ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW

Organizator:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data:
2020-02-08
Miejsce:
Mielno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
254
Wystartowało:
247
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
246
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1SWOROWSKA Katarzyna 65OKEANOSKOSZALINK-Open
2MATYSIK Zbigniew 14OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open
3WALKOWIAK Robert 28KGHM ZG RUN/MORSY GŁOGÓWMODŁAM-Open
4ŚLIWIŃSKI Bartosz 4STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open
5OKUNIEWICZ Wojciech 213STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open
6ZIELINSKI Slawomir 121HUSARIANOWOGARDM-Open
7KOSMALA Grzegorz 146BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM-Open
8TUŁACZ Bohdan 114KALISKIE MORSYCHEŁMCEM-Open
9JĘDRYCHOWSKI Łukasz 12ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open
10SITARCZYK Damian 130FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open
11MENZEL Stanisław 75MROZIK ŚREMŚREMM-Open
12KACZOROWSKI Marek 128FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open
13SUCHODOLSKA Anna 204WICKOK-Open
14MOŃKA Andrzej 211ZMORSOWANI CĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open
15SZEWCZYK Piotr 234KSS NGB KŁOBUCK SEKCJA MORSUJĄCY KŁOBUCKKŁOBUCKM-Open
16JARECKI Ireneusz 185STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open
17MAJKOWICZ Rafał 49KOSZALINM-Open
18BIEŃKOWSKI Tomasz 150NIEKŁONICEM-Open
19KORMAN Kamil 9KOSZALINM-Open
20ZIELIŃSKA Anna 218TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-Open
21MORGIEWICZ Piotr 44RUNGRYFGRYFICEM-Open
22JAREMA Piotr 89KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open
23DOBROCHOWSKI Marek 173STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open
24SZYMAŃSKA Brygida 236STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-Open
25CIEŚLIK Zdzisław 30GOŁAŃCZM-Open
26DUMIŃSKI Tomasz 20STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open
27MAGUZA Michał 126COTIYWĄBRZEŹNOM-Open
28WYCZAŁKOWSKI Witold 247WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open
29KALINOWSKA Anna 107TORUŃK-Open
30CYBULSKA Bogumiła 55WROCŁAWSKI MORSYWROCŁAWK-Open
31PEŁKA Aneta 24TOMASZÓW MAZ.K-Open
32DOBROCHOWSKA Ilona 172STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open
33CIEĆMIEROWSKI Łukasz 23LISIOGONWĄGROWIECM-Open
34KRYNICKA GRZYB Małgorzata 91TRZEBIATÓWK-Open
35WIKTOROWSKI Maciej 241TAGER SPORTKOSZALINM-Open
36ADASZYNSKI Wiesław 164BOBOLICCY MORSJSNIEBOBOLICEM-Open
37KRYNICKA Magdalena 120TRZEBIATÓWK-Open
38PLICH Agnieszka 220KS AMBERTOMASZÓW MAZK-Open
39DURKALEC Ewelina 5STRZEGOMSKA DWUNASTKABOLKÓWK-Open
40KWIATKOWSKA Monika 62KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK-Open
41WOŁCZYK Małgorzata 102KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK-Open
42BIJAS Piotr 167KB MANIAC POZNAŃSWARZĘDZM-Open
43KRAMEK Adrian 137USTKAM-Open
44BEDNAREK Krzysztof 79#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-Open
45WYCZAŁKOWSKI Andrzej 54WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open
46JĘDRZEJEWSKI Karol 187OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open
47WARSZAWSKI Rafał 238OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open
48PAZIEWSKA Agnieszka 135#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open
49SZULC Arek 1587PROTEAMKOSZALINM-Open
50MARSZAŁEK Kazimierz 144ŚWIERADOWSKIE MORSYŚWIERADÓW-ZDRÓJM-Open
51PICK Tomasz 86SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open
52KOZIOŁ Marek 34ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open
53KONKEL Agnieszka 67KOSZALINK-Open
54CHORĄŻY Karolina 31LEO-TEAMKOSZALINK-Open
