42KM ŚNIEŻNE WYZWANIE - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
38.4 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
149
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
149
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 16km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | 26km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
     
1ZAKARYAN Armen 18WROCLAWM-OPEN00:30:102021-02-20 07:31:0701:47:23
2LASOCKI Marcin 1912TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:02:502021-02-20 07:03:4701:48:16
3ŚCIESZKA Wojciech 113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM-OPEN00:02:292021-02-20 07:03:2601:48:39
4STRUMNIK Sebastian 148ACTIVE RUN NOWY DWÓR MAZOWIECKINOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:06:022021-02-20 07:06:5901:48:40
5LILLA Piotr 11KLUB BIEGACZA FARTLEK, KLUB WYSOKOGÓRSKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-OPEN00:04:142021-02-20 07:05:1101:50:02
6FLĄDRO Daniel 10WOKOWICEM-OPEN00:03:162021-02-20 07:04:1301:51:03
7TOKARSKI Szymon 36NOWY SĄCZM-OPEN00:02:452021-02-20 07:03:4201:51:55
8TWARDOWSKI Tomasz 13STRAŻÓWM-OPEN00:02:422021-02-20 07:03:3901:53:01
9BEREZNOWSKA Patrycja 4WIELISZEW HERON TEAM HOKAWIELISZEWK-OPEN00:02:322021-02-20 07:03:2901:53:02
10KRAWCZYK Karol 23LENIWY INACZEJJAWORZNOM-OPEN00:15:472021-02-20 07:16:4401:53:25
11BARNOWSKI Przemysław 8FORZA TEAM ACTIVCHOCHOŁÓWM-OPEN00:02:262021-02-20 07:03:2301:53:43
12MAJOREK Krzysztof 83CZAPLINEKM-OPEN00:20:072021-02-20 07:21:0401:55:03
13ZABRZEWSKI Patryk 32ŻORYM-OPEN00:04:152021-02-20 07:05:1201:58:26
14SIWIECKI Tomasz 6MUAY RUNNING TEAMTOMASZOWICEM-OPEN00:02:362021-02-20 07:03:3301:58:30
15JANERKA Marzka 152DZIABNIĘCICHORZÓWK-OPEN00:28:412021-02-20 07:29:3801:58:54
16JACHIMOWSKI Jarosław 28POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3801:59:22
17CHOWANIEC Sebastian 21ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:05:572021-02-20 07:06:5401:59:28
18MARKIEWICZ Agnieszka 7PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK-OPEN00:02:352021-02-20 07:03:3201:59:32
19PŁOSKONKA Jakub 17MYŚLENICEM-OPEN00:02:372021-02-20 07:03:3402:00:10
20SEKMAN Tomasz 26KRAKÓWM-OPEN00:10:262021-02-20 07:11:2302:00:12
21KOSECKI Krzysztof 25NSZZ FSGŁOSOINA DOLNAM-OPEN00:07:262021-02-20 07:08:2302:00:20
22KUBAJEWSKI Paweł 144STEELBOY89ŚWIERCZEM-OPEN00:08:402021-02-20 07:09:3702:01:04
23MARSZAŁKOWSKI Łukasz 35GET ACTIVEGDAŃSKM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:01:24
24MIELCZAREK Daniel 62ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM-OPEN00:31:142021-02-20 07:32:1102:01:41
25KOWALCZYK Marek 34RADOMSKOM-OPEN00:31:132021-02-20 07:32:1002:01:45
26TARANTA Daniel 29WARSZAWAM-OPEN00:23:542021-02-20 07:24:5102:02:11
27KRZYŻAN Jakub 49KW KRAKÓWJERZMANOWICEM-OPEN00:10:292021-02-20 07:11:2602:02:47
28KALIN Wladyslaw 12UNISLAWM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3802:03:00
29KARPIŃSKI Tomasz 16RZESZÓWM-OPEN00:02:572021-02-20 07:03:5402:03:16
30MRUSZCZYK Jacek 106KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:422021-02-20 07:06:3902:03:43
31MIKRUT Remigiusz 24CHEŁMNOM-OPEN00:09:562021-02-20 07:10:5302:03:43
32LADRA Ryszard 31KKM KALORYFERKRAKÓWM-OPEN00:02:492021-02-20 07:03:4602:04:14
33MODLIŃSKI Marcin 37KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:432021-02-20 07:06:4002:04:23
34KOŁODZIEJ Mateusz 43KATOWICEM-OPEN00:09:382021-02-20 07:10:3502:04:23
35BOREK Robert 58THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-OPEN00:09:582021-02-20 07:10:5502:04:29
