ŚNIADANIOWY WIERCH

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
4,5 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1CHMIELEWSKI Marcin 2Biegam Bez SpinyŚCINAWAOpen M00:00:00
2KOSZELA Beata 20ZIELONA GÓRAOpen K00:00:00
3DOBKOWSKI Daniel 8XteamWOŁOMINOpen M00:00:00
4MATUSZCZAK Jakub 36PUSZCZYKOWOOpen M00:00:00
5KOCUREK Natalia 17X-team Special ForcesKATOWICEOpen K00:00:00
6KAŁUZIŃSKA Roksana 16WYRYOpen K00:00:00
7LEWICKI Piotr 28X-Team SFLIPNOOpen M00:00:00
8FLIS Piotr 12KRAKÓWOpen M00:00:00
9CHRAPLAK Adam 4LESZNOOpen M00:00:00
10LASKOWSKA Maja 26ŻYRARDÓWOpen K00:00:00
11KAFAROWSKI Jakub 14KS Kandahar/SMS ZakopaneJAWORZNOOpen M00:00:00
12SADOWIŃSKA Adriana 47Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen K00:00:00
13ŚRUBARSKA Sylwia 52WARSZAWAOpen K00:00:00
14KASPRZYCKA Nikola 55Swim2WinKROSNOOpen K00:00:00
15ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 58Nie mam pomysłuŁÓDŹOpen K00:00:00
16SIEDLACZEK Danuta 48BIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:00
17KASPRZYCKA Kinga 54Swim2Win KrosnoKROSNOOpen K00:00:00
18MAZAN Piotr 37KROSNOOpen M00:00:00
19DRYJA Monika 9WARSZAWAOpen K00:00:00
20MATEJKA Małgorzata 34Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen K00:00:00
21CZARNECKA Weronika 7Runningfactory.plRASZYNOpen K00:00:00
22MATEJKA Łukasz 35Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen M00:00:00
23LEŚNIAK Kamil 27Salco Garmin TeamPOZNAŃOpen M00:00:00
24DUDEK Agnieszka 11RUDA ŚLĄSKAOpen K00:00:00
25DUDEK Mariusz 10RUDA ŚLĄSKAOpen M00:00:00
26KOŁODZIEJ Małgorzata 64KRAŚNIKOpen K00:00:00
27MIROSŁAW Albert 63WW TeamLUBLINOpen M00:00:00
28ZABŁOCKA Anna 62Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K00:00:00
29PEPEL Katarzyna 61Czerwionka LuxtorpedaCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen K00:00:00
30PIETRZAK Łukasz 60Mechtal CityBYTOMOpen M00:00:00
31CHACHAJ Piotr 100Łemkowyna Ultra-TrailKROSNOOpen M00:00:00
32CHOJNACKI Mikołaj 3WARSZAWAOpen M00:00:00
33OLMA Katarzyna 42WoloBIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:00
34KOŁODZIEJCZAK Kinga 19AccentureBŁONIEOpen K00:00:00
35BARANSKA Celestyna 1AccentureWARSZAWAOpen K00:00:00
36OLESZAK Piotr 41Klub Fanów Krzysia GajdzińskiegoPOZNANOpen M00:00:00
37PLISZCZYŃSKA Justyna 44LUBLINOpen K00:00:00
38SZOT Iwona 51WW TeamLUBLINOpen K00:00:00
39KRAJEWSKI Bartosz 22KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M00:00:00
40WÓJCIK Adrian 59NIe Mam POmysłuŁÓDŹOpen M00:00:00
41WUJKOWSKA Agata 57Lubelska Grupa TriathlonuKUTNOOpen K00:00:00
42PIETRZYK Mateusz 70MIEJSCOWOŚĆOpen M00:00:00
43KRAWCZYK Michał 69WARSZAWAOpen M00:00:00
44DEMBECKI Marcin 68MIEJSCOWOŚĆOpen M00:00:00
45SIERPIŃSKI Przemysław 65MIEJSCOWOŚĆOpen M00:00:00
46PITURA Eliza 66MIEJSCOWOŚĆOpen K00:00:00
Znaleziono 46 wynik(ów)