55SNIEGOCKI Paweł 88PNB MORSYTARNOWO PODGÓRNEM-Open
56KACZMAREK Łukasz 190MORSY KALISZSZAŁEM-Open
57KĘDZIORA Ireneusz 32PIONKOWSKIE MORSYPIONKIM-Open
58SZOT Ewa 61OKEANOSKOSZALINK-Open
59STAŃCZYK Sławomir 147STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open
60BORKOWSKI Michał 118ŁABISZYN RUNNERSLUBOSTROŃM-Open
61ADAMUS Dominika 141SUPERMARATON KALISZKALISZK-Open
62KUMOSZ Monika 97MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open
63KAROŃSKA Renata 103MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open
64BUCHOWSKI Marek 170PARKRUNSZCZECINEKM-Open
65MIKOŁAJCZYK Lidia 209#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open
66MAMROT Artur 78#MORSACZEBIEGACZEPRZYTOKM-Open
67SKOWYRA Arkadiusz 87GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEM-Open
68KRAWCZYK Tomasz 63BIESKIERZM-Open
69SĘK Michał 94KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM-Open
70KACZMARCZYK Stanisław 113STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open
71KONKEL Łukasz 68KOSZALINM-Open
72SEROWSKI Łukasz 230DRZEWIANYM-Open
73PUŚCIAN Krzysztof 148SP MANOWOMANOWOM-Open
74KUMOSZ Mirosław 96MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open
75MAJEWSKA Aleksandra 105MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open
76LAL Monika 200RUNGRYFGRYFICEK-Open
77NOWAK Jarosław 212LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open
78RADZIUSZ Ilona 139#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK-Open
79CZOPKO Mariola 106MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK-Open
80MARCZYKOWSKA Dorota 207MORSY GRAJEWOGRAJEWOK-Open
81KRYSTOSIK Paulina 25BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-Open
82JAKUBIK Przemysław 124CSSP KOSZALINUSTKAM-Open
83KRÓLIK Waldemar 196MOCZYMORDY Z CZATOWATRZEBIATÓWM-Open
84POMORSKI Łukasz 223CSSP KOSZALINKOSZALINM-Open
85MATCZAK Jacek 85MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open
86SOBKOWIAK Maciej 8POZNAŃM-Open
87WĄSIK Marek 123WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open
88HETMANOWSKI Jędrzej 153ULTRA PMIMIĘDZYCHÓDM-Open
89HETMANOWSKA Anna 154ULTRA PMIMIĘDZYCHÓDK-Open
90JUREK Joanna 188WROCŁAWK-Open
91OKUNIEWICZ Agnieszka 214STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open
92PAWŁOWSKA Violetta 216POZNAŃK-Open
93SŁOTWIŃSKI Bolesław 221BOLESŁAWIECM-Open
94BANASZKIEWICZ Rafał 122HUSARIALUBLINM-Open
95OLCZAK Krzysztof 60SIANÓWM-Open
96GŁADYSZAK Michał 48STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM-Open
97KWAŚNIAK Karol 149KKM KALORYFERCZARNOCHOWICEM-Open
98DEMKOWICZ Ireneusz 108WEGASWOLINM-Open
99FRONTCZAK Kamil 6ŁÓDZKIE MORSYZGIERZM-Open
100BOCHEŃSKI Rafał 47KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open
101LUBOWIECKI Andrzej 104ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open
102PACAN Mira 17BYTÓWK-Open
103WYSOCKI Jarosław 71STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open
104SASSEK Anna 228POZNAŃK-Open
105JANOWICZ Paulina 184LESZNOK-Open
106PYTEL Estera 16POZNAŃK-Open
107JUSZCZAK Krzysztof 189KOSZALINM-Open
108SIERPOWSKI Mieczysław 95JUTROSIŃSKI KLUB MORSÓWJUTROSINM-Open
109WATA Marta 240TYSKIE SINICETYCHYK-Open
110SANECKA Agnieszka 235K-Open
111DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWK-Open
112DUDEK Krzysztof 175STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWM-Open
113DZIUBA Robert 138MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM-Open
114HOREGLAD Paweł 76SPEEDY GONZALESKOSZALINM-Open
115MADEJ Elżbieta 206ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹK-Open
116DUMIŃSKI Stanisław 52STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open
117FEDYCZKOWSKA Justyna 178STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-Open
