ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIELNA – 5KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data/ Date:
2018-02-10
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
177
Wystartowało/ Started:
157
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
156
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 138WIEKOWOM-181M 100:18:03.35 3:3616.6
2CHMIEL Piotr 136NURT MOSTKIMOSTKIM-401M 200:18:15.30+00:00:113:3916.4
3IGNACZAK Piotr 33KB.10.BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-182M 300:19:07.30+00:01:033:4915.7
4MORGIEWICZ Piotr 70RUN GRYF GRYFICEGRYFICEM-501M 400:21:03.50+00:03:004:1214.3
5NOWAK Łukasz 139WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-301M 500:21:06.20+00:03:024:1314.2
6MALEC Mariusz 65STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-402M 600:21:20.00+00:03:164:1614.1
7STEFANOWICZ Paweł 109RUNNING ORLEN TEAMKOSZALINM-403M 700:21:22.40+00:03:194:1614
8RODAK Zbigniew 95STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-302M 800:21:59.05+00:03:554:2313.6
9BERNATEK Marcin 4STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-303M 900:22:13.05+00:04:094:2613.5
10BIEŃKOWSKI Tomasz 6NIEKŁONICEM-304M 1000:22:22.70+00:04:194:2813.4
11SZCZEPANEK Janusz 110SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-404M 1100:22:25.70+00:04:224:2913.4
12ŚMIGIELSKI Marcin 113MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEM-183M 1200:22:30.50+00:04:274:3013.3
13SAWICKI Adam 134MARATONKIPROSTKIM-405M 1300:22:39.15+00:04:354:3113.2
14WOLIŃSKI Benedykt 174MORSY LODOŁAMACZSKIERNIEWICEM-406M 1400:22:39.65+00:04:364:3113.2
15GRUNTOWSKI Mateusz 155NIEMO ADVENTURENIEMODLINM-305M 1500:22:44.85+00:04:414:3313.2
16SZYMAŃSKI Michał 112STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWM-306M 1600:22:48.00+00:04:444:3313.2
17MIELCZAREK Krystian 68STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM-307M 1700:22:48.75+00:04:454:3313.1
18DZIETCZYK Kamil 170AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM-308M 1800:22:59.85+00:04:564:3613
19MICHALIK Grzegorz 126ZAMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-407M 1900:23:02.40+00:04:594:3613
20JEDRYCHA Mariusz 169MORSY LODOŁAMACZSKIERNIEWICEM-408M 2000:23:11.50+00:05:084:3812.9
21PICK Tomasz 85MK KOSZALINKOSZALINM-409M 2100:23:24.10+00:05:204:4012.8
22ZAHRI Kamil 152KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM-309M 2200:23:29.05+00:05:254:4112.8
23LACH Krzysztof 58KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-4010M 2300:23:38.30+00:05:344:4312.7
24KOPYŚCIAŃSKI Piotr 48LEGNICKIE MORSYRUSKOM-4011M 2400:23:42.55+00:05:394:4412.6
25RADULEWICZ Sebastian 153MORSY LEGNICARASZÓWKAM-4012M 2500:23:43.15+00:05:394:4412.6
26JESSA Włodzimierz 148ŚREMM-502M 2600:23:49.65+00:05:464:4612.6
27PAWLIKOWSKI Jacek 82KKM KALORYFERKRAKÓWM-503M 2700:23:52.95+00:05:494:4612.6
28ŚWITA Jarosław 114FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISŁAW ŚL.M-4013M 2800:23:54.30+00:05:504:4712.5
29KRZEMIŃSKI Adam 54RUNNERS TEAM KĘTRZYNKĘTRZYNM-4014M 2900:23:58.00+00:05:544:4712.5
30ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 122OPOCZYŃSKI KLUB MORSÓWOPOCZNOM-184M 3000:23:59.75+00:05:564:4712.5
31SŁOWIŃSKI Łukasz 107ŚREMSKI KLUB LODZIKŚREMM-3010M 3100:24:07.10+00:06:034:4912.4
32GLISZCZYŃSKI Łukasz 27ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-185M 3200:24:09.75+00:06:064:4912.4
33BOCHEŃSKI Rafał 9KKM KALORYFERKRAKÓWM-3011M 3300:24:14.00+00:06:104:5012.4
34GNIOT Patryk 157MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEM-131M 3400:24:16.35+00:06:134:5112.4
35MOSJO Radek 71KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM-3012M 3500:24:19.20+00:06:154:5112.3
36MARCINIAK Michał 67ŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKŚREMM-3013M 3600:24:20.05+00:06:164:5212.3
37SZYCIK Waldemar 131MARATONKIGRAJEWOM-4015M 3700:24:20.25+00:06:164:5212.3
38IZYDOREK Wojciech 34KLIMA WRZEŚNIA/ NRWWRZEŚNIAM-3014M 3800:24:22.20+00:06:184:5212.3
39RUTKOWSKI Ryszard 97RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-504M 3900:24:26.30+00:06:224:5312.3
40RUTKOWSKI Artur 98RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-186M 4000:24:37.35+00:06:344:5512.2
41MYSZKA Marcin 133MARATONKIGRAJEWOM-4016M 4100:24:41.85+00:06:384:5612.1
42KAMIŃSKI Krzysztof 142MORSY LEGNICALEGNICAM-505M 4200:24:45.85+00:06:424:5712.1
