ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIELNA – 5KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data/ Date:
2018-02-10
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
177
Wystartowało/ Started:
157
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
156
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TELATYŃSKA Sylwia 172AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOK-401K 100:20:19.35 4:0414.8
2KONKEL Agnieszka 46KOSZALINK-301K 200:21:36.45+00:01:174:1913.9
3SZYMAŃSKA Brygida 111STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-181K 300:23:45.35+00:03:264:4512.6
4PLICH Agnieszka 87KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIK-402K 400:24:19.60+00:04:004:5112.3
5KRYSA-KOSZTYŁA Kamila 53KKM KALORYFERKRAKÓWK-302K 500:25:23.90+00:05:045:0411.8
6KAŹMIERCZAK Hanna 42ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMK-403K 600:25:26.65+00:05:075:0511.8
7GNIOT Katarzyna 156MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEK-303K 700:26:32.20+00:06:125:1811.3
8PROKOP Elżbieta 92GLIWICKIE MORSY I FOCZKIGLIWICEK-501K 800:26:35.95+00:06:165:1911.3
9GRADUS Ilona 29MORSY WARSZAWA - JEZIORKO CZERNIAKOWSKIEWARSZAWAK-304K 900:26:41.65+00:06:225:2011.2
10PEŁKA Aneta 84KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIK-404K 1000:26:57.30+00:06:375:2311.1
11WOŁCZYK Małgorzata 119KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIK-305K 1100:27:25.30+00:07:055:2910.9
12BARAN Dominika 124WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWK-306K 1200:27:28.30+00:07:085:2910.9
13FEDYCZKOWSKA Justyna 20STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-405K 1300:27:30.80+00:07:115:3010.9
14LAL Monika 59RUNGRYFGRYFICEK-502K 1400:27:47.85+00:07:285:3310.8
15PACAN Mira 76ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1500:27:50.80+00:07:315:3410.8
16GRABOWSKA-LESISZ Aneta 28KOSZALINK-406K 1600:28:13.25+00:07:535:3810.6
17PAWLINA Karolina 83ŁÓDZKIE MORSYKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-308K 1700:28:18.85+00:07:595:3910.6
18ŁUBIK Renata 62PRO-RUN WROCŁAW/WROCŁAWSKIE MORSYKIEŁCZÓWK-407K 1800:28:25.35+00:08:065:4110.6
19WIŚNIEWSKA Monika 144STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK-408K 1900:28:33.60+00:08:145:4210.5
20BORYSIEWICZ Joanna 11KOSZALINK-309K 2000:28:40.40+00:08:215:4410.5
21CHMIEL Nina 137NURT MOSTKIMOSTKIK-409K 2100:28:57.15+00:08:375:4710.4
22DUDEK Magdalena 13KKM KALORYFERKRAKÓWK-3010K 2200:28:59.20+00:08:395:4810.3
23BAJCAR Beata 1SZARE MORSYCHYBIEK-4010K 2300:29:02.65+00:08:435:4810.3
24GIET Małgorzata 177MORSY DĘBOWAKĘDZIERZYN KOŹLEK-4011K 2400:29:07.50+00:08:485:4910.3
25BARAN Irena 2SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-503K 2500:29:20.45+00:09:015:5210.2
26GIŻYŃSKA Katarzyna 25SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-3011K 2600:29:26.10+00:09:065:5310.2
27SERWICKA Emilka 101JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEK-504K 2700:29:29.55+00:09:105:5310.2
28SKROBIŚ Barbara 106MORSY BOLESŁAWIECGIERAŁTÓWK-4012K 2800:29:30.55+00:09:115:5410.2
29GLINKA Joanna 26MORSSZTOKHOLMK-505K 2900:29:32.20+00:09:125:5410.2
30BŁASZAK Monika 7NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA/KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-3012K 3000:29:48.75+00:09:295:5710.1
31WACHHOLZ Beata 116KB BRYZA OSTOMINOSŁAWNOK-4013K 3100:29:50.70+00:09:315:5810.1
