42KM ŚNIEŻNE WYZWANIE - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
38.4 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
149
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
149
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | 26km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
Lubań
20km
Ochotnica
26km
       
1BARNOWSKI Przemysław 8FORZA TEAM ACTIVCHOCHOŁÓWM-OPEN00:02:262021-02-20 07:03:2301:53:4302:38:1803:16:06
2ŚCIESZKA Wojciech 113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM-OPEN00:02:292021-02-20 07:03:2601:48:3902:30:2403:05:10
3BORUSZEWSKA Beata 20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN00:02:312021-02-20 07:03:2802:05:2202:56:5203:43:11
4BEREZNOWSKA Patrycja 4WIELISZEW HERON TEAM HOKAWIELISZEWK-OPEN00:02:322021-02-20 07:03:2901:53:0202:36:3703:17:19
5URACZ Łukasz 51SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-OPEN00:02:332021-02-20 07:03:3002:07:1602:57:4403:45:21
6MARKIEWICZ Agnieszka 7PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK-OPEN00:02:352021-02-20 07:03:3201:59:3202:44:5303:24:09
7SIWIECKI Tomasz 6MUAY RUNNING TEAMTOMASZOWICEM-OPEN00:02:362021-02-20 07:03:3301:58:3002:43:3803:22:12
8PŁOSKONKA Jakub 17MYŚLENICEM-OPEN00:02:372021-02-20 07:03:3402:00:1002:43:4803:23:54
9ŁOPATKIEWICZ Beata 101KROSNOK-OPEN00:02:402021-02-20 07:03:3702:33:3003:36:5504:35:26
10KALIN Wladyslaw 12UNISLAWM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3802:03:0002:48:3603:27:20
11JACHIMOWSKI Jarosław 28POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3801:59:2202:47:3503:30:27
12MICHALEC Marcin 5KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3802:36:5003:36:3304:35:17
13TWARDOWSKI Tomasz 13STRAŻÓWM-OPEN00:02:422021-02-20 07:03:3901:53:0102:38:1803:16:01
14CIENIAWSKA Ewa 88BYTOMK-OPEN00:02:422021-02-20 07:03:3902:05:1402:54:2303:39:23
15MARSZAŁKOWSKI Łukasz 35GET ACTIVEGDAŃSKM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:01:2402:48:3603:28:35
16TOMASZEWSKI Mirosław 14CHEŁMNOM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:06:1302:55:1403:34:13
17CIENIAWSKI Piotr 22BYTOMM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:05:3202:54:3303:39:19
18TOKARSKI Szymon 36NOWY SĄCZM-OPEN00:02:452021-02-20 07:03:4201:51:5502:34:3403:15:21
19FLASIŃSKI Michał 99GLIWICEM-OPEN00:02:452021-02-20 07:03:4202:28:0903:22:2604:14:25
20SIWOŃ Ewa 41SMASHING PĄPKINS/AVA-DO PRZODU I W GÓRĘWARSZAWAK-OPEN00:02:462021-02-20 07:03:4302:11:2203:00:5703:45:28
21LADRA Ryszard 31KKM KALORYFERKRAKÓWM-OPEN00:02:492021-02-20 07:03:4602:04:1402:49:0903:27:55
22LASOCKI Marcin 1912TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:02:502021-02-20 07:03:4701:48:1602:30:5903:07:39
23KARPIŃSKI Tomasz 16RZESZÓWM-OPEN00:02:572021-02-20 07:03:5402:03:1602:47:5203:30:13
24KRAUZE Tomasz 30GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-OPEN00:02:582021-02-20 07:03:5502:27:1403:23:0004:13:30
25KRASZEWSKI Mateusz 40MPK RUNNERSKRAKÓWM-OPEN00:03:032021-02-20 07:04:0002:04:3702:50:3603:33:59
26WÓJCICKI Kamil 119EX TEAMLISIECICEM-OPEN00:03:032021-02-20 07:04:0002:08:0903:04:1203:56:52
27NOWACKI Paweł 65GOLENIEKRAKÓWM-OPEN00:03:072021-02-20 07:04:0402:16:3002:59:3203:39:56
28ROJEK Maciej 81KRAKÓWM-OPEN00:03:112021-02-20 07:04:0802:20:2203:17:2104:07:49
