42KM ŚNIEŻNE WYZWANIE - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
38.4 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
149
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
149
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | 26km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
Lubań
20km
Ochotnica
26km
Czas
netto
38.4km
Czas
brutto
38.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BEREZNOWSKA Patrycja 4WIELISZEW HERON TEAM HOKAWIELISZEWK-OPEN1K 100:02:322021-02-20 07:03:2901:53:0202:36:3703:17:1905:16:27.4005:19:00.30 8:147,3
2MARKIEWICZ Agnieszka 7PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK-OPEN2K 200:02:352021-02-20 07:03:3201:59:3202:44:5303:24:0905:22:30.6005:25:06.10+00:06:038:237,1
3JANERKA Marzka 152DZIABNIĘCICHORZÓWK-OPEN3K 300:28:412021-02-20 07:29:3801:58:5402:50:1503:30:5005:37:10.3506:05:51.95+00:20:428:466,8
4BORUSZEWSKA Beata 20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN4K 400:02:312021-02-20 07:03:2802:05:2202:56:5203:43:1105:42:28.7005:45:00.50+00:26:018:556,7
5CIENIAWSKA Ewa 88BYTOMK-OPEN5K 500:02:422021-02-20 07:03:3902:05:1402:54:2303:39:2305:47:38.1505:50:20.55+00:31:109:036,6
6SIWOŃ Ewa 41SMASHING PĄPKINS/AVA-DO PRZODU I W GÓRĘWARSZAWAK-OPEN6K 600:02:462021-02-20 07:03:4302:11:2203:00:5703:45:2805:52:04.8005:54:51.45+00:35:379:106,5
7MIELCZAREK Aleksandra 45STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-OPEN7K 700:44:342021-02-20 07:45:3102:07:5202:59:0103:42:4805:53:54.0506:38:28.35+00:37:269:126,5
8DOBROWOLSKA Agnieszka 68ŚWIECIEK-OPEN8K 800:09:542021-02-20 07:10:5102:16:2303:07:2803:52:0206:10:07.6006:20:02.25+00:53:409:386,2
9ROGOWSKA Anna 78RZESZÓWK-OPEN9K 900:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2603:07:1806:22:24.2507:00:46.05+01:05:569:576,0
9JĘDRZEJCZYK Agnieszka 89RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-OPEN9K 900:38:212021-02-20 07:39:1802:12:2403:07:0603:57:3306:22:24.2507:00:46.20+01:05:569:576,0
11WYDRYCH Barbara 156PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-OPEN11K 1100:05:092021-02-20 07:06:0602:24:1603:19:2804:10:4606:28:17.5006:33:27.35+01:11:5010:065,9
12BUDNY Aleksandra 94KRAŚNIK BIEGAJÓZEGINK-OPEN12K 1200:14:542021-02-20 07:15:5102:25:0103:23:0604:12:3706:30:14.7506:45:09.25+01:13:4710:095,9
13GOLON Marlena 55GOLON TEAMSICIENKOK-OPEN13K 1300:14:542021-02-20 07:15:5102:24:5403:22:5704:12:3606:30:15.2506:45:09.25+01:13:4710:095,9
14GNOT Katarzyna 85SPARTANIE DZIECIOMOPOLEK-OPEN14K 1400:20:582021-02-20 07:21:5502:25:3903:19:2904:09:4906:32:20.2506:53:18.70+01:15:5210:135,9
15SŁOWIK Justyna 108SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN15K 1500:32:442021-02-20 07:33:4102:19:3703:12:5104:09:2206:33:01.1007:05:45.60+01:16:3310:145,9
16GRALA Maria 92RZOZÓWK-OPEN16K 1600:14:462021-02-20 07:15:4302:21:4403:15:0204:10:0006:35:58.6006:50:44.85+01:19:3110:185,8
17GRAU Joanna 110KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK-OPEN17K 1700:13:282021-02-20 07:14:2502:27:1203:25:1204:22:3206:46:24.8006:59:53.00+01:29:5710:355,7
18ŁYCZKO Anna 140STREFA FITSTOBIERNAK-OPEN18K 1800:38:222021-02-20 07:39:1902:25:1503:23:1604:17:1506:53:15.2007:31:37.50+01:36:4710:455,6
19KRZYZIŃSKA Sylwia 115DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN19K 1900:33:522021-02-20 07:34:4902:30:2203:28:2504:31:4007:04:03.0007:37:55.95+01:47:3511:025,4
20ŁOPATKIEWICZ Beata 101KROSNOK-OPEN20K 2000:02:402021-02-20 07:03:3702:33:3003:36:5504:35:2607:06:07.2007:08:47.35+01:49:3911:055,4
21BUCHALSKA Ewa 123EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN21K 2100:15:122021-02-20 07:16:0902:32:1503:26:3704:27:2907:09:01.0007:24:13.75+01:52:3311:105,4
22KALETA Milena 169K-OPEN22K 2200:42:262021-02-20 07:43:2302:37:2003:40:1604:47:4107:22:36.1008:05:03.05+02:06:0811:315,2
23STĘPIEŃ Katarzyna 134KAZANÓWK-OPEN23K 2300:24:542021-02-20 07:25:5102:26:1603:27:2204:28:5907:27:04.0007:51:58.00+02:10:3611:385,2
24DOMINIAK Iwona 137OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN24K 2400:21:112021-02-20 07:22:0802:36:3803:34:3804:42:5807:32:10.3507:53:21.85+02:15:4211:465,1
25WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 121POBIEDZISKAK-OPEN25K 2500:21:022021-02-20 07:21:5902:41:2503:47:3604:56:4608:03:53.6508:24:56.20+02:47:2612:364,8
26MISIAK Anna 139TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN26K 2600:34:322021-02-20 07:35:2902:55:4403:59:0005:12:4108:06:18.7008:40:50.80+02:49:5112:394,7
27SOSNA-KŁOPOTOWSKA Katarzyna 167K-OPEN27K 2700:39:012021-02-20 07:39:5802:58:4604:02:4205:16:4908:16:51.5508:55:53.25+03:00:2412:564,6
28DWORNIKOWSKA Beata 143RASZKÓWK-OPEN28K 2800:34:152021-02-20 07:35:1202:59:5304:11:1105:21:2508:28:39.7509:02:55.05+03:12:1213:144,5
29GÓRSKA Agnieszka 142AUGUSTEAMKATOWICEK-OPEN29K 2900:15:152021-02-20 07:16:1203:18:2304:25:5805:40:1808:46:12.9009:01:28.05+03:29:4513:424,4
30WINIARSKA Izabela 128IZAGÓRĄWARSZAWAK-OPEN30K 3000:15:112021-02-20 07:16:0803:18:3004:26:2105:40:1208:46:18.4009:01:29.60+03:29:5113:424,4
31NIEDŹWIECKA Kasia 131EKOBIEGIWARSZAWAK-OPEN31K 3100:15:082021-02-20 07:16:0503:18:2604:26:1905:40:1708:46:18.9509:01:27.75+03:29:5113:424,4
32WILK Magdalena 153ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-OPEN32K 3200:34:032021-02-20 07:35:0003:07:2904:22:0405:40:2208:54:04.9009:28:08.55+03:37:3713:544,3
Znaleziono 32 wynik(ów)