ŚNIADANIOWY BIEG O PUCHAR BURMISTRZ MIELNA – 5KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie
Data/ Date:
2018-08-11
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
115
Wystartowało/ Started:
103
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
103
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PIETRUCZUK Christopher 114MBC TEAMKOŁOBRZEGM-181M 100:20:37.05 4:0714.6
2ORZECHOWSKI Kamil 58TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:21:40.70+00:01:034:2013.8
3GRELA Wojciech 20(Z)WARTYWARSZAWAM-182M 300:21:50.50+00:01:134:2213.7
4ROĆKO Krzysztof 107CZAPLACZAPLAM-302M 400:21:55.30+00:01:184:2313.7
5GUZOWSKI Denis 22PRAWIE JAK HERMESSZCZYTNOM-183M 500:22:41.15+00:02:044:3213.2
6STACHOWICZ Marcin 99AZS SGHWARSZAWAM-303M 600:23:01.95+00:02:244:3613
7KOZIOŁ Sylwester 101KROSNOM-401M 700:23:31.00+00:02:534:4212.8
8SENGER Michał 71SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-304M 800:23:39.25+00:03:024:4312.7
9ZYCH Marcin 97#SOBASTEAMWROCŁAWM-305M 900:23:42.85+00:03:054:4412.6
10PRZEWŁOCKI Michał 64TKKF KOSZALINKOSZALINM-306M 1000:23:55.95+00:03:184:4712.5
11GRZESIK Eugeniusz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1100:24:14.75+00:03:374:5112.4
12SURKÓW Adrian 76NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMSWARZĘDZM-307M 1200:24:30.15+00:03:534:5412.2
13OBOLEWICZ Kuba 54MLKS SOKÓŁ LUBINZŁOTORYJAM-184M 1300:24:42.55+00:04:054:5612.1
14KALKOWSKI Paweł 27JW1223KOSZALINM-308M 1400:24:44.15+00:04:074:5612.1
15HOREGLAD Paweł 24SPEEDY GONZALESKOSZALINM-185M 1500:24:53.65+00:04:164:5812
16PIETRZAK Artur 110KB SZERSZEŃ OLEŚNICATWARDOGÓRAM-309M 1600:25:04.15+00:04:275:0012
17MOSZYŃSKI Jacek 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1700:25:06.80+00:04:295:0111.9
18SITOWSKI Marcin 72PROMED SZCZECINEKKOSZALINM-186M 1800:25:11.95+00:04:345:0211.9
19BRZEZIŃSKI Jan 8TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-503M 1900:25:16.10+00:04:395:0311.9
20KUBIT Piotr 37KROSNO GLASS RUNNING TEAMSTRZYŻÓWM-3010M 2000:25:18.25+00:04:415:0311.9
21PICK Tomasz 61DEAF KOSZALINKOSZALINM-402M 2100:25:25.65+00:04:485:0511.8
22BIEŃKOWSKI Tomasz 5NIEKŁONICEM-3011M 2200:25:37.80+00:05:005:0711.7
23MUCHA Krzysztof 52KOSZALINM-403M 2300:25:43.60+00:05:065:0811.7
24ROMANOWICZ Łukasz 68NO SUGAR CAFE ŚWIDNICAŚWIDNICAM-3012M 2400:25:45.45+00:05:085:0911.7
25ZYCH Adam 98ZYCHUTEAMWROCŁAWM-60+1M 2500:26:38.50+00:06:015:1911.3
26LECH Robert 44POZYTYWNIE ZAKRĘCENIŚWIĘCIECHOWAM-404M 2600:26:54.50+00:06:175:2311.1
27BRYNKIEWICZ Dorota 106POLISH TRIATHLETES IN UKBARWICEK-301K 100:26:57.90+00:06:205:2311.1
28HUSYK Jakub 96NOAWROCŁAWM-3013M 2700:27:07.00+00:06:295:2511.1
29PAŃKOW Maciej 95PIŁAM-405M 2800:27:13.30+00:06:365:2611
30ZBYRYT Marek 105AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-504M 2900:27:17.30+00:06:405:2711
31BAGIEŃSKI Mateusz 1STC STARGARDSTARGARDM-187M 3000:27:18.80+00:06:415:2711
32BRODA Adam 91KOSZALINM-406M 3100:27:34.75+00:06:575:3010.9
