ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW

Organizator:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data:
2020-02-08
Miejsce:
Mielno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
254
Wystartowało:
247
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
246
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JARECKI Ireneusz 185STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open1M 100:19:33.70 3:5415,3
2MAJKOWICZ Rafał 49KOSZALINM-Open2M 200:19:47.85+00:00:143:5715,2
3ŚLIWIŃSKI Bartosz 4STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYTRZEBNICAM-Open3M 300:20:10.85+00:00:374:0214,9
4OKUNIEWICZ Wojciech 213STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open4M 400:20:30.10+00:00:564:0614,6
5WALKOWIAK Robert 28KGHM ZG RUN/MORSY GŁOGÓWMODŁAM-Open6M 500:20:37.30+00:01:034:0714,6
6SZULC Arek 1587PROTEAMKOSZALINM-Open7M 600:20:39.30+00:01:054:0714,5
7ZIELINSKI Slawomir 121HUSARIANOWOGARDM-Open8M 700:20:47.55+00:01:134:0914,4
8KOSMALA Grzegorz 146BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM-Open9M 800:20:49.20+00:01:154:0914,4
9BIEDROWSKI Konrad 222M-Open5M 900:20:34.50+00:01:004:0714,6
10TUŁACZ Bohdan 114KALISKIE MORSYCHEŁMCEM-Open10M 1000:21:14.60+00:01:404:1414,1
11BIEŃKOWSKI Tomasz 150NIEKŁONICEM-Open11M 1100:21:16.10+00:01:424:1514,1
12KORMAN Kamil 9KOSZALINM-Open12M 1200:21:25.80+00:01:524:1714,0
13MARSZAŁEK Kazimierz 144ŚWIERADOWSKIE MORSYŚWIERADÓW-ZDRÓJM-Open13M 1300:21:28.60+00:01:544:1714,0
14PICK Tomasz 86SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open14M 1400:21:29.90+00:01:564:1814,0
15CIEĆMIEROWSKI Łukasz 23LISIOGONWĄGROWIECM-Open15M 1500:21:57.95+00:02:244:2313,7
16SKOWYRA Arkadiusz 87GĘSIA SKÓRKA GRYFICEGRYFICEM-Open16M 1600:22:49.95+00:03:164:3413,1
17KOZIOŁ Marek 34ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open17M 1700:23:03.10+00:03:294:3613,0
18MORGIEWICZ Piotr 44RUNGRYFGRYFICEM-Open19M 1800:23:11.80+00:03:384:3812,9
19BANASZKIEWICZ Rafał 122HUSARIALUBLINM-Open18M 1900:23:10.25+00:03:364:3812,9
20JĘDRYCHOWSKI Łukasz 12ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open22M 2000:23:20.80+00:03:474:4012,8
21DZIUBA Robert 138MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM-Open20M 2100:23:15.05+00:03:414:3912,9
22SITARCZYK Damian 130FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open23M 2200:23:25.35+00:03:514:4112,8
23OLCZAK Krzysztof 60SIANÓWM-Open21M 2300:23:20.60+00:03:464:4012,8
24KRAWCZYK Tomasz 63BIESKIERZM-Open24M 2400:23:44.35+00:04:104:4412,6
25KRAMEK Adrian 137USTKAM-Open25M 2500:23:48.00+00:04:144:4512,6
26WIKTOROWSKI Maciej 241TAGER SPORTKOSZALINM-Open26M 2600:23:48.35+00:04:144:4512,6
27MENZEL Stanisław 75MROZIK ŚREMŚREMM-Open27M 2700:23:51.90+00:04:184:4612,6
28GŁADYSZAK Michał 48STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM-Open28M 2800:24:01.20+00:04:274:4812,5
29JAREMA Piotr 89KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open29M 2900:24:20.85+00:04:474:5212,3
30DOBROCHOWSKI Marek 173STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open30M 3000:24:32.90+00:04:594:5412,2
31KWAŚNIAK Karol 149KKM KALORYFERCZARNOCHOWICEM-Open31M 3100:24:38.20+00:05:044:5512,2
32SĘK Michał 94KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM-Open32M 3200:24:55.40+00:05:214:5912,0
33JAKUBIK Przemysław 124CSSP KOSZALINUSTKAM-Open33M 3300:24:57.45+00:05:234:5912,0
34DOCZEKALSKI Jarek 174SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open34M 3400:24:57.50+00:05:234:5912,0