36KRASZEWSKI Mateusz 40MPK RUNNERSKRAKÓWM-OPEN00:03:032021-02-20 07:04:0002:04:37
37MATYJASIAK Konrad 111WARSZAWAM-OPEN00:13:382021-02-20 07:14:3502:04:40
38GOŁĘBIOWSKI Robert 90RADOMSKOM-OPEN00:31:122021-02-20 07:32:0902:04:49
39KUŚMIERCZYK Piotr 98UTRARADOMSKO / WKURW_TEAMRADOMSKOM-OPEN00:31:102021-02-20 07:32:0702:04:53
40CIENIAWSKA Ewa 88BYTOMK-OPEN00:02:422021-02-20 07:03:3902:05:14
41BORUSZEWSKA Beata 20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN00:02:312021-02-20 07:03:2802:05:22
42CIENIAWSKI Piotr 22BYTOMM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:05:32
43LAZAR Damian 39BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-OPEN00:11:142021-02-20 07:12:1102:05:40
44GODYŃ Jan 53DELOITTE ADVENTURE CLUBKATOWICEM-OPEN00:18:352021-02-20 07:19:3202:05:48
45TOMASZEWSKI Mirosław 14CHEŁMNOM-OPEN00:02:432021-02-20 07:03:4002:06:13
46URACZ Łukasz 51SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-OPEN00:02:332021-02-20 07:03:3002:07:16
47VISENTIN Eric Visentin 149NOAWROCŁAW, POLSKAM-OPEN00:04:082021-02-20 07:05:0502:07:40
48MIELCZAREK Aleksandra 45STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-OPEN00:44:342021-02-20 07:45:3102:07:52
49WÓJCICKI Kamil 119EX TEAMLISIECICEM-OPEN00:03:032021-02-20 07:04:0002:08:09
50RUDNICKI Paweł 73KROTOSZYNM-OPEN00:19:012021-02-20 07:19:5802:09:03
51MITURA Wojtek 87PARCZEWM-OPEN00:15:422021-02-20 07:16:3902:10:25
52DELEŻUCH Wojciech 33NIE MA LETKONIEMCEM-OPEN00:15:412021-02-20 07:16:3802:10:44
53SIWOŃ Ewa 41SMASHING PĄPKINS/AVA-DO PRZODU I W GÓRĘWARSZAWAK-OPEN00:02:462021-02-20 07:03:4302:11:22
54JĘDRZEJCZYK Agnieszka 89RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-OPEN00:38:212021-02-20 07:39:1802:12:24
54ROGOWSKA Anna 78RZESZÓWK-OPEN00:38:212021-02-20 07:39:1802:12:26
56CIASTOŃ Łukasz 122CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN00:44:462021-02-20 07:45:4302:12:32
57KAGOŃ Damian 145LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM-OPEN00:44:462021-02-20 07:45:4302:12:42
58KUSZKA Michał 15STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:382021-02-20 07:45:3502:12:48
59DUDZIK Damian 48STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEM-OPEN00:44:412021-02-20 07:45:3802:12:55
60DZIUBA Emilian 75STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN00:44:422021-02-20 07:45:3902:12:56
61GRUBICH Damian 155LASRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-OPEN00:05:092021-02-20 07:06:0602:13:18
62PUZA Adam 136PYRZOWICEM-OPEN00:46:172021-02-20 07:47:1402:13:41
63KARCZMIT Daniel 117GT RATWROCLAWM-OPEN00:29:412021-02-20 07:30:3802:14:32
64JAWORSKI Piotr 104WARSZAWAM-OPEN00:14:522021-02-20 07:15:4902:15:16
65SADY Sebastian 47OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN00:14:562021-02-20 07:15:5302:15:24
66DOBROWOLSKA Agnieszka 68ŚWIECIEK-OPEN00:09:542021-02-20 07:10:5102:16:23
67NOWACKI Paweł 65GOLENIEKRAKÓWM-OPEN00:03:072021-02-20 07:04:0402:16:30
68MARIANOWSKI Krzysztof 84KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM-OPEN00:13:232021-02-20 07:14:2002:16:35
69KACZOROWSKI Michał 46KWIDZYN BIEGAKORZENIEWOM-OPEN00:13:312021-02-20 07:14:2802:17:08
70NOWICKI Artur 93SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM-OPEN00:18:402021-02-20 07:19:3702:17:28
71GADOMSKI Darek 141SUCHOŻEBRYM-OPEN00:18:572021-02-20 07:19:5402:17:44
72SMAGA Krzysztof 59BORZECHÓWM-OPEN00:13:332021-02-20 07:14:3002:19:07
73AZAREWICZ Grzegorz 80GDAŃSKM-OPEN00:29:572021-02-20 07:30:5402:19:07
74GOŁĘBIOWSKI Andrzej 57WOODRUNCHYLICEM-OPEN00:13:272021-02-20 07:14:2402:19:18