33KRAJEWSKI Witold 90KEMBIA JOGGERSBLACKBUTM-60+2M 3200:27:40.60+00:07:035:3210.8
34RÓG Michał 70STARE BIELICEM-3014M 3300:27:44.60+00:07:075:3210.8
35KUFEL Dariusz 38PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM-505M 3400:27:55.75+00:07:185:3510.7
36JABŁOŃSKI Andrzej 25CZARNEM-407M 3500:28:03.05+00:07:265:3610.7
37STAŃCZYK Sławomir 73STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-3015M 3600:28:09.65+00:07:325:3710.7
38ŻYLIS Katarzyna 87SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-181K 200:28:16.00+00:07:385:3910.6
39CHODOR Martyna 12TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:28:21.00+00:07:435:4010.6
40OLCZAK Krzysztof 55SIANÓWM-3016M 3700:28:36.80+00:07:595:4310.5
41SKOWYRSKI Janusz 108TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-506M 3800:28:56.00+00:08:185:4710.4
42ZDUNIEWICZ Marcin 84OBORNIKIM-408M 3900:28:58.75+00:08:215:4710.4
43ROSZAK-SURKÓW Sylwia 69NIE MA LIPY SWARZĘDZ TEAMSWARZĘDZK-401K 400:29:09.30+00:08:325:5010.3
44KUKUŁA Janusz 109BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM-507M 4000:29:17.60+00:08:405:5110.2
45KOWALCZYK Marcin 33NIEKŁONICEM-3017M 4100:29:26.95+00:08:495:5310.2
46DEL VALLE Luis Enrique 15KARLINOM-3018M 4200:29:28.85+00:08:515:5310.2
47CHODOR Izabela 11TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-303K 500:29:32.50+00:08:555:5410.2
48PUSZKARSKA Kinga 65WARSZAWAK-304K 600:29:49.70+00:09:125:5710.1
49NIEDBAŁA Michał 53CZĘSTOCHOWAM-409M 4300:29:49.90+00:09:125:5810.1
50BLIZAŁA Walenty 92STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWASZCZECINEKM-508M 4400:29:50.95+00:09:135:5810.1
51GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta 18ŁKS ŁÓDŹŁÓDŹK-305K 700:29:53.05+00:09:165:5810
52GAŁECKI Jacek 103KARLINOM-509M 4500:29:58.30+00:09:215:5910
53WINIARSKI Kacper 81JANKÓW ZALEŚNYM-131M 4600:29:58.35+00:09:215:5910
54ZAGALSKA Paulina 82POŁCZYN ZDRÓJK-306K 800:30:15.85+00:09:386:039.9
55KOSSOWSKI Mariusz 32PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-4010M 4700:30:31.80+00:09:546:069.8
56SOBCZAK Gabriela 88SARBINOWOK-307K 900:30:42.20+00:10:056:089.8
57URLICH Łukasz 78WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-3019M 4800:30:52.00+00:10:146:109.7
58DĄBROWSKA Alicja 14TKKF KOSZALINSIANÓWK-501K 1000:30:54.85+00:10:176:119.7
59KARNICKA Iwona 28ZGORZELECK-402K 1100:30:57.70+00:10:206:119.7
60WINIARSKI Hieronim 80JANKÓW ZALEŚNYM-4011M 4900:31:01.40+00:10:246:129.7
61LEMIEC Agnieszka 94PŁOCICK-502K 1200:31:03.80+00:10:266:129.7
62MASTALERZ Rafał 49SULEJÓWEKM-3020M 5000:31:07.00+00:10:296:139.6
63MAĆKOWIAK Adrian 48ANONIMOWI BIEGACZEPOZNAŃM-3021M 5100:31:13.85+00:10:366:149.6
64MILIŃSKI Kamil 50ŁÓDŹM-3022M 5200:31:16.15+00:10:396:159.6
65DANIUK Kasia 13CITYZENPOZNAŃK-403K 1300:31:24.60+00:10:476:169.6
66KRASIŃSKI Witold 34KOSZALINM-4012M 5300:31:28.90+00:10:516:179.5
67LENARTOWICZ Stanisław 45STARA LUBIANKAM-5010M 5400:31:42.90+00:11:056:209.5
68ORYSZCZYN Arkadiusz 57KOSZALINM-3023M 5500:32:07.45+00:11:306:259.3
