SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
201
Wystartowało:
180
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
180
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
    
1WOROCH Roman 176KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-6400:16:22
2OLSZAŃSKI Karol 113FEAR THE RETURNKATOWICEM40-4400:16:58
3FRĄCKOWIAK Roman 35KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-5400:17:12
4MAŚLANKA Iwona 100MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-4900:17:32
5JÓŹWIAK Marianna 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4900:17:34
6REJMENTOWSKA Sylwia 129PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4400:17:45
7BUŁAKOWSKI Bohdan 19PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-6900:17:52
8DEMBKOWSKI Ryszard 27OLD SNAKETORUNM65-6900:17:52
9KLARKOWSKI Bogdan 66KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-6900:17:53
10DUSZEŃKO Zygmunt 31KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)00:17:57
11KĘDZIERSKA Agnieszka 64KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4400:17:58
12JASIŁEK Przemysław 52RADAWNICAM40-4400:17:59
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 57KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCKBIELSKM30-3900:18:03
14GODZIŃSKA Dorota 183Bażant NW ElblągELBLĄGK30-3900:18:07
15BUJNICKI Marcin 18NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4400:18:09
16TRZCIŃSKI Eugeniusz 157BYDGOSZCZM60-6400:18:10
17SZYMAŃSKI Stefan 148XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+00:18:10
18TOMCZYK Edward 154MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+00:18:11
19OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 110KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-5400:18:11
20STANECKI Maciej 140BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM-Jun.00:18:20
21ZIELIŃSKI Szczepan 182SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-4900:18:20
22BUCZKOWSKI Jerzy 15KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-6900:18:20
23KAPTEJNA Robert 62KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM45-4900:18:22
24DUDEK Edward 30KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-6900:18:22
25PUSZKARSKA Małgorzata 125GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-4400:18:22
26STAŃCZAK Grażyna 141FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-6900:18:35
27KOP Wiesław 76DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-5900:18:40
28WROŃSKI Włodzimierz 178PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-6900:18:40
29WASILEWSKI Sławomir 162PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:18:40
30OLEŚ Józef 112NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)00:18:43
31DOMBRZALSKI Ryszard 28WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)00:18:44
32KOŁPAK Jan 74LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+00:18:45
33MALINOWSKA Monika 95LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-3900:18:47
34GOCZYŃSKI Kazimierz 40TKKF KUBUŚ SIERPCSIERPCM65-6900:18:51
35GRYGOROWICZ Bogdan 49KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)00:18:53
36KOLBERG Kamila 72KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-3900:18:55
37BRANCZEWSKA Ewa 9NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-4400:18:57
38ZIELIŃSKA Jolanta 181OSIELSKOK55-5900:18:58
39BERCZYŃSKI Henryk 6NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-6400:19:01
40CHUDZIŃSKI Andrzej 22KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+00:19:01
41PIETRUSEWICZ Joanna 120PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4900:19:01
42GOŁĘBIEWSKI Andrzej 284KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-6400:19:02
43GRYGOROWICZ Teresa 48KS METRACO POLKOWICELUBINK65-6900:19:04
44GAŁAŚ Joanna 37PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-2900:19:07
45KUPIBIDA Bogusława 87SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-6400:19:12
46DANA Kazimiera 286KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-6900:19:19
47SZENDZIELORZ Ilona 145STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-6400:19:20
48KOCZOROWSKA Patrycja 69KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.00:19:22
49SULECKA Gabriela 144ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)00:19:22
50STAŃCZAK Ryszard 142FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+00:19:29
51MAJEWSKA Kinga 92WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4400:19:33
52OLSZEWSKI Ryszard 114LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-6900:19:34
53WIŚNIEWSKI Kazimierz 170PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6400:19:35
