SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ WALKING 2020 - 5 KM - MĘŻCZYŹNI

Organizator:
PFNW
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
98
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITUCKI Jacek 259POZNAŃM45-491M 100:29:26.20 5:5310,2
2SZARSZUNOWICZ Mariusz 228PASŁĘKM40-441M 200:30:59.25+00:01:336:119,7
3RADOMSKI Marcin 214NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKM40-442M 300:31:03.55+00:01:376:129,7
4FRĄCKOWIAK Roman 113EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-541M 400:31:08.00+00:01:416:139,6
5ROŻYNEK Miron 217KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 500:31:10.75+00:01:446:149,6
6TOPOREK Rafał 239POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 600:31:27.45+00:02:016:179,5
7WOROCH Roman 262KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 700:31:27.95+00:02:016:179,5
8TRZCIŃSKI Franciszek 244WOPR - SIR START CHEŁMNOCHEŁMNOM55-592M 800:31:42.70+00:02:166:209,5
9BRZOZOWSKI Piotr 289AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 900:31:48.00+00:02:216:219,4
10HELWICH Stefan 130KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-642M 1000:31:54.55+00:02:286:229,4
11POLKOWSKI Piotr 207NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 1100:32:08.95+00:02:426:259,3
12KNITTER Tomasz 146BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 1200:32:22.05+00:02:556:289,3
13GRABOWSKI Jacek 127LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM45-492M 1300:32:32.20+00:03:066:309,2
14SPYCHAŁA Lesław 223CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-542M 1400:32:32.30+00:03:066:309,2
15CZŁAPSKI Krzysztof 96NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-593M 1500:32:39.40+00:03:136:319,2
16ŚWIDEREK Marcin 235NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-443M 1600:32:40.00+00:03:136:329,2
17KLIMCZAK Adam 141GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-594M 1700:33:27.35+00:04:016:419,0
18RADECKI Artur 213CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-595M 1800:33:46.45+00:04:206:458,9
19FRĄCKOWIAK Mateusz 114EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-292M 1900:33:57.50+00:04:316:478,8
20BUŁAKOWSKI Bohdan 93PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70-741M 2000:33:59.10+00:04:326:478,8
21KNITTER Michał 145BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.1M 2100:34:02.95+00:04:366:488,8
22MARCZAK Tomasz 181ALEKSANDRIA IM18-293M 2200:34:09.60+00:04:436:498,8
23TRZCIŃSKI Eugeniusz 243BYDGOSZCZM60-643M 2300:34:43.45+00:05:176:568,6
24OLSZAŃSKI Karol 197FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-493M 2400:35:03.10+00:05:367:008,6
25BUJNICKI Marcin 92NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-444M 2500:35:10.70+00:05:447:028,5
26DUSZEŃKO Zygmunt 106KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 2600:35:14.95+00:05:487:038,5
27MROZIŃSKI Tadeusz 187NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAM50-543M 2700:35:15.60+00:05:497:038,5
28KOŁPAK Jan 150LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70-742M 2800:35:23.95+00:05:577:048,5
29DEMBKOWSKI Ryszard 271OLD SNAKEM65-691M 2900:35:30.35+00:06:047:068,4
30KOLCZYŃSKI Dariusz 149SKRWILNOM45-494M 3000:35:48.30+00:06:227:098,4
31WALESZKO Andrzej 249PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-495M 3100:35:55.75+00:06:297:118,4
32CZMOCH Marian 97PUKS ŁOSICEŁOSICEM65-692M 3200:35:59.35+00:06:337:118,3
33TOMCZYK Edward 238MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-743M 3300:36:10.65+00:06:447:148,3
34SZYMAŃSKI Michał 232TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-596M 3400:36:15.20+00:06:497:158,3
35WROŃSKI Włodzimierz 263PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 3500:36:25.85+00:06:597:178,2
36NOWACZYK Tomasz 268MARSZ PO ZDROWIEM40-445M 3600:36:41.95+00:07:157:208,2
37DUDEK Leszek 104KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM70-744M 3700:36:42.15+00:07:157:208,2
38TRZCIŃSKI Wiktor 242SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Dzieci1M 3800:36:44.20+00:07:187:208,2
39WASILEWSKI Sławomir 250PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM75+1M 3900:36:46.90+00:07:207:218,2
40GRYGOROWICZ Bogdan 129KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 4000:37:02.90+00:07:367:248,1
41OLSZEWSKI Ryszard 198LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-694M 4100:37:16.10+00:07:497:278,1
42GOŁĘBIEWSKI Andrzej 123KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-644M 4200:37:18.20+00:07:527:278,0
