ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW

Organizator:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data:
2020-02-08
Miejsce:
Mielno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
254
Wystartowało:
247
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
246
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JARECKI Ireneusz 185STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open1M 100:19:33.70 3:5415,3
2MAJKOWICZ Rafał 49KOSZALINM-Open2M 200:19:47.85+00:00:143:5715,2
3ŚLIWIŃSKI Bartosz 4STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open3M 300:20:10.85+00:00:374:0214,9
4OKUNIEWICZ Wojciech 213STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open4M 400:20:30.10+00:00:564:0614,6
5WALKOWIAK Robert 28KGHM ZG RUN/MORSY GŁOGÓWMODŁAM-Open6M 500:20:37.30+00:01:034:0714,6
6SZULC Arek 1587PROTEAMKOSZALINM-Open7M 600:20:39.30+00:01:054:0714,5
7ZIELINSKI Slawomir 121HUSARIANOWOGARDM-Open8M 700:20:47.55+00:01:134:0914,4
8KOSMALA Grzegorz 146BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM-Open9M 800:20:49.20+00:01:154:0914,4
9BIEDROWSKI Konrad 222M-Open5M 900:20:34.50+00:01:004:0714,6
10TUŁACZ Bohdan 114KALISKIE MORSYCHEŁMCEM-Open10M 1000:21:14.60+00:01:404:1414,1
11BIEŃKOWSKI Tomasz 150NIEKŁONICEM-Open11M 1100:21:16.10+00:01:424:1514,1
12KORMAN Kamil 9KOSZALINM-Open12M 1200:21:25.80+00:01:524:1714,0
13MARSZAŁEK Kazimierz 144ŚWIERADOWSKIE MORSYŚWIERADÓW-ZDRÓJM-Open13M 1300:21:28.60+00:01:544:1714,0
14PICK Tomasz 86SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open14M 1400:21:29.90+00:01:564:1814,0
15CIEĆMIEROWSKI Łukasz 23LISIOGONWĄGROWIECM-Open15M 1500:21:57.95+00:02:244:2313,7
16ZIELIŃSKA Anna 218TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-Open1K 100:22:16.60+00:02:424:2713,5
17SKOWYRA Arkadiusz 87GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEM-Open16M 1600:22:49.95+00:03:164:3413,1
18KOZIOŁ Marek 34ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open17M 1700:23:03.10+00:03:294:3613,0
19MORGIEWICZ Piotr 44RUNGRYFGRYFICEM-Open19M 1800:23:11.80+00:03:384:3812,9
20BANASZKIEWICZ Rafał 122HUSARIALUBLINM-Open18M 1900:23:10.25+00:03:364:3812,9
21KRYNICKA GRZYB Małgorzata 91TRZEBIATÓWK-Open2K 200:23:17.20+00:03:434:3912,9
22JĘDRYCHOWSKI Łukasz 12ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open22M 2000:23:20.80+00:03:474:4012,8
23DZIUBA Robert 138MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM-Open20M 2100:23:15.05+00:03:414:3912,9
24SITARCZYK Damian 130FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open23M 2200:23:25.35+00:03:514:4112,8
25OLCZAK Krzysztof 60SIANÓWM-Open21M 2300:23:20.60+00:03:464:4012,8
26KONKEL Agnieszka 67KOSZALINK-Open3K 300:23:32.10+00:03:584:4212,7
27KRAWCZYK Tomasz 63BIESKIERZM-Open24M 2400:23:44.35+00:04:104:4412,6
28KRAMEK Adrian 137USTKAM-Open25M 2500:23:48.00+00:04:144:4512,6
29WIKTOROWSKI Maciej 241TAGER SPORTKOSZALINM-Open26M 2600:23:48.35+00:04:144:4512,6
30MENZEL Stanisław 75MROZIK ŚREMŚREMM-Open27M 2700:23:51.90+00:04:184:4612,6
31GŁADYSZAK Michał 48STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM-Open28M 2800:24:01.20+00:04:274:4812,5
32JAREMA Piotr 89KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open29M 2900:24:20.85+00:04:474:5212,3
33CHORĄŻY Karolina 31LEO-TEAMKOSZALINK-Open4K 400:24:21.55+00:04:474:5212,3
