SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
201
Wystartowało:
180
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
180
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
    
1BOGAJSKI Krzysztof 8ŚWIECIEM55-5900:20:02
2KOCZOROWSKI Kacper 71KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci00:22:41
3ORZECHOWSKI Jakub 117DIABETYCY RYPINOSTROWITEM-Dzieci100:20:56
4SOŁDECKI Wojciech 138WARSZAWAM-Dzieci00:20:58
5BRANCZEWSKI Rafał 10NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci100:20:55
6EFEMBERG Michał 33TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINM-Dzieci00:22:22
7WALESZKO Adam 161PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.00:21:26
8KOLCZYŃSKI Jan 192UKS SkrwilnoSKRWILNOM-Jun.00:20:37
9STANECKI Maciej 140BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM-Jun.00:18:20
10BRYL Michał 14KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM18-29100:20:35
11JĘDRZEJEWSKI Łukasz 57KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCKBIELSKM30-3900:18:03
12PARADOWSKI Andrzej 283SKRWILNOM30-3900:21:14
13OLSZAŃSKI Karol 113FEAR THE RETURNKATOWICEM40-4400:16:58
14JASIŁEK Przemysław 52RADAWNICAM40-4400:17:59
15BUJNICKI Marcin 18NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4400:18:09
16GNAP Tomasz 39RYPINM40-4400:20:17
17KOSOBUDZKI Paweł 278SKRWILNOM40-4400:21:35
18ŁASIŃSKI Jarosław 89SKRWILNOM40-4400:22:05
19ORZECHOWSKI Waldemar 115DIABETYCY RYPINOSTROWITEK40-4400:21:00
20WALESZKO Andrzej 160PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-4900:19:53
21ZIELIŃSKI Szczepan 182SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-4900:18:20
22KAPTEJNA Robert 62KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM45-4900:18:22
23TEUBERT Piotr 152ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM45-4900:21:02
24WIŚNIEWSKI Janusz 171SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-4900:20:49
25SZYMAŃSKI Roman 281SKRWILNOM50-5400:19:48
26FRĄCKOWIAK Roman 35KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-5400:17:12
27PRACKI Zbigniew 123SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:19:46
28BADZIĄG Waldemar 188Elite TeamSŁUPSKM50-5400:20:46
29BRYL Zdzisław 13KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-5400:22:15
30WESOŁOWSKI Marek 164PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5400:20:51
31WIŚNIEWSKI Piotr 169DIABETYCY RYPINRYPINM50-5400:22:31
32KOP Wiesław 76DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-5900:18:40
33NIESŁONY Ryszard 108STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5900:21:21
34GOŁĘBIEWSKI Andrzej 284KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-6400:19:02
35WOROCH Roman 176KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-6400:16:22
36TRZCIŃSKI Eugeniusz 157BYDGOSZCZM60-6400:18:10
37WIŚNIEWSKI Kazimierz 170PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6400:19:35
38BERCZYŃSKI Henryk 6NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-6400:19:01
39MOTOCZYŃSKI Krzysztof 103GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-6400:20:20
40TROJAK Andrzej 155MOSIR RYPINRYPINM60-6400:22:02
41BUŁAKOWSKI Bohdan 19PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-6900:17:52
42OLSZEWSKI Ryszard 114LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-6900:19:34
43URBAN Jacek 159LESZNO :)LESZNOM65-6900:22:09
44KLARKOWSKI Bogdan 66KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-6900:17:53
45MAJEWSKI Włodzimierz 93WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-6900:21:27
46DEMBKOWSKI Ryszard 27OLD SNAKETORUNM65-6900:17:52
47DUDEK Edward 30KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-6900:18:22
48BUCZKOWSKI Jerzy 15KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-6900:18:20
49WROŃSKI Włodzimierz 178PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-6900:18:40
50ŁOPIŃSKI Leszek 91KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-6900:21:14
51KOMOSIŃSKI Ryszard 184SKRWILNOM65-6900:23:09
52GOCZYŃSKI Kazimierz 40TKKF KUBUŚ SIERPCSIERPCM65-6900:18:51
53KULCZYCKI Jan 83GDAŃSKM65-6900:27:25
54CHUDZIŃSKI Andrzej 22KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+00:19:01
55STAŃCZAK Ryszard 142FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+00:19:29
56CIARKA Henryk 24NW PŁOŃSKPŁOŃSKM70+00:20:27
57LASKOWSKI Jan 88PŁOŃSKM70+00:22:21
58RATAJCZAK Jerzy 127GNIEWKOWOM70+00:22:25
59WASILEWSKI Sławomir 162PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:18:40
60KOLENDA Zbigniew 73WŁOCŁAWEKM70+00:20:59
61SZYMAŃSKI Stefan 148XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+00:18:10