43WAWRZYNIAK Igor 252POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Jun.2M 4300:37:35.25+00:08:097:318,0
44ORCIUCH Andrzej 199NIEPEŁNOSPRAWNYRYPINM-Niepełnosprawni(A)2M 4400:38:08.50+00:08:427:377,9
45DROP Tomasz 102INOWROCŁAWM55-597M 4500:38:08.80+00:08:427:377,9
46PACZKOWSKI Andrzej 200SIERPCM75+2M 4600:38:10.30+00:08:447:387,9
47WESOŁOWSKI Marek 254PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-544M 4700:38:13.35+00:08:477:387,8
48OLEŚ Józef 195NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)3M 4800:38:25.00+00:08:587:417,8
49FRANCZAK Dariusz 111NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-598M 4900:38:27.15+00:09:007:417,8
50RUSINOWICZ Andrzej 220DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75+3M 5000:38:30.15+00:09:037:427,8
51TUREK Grzegorz 245KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-599M 5100:38:35.75+00:09:097:437,8
52DŁONIAK Edmund 100GNIEWKOWOGNIEWKOWOM75+4M 5200:38:38.05+00:09:117:437,8
53KOLCZYŃSKI Jan 148SKRWILNOM-Jun.3M 5300:38:38.25+00:09:127:437,8
54LEWANDOWSKI Roman 170LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNM65-695M 5400:38:40.60+00:09:147:447,8
55BOGAJSKI Krzysztof 285ŚWIECIEM55-5910M 5500:38:44.60+00:09:187:447,7
56KRIGER Roman 161SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM55-5911M 5600:38:58.40+00:09:327:477,7
57KŁANIECKI Piotr 143ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM60-645M 5700:38:59.30+00:09:337:487,7
58PALUCH Pawel 202AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-5912M 5800:39:21.70+00:09:557:527,6
59WALESZKO Adam 248PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.4M 5900:39:28.05+00:10:017:537,6
60PRACKI Zbigniew 209SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-545M 6000:39:38.25+00:10:127:557,6
61ADAMOWICZ Andrzej 281ŁÓDZM70-745M 6100:39:41.75+00:10:157:567,6
62JÓŹWIAK Łukasz 135SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 6200:40:03.10+00:10:368:007,5
63KOSOBUDZKI Paweł 156SKRWILNOSKRWILNOM40-446M 6300:40:20.15+00:10:538:047,4
64KANIAK Zbigniew 139NW PŁOŃSKPŁOŃSKM65-696M 6400:40:34.45+00:11:088:077,4
65MADEJSKI Roman 177ROXKIJE ROKIETNICAPOZNAŃM65-697M 6500:40:39.65+00:11:138:077,4
66THOMALLA Bogdan 237STADION ŚLĄSKI ZABRZEM75+5M 6600:40:40.05+00:11:138:087,4
67KOSOBUDZKI Tymoteusz 157SKRWILNOSKRWILNOM-Dzieci2M 6700:40:55.80+00:11:298:117,3
68NOWALIŃSKI Piotrek 192FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)5M 6800:40:55.95+00:11:298:117,3
69WEGIERA Grzegorz 253ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM45-496M 6900:40:58.90+00:11:328:117,3
70PIĄTKOWSKI Józef 203KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM75+6M 7000:41:10.40+00:11:448:147,3
71WOLFF Michał 260AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM30-393M 7100:41:17.00+00:11:508:157,3
72ŻBIKOWSKI Ryszard 266TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-646M 7200:41:19.30+00:11:538:157,3
73WIŚNIEWSKI Ryszard 257TKKF 'KUBUŚ' SIERPCSIERPCM75+7M 7300:41:36.75+00:12:108:197,2
74BRANCZEWSKI Rafał 287NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci3M 7400:41:42.25+00:12:168:207,2
75SZYMAŃSKI Roman 233NAMORTEAMSKRWILNOM50-546M 7500:41:55.15+00:12:288:237,2
76PUSZKARSKI Adam 212GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci4M 7600:41:58.90+00:12:328:237,1
77WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 256DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM-Jun.5M 7700:42:18.75+00:12:528:277,1
78EFEMBERG Michał 107TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINM-Dzieci5M 7800:42:52.45+00:13:268:347,0
79ŁASIŃSKI Jarosław 175SKRWILNOSKRWILNOM40-447M 7900:43:16.40+00:13:508:396,9
80KUŚMIEREK Patryk 167BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-294M 8000:43:31.95+00:14:058:426,9
81PAJĘCKI Adam 201PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)3M 8100:45:13.65+00:15:479:026,6
82MÓRAWSKI Sławomir 42TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-5913M 8200:45:52.65+00:16:269:106,5
83JÓŹWIAK Dominik 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)4M 8300:47:52.25+00:18:269:346,3
84WALCZAK Henryk 247UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM75+8M 8400:47:56.25+00:18:309:356,3
85KULCZYCKI Jan 162GDAŃSKM70-746M 8500:48:18.75+00:18:529:396,2
86RATAJCZAK Jerzy 215GNIEWKOWOM75+9M 8600:49:36.95+00:20:109:556,0
87DROP Mieczysław 101KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM75+10M 8700:51:59.50+00:22:3310:235,8
Znaleziono 87 wynik(ów)