32PŁOSZAJCZYK Beata 88STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWK-506K 3200:30:08.65+00:09:496:0110
33KRZEMIŃSKA Aanna 128KĘTRZYNK-3013K 3300:30:10.40+00:09:516:029.9
34SROKA Lidia 143JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEK-4014K 3400:30:22.40+00:10:036:049.9
35POGORZELSKA Wiesława 90GORZYCEK-3014K 3500:30:24.55+00:10:056:059.9
36WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA Barbara 135MORSY GDYNIAGDYNIAK-507K 3600:30:27.15+00:10:076:059.9
37DUDEK Mariola 163STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWK-4015K 3700:30:33.30+00:10:136:069.8
38LECH Monika 154MORSY WOŁOMINWOŁOMINK-3015K 3800:30:50.85+00:10:316:109.7
39KONARSKA Madlena 45MORSY DĄBIE LUBUSKIERADNICAK-3016K 3900:31:03.15+00:10:436:129.7
40KOWALISZYN Małgorzata 52JELENIA GÓRAK-4016K 4000:31:50.35+00:11:316:229.4
41FILIPOWICZ Agnieszka 22MORSY ZIEMI CHRZANOWSKIEJTRZEBINIAK-4017K 4100:31:50.60+00:11:316:229.4
42KUMOSZ Monika 161MORSY BOLESŁAWIECOSIECZNICAK-4018K 4200:31:53.75+00:11:346:229.4
43SKAŁA Renata 147JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEK-3017K 4300:32:11.00+00:11:516:269.3
44GRZYMAŁA Angelika 168POSEJDONKOSZALINK-4019K 4400:32:13.85+00:11:546:269.3
45SŁOTWIŃSKA Gracja 164MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-3018K 4500:32:14.40+00:11:556:279.3
46SIERGIEJ Iwona 102KOSZALINK-4020K 4600:32:14.75+00:11:556:269.3
47KIEŁKOWSKA Agnieszka 43SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-4021K 4700:32:15.70+00:11:566:279.3
48BARTCZAK Karolina 3UZARZEWOK-182K 4800:32:18.00+00:11:586:279.3
49DZIECHCIARZ-DUDA Joanna 17JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEK-4022K 4900:32:26.05+00:12:066:299.2
50JANUS Monika 149JURAJSKIE MORSYK-3019K 5000:32:38.15+00:12:186:319.2
51KURCZ Barbara 57BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4023K 5100:32:46.60+00:12:276:339.2
52FONFERKO Daria 23STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-3020K 5200:32:54.35+00:12:356:359.1
53KOSOWSKA Jolanta 50KROSNOK-508K 5300:33:00.85+00:12:416:369.1
54WOŹNA Dorota 120BAKSTERZYBRODNICAK-4024K 5400:33:00.90+00:12:416:369.1
55EJSMONT Monika 19AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK-4025K 5500:33:35.05+00:13:156:438.9
56SKOWYRA Wioletta 104MORSY GRYF-ICEBARKOWOK-4026K 5600:33:49.15+00:13:296:458.9
57NOWAK Irena 741965.GRYFICEK-509K 5700:33:51.15+00:13:316:468.9
58NOWAK Marta 75STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK-183K 5800:34:44.50+00:14:256:568.6
59SZYMAŃSKA Justryna 140KRÓLEWSKIE MORSY GNIEZNOGNIEZNOK-184K 5900:35:47.50+00:15:287:098.4
60SZYCIK Swietłana 132MARATONKIGRAJEWOK-4027K 6000:35:53.50+00:15:347:108.4
61PAJĄK Anna 78KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIK-4028K 6100:35:59.60+00:15:407:128.3
62WOICKA Ewa 118KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIK-4029K 6200:36:00.90+00:15:417:128.3
63STANISZEWSKA Elżbieta 108POZNAŃK-4030K 6300:36:24.25+00:16:047:168.2
64SIKORRA Janina 103BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIELEDZIECHOWOK-70+1K 6400:39:18.70+00:18:597:517.6
65MIELCZAREK Marta 69STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK-185K 6500:39:45.75+00:19:267:577.5
66BŁASZCZUK Maja 8STOWARZYSZENIE MORSÓW GDYŃSKICHGDYNIAK-3021K 6600:41:17.75+00:20:588:157.3
JĘDRZYCKA Małgorzata 37KLUB MORSÓW MORŚWINYŚWINOUJŚCIEK-40 DNF--
Znaleziono 67 wynik(ów)