK Kinga 169UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK45-49
40LITEWSKA Joanna 171DEAF TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIK-Niepełnosprawni(B)
41LUBAŃSKA Leokadia 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-59
42ŁADA Aleksandra 174GNIEWKOWOK50-54
43MACIUSZONEK Małgorzata 176NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK55-59
44MARCINIAK Hanna 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-59
45MARZYGLIŃSKA Stanisława 182MOSIR RYPINRYPINK65-69
46MIKUSIŃSKA Jolanta 184FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-49
47MÓRAWSKA Zdzisława 186TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-59
48NIEWIADOMSKA Zofia 188SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-64
49NOSKIEWICZ Dorota 189NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK40-44
50OLEŚ Elżbieta 196NW WERWA MŁAWAMŁAWAK70-74
51PISARSKA Barbara 204NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAK50-54
52POCHOPIEŃ Magdalena 205NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-44
53POKWICKA Janina 206KIJKARZE PŁOŃSKPŁOŃSKK65-69
54PRACKA Katarzyna 208SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-54
55PRZYBYLSKA Aleksandra 210ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)
56RATAJCZAK Danuta 216GNIEWKOWOK70-74
57RÓŻAŃSKA Helena 218NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK75+
58RUCZYŃSKA Ewa 219LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-49
59STECKIEWICZ Iwona 225KB LECH RYPINRYPINK45-49
60STĘŻEWSKA Małgorzata 226PARAKULOS KOWALKOWALK45-49
61STOLTMANN Helena 227BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-64
62SZYMAŃSKA Anna 230TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-59
63SZYMAŃSKA Lucyna 231XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)
64ŚLIWIŃSKA Ewa 234KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-54
65SOBOCIŃSKA Ewa 222MOSIR RYPINRYPINK70-74
66TOWARNICKA Izabela 240DAMROKIK-Niepełnosprawni(B)
67TRZCIŃSKA Paulina 241SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-39
68URBAŃSKA Agata 246UKS DWÓJKASIERPCK45-49
69WAWRZYNIAK Anna 251POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-49
70WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 255UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-39
71WITUCKA Karolina 258POZNAŃK-Dzieci
72WOROCH Jolanta 261KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-54
73WRÓBLEWSKA Anna 264ROXKIJE ROKIETNICAKRZYSZKOWOK40-44
74ANGIELCZYK Małgorzata 282MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-69
75BAZELA Henryka 283PARAKULOS KOWALKOWALK60-64
76BRANCZEWSKA Ewa 286NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-44
77BRODZIŃSKA Ewelina 288SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)
78KOŁPAK Irena 295LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69
79MAZERSKA Maria 297LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-74
Niesklasyfikowani
DQBERKOWSKA Marzena 284POSITIVE NORDIC WALKING TEAMZABORÓWK40-441
Znaleziono 80 wynik(ów)