75BĘBEN Robert 151OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM-OPEN00:32:432021-02-20 07:33:4002:19:33
76WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 60JASZCZUR RUN 4 FUNGORLICEM-OPEN00:08:122021-02-20 07:09:0902:19:37
77SŁOWIK Justyna 108SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN00:32:442021-02-20 07:33:4102:19:37
78GNIADKOWSKI Paweł 109SYGNECZÓWM-OPEN00:28:132021-02-20 07:29:1002:20:02
79IDZIOR Tomasz 95BRZEZINYM-OPEN00:03:152021-02-20 07:04:1202:20:04
80MĘDRALA Ireneusz 76KRAKÓWM-OPEN00:28:132021-02-20 07:29:1002:20:08
81ROJEK Maciej 81KRAKÓWM-OPEN00:03:112021-02-20 07:04:0802:20:22
82GINTER Grzegorz 82AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-OPEN00:56:372021-02-20 07:57:3402:21:07
83BIEL Łukasz 44VEGAN SUPER TEAMWARSZAWAM-OPEN00:21:212021-02-20 07:22:1802:21:31
84DZIDECZEK Marcin 116TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:34:312021-02-20 07:35:2802:21:31
85BIEL Tomasz 63KATOWICEM-OPEN00:21:212021-02-20 07:22:1802:21:38
86GRALA Maria 92RZOZÓWK-OPEN00:14:462021-02-20 07:15:4302:21:44
87GIBAŁA Marcin 64BIEGAM I POMAGAMMIELECM-OPEN00:05:572021-02-20 07:06:5402:21:51
88RATAJCZAK Dariusz 97HERNIK TEAMDOLSKM-OPEN00:23:032021-02-20 07:24:0002:23:13
89BIAŁEK Rafał 56POZNAŃM-OPEN00:15:202021-02-20 07:16:1702:23:49
90BISKUP Rafał 114RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-OPEN00:27:512021-02-20 07:28:4802:24:13
91WYDRYCH Barbara 156PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-OPEN00:05:092021-02-20 07:06:0602:24:16
92BĘDŹKOWSKI Marek 86SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM-OPEN00:11:032021-02-20 07:12:0002:24:27
93BALCERZAK Robert 100KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:362021-02-20 07:06:3302:24:37
94PASZKIEWICZ Maciej 71MUROWANA GOŚLINAM-OPEN00:13:472021-02-20 07:14:4402:24:48
95GOLON Marlena 55GOLON TEAMSICIENKOK-OPEN00:14:542021-02-20 07:15:5102:24:54
96BUDNY Aleksandra 94KRAŚNIK BIEGAJÓZEGINK-OPEN00:14:542021-02-20 07:15:5102:25:01
97ŁYCZKO Anna 140STREFA FITSTOBIERNAK-OPEN00:38:222021-02-20 07:39:1902:25:15
98GNOT Katarzyna 85SPARTANIE DZIECIOMOPOLEK-OPEN00:20:582021-02-20 07:21:5502:25:39
99STĘPIEŃ Katarzyna 134KAZANÓWK-OPEN00:24:542021-02-20 07:25:5102:26:16
100WURMAŃSKI Wiktor 135KIELCEM-OPEN00:24:542021-02-20 07:25:5102:26:18
101PTAK Tomasz 69KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM-OPEN00:06:072021-02-20 07:07:0402:26:46
102GRAU Joanna 110KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK-OPEN00:13:282021-02-20 07:14:2502:27:12
103KRAUZE Tomasz 30GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM-OPEN00:02:582021-02-20 07:03:5502:27:14
104RASZTABIGA Sylwester 125JURA PLFUGASÓWKAM-OPEN00:28:282021-02-20 07:29:2502:27:24
105ZAMYŚLEWSKI Krzysztof 103KWIDZYN BIEGABRACHLEWOM-OPEN00:13:362021-02-20 07:14:3302:27:37
106FALKOWSKI Michał 120ZA_LINIĄ_METYKOWALEWO POMORSKIEM-OPEN00:42:172021-02-20 07:43:1402:27:58
107ZAWADZKI Karol 66RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:322021-02-20 07:28:2902:28:02
108GRABARCZYK Mateusz 102RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:372021-02-20 07:28:3402:28:05
109FLASIŃSKI Michał 99GLIWICEM-OPEN00:02:452021-02-20 07:03:4202:28:09
110WOJCIECHOWSKI Krzysztof 52RADLINIOKI W BIEGURADLINM-OPEN00:27:292021-02-20 07:28:2602:28:09
111GĘSIAREK Grzegorz 67KROTOSZYNM-OPEN00:16:142021-02-20 07:17:1102:28:22
112GRYZ Jacek 70NOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN00:06:292021-02-20 07:07:2602:28:55
