SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 7.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
      
1SZARSZUNOWICZ Mariusz 258KRAM TEAMPASŁĘKM40-4900:15:3300:31:5500:48:48
2KŁOS Maciej 226NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-3900:16:3300:33:4100:50:34
3WOJTASIŃSKI Daniel 282NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4900:16:3500:33:5400:51:41
4CZERSKI Krzysztof 212EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-3900:16:4200:34:1100:52:07
5BARCZYK Bogdan 204NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:16:5300:34:3300:52:37
6ROMANOWICZ Piotr 250RUNGRYF GRYFICERESKOM40-49200:16:4000:34:2500:52:39
7BOGACKI Sławek 206TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-4900:16:5000:34:4700:52:44
8KLIMCZAK Adam 225GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:17:1300:35:2800:53:53
9KOZAKOWSKA Małgorzata 288Klub sportowy Sokół GąsawaROGOWOK40-4900:17:5100:35:5900:54:26
10ŚWISŁOCKI Bogdan 266FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:17:2100:35:5400:54:53
11CIESIELSKI Jan 210TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4900:18:0700:36:3800:55:26
12JAREK Sergiusz 223FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:17:5300:36:3000:55:36
13GRABOWSKI Krzysztof 2214 WOG GLIWICEGLIWICEM40-4900:18:2000:36:5700:55:39
14CIESIELSKI Jerzy 209TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-2900:18:2000:36:5400:55:47
15STECKIEWICZ Edmund 256RYPINM40-49100:17:5200:36:2600:55:54
16MĄDRY Grzegorz 239KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-6900:18:1000:37:0400:55:59
17ADAMCZYK Adam 201PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:18:2000:37:0300:56:01
18SZULC Alicja 264NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-4900:18:1300:37:0300:56:27
19KOSECKI Marek 229FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-5900:18:0300:37:2900:56:57
20CZAJKA Urszula 211FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-6900:18:2600:37:3100:57:03
21FRANKIEWICZ Mirosław 215FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:18:1700:37:2300:57:04
22ŚCIBUT Ania 265FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:18:1900:37:3100:57:08
23NETKOWSKI Wojciech 242PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6900:18:1600:37:3500:57:24
24RASZEWSKA Izabela 249FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:18:3300:37:5800:57:25
25MARZEC Beata 217TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-4900:18:4500:38:0500:57:32
26KOCIMSKI Jan 227KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM70+00:18:2400:37:4100:57:33
27EFEMBERG Joanna 214TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-4900:18:5100:38:1100:57:40
28GODZIŃSKI Paweł 277Bażant NW ElblągELBLĄGM40-4900:18:1900:37:4300:58:02
29SARGALSKI Robert 287GÓRZNOM50-5900:18:4700:38:0500:58:07
30SZCZĘŚNIAK Zbigniew 260NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:19:0200:38:3700:58:09
31MUSIATOWICZ Aleksandra 241PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:18:5500:38:3500:58:40
32STAWNIAK Karol 255KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:19:2000:38:5900:58:52
33KULIG Henryk 235KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-6900:18:5700:38:5700:59:00
34PIÓRKOWSKI Stanisław 247TKKF Kubuś SierpcSIERPCM60-6900:19:2400:39:3100:59:26
35GOLUS Agnieszka 219FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4900:19:1200:39:0900:59:26
36ŁOPIŃSKI Aleksy 237DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOPSPRAWNYMPIŁAM70+00:19:3300:39:3000:59:47
37STANECKI Marcin 254BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM40-4900:19:3200:39:3400:59:50
38KOSICKI Dariusz 230ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM50-5900:20:0100:40:0300:59:56
39PACIORKOWSKI Paweł 244FUNDACJA SWDPŁOCKM40-4900:18:4000:39:0101:00:03
40GWAREK Anita 222PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:19:3800:40:0501:00:56
41STANECKA Małgorzata 253SKIERNIEWICEK40-4900:19:5800:40:2701:00:56
42KORYCKA Mariola 228FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-3900:19:4600:40:1801:00:59
43BORCZAK Małgorzata 207KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:19:5200:40:2101:00:59
44SZEPCZYŃSKI Kamil 262WŁOCŁAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIEWŁOCŁAWEKM30-3900:20:2200:41:0401:01:25
45WEGIERA Grzegorz 268ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-4900:19:5200:40:4101:02:02
46KRIGER Roman 231ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM50-5900:20:2900:41:1401:02:15
47WIŚNIEWSKI Włodzimierz 270TORUŃM50-5900:20:1200:40:2701:02:23
48WIŚNIEWSKI Ryszard 269TTKF KUBUŚREMPINM70+00:20:3400:41:2301:02:42
49ŻBIKOWSKI Ryszard 276TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-6900:20:1500:41:1701:02:54
50KACZOROWSKA Magdalena 224SKĘPEK30-3900:20:1600:41:3101:03:08
51ZIELIŃSKA Iwona 273SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5900:21:0600:41:5101:03:15
52GOLUS Grzegorz 220FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAM50-5900:21:3700:42:4601:03:33
53CIESIELSKA Renata 208TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4900:21:3600:42:3101:04:19
54BACHANEK Katarzyna 203TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:21:1600:42:3601:04:28
55WOŹNIAK Iwona 271RUNGRYF GRYFICERESKOK40-4900:21:5700:43:1601:04:43
56POSTEK Danuta 248MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:21:2600:42:5201:04:47
57GAŁEK Iwona 216TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-4900:21:5900:43:2701:05:11
58WRZEŚNIAK Barbara 272PARAKULOS KOWALKOWALK50-5900:21:3800:43:5601:05:37
59GDAŃSKA Aneta 218PARAKULOS KOWALKOWALK40-4900:22:0200:44:1301:05:56
60ŻBIKOWSKA Małgorzata 275TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:21:4800:44:0501:07:05
61LABUDDA Katarzyna 236FACE NORDIC WALKING TEAMWEJHEROWOK30-3900:20:5600:44:1101:07:34
62OMARSKA Grażyna 243PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:22:0700:44:5501:07:49
63CZEMPIK Kornelia 289STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:21:5200:44:1801:08:22
64BŁASZCZAK Stanisław 205SKĘPEM70+00:21:1900:44:3101:08:31
65PACZKOWSKI Andrzej 290SIERPCM70+00:21:1900:44:3101:08:32
66SZELIGA Justyna 261LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:22:3800:45:3701:08:34
67RZEPECKI Sławomir 251MAKÓW MAZOWIECKIM40-4900:21:1500:44:2401:09:06
68PRACKA Katarzyna 122SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5900:23:5700:47:2701:11:30
69KRYGIEL Maria 234OSIELSKOK50-5900:23:0900:47:3001:11:58
70KOSIN Irena 291ROŚCISZEWOK50-5900:23:5300:47:5301:12:04
71MÓRAWSKI Sławomir 240TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5900:24:0000:48:1501:12:29
72KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 232STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:23:3600:47:5301:12:37
73PLUTA Bożena 246CHODZEBOLUBIEGDYNIAK60-6900:22:5800:48:0901:13:05
74BACDORF Alicja 202LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6900:23:4900:48:1001:13:11
75JÓŹWIAK Dominik 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:24:3600:49:0901:14:22
76SEKUŁA Karolina 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK30-3900:24:5100:50:2201:15:54
77KRYGIEL Irena 233GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5900:25:2300:52:3601:21:08
Znaleziono 77 wynik(ów)