69MATALERZ Konrad 112DECATHLON KOSZALIN KOSZALINM-188M 5600:32:09.50+00:11:326:259.3
70PODSIADŁO Marcin 63KOSZALINM-4013M 5700:32:16.85+00:11:396:279.3
71LARA Miroslaw 42EASY RUNRACIBÓRZM-5011M 5800:32:43.15+00:12:066:329.2
72WIATRZYK Krzysztof 79DARŁOWOM-4014M 5900:32:53.05+00:12:166:349.1
73KONKEL Joanna 30MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-503K 1400:32:53.30+00:12:166:349.1
74ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 83MATNER RUNNING TEAMNIEKŁONICEK-404K 1500:33:04.60+00:12:276:369.1
75GRABOWSKA-LESISZ Aneta 19KOSZALINK-405K 1600:33:31.80+00:12:546:428.9
76ZARBOCK Krzysztof 113OKONEKM-5012M 6000:33:39.85+00:13:026:448.9
77KARPOWICZ Joanna 29AMATORTOMASZÓW.MAZOWIECKIK-308K 1700:33:43.00+00:13:056:448.9
78KORYTO Dariusz 31KIELCEM-3024M 6100:33:56.05+00:13:196:478.8
79JANUSZEWSKI Jacek 2617 WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 6200:33:59.20+00:13:226:478.8
80STRZELECKA Dorota 115KOSZALINK-309K 1800:33:59.50+00:13:226:478.8
81KUREK Aneta 39MANOWOK-406K 1900:34:06.60+00:13:296:498.8
82PUŚCIAN Krzysztof 66SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4015M 6300:34:06.85+00:13:296:498.8
83ZIMNY Rafał 86KOŁOBRZEGM-189M 6400:34:14.60+00:13:376:518.8
84WOLF Magdalena 93WROCŁAWK-3010K 2000:34:34.25+00:13:576:548.7
85KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 41CZARNEK-407K 2100:34:43.35+00:14:066:568.6
86PASEK Paula 59KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-3011K 2200:34:55.40+00:14:186:598.6
87MARKOWSKA Iwona 1024FIT CROSS BIAŁOGRADKĘPINO BIAŁOGRADZKIEK-408K 2300:35:38.80+00:15:017:078.4
88ROMANOWICZ Monika 67KOSZALINK-3012K 2400:35:47.85+00:15:107:098.4
89GLIWA Llewelyn 89KOSZALINK-3013K 2500:36:00.40+00:15:237:128.3
90KRZYSZTOWCZYK Joanna 36KIWKA BIEGASOSNOWIECK-3014K 2600:36:10.95+00:15:337:148.3
91CHILLA Danuta 10MIELNOK-3015K 2700:36:29.40+00:15:527:178.2
92BANYŚ Damian 2PAZUREKM-3025M 6500:36:33.55+00:15:567:188.2
93WOJTASZEK Mieczysław 43EASY RUNRACIBÓRZM-60+3M 6600:37:52.75+00:17:157:347.9
94GŁOWACKI Jerzy 16POZNAŃM-1810M 6700:37:59.00+00:17:217:357.9
95OLCZAK Magdalena 56SIANÓWK-182K 2800:39:01.85+00:18:247:487.7
96BEHOUNEK Magdalena 100TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK-3016K 2900:39:13.55+00:18:367:507.6
97ZBYRYT Halina 104AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK-409K 3000:39:21.25+00:18:447:527.6
98KRYSTOSIK Paulina 35WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 8 KMSZCZECINK-183K 3100:39:36.35+00:18:597:557.6
99NAPIERAŁA Jarosław 111INOWROCŁAWM-3026M 6800:40:34.40+00:19:578:077.4
100PASEK Jan 60KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM-60+4M 6900:42:27.10+00:21:508:297.1
101ŁĘŻNIAK Arkadiusz 47KRAKÓWM-4016M 7000:42:44.75+00:22:078:337
102PIETRASZEWSKA Elodie 62POZNAŃK-184K 3200:47:08.70+00:26:319:256.4
103HAŁAS Renata 23SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK-4010K 3300:48:33.65+00:27:569:426.2
Znaleziono 103 wynik(ów)