34DOBROCHOWSKI Marek 173STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open30M 3000:24:32.90+00:04:594:5412,2
35KWAŚNIAK Karol 149KKM KALORYFERCZARNOCHOWICEM-Open31M 3100:24:38.20+00:05:044:5512,2
36SZYMAŃSKA Brygida 236STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-Open5K 500:24:41.40+00:05:074:5612,2
37SĘK Michał 94KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM-Open32M 3200:24:55.40+00:05:214:5912,0
38JAKUBIK Przemysław 124CSSP KOSZALINUSTKAM-Open33M 3300:24:57.45+00:05:234:5912,0
39DOCZEKALSKI Jarek 174SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open34M 3400:24:57.50+00:05:234:5912,0
40ADASZYNSKI Wiesław 164BOBOLICCY MORSJSNIEBOBOLICEM-Open35M 3500:25:04.55+00:05:305:0112,0
41KRYNICKA Magdalena 120TRZEBIATÓWK-Open6K 600:25:21.85+00:05:485:0411,8
42KRÓLIK Waldemar 196MOCZYMORDY Z CZATOWATRZEBIATÓWM-Open36M 3600:25:24.50+00:05:505:0511,8
43PLICH Agnieszka 220KS AMBERTOMASZÓW MAZK-Open7K 700:25:26.05+00:05:525:0511,8
44CIEŚLIK Zdzisław 30GOŁAŃCZM-Open37M 3700:25:30.70+00:05:575:0611,8
45KACZOROWSKI Marek 128FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open38M 3800:25:34.25+00:06:005:0611,7
46DURKALEC Ewelina 5STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWK-Open8K 800:25:35.60+00:06:015:0711,7
47HOREGLAD Paweł 76SPEEDY GONZALESKOSZALINM-Open39M 3900:25:37.25+00:06:035:0711,7
48SNIEGOCKI Paweł 88PNB MORSYTARNOWO PODGÓRNEM-Open40M 4000:25:39.75+00:06:065:0811,7
49KWIATKOWSKA Monika 62KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK-Open9K 900:25:44.80+00:06:115:0911,7
50ROJTEK Waldemar 2251970WĄGROWIECM-Open41M 4100:25:58.90+00:06:255:1111,5
51KRAWCZYK Kacper 36KŁODAWAM-Open42M 4200:25:59.55+00:06:255:1111,5
52DUMIŃSKI Tomasz 20STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open43M 4300:26:15.35+00:06:415:1511,4
53STOJAK Paweł 84CHORZÓWM-Open44M 4400:26:20.95+00:06:475:1611,4
54KACZMAREK Łukasz 190MORSY KALISZSZAŁEM-Open45M 4500:26:29.15+00:06:555:1811,3
55KĘDZIORA Ireneusz 32PIONKOWSKIE MORSYPIONKIM-Open46M 4600:26:31.60+00:06:575:1811,3
56KRASIŃSKI Witold 110KOSZALINM-Open47M 4700:26:32.80+00:06:595:1811,3
57WOŁCZYK Małgorzata 102KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK-Open10K 1000:26:32.85+00:06:595:1811,3
58BIJAS Piotr 167KB MANIAC POZNAŃSWARZĘDZM-Open48M 4800:26:39.05+00:07:055:1911,3
59JOCHYM Mariusz 117WATAHAROSNOWOM-Open49M 4900:26:39.50+00:07:055:2011,3
60MAGUZA Michał 126COTIYWĄBRZEŹNOM-Open50M 5000:26:42.25+00:07:085:2011,2
61JACKOWSKI Zbigniew 249JĘDRZEJÓWM-Open51M 5100:26:47.75+00:07:145:2111,2
62MLECZEK Roman 40BABINEKM-Open52M 5200:26:55.40+00:07:215:2311,1
63POMORSKI Łukasz 223CSSP KOSZALINKOSZALINM-Open53M 5300:27:03.15+00:07:295:2411,1
64KOWALCZYK Łukasz 57ŁÓDŹM-Open54M 5400:27:10.55+00:07:365:2611,0
65SZOT Ewa 61OKEANOSKOSZALINK-Open11K 1100:27:13.50+00:07:395:2611,0
66FLISIKOWSKI Radosław 77FORREST GUMP KOŚCIERSKI KLUB MORSANOWA WIEŚ KOŚCIERSKAM-Open55M 5500:27:15.70+00:07:425:2711,0
67SUCHODOLSKA Anna 204WICKOK-Open12K 1200:27:22.90+00:07:495:2811,0
68KACZMARCZYK Stanisław 113STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open56M 5600:27:27.20+00:07:535:2910,9
69DEMKOWICZ Ireneusz 108WEGASWOLINM-Open57M 5700:27:28.20+00:07:545:2910,9
70STAŃCZYK Sławomir 147STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open58M 5800:27:29.90+00:07:565:3010,9