54KOSECKA Katarzyna 77FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:19:39
55WOROCH Jolanta 177KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-5400:19:42
56DAROSZEWSKA Krystyna 25SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:19:43
57SAKOWSKA Krystyna 131PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4400:19:44
58PRACKI Zbigniew 123SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:19:46
59SZYMAŃSKI Roman 281SKRWILNOM50-5400:19:48
60MIKUSINSKA Jola 101FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-49100:19:49
61KRAWCZYK Dorota 81DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-6400:19:49
62BIERNACKA Justyna 193SKRWILNOK18-2900:19:51
63WALESZKO Andrzej 160PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-4900:19:53
64OLEŚ Elżbieta 111NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-6900:19:56
65JÓŹWIAK Łukasz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)00:19:59
66SOŁDECKA Anna 137WARSZAWAK45-4900:20:00
67BOGAJSKI Krzysztof 8ŚWIECIEM55-5900:20:02
68BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-5900:20:04
69GÓRECKA Iwona 190STADION ŚLĄSKIŚLĄSKIEK50-5400:20:12
70WOLIŃSKA Ewa 174WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6900:20:12
71TUCHALSKA Edyta 194SKRWILNOK30-3900:20:15
72GNAP Tomasz 39RYPINM40-4400:20:17
73MOTOCZYŃSKI Krzysztof 103GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-6400:20:20
74GRABOWSKA Bożena 43LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4900:20:20
75CIARKA Henryk 24NW PŁOŃSKPŁOŃSKM70+00:20:27
76POKWICKA Janina 121NW PŁOŃSKPŁOŃSKK65-6900:20:29
77STANECKA Zuzanna 139BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEK-Jun.00:20:31
78BRYL Michał 14KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM18-29100:20:35
79KOLCZYŃSKI Jan 192UKS SkrwilnoSKRWILNOM-Jun.00:20:37
80KOLCZYŃSKA Monika 189Nadleśnictwo SkrwilnoSKRWILNOK40-4400:20:39
81ORCIUCH Andrzej 279RYPINM-Niepełnosprawni(A)00:20:40
82BADZIĄG Waldemar 188Elite TeamSŁUPSKM50-5400:20:46
83ORZECHOWSKA Jolanta 116DIABETYCY RYPINOSTROWITEK30-3900:20:46
84WIŚNIEWSKI Janusz 171SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-4900:20:49
85KOŁPAK Irena 75LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6900:20:50
86WESOŁOWSKI Marek 164PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5400:20:51
87STECKIEWICZ Iwona 143KB LECH RYPINRYPINK45-4900:20:52
88BRANCZEWSKI Rafał 10NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci100:20:55
89ORZECHOWSKI Jakub 117DIABETYCY RYPINOSTROWITEM-Dzieci100:20:56
90SOŁDECKI Wojciech 138WARSZAWAM-Dzieci00:20:58
91KOLENDA Zbigniew 73WŁOCŁAWEKM70+00:20:59
92ORZECHOWSKI Waldemar 115DIABETYCY RYPINOSTROWITEK40-4400:21:00
93TEUBERT Piotr 152ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM45-4900:21:02
94GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 38NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4400:21:04
95SZYMAŃSKA Alina 280SKRWILNOK55-5900:21:09
96ŚWIERCZYŃSKA Joanna 151KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-5400:21:10
97KOSIŃSKA Maria 78MOSIR RYPINRYPINK60-6400:21:11
98KULIG Bożena 85KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:21:11
99KOMOSIŃSKA Małgorzata 185SKRWILNOK55-5900:21:12
100PARADOWSKI Andrzej 283SKRWILNOM30-3900:21:14
101ŁOPIŃSKI Leszek 91KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-6900:21:14
102GOLAK-WEGIERA Katarzyna 41ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4900:21:15
103NIESŁONY Ryszard 108STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5900:21:21
104CHYREK Renata 23GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5900:21:23
105WALESZKO Adam 161PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.00:21:26
106MAJEWSKI Włodzimierz 93WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-6900:21:27
107BUJNICKA Magdalena 17NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.00:21:32
108KOSOBUDZKI Paweł 278SKRWILNOM40-4400:21:35
109BIŁIŃSKA Danuta 7WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:21:44
110TEUBERT Anna 153ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4900:21:53
111DYMKOWSKA Beata 32MŁAWAK50-5400:21:54
112CHLEWIŃSKA Iwona 20KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:21:54
113SIKORSKI Kazimierz 134WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+00:21:57
114TROJAK Andrzej 155MOSIR RYPINRYPINM60-6400:22:02
115NYGA Renata 187NW WERWA MŁAWAMŁAWAK45-4900:22:04
116ŁASIŃSKI Jarosław 89SKRWILNOM40-4400:22:05
117SZKOPIŃSKA Marta 263SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:22:05
118URBAN Jacek 159LESZNO :)LESZNOM65-6900:22:09
