SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
     
1SZARSZUNOWICZ Mariusz 258KRAM TEAMPASŁĘKM40-4900:15:3300:31:55
2KŁOS Maciej 226NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-3900:16:3300:33:41
3WOJTASIŃSKI Daniel 282NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4900:16:3500:33:54
4CZERSKI Krzysztof 212EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-3900:16:4200:34:11
5ROMANOWICZ Piotr 250RUNGRYF GRYFICERESKOM40-49200:16:4000:34:25
6BARCZYK Bogdan 204NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:16:5300:34:33
7BOGACKI Sławek 206TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-4900:16:5000:34:47
8KLIMCZAK Adam 225GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:17:1300:35:28
9ŚWISŁOCKI Bogdan 266FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:17:2100:35:54
10KOZAKOWSKA Małgorzata 288Klub sportowy Sokół GąsawaROGOWOK40-4900:17:5100:35:59
11STECKIEWICZ Edmund 256RYPINM40-49100:17:5200:36:26
12JAREK Sergiusz 223FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:17:5300:36:30
13CIESIELSKI Jan 210TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4900:18:0700:36:38
14CIESIELSKI Jerzy 209TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-2900:18:2000:36:54
15GRABOWSKI Krzysztof 2214 WOG GLIWICEGLIWICEM40-4900:18:2000:36:57
16ADAMCZYK Adam 201PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:18:2000:37:03
17SZULC Alicja 264NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-4900:18:1300:37:03
18MĄDRY Grzegorz 239KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-6900:18:1000:37:04
19FRANKIEWICZ Mirosław 215FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:18:1700:37:23
20KOSECKI Marek 229FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-5900:18:0300:37:29
21ŚCIBUT Ania 265FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:18:1900:37:31
22CZAJKA Urszula 211FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-6900:18:2600:37:31
23NETKOWSKI Wojciech 242PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6900:18:1600:37:35
24KOCIMSKI Jan 227KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM70+00:18:2400:37:41
25GODZIŃSKI Paweł 277Bażant NW ElblągELBLĄGM40-4900:18:1900:37:43
26RASZEWSKA Izabela 249FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:18:3300:37:58
27SARGALSKI Robert 287GÓRZNOM50-5900:18:4700:38:05
28MARZEC Beata 217TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-4900:18:4500:38:05
29EFEMBERG Joanna 214TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-4900:18:5100:38:11
30MUSIATOWICZ Aleksandra 241PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:18:5500:38:35
31SZCZĘŚNIAK Zbigniew 260NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:19:0200:38:37
32KULIG Henryk 235KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-6900:18:5700:38:57
33STAWNIAK Karol 255KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:19:2000:38:59
34PACIORKOWSKI Paweł 244FUNDACJA SWDPŁOCKM40-4900:18:4000:39:01
35GOLUS Agnieszka 219FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4900:19:1200:39:09
36ŁOPIŃSKI Aleksy 237DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOPSPRAWNYMPIŁAM70+00:19:3300:39:30
37PIÓRKOWSKI Stanisław 247TKKF Kubuś SierpcSIERPCM60-6900:19:2400:39:31
38STANECKI Marcin 254BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM40-4900:19:3200:39:34
39KOSICKI Dariusz 230ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM50-5900:20:0100:40:03
40GWAREK Anita 222PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:19:3800:40:05
41KORYCKA Mariola 228FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-3900:19:4600:40:18
42BORCZAK Małgorzata 207KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:19:5200:40:21
43WIŚNIEWSKI Włodzimierz 270TORUŃM50-5900:20:1200:40:27
44STANECKA Małgorzata 253SKIERNIEWICEK40-4900:19:5800:40:27
45WEGIERA Grzegorz 268ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-4900:19:5200:40:41
46SZEPCZYŃSKI Kamil 262WŁOCŁAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIEWŁOCŁAWEKM30-3900:20:2200:41:04
47KRIGER Roman 231ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM50-5900:20:2900:41:14
48ŻBIKOWSKI Ryszard 276TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-6900:20:1500:41:17
49WIŚNIEWSKI Ryszard 269TTKF KUBUŚREMPINM70+00:20:3400:41:23
50KACZOROWSKA Magdalena 224SKĘPEK30-3900:20:1600:41:31
51ZIELIŃSKA Iwona 273SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5900:21:0600:41:51
52CIESIELSKA Renata 208TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4900:21:3600:42:31
53BACHANEK Katarzyna 203TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:21:1600:42:36
54GOLUS Grzegorz 220FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAM50-5900:21:3700:42:46
55POSTEK Danuta 248MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:21:2600:42:52
56WOŹNIAK Iwona 271RUNGRYF GRYFICERESKOK40-4900:21:5700:43:16
57GAŁEK Iwona 216TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-4900:21:5900:43:27
58WRZEŚNIAK Barbara 272PARAKULOS KOWALKOWALK50-5900:21:3800:43:56
59ŻBIKOWSKA Małgorzata 275TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:21:4800:44:05
60LABUDDA Katarzyna 236FACE NORDIC WALKING TEAMWEJHEROWOK30-3900:20:5600:44:11
61GDAŃSKA Aneta 218PARAKULOS KOWALKOWALK40-4900:22:0200:44:13
62CZEMPIK Kornelia 289STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:21:5200:44:18
63RZEPECKI Sławomir 251MAKÓW MAZOWIECKIM40-4900:21:1500:44:24
64PACZKOWSKI Andrzej 290SIERPCM70+00:21:1900:44:31
65BŁASZCZAK Stanisław 205SKĘPEM70+00:21:1900:44:31
66OMARSKA Grażyna 243PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:22:0700:44:55
67SZELIGA Justyna 261LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:22:3800:45:37
68PRACKA Katarzyna 122SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5900:23:5700:47:27
69KRYGIEL Maria 234OSIELSKOK50-5900:23:0900:47:30
70KOSIN Irena 291ROŚCISZEWOK50-5900:23:5300:47:53
71KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 232STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:23:3600:47:53
72PLUTA Bożena 246CHODZEBOLUBIEGDYNIAK60-6900:22:5800:48:09
73BACDORF Alicja 202LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6900:23:4900:48:10
74MÓRAWSKI Sławomir 240TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5900:24:0000:48:15
75JÓŹWIAK Dominik 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:24:3600:49:09
76SEKUŁA Karolina 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK30-3900:24:5100:50:22
77KRYGIEL Irena 233GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5900:25:2300:52:36
Znaleziono 77 wynik(ów)