71KONKEL Łukasz 68KOSZALINM-Open59M 5900:27:32.05+00:07:585:3010,9
72PIETRZAK Tomasz 168ZGIERZM-Open60M 6000:27:40.70+00:08:075:3210,8
73FRONTCZAK Kamil 6ŁÓDZKIE MORSYZGIERZM-Open61M 6100:27:42.65+00:08:085:3210,8
74BOCHEŃSKI Rafał 47KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open62M 6200:27:48.60+00:08:145:3310,8
75LUBOWIECKI Andrzej 104ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open63M 6300:27:54.55+00:08:205:3410,8
76SEROWSKI Łukasz 230DRZEWIANYM-Open64M 6400:27:57.25+00:08:235:3510,7
77BORKOWSKI Michał 118ŁABISZYN RUNNERSLUBOSTROŃM-Open65M 6500:28:00.00+00:08:265:3610,7
78KWIDZIŃSKI Michał 80BIAŁOGARDM-Open66M 6600:28:03.10+00:08:295:3610,7
79JUSZCZAK Krzysztof 189KOSZALINM-Open67M 6700:28:07.35+00:08:335:3710,7
80WYCZAŁKOWSKI Witold 247WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open68M 6800:28:19.35+00:08:455:3910,6
81PALMA Robert 215SZCZECINM-Open69M 6900:28:20.30+00:08:465:4010,6
82MOŃKA Andrzej 211ZMORSOWANI CĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open70M 7000:28:23.75+00:08:505:4010,6
83SUROWIECKI Robert 74SKRZYSZÓWM-Open71M 7100:28:24.75+00:08:515:4110,6
84PUŚCIAN Krzysztof 148SP MANOWOMANOWOM-Open72M 7200:28:31.80+00:08:585:4210,5
85BEDNAREK Krzysztof 79#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-Open73M 7300:28:39.05+00:09:055:4310,5
86MARCZYKOWSKI Jarosław 3MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open74M 7400:28:49.40+00:09:155:4610,4
87JĘDRYCHA Mariusz 186LODOŁAMACZ - MORSY SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM-Open75M 7500:28:50.85+00:09:175:4610,4
88KALINOWSKA Anna 107TORUŃK-Open13K 1300:28:52.65+00:09:185:4610,4
89KĘDZIERSKA Lilianna 59MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWK-Open14K 1400:29:00.60+00:09:265:4810,3
90MAZURCZAK Mariusz 145KALISZM-Open76M 7600:29:05.65+00:09:315:4910,3
91CYBULSKA Bogumiła 55WROCŁAWSKI MORSYWROCŁAWK-Open15K 1500:29:06.70+00:09:335:4910,3
92MATCZAK Jacek 85MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open77M 7700:29:08.35+00:09:345:4910,3
93KUMOSZ Mirosław 96MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open78M 7800:29:08.60+00:09:345:4910,3
94PEŁKA Aneta 24TOMASZÓW MAZ.K-Open16K 1600:29:19.45+00:09:455:5110,2
95KUCHARCZYK Robert 101GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open79M 7900:29:28.15+00:09:545:5310,2
96SZOSTAK Asia 73KRWIO(BIEGANIE) ZIELONA GÓRABOLESŁAWIECK-Open17K 1700:29:29.50+00:09:555:5310,2
97LECHOWICZ Tadeusz 201SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open80M 8000:29:30.60+00:09:565:5410,2
98DOBROCHOWSKA Ilona 172STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open18K 1800:29:31.05+00:09:575:5410,2
99TRENDEWICZ Marcin 70BYDGOSKIE MORSYBYDGOSZCZM-Open81M 8100:29:31.90+00:09:585:5410,2
100SIERPOWSKI Mieczysław 95JUTROSIŃSKI KLUB MORSÓWJUTROSINM-Open82M 8200:29:43.55+00:10:095:5610,1
101KUBOWICZ Piotr 181BYDGOSZCZM-Open83M 8300:29:46.00+00:10:125:5710,1
102SOBKOWIAK Maciej 8POZNAŃM-Open84M 8400:29:49.15+00:10:155:5710,1
103MADEJ Elżbieta 206ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹK-Open19K 1900:29:58.65+00:10:245:5910,0
104MASŁOWSKI Artur 22ZŁOCIENIECM-Open85M 8500:30:02.35+00:10:286:0010,0
105MAJEWSKA Aleksandra 105MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open20K 2000:30:15.45+00:10:416:039,9