29IDZIOR Tomasz 95BRZEZINYM-OPEN00:03:152021-02-20 07:04:1202:20:0403:16:5504:07:39
30FLĄDRO Daniel 10WOKOWICEM-OPEN00:03:162021-02-20 07:04:1301:51:0302:34:2403:12:02
31VISENTIN Eric Visentin 149NOAWROCŁAW, POLSKAM-OPEN00:04:082021-02-20 07:05:0502:07:4002:55:2103:41:14
32LILLA Piotr 11KLUB BIEGACZA FARTLEK, KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-OPEN00:04:142021-02-20 07:05:1101:50:0202:30:3403:03:26
33ZABRZEWSKI Patryk 32ŻORYM-OPEN00:04:152021-02-20 07:05:1201:58:2602:45:4503:25:43
34GRUBICH Damian 155LASRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-OPEN00:05:092021-02-20 07:06:0602:13:1803:03:0103:53:38
35WYDRYCH Barbara 156PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-OPEN00:05:092021-02-20 07:06:0602:24:1603:19:2804:10:46
36BALCERZAK Robert 100KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:362021-02-20 07:06:3302:24:3703:20:4104:18:50
37PYTLARCZYK Piotr 129KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:402021-02-20 07:06:3702:38:5203:43:3204:56:03
38MRUSZCZYK Jacek 106KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:422021-02-20 07:06:3902:03:4302:48:3603:35:22
39MODLIŃSKI Marcin 37KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:432021-02-20 07:06:4002:04:2302:49:0503:35:24
40CHOWANIEC Sebastian 21ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:05:572021-02-20 07:06:5401:59:2802:43:2803:28:21
41GIBAŁA Marcin 64BIEGAM I POMAGAMMIELECM-OPEN00:05:572021-02-20 07:06:5402:21:5103:17:1504:12:09
42STRUMNIK Sebastian 148ACTIVE RUN NOWY DWÓR MAZOWIECKINOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:06:022021-02-20 07:06:5901:48:4002:28:5203:01:38
43PTAK Tomasz 69KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM-OPEN00:06:072021-02-20 07:07:0402:26:4603:17:2204:13:16
44GRYZ Jacek 70NOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:06:292021-02-20 07:07:2602:28:5503:23:4804:33:41
45KOSECKI Krzysztof 25NSZZ FSGŁOSOINA DOLNAM-OPEN00:07:262021-02-20 07:08:2302:00:2002:46:2403:26:59
46WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 60JASZCZUR RUN 4 FUNGORLICEM-OPEN00:08:122021-02-20 07:09:0902:19:3703:13:3904:09:39
47KUBAJEWSKI Paweł 144STEELBOY89ŚWIERCZEM-OPEN00:08:402021-02-20 07:09:3702:01:0402:49:1203:35:18
48KOŁODZIEJ Mateusz 43KATOWICEM-OPEN00:09:382021-02-20 07:10:3502:04:2302:53:2703:32:43
49DOBROWOLSKA Agnieszka 68ŚWIECIEK-OPEN00:09:542021-02-20 07:10:5102:16:2303:07:2803:52:02
50MIKRUT Remigiusz 24CHEŁMNOM-OPEN00:09:562021-02-20 07:10:5302:03:4302:51:2203:33:10
51BOREK Robert 58THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-OPEN00:09:582021-02-20 07:10:5502:04:2902:52:1303:33:07
52SEKMAN Tomasz 26KRAKÓWM-OPEN00:10:262021-02-20 07:11:2302:00:1202:50:1203:36:44
53KRZYŻAN Jakub 49KW KRAKÓWJERZMANOWICEM-OPEN00:10:292021-02-20 07:11:2602:02:4702:52:3203:34:09
54BĘDŹKOWSKI Marek 86SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM-OPEN00:11:032021-02-20 07:12:0002:24:2703:18:4104:12:35
55MARCELA Marcin 72FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM-OPEN00:11:072021-02-20 07:12:0402:29:2303:24:2404:20:26
56CZAPLA Arkadiusz 79BYTOMM-OPEN00:11:092021-02-20 07:12:0602:30:0803:25:4604:20:21
57LAZAR Damian 39BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-OPEN00:11:142021-02-20 07:12:1102:05:4002:51:5503:38:26