118JEZIOR Mirosława 233PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIAPIŁAK-Open
119MILCZAREK Wiesław 256AMBERPIOTRKÓW TR.M-Open
120WOJTYSIAK Dorota 246BYDGOSZCZK-Open
121SALAMON Emil 255MORSY KALISZKALISZM-Open
122KOWALCZYK Łukasz 57ŁÓDŹM-Open
123LECHOWICZ Tadeusz 201SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open
124SÓJKA Elżbieta 232COLIAN NA STARTKALISZK-Open
125ŁAZAN Daria 205MORSY DĄBIE LUBUSKIEDĄBIEK-Open
126BEDNAREK Monika 133ŁÓDŹK-Open
127KUHN-ZAWADZKA Joanna 197PIŁAK-Open
128LEOŃCZYK Przemek 202BODY MORSTARNOBRZEGM-Open
129ŁUCZYŃSKI Maciej 42ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open
130KULESZA Radosław 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open
131JACKOWSKI Zbigniew 249JĘDRZEJÓWM-Open
132MLECZEK Roman 40BABINEKM-Open
133SOBOŃ Jarosław 248PIŁAM-Open
134KIEŁKOWSKA Agnieszka 191SZARE MORSYJASTRZĘBIEK-Open
135JEZIOREK Agnieszka 37BABINEKK-Open
136GIŻYŃSKA Katarzyna 180KLUB SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJK-Open
137WIŚNIEWSKA Justyna 81SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-Open
138BAJCAR Beata 43KLUB SZARE MORSYCHYBIEK-Open
139ADAMSKI Mariusz 33RASZKÓWM-Open
140BEDNAREK Małgorzata 29ŁÓDŹK-Open
141STACHOWIAK Karolina 35OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open
142SARBIEWSKA Gabriela 92MRZEŻYNOK-Open
143DOCZEKALSKI Jarek 174SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open
144STOJAK Paweł 84CHORZÓWM-Open
145PIETRZAK Tomasz 168ZGIERZM-Open
146MACHARZYŃSKI Piotr 21SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open
147BARAN Irena 165SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-Open
148SNARSKI Krzysztof 160M-Open
149WINKIEL Wiesław 242SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJM-Open
150SARBIEWSKI Przemysław 93102 BATALION OCHRONY BIELKOWOMRZEŻYNOM-Open
151MICHALSKA Marzena 208MORSY MARGONIN LODOŁAMACZEMARGONINK-Open
152SIREK Arkadiusz 10ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open
153KRAWCZYK Kacper 36KŁODAWAM-Open
154FLISIKOWSKI Radosław 77FORREST GUMP KOŚCIERSKI KLUB MORSANOWA WIEŚ KOŚCIERSKAM-Open
155KĘDZIERSKA Lilianna 59MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWK-Open
156KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 83CHORZÓWK-Open
157ULBIN Jadwiga 237MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWK-Open
158DZIKIEL Beata 177FITARENAGŁOGÓWK-Open
159BRYCHLEC Renata 169SZARE MORSYWIŚLICAK-Open
160LASSOTA Tomasz 142TORUŃM-Open
161BĄKOWSKA Jolanta 166KRAJEŃSKIE MORSY 'PRZERĘBEL'WIĘCBORKK-Open
162MAZURCZAK Mariusz 145KALISZM-Open
163SZMYT Marcin 41SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open
164GAWLE Kinga 27KKM KALORYFERSKAWINAK-Open
165NECEL Dorota 26KKM KALORYFERKRAKÓWK-Open
166JĘDRZEJAK Magdalena 69OLSZTYŃSKI KLUB MORSÓW IGLOGDYNIAK-Open
167PIERZCHAŁA Sabina 46PIŁAPIŁAK-Open
168JASIŃSKA Klaudia 13MORSY2BYTOMK-Open
169GĘBSKI Sławomir 179KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open
170REWERS Miłosz 45LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open
171KOWALISZYN Małgorzata 194BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-Open
172ASTRAMOWICZ Izabela 195JELENIA GÓRAK-Open
173ERBETOWSKA Agnieszka 50JELENIA GÓRAK-Open
174LIMAN Dorota 56BIAŁYSTOKK-Open
175RATAJCZYK Ewa 156MORSY KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open
176BIEDROWSKI Konrad 222M-Open
177MARCZYKOWSKI Jarosław 3MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open
178SZOSTAK Asia 73KRWIO(BIEGANIE) ZIELONA GÓRABOLESŁAWIECK-Open
179TRENDEWICZ Marcin 70BYDGOSKIE MORSYBYDGOSZCZM-Open
180WIŚNIEWSKI Jarek 243KOŁOBRZEGM-Open
181KUTNIEWSKI Mariusz 199MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open
