ŚREM - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-08-26
Miejsce/ Place:
Śrem
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
82
Wystartowało/ Started:
74
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
74
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 253UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:15:4500:31:4400:48:0301:04:18.89 6:259.3
2HELWICH Stefan 230KS METRACOPOLKOWICEWIELENM60-691M 200:15:5800:32:1500:48:4601:04:53.19+00:00:346:299.2
3SZARSZUNOWICZ Mariusz 273KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-492M 300:16:0700:32:3200:49:0701:05:31.88+00:01:126:339.2
4HAŁAS Marcin 229UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 400:16:1700:32:4900:49:2301:05:48.90+00:01:306:349.1
5NAKONIECZNY Grzegorz 252EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-493M 500:16:1300:32:4700:49:2201:06:20.88+00:02:016:389
6HOŁUBKA Mariusz 231SALLER NORDIC WALKING TEAMLEGNICAM40-494M 600:16:1500:32:5800:50:0401:07:13.72+00:02:546:438.9
7JUREK Adam 237KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 700:15:5900:32:4200:50:1501:07:49.78+00:03:306:478.8
8REMBARZ Łukasz 259K S IDMAR RACING TEAMKROSINKOM40-495M 800:16:2000:33:1800:50:3701:08:16.14+00:03:576:498.8
9SPYCHAŁA Lesław 265CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-592M 900:16:3400:33:4500:51:1801:08:33.90+00:04:156:518.8
10BIK Stanisław 215KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 1000:16:5300:34:1100:51:3301:08:49.05+00:04:306:528.7
11ZAGAJA Janusz 283WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-692M 1100:16:4800:34:0900:51:3401:09:09.70+00:04:506:558.7
12PRZYBYSZ Grzegorz 258POPOWO KOŚCIELNEM30-392M 1200:17:2700:34:4500:52:1601:09:33.51+00:05:146:578.6
13ŻYDACZEWSKI Ryszard 287KS METRACO POLKOWICELUBINM50-594M 1300:17:4000:35:3200:53:0701:10:26.04+00:06:077:028.5
14ŚWISŁOCKI Bogdan 276FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-595M 1400:17:2200:35:1200:53:0701:10:54.61+00:06:357:058.5
15MĄDRY Grzegorz 250KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM50-596M 1500:17:2400:35:1400:53:0901:10:59.27+00:06:407:068.5
16PŁACHCIŃSKA Angelika 255KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-391K 100:17:0900:35:0200:53:1901:11:31.45+00:07:127:098.4
17LENZ Andrzej 245MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-597M 1600:17:5800:35:4600:53:4001:11:40.90+00:07:227:108.4
18ROSADZIŃSKI Sławomir 262LESZNO :)LESZNOM40-496M 1700:17:3000:35:2200:53:5601:12:19.88+00:08:007:148.3
19MROZIŃSKI Paweł 251MARSZPOZDROWIEPOZNAŃM50-598M 1800:18:0100:35:5800:54:0801:12:23.54+00:08:047:148.3
20CZEKAJŁO Franciszek 221REMIDREZDENKOM60-693M 1900:17:2500:35:2900:54:0801:12:27.83+00:08:087:148.3
21BUJNICKI Marcin 309NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-497M 2000:17:3000:35:2700:53:5901:12:30.00+00:08:117:158.3
22SZARSZUNOWICZ Anna 272KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-392K 200:17:3800:35:4500:54:1201:12:47.03+00:08:287:168.2
23TEODOROWSKI Dariusz 277UNIA MIASTLUBLINIECM40-498M 2100:17:5600:36:4200:55:0101:13:01.12+00:08:427:188.2
24STYŚ Elżbieta 270WROCANKAK50-591K 300:18:0300:36:2900:54:5201:13:03.39+00:08:447:188.2
25PRZYBYŁEK Marysia 257MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-491K 400:18:0700:36:3100:54:4801:13:06.71+00:08:477:188.2
26BANASZKIEWICZ Kasia 214KACZORYK50-592K 500:17:4700:36:2000:54:4901:13:22.65+00:09:037:208.2
27KWIATKOWSKA Stanisława 243CHODZ ZNAMIGOSŁAWICEK50-593K 600:18:2100:36:5500:55:2501:13:44.80+00:09:257:228.1
28MARCHWICKI Przemysław 248NORDIC WALKING KIEKRZSADYM60-694M 2200:18:0200:36:3300:55:3201:14:07.03+00:09:487:248.1