58MARIANOWSKI Krzysztof 84KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM-OPEN00:13:232021-02-20 07:14:2002:16:3503:08:2003:57:33
59GOŁĘBIOWSKI Andrzej 57WOODRUNCHYLICEM-OPEN00:13:272021-02-20 07:14:2402:19:1803:25:0304:28:44
60GRAU Joanna 110KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK-OPEN00:13:282021-02-20 07:14:2502:27:1203:25:1204:22:32
61KACZOROWSKI Michał 46KWIDZYN BIEGAKORZENIEWOM-OPEN00:13:312021-02-20 07:14:2802:17:0803:07:4803:56:12
62SMAGA Krzysztof 59BORZECHÓWM-OPEN00:13:332021-02-20 07:14:3002:19:0703:10:4603:59:07
63ZAMYŚLEWSKI Krzysztof 103KWIDZYN BIEGABRACHLEWOM-OPEN00:13:362021-02-20 07:14:3302:27:3703:24:3604:22:22
64MATYJASIAK Konrad 111WARSZAWAM-OPEN00:13:382021-02-20 07:14:3502:04:4003:02:5703:59:30
65PASZKIEWICZ Maciej 71MUROWANA GOŚLINAM-OPEN00:13:472021-02-20 07:14:4402:24:4803:22:5704:13:59
66GRALA Maria 92RZOZÓWK-OPEN00:14:462021-02-20 07:15:4302:21:4403:15:0204:10:00
67JAWORSKI Piotr 104WARSZAWAM-OPEN00:14:522021-02-20 07:15:4902:15:1603:05:3603:58:55
68GOLON Marlena 55GOLON TEAMSICIENKOK-OPEN00:14:542021-02-20 07:15:5102:24:5403:22:5704:12:36
69BUDNY Aleksandra 94KRAŚNIK BIEGAJÓZEGINK-OPEN00:14:542021-02-20 07:15:5102:25:0103:23:0604:12:37
70SADY Sebastian 47OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN00:14:562021-02-20 07:15:5302:15:2403:13:1803:59:13
71NIEDŹWIECKA Kasia 131EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN00:15:082021-02-20 07:16:0503:18:2604:26:1905:40:17
72WINIARSKA Izabela 128IZAGÓRĄWARSZAWAK-OPEN00:15:112021-02-20 07:16:0803:18:3004:26:2105:40:12
73BUCHALSKA Ewa 123EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN00:15:122021-02-20 07:16:0902:32:1503:26:3704:27:29
74GÓRSKA Agnieszka 142AUGUSTEAMKATOWICEK-OPEN00:15:152021-02-20 07:16:1203:18:2304:25:5805:40:18
75BIAŁEK Rafał 56POZNAŃM-OPEN00:15:202021-02-20 07:16:1702:23:4903:20:4204:10:34
76DELEŻUCH Wojciech 33NIE MA LETKONIEMCEM-OPEN00:15:412021-02-20 07:16:3802:10:4402:57:4603:44:19
77MITURA Wojtek 87PARCZEWM-OPEN00:15:422021-02-20 07:16:3902:10:2503:00:3103:50:49
78KRAWCZYK Karol 23LENIWY INACZEJJAWORZNOM-OPEN00:15:472021-02-20 07:16:4401:53:2502:43:4603:21:40
79GĘSIAREK Grzegorz 67KROTOSZYNM-OPEN00:16:142021-02-20 07:17:1102:28:2203:23:4704:21:57
80ODWROT Hubert 1323:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN00:17:172021-02-20 07:18:1402:36:0603:30:2904:32:32
81GODYŃ Jan 53DELOITTE ADVENTURE CLUBKATOWICEM-OPEN00:18:352021-02-20 07:19:3202:05:4802:53:3603:34:26
82NOWICKI Artur 93SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM-OPEN00:18:402021-02-20 07:19:3702:17:2803:10:2904:01:42
83GADOMSKI Darek 141SUCHOŻEBRYM-OPEN00:18:572021-02-20 07:19:5402:17:4403:15:4504:08:51
84RUDNICKI Paweł 73KROTOSZYNM-OPEN00:19:012021-02-20 07:19:5802:09:0302:58:1403:42:15
85MAJOREK Krzysztof 83CZAPLINEKM-OPEN00:20:072021-02-20 07:21:0401:55:0302:40:4303:18:59
86GNOT Katarzyna 85SPARTANIE DZIECIOMOPOLEK-OPEN00:20:582021-02-20 07:21:5502:25:3903:19:2904:09:49
87MAŁKOWSKI Bogdan 77SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-OPEN00:21:002021-02-20 07:21:5702:41:2203:47:3104:56:40
88WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 121POBIEDZISKAK-OPEN00:21:022021-02-20 07:21:5902:41:2503:47:3604:56:46
