ŚNIADANIOWY WIERCH

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
4,5 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZYCKA Kinga 54Swim2Win KrosnoKROSNOOpen K1K 100:00:0000:28:05.0000:28:05.00 6:149.6
2PITURA Eliza 66MIEJSCOWOŚĆOpen K2K 200:00:0000:29:31.0000:29:31.00+00:01:266:339.1
3KASPRZYCKA Nikola 55Swim2WinKROSNOOpen K3K 300:00:0000:32:23.0000:32:23.00+00:04:187:118.3
4DRYJA Monika 9WARSZAWAOpen K4K 400:00:0000:33:10.0000:33:10.00+00:05:057:228.1
5SZOT Iwona 51WW TeamLUBLINOpen K5K 500:00:0000:33:21.0000:33:21.00+00:05:167:248.1
6DUDEK Agnieszka 11RUDA ŚLĄSKAOpen K6K 600:00:0000:37:01.0000:37:01.00+00:08:568:137.3
7BARANSKA Celestyna 1AccentureWARSZAWAOpen K7K 700:00:0000:37:29.0000:37:29.00+00:09:248:197.2
8LASKOWSKA Maja 26ŻYRARDÓWOpen K8K 800:00:0000:37:37.0000:37:37.00+00:09:328:217.2
9PEPEL Katarzyna 61Czerwionka LuxtorpedaCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen K9K 900:00:0000:38:55.0000:38:55.00+00:10:508:386.9
10MATEJKA Małgorzata 34Biegam na TarchominieWARSZAWAOpen K10K 1000:00:0000:44:12.0000:44:12.00+00:16:079:496.1
11KOŁODZIEJCZAK Kinga 19AccentureBŁONIEOpen K11K 1100:00:0000:45:32.0000:45:32.00+00:17:2710:075.9
12WUJKOWSKA Agata 57Lubelska Grupa TriathlonuKUTNOOpen K12K 1200:00:0000:46:24.0000:46:24.00+00:18:1910:185.8
13ZABŁOCKA Anna 62Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOpen K13K 1300:00:0000:47:15.0000:47:15.00+00:19:1010:305.7
14ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 58Nie mam pomysłuŁÓDŹOpen K14K 1400:00:0000:50:08.0000:50:08.00+00:22:0311:085.4
15SIEDLACZEK Danuta 48BIELSKO-BIAŁAOpen K15K 1500:00:0000:52:08.0000:52:08.00+00:24:0311:355.2
16OLMA Katarzyna 42WoloBIELSKO-BIAŁAOpen K16K 1600:00:0000:52:10.0000:52:10.00+00:24:0511:355.2
17KOCUREK Natalia 17X-team Special ForcesKATOWICEOpen K17K 1700:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:30:2412:594.6
18KOSZELA Beata 20ZIELONA GÓRAOpen K18K 1800:00:0000:58:32.0000:58:32.00+00:30:2713:004.6
19KAŁUZIŃSKA Roksana 16WYRYOpen K19K 1900:00:0000:58:36.0000:58:36.00+00:30:3113:014.6
20CZARNECKA Weronika 7Runningfactory.plRASZYNOpen K20K 2000:00:0000:58:38.0000:58:38.00+00:30:3313:014.6
21SADOWIŃSKA Adriana 47Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen K21K 2100:00:0001:01:20.0001:01:20.00+00:33:1513:374.4
22ŚRUBARSKA Sylwia 52WARSZAWAOpen K22K 2200:00:0001:01:22.0001:01:22.00+00:33:1713:384.4
23PLISZCZYŃSKA Justyna 44LUBLINOpen K23K 2300:00:0001:03:05.0001:03:05.00+00:35:0014:014.3
24KOŁODZIEJ Małgorzata 64KRAŚNIKOpen K24K 2400:00:0001:03:10.0001:03:10.00+00:35:0514:024.3
Znaleziono 24 wynik(ów)