Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE |
Dystans : | 19 km |
Zgłoszonych : | 99 |
Wystartowało : | 90 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 90 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN K | OPEN M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Kobylany 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAWOREK Grzegorz | 1953 | BIBICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
2 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 1902 | MCP TEAM | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
3 | ŚLEPIAK Adam | 1984 | STAJNIA BALONA | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
4 | BARNAŚ Marcin | 8 | JERZMANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
5 | KONOPKA Krystian | 1959 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
6 | JĘDRZEJCZYK Łukasz | 1914 | COCA COLA RUNNERS | MIKOŁÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
7 | WOJTAS Łukasz | 1938 | TOMASZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
8 | ANTOŃCZAK Marek | 1969 | RUCH IZBICA | BORÓWEK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
9 | OLEJNICZAK Dominik | 1985 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
10 | STOCKI Tomasz | 1974 | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
11 | PAWIŃSKI Artur | 1918 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
12 | ŻARNICKI Kamil | 1956 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
13 | GILAS Michał | 1917 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
14 | POLEC Tomasz | 1942 | GDANSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
15 | PRAŁAT Dawid | 1928 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
16 | ZAWÓŁ Paweł | 1932 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
17 | SAMOLAK Łukasz | 1950 | POMYŁKA TEAM | LĄDEK ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
18 | DAJTROWSKI Łukasz | 1949 | SAMOTNY WILK | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
19 | PUDŁOWSKI Adam | 3028 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
20 | SZCZYPKOWSKI Krzysztof | 1973 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
21 | GILAS Szymon | 1916 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
22 | LIPIŃSKI Piotr | 1919 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
23 | ZIUBIŃSKI Paweł | 1935 | WARSAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
24 | WOLENTARSKI Przemysław | 4820 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 |
Znaleziono 24 wynik(ów)