106CHAMERA Tomasz 18JW1223KOSZALINM-Open86M 8600:30:19.35+00:10:456:049,9
107KAMINSKI Tomasz 72WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-Open87M 8700:30:21.00+00:10:476:049,9
108PACAN Mira 17BYTÓWK-Open21K 2100:30:24.15+00:10:506:049,9
109WĄSIK Marek 123WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open88M 8800:30:29.15+00:10:556:059,8
110SOBOŃ Jarosław 248PIŁAM-Open89M 8900:30:38.20+00:11:046:079,8
111KILAN Adrian 192SZCZECINEKM-Open90M 9000:30:44.70+00:11:116:099,8
112OGRODOWCZYK Rafał 152BIELSKOM-Open91M 9100:30:50.30+00:11:166:109,7
113POŁOCZAŃSKI Piotr 53SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open92M 9200:30:56.35+00:11:226:119,7
114SZMYT Marcin 41SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open93M 9300:30:57.70+00:11:246:119,7
115WYSOCKI Jarosław 71STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open94M 9400:30:58.55+00:11:246:119,7
116LAL Monika 200RUNGRYFGRYFICEK-Open22K 2200:31:06.10+00:11:326:139,6
117HETMANOWSKI Jędrzej 153ULTRA PMIMIĘDZYCHÓDM-Open95M 9500:31:06.30+00:11:326:139,6
118HETMANOWSKA Anna 154ULTRA PMIMIĘDZYCHÓDK-Open23K 2300:31:07.45+00:11:336:139,6
119DZIEDZIC Piotr 219MILICZM-Open96M 9600:31:18.05+00:11:446:159,6
120WIŚNIEWSKI Jarek 243KOŁOBRZEGM-Open97M 9700:31:20.80+00:11:476:169,6
121ŁABIAK Andrzej 132MILICKI KLUB MORSAMILICZM-Open98M 9800:31:21.50+00:11:476:169,6
122SZWEDA Mateusz 19WATAHAKOSZALINM-Open99M 9900:31:22.15+00:11:486:169,6
123SZYMAŃSKI Patryk 140SŁUPSKM-Open100M 10000:31:22.20+00:11:486:169,6
124ROMANOWICZ Monika 161DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-Open24K 2400:31:23.20+00:11:496:169,6
125WATA Marta 240TYSKIE SINICETYCHYK-Open25K 2500:31:24.50+00:11:506:169,6
126KOWALCZYK Krzysztof 136LODOŁAMACZSKIERNIEWICEM-Open101M 10100:31:27.20+00:11:536:179,5
127MILCZAREK Wiesław 256AMBERPIOTRKÓW TR.M-Open102M 10200:31:31.00+00:11:576:189,5
128SERAFIN Joanna 229KOSZALINK-Open26K 2600:31:40.20+00:12:066:209,5
129NOWAK Jarosław 212LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open103M 10300:31:48.60+00:12:146:219,4
130ADAMUS Dominika 141SUPERMARATON KALISZKALISZK-Open27K 2700:31:49.75+00:12:166:229,4
131WESOŁOWSKI Damian 143AMBER KLUB TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-Open104M 10400:31:51.80+00:12:186:229,4
132JUREK Joanna 188WROCŁAWK-Open28K 2800:31:58.90+00:12:256:239,4
133SASSEK Anna 228POZNAŃK-Open29K 2900:31:58.95+00:12:256:239,4
134MACHARZYŃSKI Piotr 21SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open105M 10500:32:12.65+00:12:386:269,3
135SÓJKA Elżbieta 232COLIAN NA STARTKALISZK-Open30K 3000:32:21.15+00:12:476:289,3
136ŁAZAN Daria 205MORSY DĄBIE LUBUSKIEDĄBIEK-Open31K 3100:32:40.35+00:13:066:329,2
137DUMIŃSKI Stanisław 52STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open106M 10600:33:04.20+00:13:306:369,1
138FEDYCZKOWSKA Justyna 178STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open32K 3200:33:06.45+00:13:326:379,1
139MESZKA Aneta 119LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK-Open33K 3300:33:14.05+00:13:406:389,0
140BOGDANOWSKI Andrzej 125VIKINGSÖDERTÄLJEM-Open107M 10700:33:26.95+00:13:536:419,0
141KIEŁKOWSKA Agnieszka 191SZARE MORSYJASTRZĘBIEK-Open34K 3400:33:29.35+00:13:556:429,0
142RADZIUSZ Ilona 139#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open35K 3500:33:34.20+00:14:006:428,9