89DOMINIAK Iwona 137OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN00:21:112021-02-20 07:22:0802:36:3803:34:3804:42:58
90DOMINIAK Sławomir 138OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN00:21:122021-02-20 07:22:0902:36:3903:34:4604:42:53
91BIEL Tomasz 63KATOWICEM-OPEN00:21:212021-02-20 07:22:1802:21:3803:12:0604:04:20
92BIEL Łukasz 44VEGAN SUPER TEAMWARSZAWAM-OPEN00:21:212021-02-20 07:22:1802:21:3103:11:5404:04:24
93SZYSZKOWSKI Włodzimierz 112DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN00:22:322021-02-20 07:23:2903:07:1704:10:5505:35:04
94BLICHARZ Artur 105OŁPINYM-OPEN00:22:412021-02-20 07:23:3802:36:3503:32:0004:43:24
95PODLEWSKI Wojciech 130KS SPORTIVATARNÓWM-OPEN00:22:452021-02-20 07:23:4202:36:2603:33:3304:43:17
96RATAJCZAK Dariusz 97HERNIK TEAMDOLSKM-OPEN00:23:032021-02-20 07:24:0002:23:1303:17:2004:09:31
97TARANTA Daniel 29WARSZAWAM-OPEN00:23:542021-02-20 07:24:5102:02:1102:49:0803:32:55
98WURMAŃSKI Wiktor 135KIELCEM-OPEN00:24:542021-02-20 07:25:5102:26:1803:27:2604:29:00
99STĘPIEŃ Katarzyna 134KAZANÓWK-OPEN00:24:542021-02-20 07:25:5102:26:1603:27:2204:28:59
100WOJCIECHOWSKI Krzysztof 52RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:292021-02-20 07:28:2602:28:0903:19:5304:27:07
101ZAWADZKI Karol 66RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:322021-02-20 07:28:2902:28:0203:19:5504:27:06
102GRABARCZYK Mateusz 102RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:372021-02-20 07:28:3402:28:0503:20:4104:27:23
103BISKUP Rafał 114RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-OPEN00:27:512021-02-20 07:28:4802:24:1303:27:4804:29:17
104MĘDRALA Ireneusz 76KRAKÓWM-OPEN00:28:132021-02-20 07:29:1002:20:0803:01:2904:06:19
104GNIADKOWSKI Paweł 109SYGNECZÓWM-OPEN00:28:132021-02-20 07:29:1002:20:0203:12:0104:06:33
106RASZTABIGA Sylwester 125JURA PLFUGASÓWKAM-OPEN00:28:282021-02-20 07:29:2502:27:2403:34:1504:39:34
107JANERKA Marzka 152DZIABNIĘCICHORZÓWK-OPEN00:28:412021-02-20 07:29:3801:58:5402:50:1503:30:50
108KARCZMIT Daniel 117GT RATWROCLAWM-OPEN00:29:412021-02-20 07:30:3802:14:3203:04:0703:56:53
109AZAREWICZ Grzegorz 80GDAŃSKM-OPEN00:29:572021-02-20 07:30:5402:19:0703:08:1803:56:31
110ZAKARYAN Armen 18WROCLAWM-OPEN00:30:102021-02-20 07:31:0701:47:2302:31:0003:16:41
111KUŚMIERCZYK Piotr 98UTRARADOMSKO / WKURW_TEAMRADOMSKOM-OPEN00:31:102021-02-20 07:32:0702:04:5302:55:1403:48:21
112GOŁĘBIOWSKI Robert 90RADOMSKOM-OPEN00:31:122021-02-20 07:32:0902:04:4902:54:3103:45:37
113KOWALCZYK Marek 34RADOMSKOM-OPEN00:31:132021-02-20 07:32:1002:01:4502:47:5703:28:50
114MIELCZAREK Daniel 62ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM-OPEN00:31:142021-02-20 07:32:1102:01:4102:47:4703:28:53
115BĘBEN Robert 151OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM-OPEN00:32:432021-02-20 07:33:4002:19:3303:12:0204:09:18
116SŁOWIK Justyna 108SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN00:32:442021-02-20 07:33:4102:19:3703:12:5104:09:22
117KRZYZIŃSKA Sylwia 115DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN00:33:522021-02-20 07:34:4902:30:2203:28:2504:31:40
118WILK Magdalena 153ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN00:34:032021-02-20 07:35:0003:07:2904:22:0405:40:22
119DĄBROWSKI Michał 154ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:34:042021-02-20 07:35:0103:07:3104:21:4605:40:17