35ADASZYNSKI Wiesław 164BOBOLICCY MORSJSNIEBOBOLICEM-Open35M 3500:25:04.55+00:05:305:0112,0
36KRÓLIK Waldemar 196MOCZYMORDY Z CZATOWATRZEBIATÓWM-Open36M 3600:25:24.50+00:05:505:0511,8
37CIEŚLIK Zdzisław 30GOŁAŃCZM-Open37M 3700:25:30.70+00:05:575:0611,8
38KACZOROWSKI Marek 128FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open38M 3800:25:34.25+00:06:005:0611,7
39HOREGLAD Paweł 76SPEEDY GONZALESKOSZALINM-Open39M 3900:25:37.25+00:06:035:0711,7
40SNIEGOCKI Paweł 88PNB MORSYTARNOWO PODGÓRNEM-Open40M 4000:25:39.75+00:06:065:0811,7
41ROJTEK Waldemar 2251970WĄGROWIECM-Open41M 4100:25:58.90+00:06:255:1111,5
42KRAWCZYK Kacper 36KŁODAWAM-Open42M 4200:25:59.55+00:06:255:1111,5
43DUMIŃSKI Tomasz 20STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open43M 4300:26:15.35+00:06:415:1511,4
44STOJAK Paweł 84CHORZÓWM-Open44M 4400:26:20.95+00:06:475:1611,4
45KACZMAREK Łukasz 190MORSY KALISZSZAŁEM-Open45M 4500:26:29.15+00:06:555:1811,3
46KĘDZIORA Ireneusz 32PIONKOWSKIE MORSYPIONKIM-Open46M 4600:26:31.60+00:06:575:1811,3
47KRASIŃSKI Witold 110KOSZALINM-Open47M 4700:26:32.80+00:06:595:1811,3
48BIJAS Piotr 167KB MANIAC POZNAŃSWARZĘDZM-Open48M 4800:26:39.05+00:07:055:1911,3
49JOCHYM Mariusz 117WATAHAROSNOWOM-Open49M 4900:26:39.50+00:07:055:2011,3
50MAGUZA Michał 126COTIYWĄBRZEŹNOM-Open50M 5000:26:42.25+00:07:085:2011,2
51JACKOWSKI Zbigniew 249JĘDRZEJÓWM-Open51M 5100:26:47.75+00:07:145:2111,2
52MLECZEK Roman 40BABINEKM-Open52M 5200:26:55.40+00:07:215:2311,1
53POMORSKI Łukasz 223CSSP KOSZALINKOSZALINM-Open53M 5300:27:03.15+00:07:295:2411,1
54KOWALCZYK Łukasz 57ŁÓDŹM-Open54M 5400:27:10.55+00:07:365:2611,0
55FLISIKOWSKI Radosław 77FORREST GUMP KOŚCIERSKI KLUB MORSANOWA WIEŚ KOŚCIERSKAM-Open55M 5500:27:15.70+00:07:425:2711,0
56KACZMARCZYK Stanisław 113STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open56M 5600:27:27.20+00:07:535:2910,9
57DEMKOWICZ Ireneusz 108WEGASWOLINM-Open57M 5700:27:28.20+00:07:545:2910,9
58STAŃCZYK Sławomir 147STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM-Open58M 5800:27:29.90+00:07:565:3010,9
59KONKEL Łukasz 68KOSZALINM-Open59M 5900:27:32.05+00:07:585:3010,9
60PIETRZAK Tomasz 168ZGIERZM-Open60M 6000:27:40.70+00:08:075:3210,8
61FRONTCZAK Kamil 6ŁÓDZKIE MORSYZGIERZM-Open61M 6100:27:42.65+00:08:085:3210,8
62BOCHEŃSKI Rafał 47KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open62M 6200:27:48.60+00:08:145:3310,8
63LUBOWIECKI Andrzej 104ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open63M 6300:27:54.55+00:08:205:3410,8
64SEROWSKI Łukasz 230DRZEWIANYM-Open64M 6400:27:57.25+00:08:235:3510,7
65BORKOWSKI Michał 118ŁABISZYN RUNNERSLUBOSTROŃM-Open65M 6500:28:00.00+00:08:265:3610,7
66KWIDZIŃSKI Michał 80BIAŁOGARDM-Open66M 6600:28:03.10+00:08:295:3610,7
67JUSZCZAK Krzysztof 189KOSZALINM-Open67M 6700:28:07.35+00:08:335:3710,7
68WYCZAŁKOWSKI Witold 247WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open68M 6800:28:19.35+00:08:455:3910,6
69PALMA Robert 215SZCZECINM-Open69M 6900:28:20.30+00:08:465:4010,6
70MOŃKA Andrzej 211ZMORSOWANI CĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open70M 7000:28:23.75+00:08:505:4010,6
71SUROWIECKI Robert 74SKRZYSZÓWM-Open71M 7100:28:24.75+00:08:515:4110,6
72PUŚCIAN Krzysztof 148SP MANOWOMANOWOM-Open72M 7200:28:31.80+00:08:585:4210,5
73BEDNAREK Krzysztof 79#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINM-Open73M 7300:28:39.05+00:09:055:4310,5
