SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Skrwilno |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Skrwilno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 82 |
Wystartowało : | 77 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 77 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZARSZUNOWICZ Mariusz | 258 | KRAM TEAM | PASŁĘK | M40-49 | 00:15:33 | |||
2 | KŁOS Maciej | 226 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:16:33 | |||
3 | WOJTASIŃSKI Daniel | 282 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:35 | |||
4 | ROMANOWICZ Piotr | 250 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | M40-49 | 2 | 00:16:40 | ||
5 | CZERSKI Krzysztof | 212 | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:16:42 | |||
6 | BOGACKI Sławek | 206 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | M40-49 | 00:16:50 | |||
7 | BARCZYK Bogdan | 204 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:16:53 | |||
8 | KLIMCZAK Adam | 225 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:13 | |||
9 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 266 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:17:21 | |||
10 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 288 | Klub sportowy Sokół Gąsawa | ROGOWO | K40-49 | 00:17:51 | |||
11 | STECKIEWICZ Edmund | 256 | RYPIN | M40-49 | 1 | 00:17:52 | |||
12 | JAREK Sergiusz | 223 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:17:53 | |||
13 | KOSECKI Marek | 229 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M50-59 | 00:18:03 | |||
14 | CIESIELSKI Jan | 210 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 00:18:07 | |||
15 | MĄDRY Grzegorz | 239 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:18:10 | |||
16 | SZULC Alicja | 264 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:18:13 | |||
17 | NETKOWSKI Wojciech | 242 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:18:16 | |||
18 | FRANKIEWICZ Mirosław | 215 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:18:17 | |||
19 | GODZIŃSKI Paweł | 277 | Bażant NW Elbląg | ELBLĄG | M40-49 | 00:18:19 | |||
20 | ŚCIBUT Ania | 265 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:18:19 | |||
21 | CIESIELSKI Jerzy | 209 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M18-29 | 00:18:20 | |||
22 | GRABOWSKI Krzysztof | 221 | 4 WOG GLIWICE | GLIWICE | M40-49 | 00:18:20 | |||
23 | ADAMCZYK Adam | 201 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:20 | |||
24 | KOCIMSKI Jan | 227 | KM AKTYWNI SOCHACZEW | SOCHACZEW | M70+ | 00:18:24 | |||
25 | CZAJKA Urszula | 211 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:18:26 | |||
26 | RASZEWSKA Izabela | 249 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:18:33 | |||
27 | PACIORKOWSKI Paweł | 244 | FUNDACJA SWD | PŁOCK | M40-49 | 00:18:40 | |||
28 | MARZEC Beata | 217 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SILNO | K40-49 | 00:18:45 | |||
29 | SARGALSKI Robert | 287 | GÓRZNO | M50-59 | 00:18:47 | ||||
30 | EFEMBERG Joanna | 214 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SZCZECIN | K40-49 | 00:18:51 | |||
31 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 241 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:18:55 | |||
32 | KULIG Henryk | 235 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-69 | 00:18:57 | |||
33 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 260 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:19:02 | |||
34 | GOLUS Agnieszka | 219 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | HUTA DŁUTOWSKA | K40-49 | 00:19:12 | |||
35 | STAWNIAK Karol | 255 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:19:20 | |||
36 | PIÓRKOWSKI Stanisław | 247 | TKKF Kubuś Sierpc | SIERPC | M60-69 | 00:19:24 | |||
37 | STANECKI Marcin | 254 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | M40-49 | 00:19:32 | |||
38 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 237 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOPSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:19:33 | |||
39 | GWAREK Anita | 222 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:38 | |||
40 | KORYCKA Mariola | 228 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | ZGIERZ | K30-39 | 00:19:46 | |||
41 | WEGIERA Grzegorz | 268 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M40-49 | 00:19:52 | |||
42 | BORCZAK Małgorzata | 207 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K40-49 | 00:19:52 | |||
43 | STANECKA Małgorzata | 253 | SKIERNIEWICE | K40-49 | 00:19:58 | ||||
44 | KOSICKI Dariusz | 230 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M50-59 | 00:20:01 | |||
45 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 270 | TORUŃ | M50-59 | 00:20:12 | ||||
46 | ŻBIKOWSKI Ryszard | 276 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:20:15 | |||
47 | KACZOROWSKA Magdalena | 224 | SKĘPE | K30-39 | 00:20:16 | ||||
48 | SZEPCZYŃSKI Kamil | 262 | WŁOCŁAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:20:22 | |||
49 | KRIGER Roman | 231 | ROMKI | PAPOWO TORUŃSKIE | M50-59 | 00:20:29 | |||
50 | WIŚNIEWSKI Ryszard | 269 | TTKF KUBUŚ | REMPIN | M70+ | 00:20:34 | |||
51 | LABUDDA Katarzyna | 236 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WEJHEROWO | K30-39 | 00:20:56 | |||
52 | ZIELIŃSKA Iwona | 273 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:21:06 | |||
53 | RZEPECKI Sławomir | 251 | MAKÓW MAZOWIECKI | M40-49 | 00:21:15 | ||||
54 | BACHANEK Katarzyna | 203 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:16 | |||
55 | PACZKOWSKI Andrzej | 290 | SIERPC | M70+ | 00:21:19 | ||||
56 | BŁASZCZAK Stanisław | 205 | SKĘPE | M70+ | 00:21:19 | ||||
57 | POSTEK Danuta | 248 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:21:26 | |||
58 | CIESIELSKA Renata | 208 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:21:36 | |||
59 | GOLUS Grzegorz | 220 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | HUTA DŁUTOWSKA | M50-59 | 00:21:37 | |||
60 | WRZEŚNIAK Barbara | 272 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K50-59 | 00:21:38 | |||
61 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 275 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:48 | |||
62 | CZEMPIK Kornelia | 289 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:21:52 | |||
63 | WOŹNIAK Iwona | 271 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | K40-49 | 00:21:57 | |||
64 | GAŁEK Iwona | 216 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SILNO | K40-49 | 00:21:59 | |||
65 | GDAŃSKA Aneta | 218 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-49 | 00:22:02 | |||
66 | OMARSKA Grażyna | 243 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:22:07 | |||
67 | SZELIGA Justyna | 261 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:22:38 | |||
68 | PLUTA Bożena | 246 | CHODZEBOLUBIE | GDYNIA | K60-69 | 00:22:58 | |||
69 | KRYGIEL Maria | 234 | OSIELSKO | K50-59 | 00:23:09 | ||||
70 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 232 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:23:36 | |||
71 | BACDORF Alicja | 202 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:49 | |||
72 | KOSIN Irena | 291 | ROŚCISZEWO | K50-59 | 00:23:53 | ||||
73 | PRACKA Katarzyna | 122 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:23:57 | |||
74 | MÓRAWSKI Sławomir | 240 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:24:00 | |||
75 | JÓŹWIAK Dominik | 60 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:36 | |||
76 | SEKUŁA Karolina | 252 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K30-39 | 00:24:51 | |||
77 | KRYGIEL Irena | 233 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K50-59 | 00:25:23 |
Znaleziono 77 wynik(ów)