43SOBCZYŃSKI Michał 145KLUB ŚREM MROZIKMARIANOWOM-187M 4300:25:24.50+00:07:215:0511.8
44KAZIMIEROWICZ Radosław 41VTT KOSZALINKOSZALINM-3015M 4400:25:38.10+00:07:345:0711.7
45KORCZAK Piotr 49GÓRSKIE WŁÓCZYKIJEPŁOCKM-188M 4500:25:41.35+00:07:385:0811.7
46LECHOWICZ Tadeusz 60SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-506M 4600:25:41.70+00:07:385:0811.7
47ZBROSZCZYK Jerzy 173MIEDWIENIESTARGARDM-4017M 4700:25:45.65+00:07:425:0911.6
48PŁOSZAJCZYK Norbert 89STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWM-507M 4800:25:46.40+00:07:435:0911.6
49MATCZAK Jacek 160M-4018M 4900:25:55.90+00:07:525:1111.6
50KONKEL Łukasz 47KOSZALINM-3016M 5000:26:09.75+00:08:065:1311.5
51RĘDZIA Tomasz 167ŻORYM-4019M 5100:26:29.50+00:08:265:1811.3
52WARCHOŁ Grzegorz 117MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEM-3017M 5200:26:35.85+00:08:325:1911.3
53WOŹNY Rafał 121BAKSTERZYBRODNICAM-4020M 5300:26:44.65+00:08:415:2111.2
54BOGDANOWSKI Andrzej 10ZOR STOCKHOLMSODERTALJEM-3018M 5400:26:45.10+00:08:415:2111.2
55NOWAK Jarosław 175MORSY LODOŁAMACZCHODZIEŻM-4021M 5500:26:50.45+00:08:475:2211.2
56MOŃKA Andrzej 141ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-4022M 5600:26:56.20+00:08:525:2311.1
57KANIAK Marcin 151MORSYBORÓW NIEMODLINSKICHNIEMODLINM-4023M 5700:27:03.20+00:08:595:2411.1
58KANIEWSKI Grzegorz 127KLIMA MORSY WRZEŚNIAMIŁOSAŁAWM-4024M 5800:27:13.30+00:09:095:2611
59RAJSKI Marcin 176KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM-4025M 5900:27:32.65+00:09:295:3010.9
60JUSZCZAK Krzysztof 38KOSZALINM-601M 6000:27:33.20+00:09:295:3010.9
61RODEWALD Ryszard 96JELENIA GÓRAM-4026M 6100:27:37.95+00:09:345:3110.9
62OPARA Roman 129ARTICAEŁKM-508M 6200:28:12.15+00:10:085:3810.6
63GALIŃSKI Paweł 24KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM-4027M 6300:28:17.20+00:10:135:3910.6
64KAWĘCKI Bogdan 40POLAR BARTOSZYCEBARTOSZYCEM-4028M 6400:28:33.50+00:10:305:4210.5
65KOGUT Gerard 130KKM KALORYFERKRAKÓWM-132M 6500:28:38.45+00:10:355:4310.5
66LESISZ Michał 61KOSZALINM-4029M 6600:28:43.10+00:10:395:4410.4
67PAKOWSKI Robert 79KS AMBER MORSY TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM-4030M 6700:28:46.55+00:10:435:4510.4
68MANIA Ireneusz 66BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIEŁEBAM-509M 6800:28:55.55+00:10:525:4710.4
69GWOŹDZIOWSKI Marcin 31KKM KALORYFERTARNOBRZEGM-4031M 6900:29:01.80+00:10:585:4810.3
70KOSOWSKI Jacek 51BRODNICAM-5010M 7000:29:27.50+00:11:245:5310.2
71PIETRZAK Dawid 86NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA/KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-3019M 7100:29:48.20+00:11:445:5710.1
72RAWSKI Jerzy 171MORSY BRZEGBRZEGM-3020M 7200:29:50.25+00:11:465:5810.1
73BIBIK Andrzej 5UZARZEWOM-3021M 7300:30:00.60+00:11:576:0010
74KOWALCZYK Adam 158KLIMA MORSY WRZEŚNIADZIERŻNICAM-4032M 7400:30:27.10+00:12:236:059.9
75DUDEK Krzysztof 162STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWM-4033M 7500:30:35.55+00:12:326:079.8
76HELLER Zdzisław 32NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 7600:31:18.60+00:13:156:159.6
77DZIEŻA Robert 18MORSY LUBINLUBINM-4034M 7700:31:36.05+00:13:326:199.5
78KUMOSZ Mirosław 159MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-4035M 7800:31:55.25+00:13:516:239.4
79SKAŁA Rafał 146JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEM-4036M 7900:32:08.55+00:14:056:259.3
80DUDA Maciej 12JURAJSKIE MORSYZAWIERCIEM-5011M 8000:32:26.90+00:14:236:299.2
81JANUS Łukasz 150JURAJSKIE MORSYM-3022M 8100:32:36.30+00:14:326:319.2
82PRZYBYŁO Sławek 93STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-4037M 8200:33:32.25+00:15:286:428.9
83FEDYCZKOWSKI Edward 21STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-4038M 8300:33:34.10+00:15:306:428.9
84KUCHARCZYK Robert 55MORSY GRYFICEGRYFICEM-4039M 8400:33:49.10+00:15:456:458.9
85SKOWYRA Arkadiusz 105MORSY GRYF-ICEBARKOWOM-3023M 8500:33:52.55+00:15:496:468.9
86KUJAWA Jarek 56KLUB MORSÓW ESKIMO GORZÓW -KŁODAWAGORZÓW WLKPM-4040M 8600:34:06.00+00:16:026:498.8
87KANIOWSKI Piotr 39ROKITNO SZLACHECKIEM-3024M 8700:34:26.35+00:16:236:538.7
88DYCFELD Jerzy 14MORSY BRZEGBRZEGM-603M 8800:34:38.20+00:16:346:558.7
89RZEPECKI Bartłomiej 125WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-3025M 8900:36:55.80+00:18:527:238.1
90TOMAŚKO Stanisław 115MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM-604M 9000:41:14.90+00:23:118:157.3
Znaleziono 90 wynik(ów)