62KOŁPAK Jan 74LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+00:18:45
63MALINOWSKI Tadeusz 97LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+00:23:45
64TOMCZYK Edward 154MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+00:18:11
65KOCIŃSKI Leszek 68WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+00:27:57
66SIKORSKI Kazimierz 134WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+00:21:57
67JASIŃSKI Marian 55KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+00:23:17
68DROP Mieczysław 29KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+00:27:56
69OLEŚ Józef 112NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)00:18:43
70DOMBRZALSKI Ryszard 28WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)00:18:44
71DUSZEŃKO Zygmunt 31KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)00:17:57
72JÓŹWIAK Łukasz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)00:19:59
73ORCIUCH Andrzej 279RYPINM-Niepełnosprawni(A)00:20:40
74GRYGOROWICZ Bogdan 49KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)00:18:53
75GRABOWSKI Adam 45MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni(B)00:26:32
76KOCZOROWSKA Patrycja 69KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.00:19:22
77BUJNICKA Magdalena 17NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.00:21:32
78STANECKA Zuzanna 139BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEK-Jun.00:20:31
79KOSOBUDZKA Weronika 424SKRWILNOSKRWILNOK-Dzieci00:23:46
80GAŁAŚ Joanna 37PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-2900:19:07
81BIERNACKA Justyna 193SKRWILNOK18-2900:19:51
82MALINOWSKA Monika 95LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-3900:18:47
83GODZIŃSKA Dorota 183Bażant NW ElblągELBLĄGK30-3900:18:07
84KOLBERG Kamila 72KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-3900:18:55
85ORZECHOWSKA Jolanta 116DIABETYCY RYPINOSTROWITEK30-3900:20:46
86WĄSOWSKA Monika 163KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-3900:24:15
87TUCHALSKA Edyta 194SKRWILNOK30-3900:20:15
88REJMENTOWSKA Sylwia 129PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4400:17:45
89BRANCZEWSKA Ewa 9NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-4400:18:57
90KĘDZIERSKA Agnieszka 64KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4400:17:58
91PUSZKARSKA Małgorzata 125GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-4400:18:22
92MAJEWSKA Kinga 92WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4400:19:33
93SAKOWSKA Krystyna 131PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4400:19:44
94KOLCZYŃSKA Monika 189Nadleśnictwo SkrwilnoSKRWILNOK40-4400:20:39
95WIŚNIEWSKA Iwona 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4400:23:34
96GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 38NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4400:21:04
97MAŚLANKA Iwona 100MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-4900:17:32
98JÓŹWIAK Marianna 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4900:17:34
99MIKUSINSKA Jola 101FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-49100:19:49
100PIETRUSEWICZ Joanna 120PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4900:19:01
101JAREK Małgorzata 51FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-4900:22:31
102KŁOS Lidia 67SPORT I REKREACJA STARTPAPOWO BISKUPIEK45-4900:22:19
103GOLAK-WEGIERA Katarzyna 41ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4900:21:15
104SOŁDECKA Anna 137WARSZAWAK45-4900:20:00
105TEUBERT Anna 153ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4900:21:53
106GRABOWSKA Bożena 43LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4900:20:20
107STECKIEWICZ Iwona 143KB LECH RYPINRYPINK45-4900:20:52
108MURZYN Anna 105LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK45-4900:23:15
109NYGA Renata 187NW WERWA MŁAWAMŁAWAK45-4900:22:04
110BALICKA Edyta 2NW WERWA MŁAWAIŁOWO-OSADAK45-4900:23:12
111KOSECKA Katarzyna 77FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:19:39
112OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 110KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-5400:18:11
113WOROCH Jolanta 177KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-5400:19:42
114GÓRECKA Iwona 190STADION ŚLĄSKIŚLĄSKIEK50-5400:20:12
115BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-5900:20:04
116SZKOPIŃSKA Marta 263SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:22:05
117HINEBORG Bogumiła 50KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5400:23:46
118ŚLIWIŃSKA Ewa 149KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5400:22:32
119SYROCZYŃSKA Hanna 257SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:23:00