182RODEWALD Ryszard 51JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open
183ZIAJA Krzysztof 250MORSY Z CHECHŁA RODEMRADZIONKÓWM-Open
184KOBUS Karolina 157KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open
185RATAJCZYK Grzegorz 155MORSY KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open
186PIETRZAK Dawid 39KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open
187BŁASZAK Monika 38KLIMA MOSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAK-Open
188KWIDZIŃSKI Michał 80BIAŁOGARDM-Open
189POŁOCZAŃSKI Piotr 53SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open
190DZIEDZIC Piotr 219MILICZM-Open
191WROBLEWICZ Irena 193K-Open
192SKOWYRA Wioletta 231GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEK-Open
193JANAS Bożena 99GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open
194ŁABIAK Aneta 131MILICKI KLUB MORSAMILICZK-Open
195WAGA Żaneta 64OKEANOSKAMIEŃ POMORSKIK-Open
196BŁASZCZYK Teresa 100OKEANOSKOSZALINK-Open
197ROJTEK Waldemar 2251970WĄGROWIECM-Open
198JOCHYM Mariusz 117WATAHAROSNOWOM-Open
199PALMA Robert 215SZCZECINM-Open
200ŁABIAK Andrzej 132MILICKI KLUB MORSAMILICZM-Open
201MULARCZYK Krzysztof 239KRĘŻELM-Open
202PIETRUSIŃSKA Lidia 217POLARBARTOSZYCEK-Open
203KUŚNIERZ Dariusz 198BKM POLARBARTOSZYCEM-Open
204BROCZKOWSKA Żaneta 227KRĘŻELK-Open
205KRASIŃSKI Witold 110KOSZALINM-Open
206KUBOWICZ Piotr 181BYDGOSZCZM-Open
207KAMINSKI Tomasz 72WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-Open
208BOGDANOWSKI Andrzej 125VIKINGSÖDERTÄLJEM-Open
209WASILKO Grzegorz 226WARSZAWAM-Open
210GRZYMALA Angelika 58OKEANOSKOSZALINK-Open
211KOROL Elżbieta 82KOSZALINK-Open
212ŚMIEŻEWSKA Krystyna 66OKEANOSKOSZALINK-Open
213NOWAK Irena 90GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open
214JĘDRYCHA Mariusz 186LODOŁAMACZ - MORSY SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM-Open
215KUCHARCZYK Robert 101GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open
216HARASYM Daniel 127FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open
217OGRODOWCZYK Kamilla 151BIELSKOK-Open
218BARTOSIAK Marcin 98GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open
219DEMKOWICZ Edyta 109WEGASWOLINK-Open
220DZIMIDOWICZ Jadwiga 134WEGASWOLINK-Open
221OGRODOWCZYK Rafał 152BIELSKOM-Open
222ROMANOWICZ Monika 161DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-Open
223MESZKA Aneta 119LODOŁAMACZ SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK-Open
224KUCHARCZYK Paulina 115GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open
225KUCHARCZYK Elżbieta 116GĘSIA SKÓRKAGRYFICEK-Open
226GIEREMEK Dariusz 163MIĘDZYCHÓDM-Open
227GIEREMEK Joanna 162MIĘDZYCHÓDK-Open
228CHAMERA Tomasz 18JW1223KOSZALINM-Open
229KILAN Adrian 192SZCZECINEKM-Open
230SZYMAŃSKI Patryk 140SŁUPSKM-Open
231KOWALCZYK Krzysztof 136LODOŁAMACZSKIERNIEWICEM-Open
232DEMBOWSKI Ireneusz 1GDANSKM-Open
233SZWEDA Mateusz 19WATAHAKOSZALINM-Open
234SERAFIN Joanna 229KOSZALINK-Open
235MALISZEWSKI Łukasz 159FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open
236WITKOWSKA Katarzyna 244GDAŃSKK-Open
237ŚCIEPŁEK Mateusz 129FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open
238BUCZEK Sylwia 171GDANSKK-Open
239GZIK Agnieszka 2GDANSKK-Open
240SUROWIECKI Robert 74SKRZYSZÓWM-Open
241MASŁOWSKI Artur 22ZŁOCIENIECM-Open
242KIEDOS Dariusz 11JW1223KOSZALINM-Open
243IWANIUK-ZIEZIULA Katarzyna 183PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open
244KALEMBA Alicja 111KALORYFERKRAKÓWK-Open
245ZIEZIULA Sławek 203PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open
246KALEMBA Tadeusz 112KALORYFERKRAKÓWM-Open
247WESOŁOWSKI Damian 143AMBER KLUB TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-Open
Znaleziono 247 wynik(ów)