Organizator : | Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów |
Data : | 2018-02-10 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 177 |
Wystartowało : | 157 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWLIKOWSKI Jacek | 82 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | M-50 | |
2 | CHMIEL Piotr | 136 | NURT MOSTKI | MOSTKI | M-40 | |
3 | IGNACZAK Piotr | 33 | KB.10.BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-18 | |
4 | ZIÓŁKOWSKI Krzysztof | 122 | OPOCZYŃSKI KLUB MORSÓW | OPOCZNO | M-18 | |
5 | WARCHOŁ Grzegorz | 117 | MORSY NA KOKSIE | ZDZIESZOWICE | M-30 | |
6 | PEŁKA Aneta | 84 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | |
7 | KOWALCZYK Adam | 158 | KLIMA MORSY WRZEŚNIA | DZIERŻNICA | M-40 | |
8 | FILIPOWICZ Agnieszka | 22 | MORSY ZIEMI CHRZANOWSKIEJ | TRZEBINIA | K-40 | |
9 | KĘPKA Adrian | 138 | WIEKOWO | M-18 | ||
10 | MALEC Mariusz | 65 | STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE | STARGARD | M-40 | |
11 | KONKEL Agnieszka | 46 | KOSZALIN | K-30 | ||
12 | RODAK Zbigniew | 95 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-30 | |
13 | TELATYŃSKA Sylwia | 172 | AKTYWNE CHOSZCZNO | CHOSZCZNO | K-40 | |
14 | SZCZEPANEK Janusz | 110 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M-40 | |
15 | ŚMIGIELSKI Marcin | 113 | MORSY NA KOKSIE | ZDZIESZOWICE | M-18 | |
16 | RADULEWICZ Sebastian | 153 | MORSY Legnica | RASZÓWKA | M-40 | |
17 | SŁOWIŃSKI Łukasz | 107 | ŚREMSKI KLUB LODZIK | ŚREM | M-30 | |
18 | PLICH Agnieszka | 87 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | |
19 | MOSJO Radek | 71 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-30 | |
20 | RUTKOWSKI Artur | 98 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-18 | |
21 | KAMIŃSKI Krzysztof | 142 | MORSY Legnica | LEGNICA | M-50 | |
22 | KRYSA-KOSZTYŁA Kamila | 53 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | K-30 | |
23 | PŁOSZAJCZYK Norbert | 89 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | BOLKÓW | M-50 | |
24 | WOŁCZYK Małgorzata | 119 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-30 | |
25 | GRADUS Ilona | 29 | MORSY WARSZAWA - JEZIORKO CZERNIAKOWSKIE | WARSZAWA | K-30 | |
26 | WOICKA Ewa | 118 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | |
27 | DYCFELD Jerzy | 14 | MORSY BRZEG | BRZEG | M-60 | |
28 | MORGIEWICZ Piotr | 70 | RUN GRYF GRYFICE | GRYFICE | M-50 | |
29 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 6 | NIEKŁONICE | M-30 | ||
30 | SZYMAŃSKI Michał | 112 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | M-30 | |
31 | MIELCZAREK Krystian | 68 | STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE | DOLICE | M-30 | |
32 | SZYMAŃSKA Brygida | 111 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | K-18 | |
33 | ŚWITA Jarosław | 114 | FORMA WODZISŁAW ŚL. | WODZISŁAW ŚL. | M-40 | |
34 | BOCHEŃSKI Rafał | 9 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | M-30 | |
35 | LECHOWICZ Tadeusz | 60 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M-50 | |
36 | GALIŃSKI Paweł | 24 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-40 | |
37 | WIŚNIEWSKA Monika | 144 | STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE | STARGARD | K-40 | |
38 | GIŻYŃSKA Katarzyna | 25 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K-30 | |
39 | POGORZELSKA Wiesława | 90 | GORZYCE | K-30 | ||
40 | KANIOWSKI Piotr | 39 | ROKITNO SZLACHECKIE | M-30 | ||
41 | NOWAK Łukasz | 139 | WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | M-30 | |
42 | KOPYŚCIAŃSKI Piotr | 48 | LEGNICKIE MORSY | RUSKO | M-40 | |
43 | JESSA Włodzimierz | 148 | ŚREM | M-50 | ||
44 | DZIETCZYK Kamil | 170 | AKTYWNE CHOSZCZNO | CHOSZCZNO | M-30 | |
45 | GNIOT Patryk | 157 | MORSY NA KOKSIE | ZDZIESZOWICE | M-13 | |
46 | KORCZAK Piotr | 49 | GÓRSKIE WŁÓCZYKIJE | PŁOCK | M-18 | |
47 | GNIOT Katarzyna | 156 | MORSY NA KOKSIE | ZDZIESZOWICE | K-30 | |
48 | WOŹNY Rafał | 121 | BAKSTERZY | BRODNICA | M-40 | |
49 | BOGDANOWSKI Andrzej | 10 | ZOR STOCKHOLM | SODERTALJE | M-30 | |
50 | BAJCAR Beata | 1 | SZARE MORSY | CHYBIE | K-40 | |
51 | SKROBIŚ Barbara | 106 | MORSY BOLESŁAWIEC | GIERAŁTÓW | K-40 | |