113MARCELA Marcin 72FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM-OPEN00:11:072021-02-20 07:12:0402:29:23
114CZAPLA Arkadiusz 79BYTOMM-OPEN00:11:092021-02-20 07:12:0602:30:08
115KRZYZIŃSKA Sylwia 115DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN00:33:522021-02-20 07:34:4902:30:22
116BUCHALSKA Ewa 123EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN00:15:122021-02-20 07:16:0902:32:15
117ŁOPATKIEWICZ Beata 101KROSNOK-OPEN00:02:402021-02-20 07:03:3702:33:30
118ŻABIEREK Tomasz 107GORZÓW WLKP.M-OPEN00:41:552021-02-20 07:42:5202:35:59
119ODWROT Hubert 1323:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN00:17:172021-02-20 07:18:1402:36:06
120PODLEWSKI Wojciech 130KS SPORTIVATARNÓWM-OPEN00:22:452021-02-20 07:23:4202:36:26
121BLICHARZ Artur 105OŁPINYM-OPEN00:22:412021-02-20 07:23:3802:36:35
122DOMINIAK Iwona 137OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN00:21:112021-02-20 07:22:0802:36:38
123DOMINIAK Sławomir 138OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN00:21:122021-02-20 07:22:0902:36:39
124MICHALEC Marcin 5KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-OPEN00:02:412021-02-20 07:03:3802:36:50
125KALETA Milena 169K-OPEN00:42:262021-02-20 07:43:2302:37:20
126PYTLARCZYK Piotr 129KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-OPEN00:05:402021-02-20 07:06:3702:38:52
127MAŁKOWSKI Bogdan 77SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-OPEN00:21:002021-02-20 07:21:5702:41:22
128WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 121POBIEDZISKAK-OPEN00:21:022021-02-20 07:21:5902:41:25
129MIKSA Sławomir 91ŁÓDŹM-OPEN01:01:132021-02-20 08:02:1002:41:30
130DOMAGAŁA Mariusz 113TUPTUŚOTWOCKKARCZEWM-OPEN00:56:382021-02-20 07:57:3502:43:14
131CELIŃSKI Tomasz 147TUPTUŚ OTWOCK / ESJA TEAMOTWOCKM-OPEN01:25:352021-02-20 08:26:3202:46:47
132WICHEREK Maciej 150KRAKÓWM-OPEN01:59:592021-02-20 09:00:5602:52:47
133SOKOŁOWSKI Artur 127TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-OPEN00:34:312021-02-20 07:35:2802:55:41
134MISIAK Anna 139TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN00:34:322021-02-20 07:35:2902:55:44
135JEŻEWSKI Adam 126PATO TEAMGLIWICEM-OPEN01:06:322021-02-20 08:07:2902:56:28
136PAWEŁ Sienkiewicz 168M-OPEN00:34:322021-02-20 07:35:2902:56:34
137SOSNA-KŁOPOTOWSKA Katarzyna 167K-OPEN00:39:012021-02-20 07:39:5802:58:46
138BOROWIK Tomasz 166KRAKÓWM-OPEN00:39:012021-02-20 07:39:5802:58:48
139KOWALCZYK Adam 61STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN00:43:562021-02-20 07:44:5302:59:47
140DWORNIKOWSKA Beata 143RASZKÓWK-OPEN00:34:152021-02-20 07:35:1202:59:53
141DWORNIKOWSKI Zbigniew 146LIGOTAM-OPEN00:34:152021-02-20 07:35:1202:59:56
142KROSNY Sebastian 2STS BIEGATON MIKOŁÓW / ZAŁOGA GÓRSKAMIKOŁÓWM-OPEN00:44:222021-02-20 07:45:1903:00:16
143WARA-WĄSOWSKI Maciej 133ŁÓDŹM-OPEN00:42:112021-02-20 07:43:0803:02:43
144SZYSZKOWSKI Włodzimierz 112DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAM-OPEN00:22:322021-02-20 07:23:2903:07:17
145WILK Magdalena 153ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN00:34:032021-02-20 07:35:0003:07:29
146DĄBROWSKI Michał 154ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-OPEN00:34:042021-02-20 07:35:0103:07:31
147GÓRSKA Agnieszka 142AUGUSTEAMKATOWICEK-OPEN00:15:152021-02-20 07:16:1203:18:23
148NIEDŹWIECKA Kasia 131EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN00:15:082021-02-20 07:16:0503:18:26
149WINIARSKA Izabela 128IZAGÓRĄWARSZAWAK-OPEN00:15:112021-02-20 07:16:0803:18:30
Znaleziono 149 wynik(ów)