SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ WALKING 2020 - 5 KM - KOBIETY
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Skrwilno |
Data : | 2020-07-26 |
Miejsce : | Skrwilno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 91 |
Wystartowało : | 80 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 79 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŚLANKA Iwona | 183 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 1 | K 1 | 00:33:31.95 | 6:42 | 9 (100%) | ||||
2 | PUSZKARSKA Małgorzata | 211 | WARSZAWA | K45-49 | 2 | K 5 | 00:35:01.95 | +00:01:30 (4.3%) | 7:00 | 8.6 (95.6%) | ||||
3 | GRABOWSKA Bożena | 125 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 3 | K 9 | 00:37:15.00 | +00:03:43 (10.0%) | 7:27 | 8.1 (90.0%) | |||
4 | JÓŹWIAK Marianna | 137 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 4 | K 10 | 00:37:18.15 | +00:03:46 (10.1%) | 7:27 | 8 (88.9%) | |||
5 | WAWRZYNIAK Anna | 251 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | 5 | K 11 | 00:37:23.10 | +00:03:51 (10.3%) | 7:28 | 8 (88.9%) | |||
6 | RUCZYŃSKA Ewa | 219 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 6 | K 18 | 00:38:20.75 | +00:04:48 (12.6%) | 7:40 | 7.8 (86.7%) | |||
7 | DUDEK Agnieszka | 105 | MARSZ PO ZDROWIE | GRANOWO | K45-49 | 7 | K 23 | 00:38:50.70 | +00:05:18 (13.7%) | 7:46 | 7.7 (85.6%) | |||
8 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 169 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K45-49 | 8 | K 31 | 00:39:52.45 | +00:06:20 (15.9%) | 7:58 | 7.5 (83.3%) | |||
9 | MIKUSIŃSKA Jolanta | 184 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 9 | K 43 | 00:40:58.40 | +00:07:26 (18.2%) | 8:11 | 7.3 (81.1%) | |||
10 | GDAŃSKA Aneta | 117 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K45-49 | 10 | K 45 | 00:41:28.85 | +00:07:56 (19.2%) | 8:17 | 7.2 (80.0%) | |||
11 | BURNA Iweta | 94 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOCK | K45-49 | 11 | K 47 | 00:41:37.35 | +00:08:05 (19.4%) | 8:19 | 7.2 (80.0%) | |||
12 | STECKIEWICZ Iwona | 225 | KB LECH RYPIN | RYPIN | K45-49 | 12 | K 48 | 00:42:00.10 | +00:08:28 (20.2%) | 8:24 | 7.1 (78.9%) | |||
13 | URBAŃSKA Agata | 246 | UKS DWÓJKA | SIERPC | K45-49 | 13 | K 50 | 00:42:30.20 | +00:08:58 (21.1%) | 8:30 | 7.1 (78.9%) | |||
14 | FILIŃSKA Iwona | 109 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 14 | K 51 | 00:42:44.10 | +00:09:12 (21.5%) | 8:32 | 7 (77.8%) | |||
15 | STĘŻEWSKA Małgorzata | 226 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K45-49 | 15 | K 77 | 00:51:29.40 | +00:17:57 (34.9%) | 10:17 | 5.8 (64.4%) |
Znaleziono 15 wynik(ów)