52 | GLINKA Joanna | 26 | MORS | SZTOKHOLM | K-50 | |
53 | WOŹNA Dorota | 120 | BAKSTERZY | BRODNICA | K-40 | |
54 | KOSOWSKA Jolanta | 50 | KROSNO | K-50 | ||
55 | GRUNTOWSKI Mateusz | 155 | NIEMO ADVENTURE | NIEMODLIN | M-30 | |
56 | MICHALIK Grzegorz | 126 | ZAMORSOWANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-40 | |
57 | LACH Krzysztof | 58 | KLIMA WRZEŚNIA | WRZEŚNIA | M-40 | |
58 | IZYDOREK Wojciech | 34 | KLIMA WRZEŚNIA/ NRW | WRZEŚNIA | M-30 | |
59 | RUTKOWSKI Ryszard | 97 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-50 | |
60 | MOŃKA Andrzej | 141 | ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-40 | |
61 | KANIAK Marcin | 151 | MORSYBORÓW NIEMODLINSKICH | NIEMODLIN | M-40 | |
62 | LAL Monika | 59 | RUNGRYF | GRYFICE | K-50 | |
63 | PAWLINA Karolina | 83 | ŁÓDZKIE MORSY | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | K-30 | |
64 | KOSOWSKI Jacek | 51 | BRODNICA | M-50 | ||
65 | GIET Małgorzata | 177 | MORSY DĘBOWA | KĘDZIERZYN KOŹLE | K-40 | |
66 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | 43 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K-40 | |
67 | RZEPECKI Bartłomiej | 125 | WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | M-30 | |
68 | BARAN Dominika | 124 | WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | K-30 | |
69 | STEFANOWICZ Paweł | 109 | RUNNING ORLEN TEAM | KOSZALIN | M-40 | |
70 | ZAHRI Kamil | 152 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-30 | |
71 | MARCINIAK Michał | 67 | ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIK | ŚREM | M-30 | |
72 | SOBCZYŃSKI Michał | 145 | KLUB ŚREM MROZIK | MARIANOWO | M-18 | |
73 | KAŹMIERCZAK Hanna | 42 | ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIK | ŚREM | K-40 | |
74 | KONKEL Łukasz | 47 | KOSZALIN | M-30 | ||
75 | FEDYCZKOWSKA Justyna | 20 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | K-40 | |
76 | KAWĘCKI Bogdan | 40 | POLAR BARTOSZYCE | BARTOSZYCE | M-40 | |
77 | BORYSIEWICZ Joanna | 11 | KOSZALIN | K-30 | ||
78 | PŁOSZAJCZYK Beata | 88 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | BOLKÓW | K-50 | |
79 | FEDYCZKOWSKI Edward | 21 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-40 | |
80 | SAWICKI Adam | 134 | MARATONKI | PROSTKI | M-40 | |
81 | KANIEWSKI Grzegorz | 127 | KLIMA MORSY WRZEŚNIA | MIŁOSAŁAW | M-40 | |
82 | BŁASZAK Monika | 7 | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA/KLIMA MORSY WRZEŚNIA | WRZEŚNIA | K-30 | |
83 | DUDEK Krzysztof | 162 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | M-40 | |
84 | SKAŁA Renata | 147 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | K-30 | |
85 | SZYMAŃSKA Justryna | 140 | KRÓLEWSKIE MORSY GNIEZNO | GNIEZNO | K-18 | |
86 | RAJSKI Marcin | 176 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-40 | |
87 | MIELCZAREK Marta | 69 | STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE | STARGARD | K-18 | |
88 | BERNATEK Marcin | 4 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-30 | |
89 | NOWAK Jarosław | 175 | MORSY LODOŁAMACZ | CHODZIEŻ | M-40 | |
90 | CHMIEL Nina | 137 | NURT MOSTKI | MOSTKI | K-40 | |
91 | PIETRZAK Dawid | 86 | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA/KLIMA MORSY WRZEŚNIA | WRZEŚNIA | M-30 | |
92 | KRZEMIŃSKA Aanna | 128 | KĘTRZYN | K-30 | ||
93 | SROKA Lidia | 143 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | K-40 | |
94 | DUDA Maciej | 12 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | M-50 | |
95 | PRZYBYŁO Sławek | 93 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-40 | |
96 | KRZEMIŃSKI Adam | 54 | RUNNERS TEAM KĘTRZYN | KĘTRZYN | M-40 | |
97 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 27 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-18 | |
98 | JUSZCZAK Krzysztof | 38 | KOSZALIN | M-60 | ||
99 | ŁUBIK Renata | 62 | PRO-RUN WROCŁAW/WROCŁAWSKIE MORSY | KIEŁCZÓW | K-40 | |
100 | ZBROSZCZYK Jerzy | 173 | MIEDWIENIE | STARGARD | M-40 | |
101 | BARAN Irena | 2 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K-50 | |
102 | SERWICKA Emilka | 101 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | K-50 | |