74MARCZYKOWSKI Jarosław 3MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open74M 7400:28:49.40+00:09:155:4610,4
75JĘDRYCHA Mariusz 186LODOŁAMACZ - MORSY SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM-Open75M 7500:28:50.85+00:09:175:4610,4
76MAZURCZAK Mariusz 145KALISZM-Open76M 7600:29:05.65+00:09:315:4910,3
77MATCZAK Jacek 85MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open77M 7700:29:08.35+00:09:345:4910,3
78KUMOSZ Mirosław 96MORSY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-Open78M 7800:29:08.60+00:09:345:4910,3
79KUCHARCZYK Robert 101GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open79M 7900:29:28.15+00:09:545:5310,2
80LECHOWICZ Tadeusz 201SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open80M 8000:29:30.60+00:09:565:5410,2
81TRENDEWICZ Marcin 70BYDGOSKIE MORSYBYDGOSZCZM-Open81M 8100:29:31.90+00:09:585:5410,2
82SIERPOWSKI Mieczysław 95JUTROSIŃSKI KLUB MORSÓWJUTROSINM-Open82M 8200:29:43.55+00:10:095:5610,1
83KUBOWICZ Piotr 181BYDGOSZCZM-Open83M 8300:29:46.00+00:10:125:5710,1
84SOBKOWIAK Maciej 8POZNAŃM-Open84M 8400:29:49.15+00:10:155:5710,1
85MASŁOWSKI Artur 22ZŁOCIENIECM-Open85M 8500:30:02.35+00:10:286:0010,0
86CHAMERA Tomasz 18JW1223KOSZALINM-Open86M 8600:30:19.35+00:10:456:049,9
87KAMINSKI Tomasz 72WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-Open87M 8700:30:21.00+00:10:476:049,9
88WĄSIK Marek 123WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open88M 8800:30:29.15+00:10:556:059,8
89SOBOŃ Jarosław 248PIŁAM-Open89M 8900:30:38.20+00:11:046:079,8
90KILAN Adrian 192SZCZECINEKM-Open90M 9000:30:44.70+00:11:116:099,8
91OGRODOWCZYK Rafał 152BIELSKOM-Open91M 9100:30:50.30+00:11:166:109,7
92POŁOCZAŃSKI Piotr 53SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open92M 9200:30:56.35+00:11:226:119,7
93SZMYT Marcin 41SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM-Open93M 9300:30:57.70+00:11:246:119,7
94WYSOCKI Jarosław 71STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open94M 9400:30:58.55+00:11:246:119,7
95HETMANOWSKI Jędrzej 153ULTRA PMIMIĘDZYCHÓDM-Open95M 9500:31:06.30+00:11:326:139,6
96DZIEDZIC Piotr 219MILICZM-Open96M 9600:31:18.05+00:11:446:159,6
97WIŚNIEWSKI Jarek 243KOŁOBRZEGM-Open97M 9700:31:20.80+00:11:476:169,6
98ŁABIAK Andrzej 132MILICKI KLUB MORSAMILICZM-Open98M 9800:31:21.50+00:11:476:169,6
99SZWEDA Mateusz 19WATAHAKOSZALINM-Open99M 9900:31:22.15+00:11:486:169,6
100SZYMAŃSKI Patryk 140SŁUPSKM-Open100M 10000:31:22.20+00:11:486:169,6
101KOWALCZYK Krzysztof 136LODOŁAMACZSKIERNIEWICEM-Open101M 10100:31:27.20+00:11:536:179,5
102MILCZAREK Wiesław 256AMBERPIOTRKÓW TR.M-Open102M 10200:31:31.00+00:11:576:189,5
103NOWAK Jarosław 212LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open103M 10300:31:48.60+00:12:146:219,4
104WESOŁOWSKI Damian 143AMBER KLUB TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-Open104M 10400:31:51.80+00:12:186:229,4
105MACHARZYŃSKI Piotr 21SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open105M 10500:32:12.65+00:12:386:269,3
106DUMIŃSKI Stanisław 52STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-Open106M 10600:33:04.20+00:13:306:369,1
107BOGDANOWSKI Andrzej 125VIKINGSÖDERTÄLJEM-Open107M 10700:33:26.95+00:13:536:419,0
108WASILKO Grzegorz 226WARSZAWAM-Open108M 10800:33:54.80+00:14:216:478,8
109MULARCZYK Krzysztof 239KRĘŻELM-Open109M 10900:33:56.40+00:14:226:478,8
110HARASYM Daniel 127FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open110M 11000:34:13.20+00:14:396:508,8