120DYMKOWSKA Beata 32MŁAWAK50-5400:21:54
121ŚWIERCZYŃSKA Joanna 151KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-5400:21:10
122WIŚNIEWSKA Danuta 166DIABETYCY RYPINRYPINK50-5400:28:25
123SARGALSKA Bożena 132BRODNICAK50-5400:23:48
124OGONOWSKA Edyta 285Klub NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZK55-5900:23:52
125SZYMAŃSKA Alina 280SKRWILNOK55-5900:21:09
126WIŚNIEWSKA Danuta 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5900:27:30
127KOMOSIŃSKA Małgorzata 185SKRWILNOK55-5900:21:12
128KULESZA-BRUNKA Dorota 84KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK55-5900:23:04
129NIEWIADOMSKA Zofia 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5900:23:19
130ZIELIŃSKA Jolanta 181OSIELSKOK55-5900:18:58
131CHYREK Renata 23GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5900:21:23
132SZENDZIELORZ Ilona 145STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-6400:19:20
133BIŁIŃSKA Danuta 7WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:21:44
134KRAWCZYKOWSKA Barbara 82LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-6400:23:10
135KUPIBIDA Bogusława 87SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-6400:19:12
136MOTOCZYŃSKA Aleksandra 102GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-6400:23:26
137WOJCIECHOWSKA Grażyna 172DIABETYCY RYPINRYPINK60-6400:27:08
138BAZELA Henryka 4PARAKULOS KOWALKOWALK60-6400:23:03
139DAROSZEWSKA Krystyna 25SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:19:43
140KOSIŃSKA Maria 78MOSIR RYPINRYPINK60-6400:21:11
141KRAWCZYK Dorota 81DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-6400:19:49
142KULIG Bożena 85KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:21:11
143SMOLIŃSKA Teresa 135MŁAWAK60-6400:22:46
144ŁOPIŃSKA Anna 90KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:22:22
145NEUMILLER Bogusława 107KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:29:34
146GRYGOROWICZ Teresa 48KS METRACO POLKOWICELUBINK65-6900:19:04
147STAŃCZAK Grażyna 141FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-6900:18:35
148DANA Kazimiera 286KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-6900:19:19
149BEDNARSKA Małgorzata 5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6900:25:34
150OLEŚ Elżbieta 111NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-6900:19:56
151POKWICKA Janina 121NW PŁOŃSKPŁOŃSKK65-6900:20:29
152WOLIŃSKA Ewa 174WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6900:20:12
153CHLEWIŃSKA Iwona 20KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:21:54
154MALINOWSKA Teresa 94DIABETYCY RYPINRYPINK65-6900:25:13
155ZARAKOWSKA Jadwiga 180PŁOŃSKK65-6900:27:30
156JASIŃSKA Krystyna 53PARAKULOS KOWALKOWALK65-6900:25:02
157JASIŃSKA Bogumiła 54KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:22:17
158KOŁPAK Irena 75LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6900:20:50
159WOJTASIK Aldona 173KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:26:31
160WOLNA Urszula 175KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:29:09
161GÓRTATOWSKA Bożena 186SKRWILNOK65-6900:25:33
162UTRATA Halina 191KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:29:10
163MALINOWSKA Grażyna 96LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+00:24:37
164NAZAREWICZ Barbara 106KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+00:24:18
165FAŁKOWSKA Maria 34MOSIR RYPINRYPINK70+00:25:29
166SOBOCIŃSKA Ewa 136MOSIR RYPINRYPINK70+00:25:29
167BUDZICH Maria 16DIABETYCY RYPINRYPINK70+00:26:10
168RATAJCZAK Danuta 128GNIEWKOWOK70+00:25:28
169RZESZOTARSKA Jadwiga 130DIABETYCY RYPINŁAWYK70+00:28:23
170PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 119FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+00:24:19
171GRUSZKA Barbara 47LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+00:24:12
172MARCINKOWSKA Zenobia 98DIABETYCY RYPINRYPINK70+00:36:08
173SULECKA Gabriela 144ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)00:19:22
174SZYMAŃSKA Lucyna 147XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)00:23:28
175TUSZYŃSKA Anna 158LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-Niepełnosprawni(A)00:23:06
176BRODZIŃSKA Ewelina 11SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)00:23:20
177GROBELNA Jadwiga 46KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)00:23:27
178KRALSKA Anna 80WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)00:23:33
179ZALEWSKA Zofia 452DIABETYCY RYPINRYPINK60-6400:24:31
180GRABOWSKA Agnieszka 42MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni(B)00:23:49
Znaleziono 180 wynik(ów)