ŚNIADANIOWY WIERCH

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
4,5 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEŚNIAK Kamil 27Salco Garmin TeamPOZNAŃOpen M1M 100:00:0000:22:11.0000:22:11.00 4:5512.2
2MAZAN Piotr 37KROSNOOpen M2M 200:00:0000:22:44.0000:22:44.00+00:00:335:0311.9
3KAFAROWSKI Jakub 14KS Kandahar/SMS ZakopaneJAWORZNOOpen M3M 300:00:0000:23:39.0000:23:39.00+00:01:285:1511.4
4SIERPIŃSKI Przemysław 65MIEJSCOWOŚĆOpen M4M 400:00:0000:25:33.0000:25:33.00+00:03:225:4010.6
5KRAWCZYK Michał 69WARSZAWAOpen M5M 500:00:0000:26:12.0000:26:12.00+00:04:015:4910.3
6DEMBECKI Marcin 68MIEJSCOWOŚĆOpen M6M 600:00:0000:26:20.0000:26:20.00+00:04:095:5110.3
7CHRAPLAK Adam 4LESZNOOpen M7M 700:00:0000:27:49.0000:27:49.00+00:05:386:109.7
8KASPRZYCKA Kinga 54Swim2Win KrosnoKROSNOOpen K1K 100:00:0000:28:05.0000:28:05.00+00:05:546:149.6
9OLESZAK Piotr 41Klub Fanów Krzysia GajdzińskiegoPOZNANOpen M8M 800:00:0000:29:02.0000:29:02.00+00:06:516:279.3
10PITURA Eliza 66MIEJSCOWOŚĆOpen K2K 200:00:0000:29:31.0000:29:31.00+00:07:206:339.1
11DUDEK Mariusz 10RUDA ŚLĄSKAOpen M9M 900:00:0000:30:29.0000:30:29.00+00:08:186:468.9
12FLIS Piotr 12KRAKÓWOpen M10M 1000:00:0000:31:28.0000:31:28.00+00:09:176:598.6
13WÓJCIK Adrian 59NIe Mam POmysłuŁÓDŹOpen M11M 1100:00:0000:31:35.0000:31:35.00+00:09:247:018.5
14KASPRZYCKA Nikola 55Swim2WinKROSNOOpen K3K 300:00:0000:32:23.0000:32:23.00+00:10:127:118.3
15DRYJA Monika 9WARSZAWAOpen K4K 400:00:0000:33:10.0000:33:10.00+00:10:597:228.1
16CHOJNACKI Mikołaj 3WARSZAWAOpen M12M 1200:00:0000:33:12.0000:33:12.00+00:11:017:228.1
17MIROSŁAW Albert 63WW TeamLUBLINOpen M13M 1300:00:0000:33:19.0000:33:19.00+00:11:087:248.1
18SZOT Iwona 51WW TeamLUBLINOpen K5K 500:00:0000:33:21.0000:33:21.00+00:11:107:248.1
19DUDEK Agnieszka 11RUDA ŚLĄSKAOpen K6K 600:00:0000:37:01.0000:37:01.00+00:14:508:137.3
20PIETRZAK Łukasz 60Mechtal CityBYTOMOpen M14M 1400:00:0000:37:10.0000:37:10.00+00:14:598:157.3
21CHACHAJ Piotr 100Łemkowyna Ultra-TrailKROSNOOpen M15M 1500:00:0000:37:14.0000:37:14.00+00:15:038:167.3
22BARANSKA Celestyna 1AccentureWARSZAWAOpen K7K 700:00:0000:37:29.0000:37:29.00+00:15:188:197.2
23LASKOWSKA Maja 26ŻYRARDÓWOpen K8K 800:00:0000:37:37.0000:37:37.00+00:15:268:217.2
24KRAJEWSKI Bartosz 22KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M16M 1600:00:0000:37:56.0000:37:56.00+00:15:458:257.1
25PEPEL Katarzyna 61Czerwionka LuxtorpedaCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen K9K 900:00:0000:38:55.0000:38:55.00+00:16:448:386.9
26MATEJKA Łukasz 35Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen M17M 1700:00:0000:44:10.0000:44:10.00+00:21:599:486.1
27MATEJKA Małgorzata 34Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen K10K 1000:00:0000:44:12.0000:44:12.00+00:22:019:496.1
28MATUSZCZAK Jakub 36PUSZCZYKOWOOpen M18M 1800:00:0000:44:15.0000:44:15.00+00:22:049:506.1
29KOŁODZIEJCZAK Kinga 19AccentureBŁONIEOpen K11K 1100:00:0000:45:32.0000:45:32.00+00:23:2110:075.9
30CHMIELEWSKI Marcin 2Biegam Bez SpinyŚCINAWAOpen M19M 1900:00:0000:46:18.0000:46:18.00+00:24:0710:175.8
31WUJKOWSKA Agata 57Lubelska Grupa TriathlonuKUTNOOpen K12K 1200:00:0000:46:24.0000:46:24.00+00:24:1310:185.8
32ZABŁOCKA Anna 62Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K13K 1300:00:0000:47:15.0000:47:15.00+00:25:0410:305.7
33ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 58Nie mam pomysłuŁÓDŹOpen K14K 1400:00:0000:50:08.0000:50:08.00+00:27:5711:085.4
34PIETRZYK Mateusz 70MIEJSCOWOŚĆOpen M20M 2000:00:0000:51:44.0000:51:44.00+00:29:3311:295.2
35SIEDLACZEK Danuta 48BIELSKO-BIAŁAOpen K15K 1500:00:0000:52:08.0000:52:08.00+00:29:5711:355.2
36OLMA Katarzyna 42WoloBIELSKO-BIAŁAOpen K16K 1600:00:0000:52:10.0000:52:10.00+00:29:5911:355.2
37DOBKOWSKI Daniel 8XteamWOŁOMINOpen M21M 2100:00:0000:58:26.0000:58:26.00+00:36:1512:594.6
38KOCUREK Natalia 17X-team Special ForcesKATOWICEOpen K17K 1700:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:36:1812:594.6
39KOSZELA Beata 20ZIELONA GÓRAOpen K18K 1800:00:0000:58:32.0000:58:32.00+00:36:2113:004.6
40KAŁUZIŃSKA Roksana 16WYRYOpen K19K 1900:00:0000:58:36.0000:58:36.00+00:36:2513:014.6
41CZARNECKA Weronika 7Runningfactory.plRASZYNOpen K20K 2000:00:0000:58:38.0000:58:38.00+00:36:2713:014.6
42LEWICKI Piotr 28X-Team SFLIPNOOpen M22M 2200:00:0000:58:43.0000:58:43.00+00:36:3213:024.6
43SADOWIŃSKA Adriana 47Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen K21K 2100:00:0001:01:20.0001:01:20.00+00:39:0913:374.4
44ŚRUBARSKA Sylwia 52WARSZAWAOpen K22K 2200:00:0001:01:22.0001:01:22.00+00:39:1113:384.4
45PLISZCZYŃSKA Justyna 44LUBLINOpen K23K 2300:00:0001:03:05.0001:03:05.00+00:40:5414:014.3
46KOŁODZIEJ Małgorzata 64KRAŚNIKOpen K24K 2400:00:0001:03:10.0001:03:10.00+00:40:5914:024.3
Znaleziono 46 wynik(ów)