SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZARSZUNOWICZ Mariusz 258KRAM TEAMPASŁĘKM40-491M 100:15:3300:31:5500:48:4801:05:42.20 6:349.1
2KŁOS Maciej 226NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-391M 200:16:3300:33:4100:50:3401:07:28.60+00:01:466:448.9
3WOJTASIŃSKI Daniel 282NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-492M 300:16:3500:33:5400:51:4101:09:38.77+00:03:566:578.6
4CZERSKI Krzysztof 212EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-392M 400:16:4200:34:1100:52:0701:10:18.36+00:04:367:018.5
5BOGACKI Sławek 206TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-493M 500:16:5000:34:4700:52:4401:10:26.41+00:04:447:028.5
6ROMANOWICZ Piotr 250RUNGRYF GRYFICERESKOM40-494M 6200:16:4000:34:2500:52:3901:10:43.64+00:05:017:048.5
7BARCZYK Bogdan 204NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 700:16:5300:34:3300:52:3701:10:57.30+00:05:157:058.5
8KLIMCZAK Adam 225GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-592M 800:17:1300:35:2800:53:5301:11:52.65+00:06:107:118.3
9KOZAKOWSKA Małgorzata 288Klub sportowy Sokół GąsawaROGOWOK40-491K 100:17:5100:35:5900:54:2601:13:09.89+00:07:277:198.2
10ŚWISŁOCKI Bogdan 266FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 900:17:2100:35:5400:54:5301:13:57.16+00:08:147:238.1
11CIESIELSKI Jerzy 209TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-291M 1000:18:2000:36:5400:55:4701:14:03.95+00:08:217:248.1
12CIESIELSKI Jan 210TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-495M 1100:18:0700:36:3800:55:2601:14:05.26+00:08:237:248.1
13GRABOWSKI Krzysztof 2214 WOG GLIWICEGLIWICEM40-496M 1200:18:2000:36:5700:55:3901:14:25.31+00:08:437:268.1
14ADAMCZYK Adam 201PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 1300:18:2000:37:0300:56:0101:14:39.56+00:08:577:288
15JAREK Sergiusz 223FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-497M 1400:17:5300:36:3000:55:3601:15:03.12+00:09:207:308
16MĄDRY Grzegorz 239KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-691M 1500:18:1000:37:0400:55:5901:15:05.48+00:09:237:308
17STECKIEWICZ Edmund 256RYPINM40-498M 16100:17:5200:36:2600:55:5401:15:36.58+00:09:547:337.9
18SZULC Alicja 264NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-492K 200:18:1300:37:0300:56:2701:16:10.81+00:10:287:377.9
19ŚCIBUT Ania 265FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-493K 300:18:1900:37:3100:57:0801:16:26.00+00:10:437:387.8
20KOSECKI Marek 229FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-594M 1700:18:0300:37:2900:56:5701:16:33.78+00:10:517:397.8
21RASZEWSKA Izabela 249FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-494K 400:18:3300:37:5800:57:2501:16:42.44+00:11:007:407.8
22FRANKIEWICZ Mirosław 215FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-499M 1800:18:1700:37:2300:57:0401:16:49.04+00:11:067:407.8
23EFEMBERG Joanna 214TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-495K 500:18:5100:38:1100:57:4001:16:52.10+00:11:097:417.8
24CZAJKA Urszula 211FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 600:18:2600:37:3100:57:0301:16:52.99+00:11:107:417.8
25NETKOWSKI Wojciech 242PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-692M 1900:18:1600:37:3500:57:2401:17:17.05+00:11:347:437.8
26SZCZĘŚNIAK Zbigniew 260NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-595M 2000:19:0200:38:3700:58:0901:17:25.41+00:11:437:447.7
27MARZEC Beata 217TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-496K 700:18:4500:38:0500:57:3201:17:28.83+00:11:467:447.7
28KOCIMSKI Jan 227KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM70+2M 2100:18:2400:37:4100:57:3301:17:40.76+00:11:587:467.7
29SARGALSKI Robert 287GÓRZNOM50-596M 2200:18:4700:38:0500:58:0701:18:07.46+00:12:257:487.7
30GODZIŃSKI Paweł 277Bażant NW ElblągELBLĄGM40-4910M 2300:18:1900:37:4300:58:0201:18:32.89+00:12:507:517.6
31STAWNIAK Karol 255KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+3M 2400:19:2000:38:5900:58:5201:18:39.13+00:12:567:517.6
32MUSIATOWICZ Aleksandra 241PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-497K 800:18:5500:38:3500:58:4001:18:48.37+00:13:067:527.6
33KULIG Henryk 235KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-693M 2500:18:5700:38:5700:59:0001:18:53.55+00:13:117:537.6
34PIÓRKOWSKI Stanisław 247TKKF Kubuś SierpcSIERPCM60-694M 2600:19:2400:39:3100:59:2601:19:11.35+00:13:297:557.6
35KOSICKI Dariusz 230ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM50-597M 2700:20:0100:40:0300:59:5601:19:41.35+00:13:597:587.5
36GOLUS Agnieszka 219FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-498K 900:19:1200:39:0900:59:2601:19:52.70+00:14:107:597.5
37STANECKI Marcin 254BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM40-4911M 2800:19:3200:39:3400:59:5001:20:25.61+00:14:438:027.5
38ŁOPIŃSKI Aleksy 237DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOPSPRAWNYMPIŁAM70+4M 2900:19:3300:39:3000:59:4701:20:53.56+00:15:118:057.4