143JEZIOREK Agnieszka 37BABINEKK-Open36K 3600:33:39.70+00:14:066:448,9
144BARAN Irena 165SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-Open37K 3700:33:39.75+00:14:066:448,9
145GIŻYŃSKA Katarzyna 180KLUB SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJK-Open38K 3800:33:40.75+00:14:076:448,9
146BAJCAR Beata 43KLUB SZARE MORSYCHYBIEK-Open39K 3900:33:40.90+00:14:076:448,9
147WIŚNIEWSKA Justyna 81SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-Open40K 4000:33:40.95+00:14:076:448,9
148SANECKA Agnieszka 235K-Open41K 4100:33:53.05+00:14:196:468,9
149WASILKO Grzegorz 226WARSZAWAM-Open108M 10800:33:54.80+00:14:216:478,8
150MULARCZYK Krzysztof 239KRĘŻELM-Open109M 10900:33:56.40+00:14:226:478,8
151KALEMBA Alicja 111KALORYFERKRAKÓWK-Open42K 4200:34:09.50+00:14:356:508,8
152JEZIOR Mirosława 233PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIAPIŁAK-Open43K 4300:34:11.60+00:14:376:508,8
153HARASYM Daniel 127FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open110M 11000:34:13.20+00:14:396:508,8
154JASIŃSKA Klaudia 13MORSY2BYTOMK-Open44K 4400:34:18.15+00:14:446:518,7
155GAWLE Kinga 27KKM KALORYFERSKAWINAK-Open45K 4500:34:18.90+00:14:456:518,7
156ADAMSKI Mariusz 33RASZKÓWM-Open111M 11100:34:23.85+00:14:506:528,7
157KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 83CHORZÓWK-Open46K 4600:34:37.10+00:15:036:558,7
158KALEMBA Tadeusz 112KALORYFERKRAKÓWM-Open112M 11200:34:51.80+00:15:186:588,6
159KUMOSZ Monika 97MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open47K 4700:34:52.90+00:15:196:588,6
160WROBLEWICZ Irena 193K-Open48K 4800:34:54.25+00:15:206:588,6
161ULBIN Jadwiga 237MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWK-Open49K 4900:34:57.85+00:15:246:598,6
162OGRODOWCZYK Kamilla 151BIELSKOK-Open50K 5000:35:00.60+00:15:267:008,6
163CZOPKO Mariola 106MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open51K 5100:35:03.55+00:15:297:008,6
164BARTOSIAK Marcin 98GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open113M 11300:35:10.45+00:15:367:028,5
165DZIKIEL Beata 177FITARENAGŁOGÓWK-Open52K 5200:35:14.60+00:15:407:038,5
166GRZYMALA Angelika 58OKEANOSKOSZALINK-Open53K 5300:35:18.50+00:15:447:038,5
167BEDNAREK Małgorzata 29ŁÓDŹK-Open54K 5400:35:18.70+00:15:457:038,5
168KOROL Elżbieta 82KOSZALINK-Open55K 5500:35:19.35+00:15:457:048,5
169BEDNAREK Monika 133ŁÓDŹK-Open56K 5600:35:19.80+00:15:467:048,5
170DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWK-Open57K 5700:35:27.65+00:15:537:058,5
171DUDEK Krzysztof 175STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWM-Open114M 11400:35:28.00+00:15:547:058,5
172STACHOWIAK Karolina 35OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open58K 5800:35:28.45+00:15:547:058,5
173BRYCHLEC Renata 169SZARE MORSYWIŚLICAK-Open59K 5900:35:29.70+00:15:567:058,5
174LASSOTA Tomasz 142TORUŃM-Open115M 11500:35:31.20+00:15:577:068,4
175KAROŃSKA Renata 103MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open60K 6000:35:33.40+00:15:597:068,4
176SNARSKI Krzysztof 160M-Open116M 11600:35:34.00+00:16:007:068,4
177KIEDOS Dariusz 11JW1223KOSZALINM-Open117M 11700:35:35.95+00:16:027:078,4
178OKUNIEWICZ Agnieszka 214STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open61K 6100:35:47.35+00:16:137:098,4