119BRYL Zdzisław 13KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-5400:22:15
120JASIŃSKA Bogumiła 54KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:22:17
121KŁOS Lidia 67SPORT I REKREACJA STARTPAPOWO BISKUPIEK45-4900:22:19
122LASKOWSKI Jan 88PŁOŃSKM70+00:22:21
123EFEMBERG Michał 33TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINM-Dzieci00:22:22
124ŁOPIŃSKA Anna 90KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:22:22
125RATAJCZAK Jerzy 127GNIEWKOWOM70+00:22:25
126WIŚNIEWSKI Piotr 169DIABETYCY RYPINRYPINM50-5400:22:31
127JAREK Małgorzata 51FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-4900:22:31
128ŚLIWIŃSKA Ewa 149KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5400:22:32
129KOCZOROWSKI Kacper 71KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci00:22:41
130SMOLIŃSKA Teresa 135MŁAWAK60-6400:22:46
131SYROCZYŃSKA Hanna 257SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:23:00
132BAZELA Henryka 4PARAKULOS KOWALKOWALK60-6400:23:03
133KULESZA-BRUNKA Dorota 84KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK55-5900:23:04
134TUSZYŃSKA Anna 158LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-Niepełnosprawni(A)00:23:06
135KOMOSIŃSKI Ryszard 184SKRWILNOM65-6900:23:09
136KRAWCZYKOWSKA Barbara 82LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-6400:23:10
137BALICKA Edyta 2NW WERWA MŁAWAIŁOWO-OSADAK45-4900:23:12
138MURZYN Anna 105LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK45-4900:23:15
139JASIŃSKI Marian 55KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+00:23:17
140NIEWIADOMSKA Zofia 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5900:23:19
141BRODZIŃSKA Ewelina 11SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)00:23:20
142MOTOCZYŃSKA Aleksandra 102GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-6400:23:26
143GROBELNA Jadwiga 46KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)00:23:27
144SZYMAŃSKA Lucyna 147XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)00:23:28
145KRALSKA Anna 80WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)00:23:33
146WIŚNIEWSKA Iwona 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4400:23:34
147MALINOWSKI Tadeusz 97LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+00:23:45
148KOSOBUDZKA Weronika 424SKRWILNOSKRWILNOK-Dzieci00:23:46
149HINEBORG Bogumiła 50KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5400:23:46
150SARGALSKA Bożena 132BRODNICAK50-5400:23:48
151GRABOWSKA Agnieszka 42MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni(B)00:23:49
152OGONOWSKA Edyta 285Klub NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZK55-5900:23:52
153GRUSZKA Barbara 47LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+00:24:12
154WĄSOWSKA Monika 163KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-3900:24:15
155NAZAREWICZ Barbara 106KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+00:24:18
156PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 119FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+00:24:19
157ZALEWSKA Zofia 452DIABETYCY RYPINRYPINK60-6400:24:31
158MALINOWSKA Grażyna 96LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+00:24:37
159JASIŃSKA Krystyna 53PARAKULOS KOWALKOWALK65-6900:25:02
160MALINOWSKA Teresa 94DIABETYCY RYPINRYPINK65-6900:25:13
161RATAJCZAK Danuta 128GNIEWKOWOK70+00:25:28
162FAŁKOWSKA Maria 34MOSIR RYPINRYPINK70+00:25:29
163SOBOCIŃSKA Ewa 136MOSIR RYPINRYPINK70+00:25:29
164GÓRTATOWSKA Bożena 186SKRWILNOK65-6900:25:33
165BEDNARSKA Małgorzata 5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6900:25:34
166BUDZICH Maria 16DIABETYCY RYPINRYPINK70+00:26:10
167WOJTASIK Aldona 173KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:26:31
168GRABOWSKI Adam 45MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni(B)00:26:32
169WOJCIECHOWSKA Grażyna 172DIABETYCY RYPINRYPINK60-6400:27:08
170KULCZYCKI Jan 83GDAŃSKM65-6900:27:25
171WIŚNIEWSKA Danuta 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5900:27:30
172ZARAKOWSKA Jadwiga 180PŁOŃSKK65-6900:27:30
173DROP Mieczysław 29KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+00:27:56
174KOCIŃSKI Leszek 68WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+00:27:57
175RZESZOTARSKA Jadwiga 130DIABETYCY RYPINŁAWYK70+00:28:23
176WIŚNIEWSKA Danuta 166DIABETYCY RYPINRYPINK50-5400:28:25
177WOLNA Urszula 175KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:29:09
178UTRATA Halina 191KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6900:29:10
179NEUMILLER Bogusława 107KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:29:34
180MARCINKOWSKA Zenobia 98DIABETYCY RYPINRYPINK70+00:36:08
Znaleziono 180 wynik(ów)