111ADAMSKI Mariusz 33RASZKÓWM-Open111M 11100:34:23.85+00:14:506:528,7
112KALEMBA Tadeusz 112KALORYFERKRAKÓWM-Open112M 11200:34:51.80+00:15:186:588,6
113BARTOSIAK Marcin 98GĘSIA SKÓRKAGRYFICEM-Open113M 11300:35:10.45+00:15:367:028,5
114DUDEK Krzysztof 175STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWM-Open114M 11400:35:28.00+00:15:547:058,5
115LASSOTA Tomasz 142TORUŃM-Open115M 11500:35:31.20+00:15:577:068,4
116SNARSKI Krzysztof 160M-Open116M 11600:35:34.00+00:16:007:068,4
117KIEDOS Dariusz 11JW1223KOSZALINM-Open117M 11700:35:35.95+00:16:027:078,4
118WYCZAŁKOWSKI Andrzej 54WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-Open118M 11800:35:48.80+00:16:157:098,4
119SALAMON Emil 255MORSY KALISZKALISZM-Open119M 11900:35:49.00+00:16:157:098,4
120JĘDRZEJEWSKI Karol 187OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open120M 12000:35:52.90+00:16:197:108,4
121BUCHOWSKI Marek 170PARKRUNSZCZECINEKM-Open121M 12100:35:54.50+00:16:207:118,4
122GĘBSKI Sławomir 179KKM KALORYFERKRAKÓWM-Open122M 12200:35:55.45+00:16:217:118,4
123LEOŃCZYK Przemek 202BODY MORSTARNOBRZEGM-Open123M 12300:36:10.95+00:16:377:148,3
124SZEWCZYK Piotr 234KSS NGB KŁOBUCK SEKCJA MORSUJĄCY KŁOBUCKKŁOBUCKM-Open124M 12400:36:25.10+00:16:517:178,2
125WINKIEL Wiesław 242SZARE MORSYJASTRZĘBIE ZDRÓJM-Open125M 12500:36:30.75+00:16:577:188,2
126REWERS Miłosz 45LODOŁAMACZE MARGONINCHODZIEŻM-Open126M 12600:36:42.60+00:17:087:208,2
127KUTNIEWSKI Mariusz 199MORSY GRAJEWOGRAJEWOM-Open127M 12700:36:56.65+00:17:227:238,1
128RODEWALD Ryszard 51JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Open128M 12800:37:41.95+00:18:087:328,0
129SARBIEWSKI Przemysław 93102 BATALION OCHRONY BIELKOWOMRZEŻYNOM-Open129M 12900:38:13.20+00:18:397:387,8
130KUŚNIERZ Dariusz 198BKM POLARBARTOSZYCEM-Open130M 13000:38:28.25+00:18:547:417,8
131ZIAJA Krzysztof 250MORSY Z CHECHŁA RODEMRADZIONKÓWM-Open131M 13100:38:35.60+00:19:017:437,8
132MALISZEWSKI Łukasz 159FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open132M 13200:38:48.70+00:19:157:457,7
133ZIEZIULA Sławek 203PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open133M 13300:39:19.45+00:19:457:517,6
134SŁOTWIŃSKI Bolesław 221BOLESŁAWIECM-Open134M 13400:39:40.20+00:20:067:567,6
135DEMBOWSKI Ireneusz 1GDANSKM-Open135M 13500:40:14.00+00:20:408:027,5
136WARSZAWSKI Rafał 238OSTROWSKIE MORSYOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open136M 13600:41:30.95+00:21:578:187,2
137SIREK Arkadiusz 10ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open137M 13700:41:31.90+00:21:588:187,2
138ŚCIEPŁEK Mateusz 129FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-Open138M 13800:41:44.45+00:22:108:207,2
139ŁUCZYŃSKI Maciej 42ŁÓDZKIE MORSYŁÓDŹM-Open139M 13900:42:01.95+00:22:288:247,1
140PIETRZAK Dawid 39KLIMA MORSY WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open140M 14000:42:20.65+00:22:468:287,1
141RATAJCZYK Grzegorz 155MORSY KLIMA WRZEŚNIAWRZEŚNIAM-Open141M 14100:42:21.20+00:22:478:287,1
142MAMROT Artur 78#MORSACZEBIEGACZEPRZYTOKM-Open142M 14200:42:44.50+00:23:108:327,0
143KULESZA Radosław 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open143M 14300:43:25.20+00:23:518:416,9
144MATYSIK Zbigniew 14OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open144M 14400:43:36.10+00:24:028:436,9
145GIEREMEK Dariusz 163MIĘDZYCHÓDM-Open145M 14500:45:12.55+00:25:389:026,6
Znaleziono 145 wynik(ów)