179WYCZAŁKOWSKI Andrzej 54WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open118M 11800:35:48.80+00:16:157:098,4
180SALAMON Emil 255MORSY KALISZKALISZM-Open119M 11900:35:49.00+00:16:157:098,4
181NECEL Dorota 26KKM KALORYFERKRAKÓWK-Open62K 6200:35:49.80+00:16:167:098,4
182JĘDRZEJEWSKI Karol 187OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open120M 12000:35:52.90+00:16:197:108,4
183BUCHOWSKI Marek 170PARKRUNSZCZECINEKM-Open121M 12100:35:54.50+00:16:207:118,4
184GĘBSKI Sławomir 179KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open122M 12200:35:55.45+00:16:217:118,4
185KUHN-ZAWADZKA Joanna 197PIŁAK-Open63K 6300:35:59.45+00:16:257:118,3
186MARCZYKOWSKA Dorota 207MORSY GRAJEWOGRAJEWOK-Open64K 6400:36:06.30+00:16:327:138,3
187LEOŃCZYK Przemek 202BODY MORSTARNOBRZEGM-Open123M 12300:36:10.95+00:16:377:148,3
188MIKOŁAJCZYK Lidia 209#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open65K 6500:36:13.25+00:16:397:148,3
189PAWŁOWSKA Violetta 216POZNAŃK-Open66K 6600:36:16.90+00:16:437:158,3
190SZEWCZYK Piotr 234KSS NGB KŁOBUCK SEKCJA MORSUJĄCY KŁOBUCKKŁOBUCKM-Open124M 12400:36:25.10+00:16:517:178,2
191SKOWYRA Wioletta 231GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEK-Open67K 6700:36:25.55+00:16:517:178,2
192WINKIEL Wiesław 242SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJM-Open125M 12500:36:30.75+00:16:577:188,2
193JĘDRZEJAK Magdalena 69OLSZTYŃSKI KLUB MORSÓW IGLOGDYNIAK-Open68K 6800:36:34.55+00:17:007:188,2
194PIETRUSIŃSKA Lidia 217POLARBARTOSZYCEK-Open69K 6900:36:38.20+00:17:047:198,2
195REWERS Miłosz 45LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open126M 12600:36:42.60+00:17:087:208,2
196PIERZCHAŁA Sabina 46PIŁAPIŁAK-Open70K 7000:36:43.65+00:17:097:208,2
197WOJTYSIAK Dorota 246BYDGOSZCZK-Open71K 7100:36:47.30+00:17:137:218,2
198KUTNIEWSKI Mariusz 199MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open127M 12700:36:56.65+00:17:227:238,1
199ŚMIEŻEWSKA Krystyna 66OKEANOSKOSZALINK-Open72K 7200:37:40.40+00:18:067:328,0
200RODEWALD Ryszard 51JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open128M 12800:37:41.95+00:18:087:328,0
201KOWALISZYN Małgorzata 194BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-Open73K 7300:37:42.45+00:18:087:328,0
202ASTRAMOWICZ Izabela 195JELENIA GÓRAK-Open74K 7400:37:42.55+00:18:087:328,0
203JANOWICZ Paulina 184LESZNOK-Open75K 7500:37:48.60+00:18:147:337,9
204JANAS Bożena 99GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open76K 7600:37:54.80+00:18:217:357,9
205SWOROWSKA Katarzyna 65OKEANOSKOSZALINK-Open77K 7700:38:00.25+00:18:267:367,9
206DEMKOWICZ Edyta 109WEGASWOLINK-Open78K 7800:38:07.50+00:18:337:377,9
207DZIMIDOWICZ Jadwiga 134WEGASWOLINK-Open79K 7900:38:07.80+00:18:347:377,9
208SARBIEWSKI Przemysław 93102 BATALION OCHRONY BIELKOWOMRZEŻYNOM-Open129M 12900:38:13.20+00:18:397:387,8
209KUŚNIERZ Dariusz 198BKM POLARBARTOSZYCEM-Open130M 13000:38:28.25+00:18:547:417,8
210ZIAJA Krzysztof 250MORSY Z CHECHŁA RODEMRADZIONKÓWM-Open131M 13100:38:35.60+00:19:017:437,8
211MALISZEWSKI Łukasz 159FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open132M 13200:38:48.70+00:19:157:457,7
212BROCZKOWSKA Żaneta 227KRĘŻELK-Open80K 8000:39:00.80+00:19:277:487,7
213SARBIEWSKA Gabriela 92MRZEŻYNOK-Open81K 8100:39:15.75+00:19:427:517,6