120DWORNIKOWSKI Zbigniew 146LIGOTAM-OPEN00:34:152021-02-20 07:35:1202:59:5604:11:2105:21:21
121DWORNIKOWSKA Beata 143RASZKÓWK-OPEN00:34:152021-02-20 07:35:1202:59:5304:11:1105:21:25
122DZIDECZEK Marcin 116TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:34:312021-02-20 07:35:2802:21:3103:09:2903:59:44
123SOKOŁOWSKI Artur 127TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-OPEN00:34:312021-02-20 07:35:2802:55:4104:17:2705:42:20
124MISIAK Anna 139TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN00:34:322021-02-20 07:35:2902:55:4403:59:0005:12:41
125PAWEŁ Sienkiewicz 168M-OPEN00:34:322021-02-20 07:35:2902:56:3403:58:4305:12:35
126ROGOWSKA Anna 78RZESZÓWK-OPEN00:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2603:07:18
126JĘDRZEJCZYK Agnieszka 89RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-OPEN00:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2403:07:0603:57:33
128ŁYCZKO Anna 140STREFA FITSTOBIERNAK-OPEN00:38:222021-02-20 07:39:1902:25:1503:23:1604:17:15
129BOROWIK Tomasz 166KRAKÓWM-OPEN00:39:012021-02-20 07:39:5802:58:4804:02:5205:16:51
130SOSNA-KŁOPOTOWSKA Katarzyna 167K-OPEN00:39:012021-02-20 07:39:5802:58:4604:02:4205:16:49
131ŻABIEREK Tomasz 107GORZÓW WLKP.M-OPEN00:41:552021-02-20 07:42:5202:35:5903:41:3204:59:21
132WARA-WĄSOWSKI Maciej 133ŁÓDŹM-OPEN00:42:112021-02-20 07:43:0803:02:4304:15:2305:42:48
133FALKOWSKI Michał 120ZA_LINIĄ_METYKOWALEWO POMORSKIEM-OPEN00:42:172021-02-20 07:43:1402:27:5803:33:1204:24:21
134KALETA Milena 169K-OPEN00:42:262021-02-20 07:43:2302:37:2003:40:1604:47:41
135KOWALCZYK Adam 61STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN00:43:562021-02-20 07:44:5302:59:4703:58:17
136KROSNY Sebastian 2STS BIEGATON MIKOŁÓW / ZAŁOGA GÓRSKAMIKOŁÓWM-OPEN00:44:222021-02-20 07:45:1903:00:1603:52:30
137MIELCZAREK Aleksandra 45STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-OPEN00:44:342021-02-20 07:45:3102:07:5202:59:0103:42:48
138KUSZKA Michał 15STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:382021-02-20 07:45:3502:12:4802:57:0103:53:10
139DUDZIK Damian 48STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEM-OPEN00:44:412021-02-20 07:45:3802:12:5502:59:5603:53:22
140DZIUBA Emilian 75STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:422021-02-20 07:45:3902:12:5603:04:1304:00:53
141KAGOŃ Damian 145LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM-OPEN00:44:462021-02-20 07:45:4302:12:4202:58:3003:53:15
142CIASTOŃ Łukasz 122CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN00:44:462021-02-20 07:45:4302:12:3203:04:5603:57:12
143PUZA Adam 136PYRZOWICEM-OPEN00:46:172021-02-20 07:47:1402:13:4103:10:4504:21:59
144GINTER Grzegorz 82AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-OPEN00:56:372021-02-20 07:57:3402:21:0703:19:1704:03:57
145DOMAGAŁA Mariusz 113TUPTUŚOTWOCKKARCZEWM-OPEN00:56:382021-02-20 07:57:3502:43:1403:45:4605:01:07
146MIKSA Sławomir 91ŁÓDŹM-OPEN01:01:132021-02-20 08:02:1002:41:3003:37:2004:34:57
147JEŻEWSKI Adam 126PATO TEAMGLIWICEM-OPEN01:06:322021-02-20 08:07:2902:56:2804:05:1605:20:37
148CELIŃSKI Tomasz 147TUPTUŚ OTWOCK / ESJA TEAMOTWOCKM-OPEN01:25:352021-02-20 08:26:3202:46:4703:38:3404:43:38
149WICHEREK Maciej 150KRAKÓWM-OPEN01:59:592021-02-20 09:00:5602:52:4704:10:2905:22:39
Znaleziono 149 wynik(ów)