103 | DUDEK Mariola | 163 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | K-40 | |
104 | DZIECHCIARZ-DUDA Joanna | 17 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | K-40 | |
105 | JANUS Monika | 149 | JURAJSKIE MORSY | K-30 | ||
106 | FONFERKO Daria | 23 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | K-30 | |
107 | SZYCIK Swietłana | 132 | MARATONKI | GRAJEWO | K-40 | |
108 | SZYCIK Waldemar | 131 | MARATONKI | GRAJEWO | M-40 | |
109 | MYSZKA Marcin | 133 | MARATONKI | GRAJEWO | M-40 | |
110 | OPARA Roman | 129 | ARTICA | EŁK | M-50 | |
111 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 31 | KKM KALORYFER | TARNOBRZEG | M-40 | |
112 | KUMOSZ Monika | 161 | MORSY BOLESŁAWIEC | OSIECZNICA | K-40 | |
113 | SKAŁA Rafał | 146 | JURAJSKIE MORSY | ZAWIERCIE | M-40 | |
114 | JANUS Łukasz | 150 | JURAJSKIE MORSY | M-30 | ||
115 | NOWAK Marta | 75 | STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE | STARGARD | K-18 | |
116 | PICK Tomasz | 85 | MK KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
117 | RĘDZIA Tomasz | 167 | ŻORY | M-40 | ||
118 | WOLIŃSKI Benedykt | 174 | MORSY LODOŁAMACZ | SKIERNIEWICE | M-40 | |
119 | PACAN Mira | 76 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-30 | |
120 | KOGUT Gerard | 130 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | M-13 | |
121 | KUMOSZ Mirosław | 159 | MORSY BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | M-40 | |
122 | SŁOTWIŃSKA Gracja | 164 | MORSY BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | K-30 | |
123 | MATCZAK Jacek | 160 | M-40 | |||
124 | DUDEK Magdalena | 13 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | K-30 | |
125 | LECH Monika | 154 | MORSY WOŁOMIN | WOŁOMIN | K-30 | |
126 | GRZYMAŁA Angelika | 168 | POSEJDON | KOSZALIN | K-40 | |
127 | SIERGIEJ Iwona | 102 | KOSZALIN | K-40 | ||
128 | KURCZ Barbara | 57 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | |
129 | STANISZEWSKA Elżbieta | 108 | POZNAŃ | K-40 | ||
130 | JEDRYCHA Mariusz | 169 | MORSY LODOŁAMACZ | SKIERNIEWICE | M-40 | |
131 | MANIA Ireneusz | 66 | BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE | ŁEBA | M-50 | |
132 | WACHHOLZ Beata | 116 | KB BRYZA OSTOMINO | SŁAWNO | K-40 | |
133 | DZIEŻA Robert | 18 | MORSY LUBIN | LUBIN | M-40 | |
134 | KUCHARCZYK Robert | 55 | MORSY GRYFICE | GRYFICE | M-40 | |
135 | SKOWYRA Wioletta | 104 | MORSY GRYF-ICE | BARKOWO | K-40 | |
136 | SKOWYRA Arkadiusz | 105 | MORSY GRYF-ICE | BARKOWO | M-30 | |
137 | LESISZ Michał | 61 | KOSZALIN | M-40 | ||
138 | PAKOWSKI Robert | 79 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-40 | |
139 | RAWSKI Jerzy | 171 | MORSY BRZEG | BRZEG | M-30 | |
140 | KONARSKA Madlena | 45 | MORSY DĄBIE LUBUSKIE | RADNICA | K-30 | |
141 | EJSMONT Monika | 19 | AMBER | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | |
142 | NOWAK Irena | 74 | 1965. | GRYFICE | K-50 | |
143 | PAJĄK Anna | 78 | KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | |
144 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 28 | KOSZALIN | K-40 | ||
145 | WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA Barbara | 135 | MORSY GDYNIA | GDYNIA | K-50 | |
146 | HELLER Zdzisław | 32 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | |
147 | BARTCZAK Karolina | 3 | UZARZEWO | K-18 | ||
148 | SIKORRA Janina | 103 | BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE | LEDZIECHOWO | K-70+ | |
149 | BŁASZCZUK Maja | 8 | STOWARZYSZENIE MORSÓW GDYŃSKICH | GDYNIA | K-30 | |
150 | BIBIK Andrzej | 5 | UZARZEWO | M-30 | ||
151 | TOMAŚKO Stanisław | 115 | MORSY GDYŃSKIE | GDYNIA | M-60 | |
152 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 41 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
153 | RODEWALD Ryszard | 96 | JELENIA GÓRA | M-40 | ||
154 | KOWALISZYN Małgorzata | 52 | JELENIA GÓRA | K-40 | ||
155 | PROKOP Elżbieta | 92 | GLIWICKIE MORSY I FOCZKI | GLIWICE | K-50 | |
156 | KUJAWA Jarek | 56 | KLUB MORSÓW ESKIMO GORZÓW -KŁODAWA | GORZÓW WLKP | M-40 | |
Niesklasyfikowani | ||||||
JĘDRZYCKA Małgorzata | 37 | KLUB MORSÓW MORŚWINY | ŚWINOUJŚCIE | K-40 |
Znaleziono 157 wynik(ów)