214ZIEZIULA Sławek 203PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open133M 13300:39:19.45+00:19:457:517,6
215WITKOWSKA Katarzyna 244GDAŃSKK-Open82K 8200:39:19.50+00:19:457:527,6
216IWANIUK-ZIEZIULA Katarzyna 183PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open83K 8300:39:19.55+00:19:457:527,6
217ŁABIAK Aneta 131MILICKI KLUB MORSAMILICZK-Open84K 8400:39:23.80+00:19:507:527,6
218SŁOTWIŃSKI Bolesław 221BOLESŁAWIECM-Open134M 13400:39:40.20+00:20:067:567,6
219KRYSTOSIK Paulina 25BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-Open85K 8500:39:47.15+00:20:137:577,5
220DEMBOWSKI Ireneusz 1GDANSKM-Open135M 13500:40:14.00+00:20:408:027,5
221NOWAK Irena 90GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open86K 8600:40:15.95+00:20:428:037,5
222MICHALSKA Marzena 208MORSY MARGONIN LODOŁAMACZEMARGONINK-Open87K 8700:40:47.40+00:21:138:097,4
223ERBETOWSKA Agnieszka 50JELENIA GÓRAK-Open88K 8800:40:59.85+00:21:268:127,3
224LIMAN Dorota 56BIAŁYSTOKK-Open89K 8900:41:11.65+00:21:378:147,3
225WARSZAWSKI Rafał 238OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open136M 13600:41:30.95+00:21:578:187,2
226SIREK Arkadiusz 10ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open137M 13700:41:31.90+00:21:588:187,2
227PYTEL Estera 16POZNAŃK-Open90K 9000:41:35.80+00:22:028:197,2
228ŚCIEPŁEK Mateusz 129FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open138M 13800:41:44.45+00:22:108:207,2
229ŁUCZYŃSKI Maciej 42ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open139M 13900:42:01.95+00:22:288:247,1
230PIETRZAK Dawid 39KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open140M 14000:42:20.65+00:22:468:287,1
231KOBUS Karolina 157KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open91K 9100:42:20.70+00:22:478:287,1
232RATAJCZYK Grzegorz 155MORSY KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open141M 14100:42:21.20+00:22:478:287,1
233BŁASZAK Monika 38KLIMA MOSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open92K 9200:42:21.40+00:22:478:287,1
234RATAJCZYK Ewa 156MORSY KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open93K 9300:42:22.40+00:22:488:287,1
235BŁASZCZYK Teresa 100OKEANOSKOSZALINK-Open94K 9400:42:33.10+00:22:598:307,1
236WAGA Żaneta 64OKEANOSKAMIEŃ POMORSKIK-Open95K 9500:42:33.50+00:22:598:307,1
237MAMROT Artur 78#MORSACZEBIEGACZEPRZYTOKM-Open142M 14200:42:44.50+00:23:108:327,0
238PAZIEWSKA Agnieszka 135#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open96K 9600:42:45.80+00:23:128:337,0
239KULESZA Radosław 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open143M 14300:43:25.20+00:23:518:416,9
240MATYSIK Zbigniew 14OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open144M 14400:43:36.10+00:24:028:436,9
241KUCHARCZYK Paulina 115GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open97K 9700:44:20.35+00:24:468:526,8
242KUCHARCZYK Elżbieta 116GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open98K 9800:44:42.05+00:25:088:566,7
243BUCZEK Sylwia 171GDANSKK-Open99K 9900:45:00.10+00:25:269:006,7
244GZIK Agnieszka 2GDANSKK-Open100K 10000:45:00.70+00:25:279:006,7
245GIEREMEK Dariusz 163MIĘDZYCHÓDM-Open145M 14500:45:12.55+00:25:389:026,6
246GIEREMEK Joanna 162MIĘDZYCHÓDK-Open101K 10100:45:13.90+00:25:409:026,6
247BĄKOWSKA Jolanta 166KRAJEŃSKIE MORSY 'PRZERĘBEL'WIĘCBORKK-Open102K 102   
Znaleziono 247 wynik(ów)