39BORCZAK Małgorzata 207KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-499K 1000:19:5200:40:2101:00:5901:21:21.62+00:15:398:087.4
40SZEPCZYŃSKI Kamil 262WŁOCŁAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIEWŁOCŁAWEKM30-393M 3000:20:2200:41:0401:01:2501:21:29.34+00:15:478:097.4
41KORYCKA Mariola 228FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-391K 1100:19:4600:40:1801:00:5901:21:36.97+00:15:548:097.4
42GWAREK Anita 222PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4910K 1200:19:3800:40:0501:00:5601:21:52.59+00:16:108:117.3
43STANECKA Małgorzata 253SKIERNIEWICEK40-4911K 1300:19:5800:40:2701:00:5601:21:53.52+00:16:118:117.3
44PACIORKOWSKI Paweł 244FUNDACJA SWDPŁOCKM40-4912M 3100:18:4000:39:0101:00:0301:22:22.99+00:16:408:147.3
45KRIGER Roman 231ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM50-598M 3200:20:2900:41:1401:02:1501:22:54.94+00:17:128:177.2
46WIŚNIEWSKI Włodzimierz 270TORUŃM50-599M 3300:20:1200:40:2701:02:2301:23:00.06+00:17:178:187.2
47WEGIERA Grzegorz 268ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-4913M 3400:19:5200:40:4101:02:0201:23:56.77+00:18:148:237.1
48WIŚNIEWSKI Ryszard 269TTKF KUBUŚREMPINM70+5M 3500:20:3400:41:2301:02:4201:24:14.99+00:18:328:257.1
49ZIELIŃSKA Iwona 273SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-591K 1400:21:0600:41:5101:03:1501:24:38.17+00:18:558:277.1
50GOLUS Grzegorz 220FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAM50-5910M 3600:21:3700:42:4601:03:3301:24:45.99+00:19:038:287.1
51KACZOROWSKA Magdalena 224SKĘPEK30-392K 1500:20:1600:41:3101:03:0801:24:46.52+00:19:048:287.1
52ŻBIKOWSKI Ryszard 276TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-695M 3700:20:1500:41:1701:02:5401:25:06.89+00:19:248:307
53WOŹNIAK Iwona 271RUNGRYF GRYFICERESKOK40-4912K 1600:21:5700:43:1601:04:4301:25:58.69+00:20:168:357
54CIESIELSKA Renata 208TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4913K 1700:21:3600:42:3101:04:1901:26:10.44+00:20:288:377
55POSTEK Danuta 248MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1800:21:2600:42:5201:04:4701:26:20.86+00:20:388:386.9
56BACHANEK Katarzyna 203TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-593K 1900:21:1600:42:3601:04:2801:26:33.53+00:20:518:396.9
57GAŁEK Iwona 216TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-4914K 2000:21:5900:43:2701:05:1101:27:00.64+00:21:188:426.9
58WRZEŚNIAK Barbara 272PARAKULOS KOWALKOWALK50-594K 2100:21:3800:43:5601:05:3701:27:26.25+00:21:448:446.9
59GDAŃSKA Aneta 218PARAKULOS KOWALKOWALK40-4915K 2200:22:0200:44:1301:05:5601:27:45.29+00:22:038:466.8
60CZEMPIK Kornelia 289STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-595K 2300:21:5200:44:1801:08:2201:29:33.80+00:23:518:576.7
61ŻBIKOWSKA Małgorzata 275TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-596K 2400:21:4800:44:0501:07:0501:29:51.30+00:24:098:596.7
62OMARSKA Grażyna 243PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-692K 2500:22:0700:44:5501:07:4901:30:43.26+00:25:019:046.6
63LABUDDA Katarzyna 236FACE NORDIC WALKING TEAMWEJHEROWOK30-393K 2600:20:5600:44:1101:07:3401:31:12.19+00:25:299:076.6
64SZELIGA Justyna 261LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4916K 2700:22:3800:45:3701:08:3401:31:29.59+00:25:479:096.6
65BŁASZCZAK Stanisław 205SKĘPEM70+6M 3800:21:1900:44:3101:08:3101:32:44.45+00:27:029:166.5
66PACZKOWSKI Andrzej 290SIERPCM70+7M 3900:21:1900:44:3101:08:3201:32:45.35+00:27:039:166.5
67RZEPECKI Sławomir 251MAKÓW MAZOWIECKIM40-4914M 4000:21:1500:44:2401:09:0601:33:27.03+00:27:449:206.4
68PRACKA Katarzyna 122SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-597K 2800:23:5700:47:2701:11:3001:35:37.55+00:29:559:336.3
69MÓRAWSKI Sławomir 240TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5911M 4100:24:0000:48:1501:12:2901:36:14.59+00:30:329:376.2
70KRYGIEL Maria 234OSIELSKOK50-598K 2900:23:0900:47:3001:11:5801:36:17.44+00:30:359:376.2
71KOSIN Irena 291ROŚCISZEWOK50-599K 3000:23:5300:47:5301:12:0401:36:23.53+00:30:419:386.2
72KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 232STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-693K 3100:23:3600:47:5301:12:3701:37:32.45+00:31:509:456.2
73PLUTA Bożena 246CHODZEBOLUBIEGDYNIAK60-694K 3200:22:5800:48:0901:13:0501:38:13.16+00:32:309:496.1
74BACDORF Alicja 202LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-695K 3300:23:4900:48:1001:13:1101:38:17.49+00:32:359:496.1
75JÓŹWIAK Dominik 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 4200:24:3600:49:0901:14:2201:39:03.49+00:33:219:546.1
76SEKUŁA Karolina 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK30-394K 3400:24:5100:50:2201:15:5401:41:43.32+00:36:0110:105.9
77KRYGIEL Irena 233GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5910K 3500:25:2300:52:3601:21:0801:49:23.88+00:43:4110:565.5
Znaleziono 77 wynik(ów)