29DZIĘCZKOWSKI Marcin 223POZNAŃM40-499M 2300:19:3400:37:4800:55:4801:14:08.19+00:09:497:248.1
30ILOWSKA-REMBARZ Karolina 233LOFT TEAM EXTREMEKROSINKOK30-393K 700:17:4700:36:2400:55:2101:14:14.84+00:09:557:258.1
31KOZAKOWSKA Małgorzata 240KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-492K 800:18:3500:37:1500:56:0001:14:17.21+00:09:587:258.1
32SKOWROŃSKA Dominika 264NWPL/MARSZPOZDROWIEPLEWISKAK18-291K 900:17:5500:36:3500:56:0001:14:43.33+00:10:247:288
33KURZAWSKA Jolanta 242KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 1000:18:2100:36:5900:56:0901:14:51.32+00:10:327:298
34ZWOLENKIEWICZ Joanna 286KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-493K 1100:18:3500:37:1500:56:0001:15:05.54+00:10:467:308
35LENER Sławomir 244EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-695M 2400:18:1800:37:2600:56:3301:15:09.44+00:10:507:308
36CZAJKA Urszula 220FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 1200:18:2200:37:0000:56:1001:15:13.14+00:10:547:318
37ROGOS Henryk 260LESZNO :)LUBIĄŻM70+1M 2500:18:3900:37:4300:56:4401:15:14.00+00:10:557:318
38BRACISZEWSKI Krzysztof 216KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM30-393M 2600:18:5400:37:3000:56:3301:15:45.58+00:11:267:347.9
39BAJ Stanisław 212LESZNO :)ŚCINAWAM60-696M 2700:18:5400:38:0500:57:1401:16:38.30+00:12:197:397.8
40CHARCZUK Zenon 217WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-697M 2800:19:0400:38:3500:58:2001:17:36.60+00:13:177:457.7
41FRYDRYCH Marcin 225NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAM40-4910M 2900:19:1300:38:5200:58:1301:17:38.82+00:13:197:457.7
42STAWNIAK Karol 267KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+2M 3000:19:1000:38:3000:58:1001:17:46.19+00:13:277:467.7
43ANDRZEJEWSKA-MAJCHRZAK Kamila 211LESZNO :)DĄBCZEK30-394K 1300:18:5600:37:5900:57:5601:17:50.15+00:13:317:477.7
44ROSADZIŃSKA Natalia 261LESZNO :)LESZNOK18-292K 1400:18:5200:38:3000:58:1201:17:52.44+00:13:337:477.7
45GABERT Beata 226EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-494K 1500:19:2800:39:1600:59:0501:18:24.92+00:14:067:507.7
46GOLUS Urszula 227EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINK60-693K 1600:19:1900:38:5900:58:4801:18:25.84+00:14:067:507.6
47ŚWIĄTKOWSKI Sławomir 275POZNAŃM40-4911M 3100:19:1100:38:4900:58:3801:18:28.85+00:14:097:507.6
48DĄBROWA Wojciech 222CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEM50-599M 3200:18:3700:38:4800:58:4301:18:37.17+00:14:187:517.6
49GWAREK Anita 228PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-495K 1700:19:2900:39:1300:59:0201:18:45.29+00:14:267:527.6
50WEGIERA Grzegorz 280ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-4912M 3300:19:2100:39:0100:58:5601:18:49.23+00:14:307:527.6
51STANKOWSKA Marzena 266KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-496K 1800:19:3400:39:2800:59:1501:18:54.00+00:14:357:537.6
52WIĘCKOWSKI Janusz 281TKKF 'KUBUŚ' SIERPCSUŁOCIN TOWARZYSTWOM40-4913M 3400:19:0800:39:1800:59:2301:19:27.32+00:15:087:567.6
53SZYBCZYŃSKA Katarzyna 274KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-497K 1900:19:5100:39:3900:59:3601:19:31.39+00:15:127:577.5
54KRUSZKA Arleta 241MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-594K 2000:19:2900:39:3500:59:4501:19:45.08+00:15:267:587.5
55POSTEK Danuta 256MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 2100:19:3400:39:4700:59:5001:19:57.06+00:15:387:597.5
56CHŁODNICKI Marek 218MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-698M 3500:19:1300:39:1000:59:4901:20:22.07+00:16:038:027.5
57BAJ Danuta 213LESZNO :)ŚCINAWAK50-596K 2200:19:5200:39:5101:00:1101:21:01.51+00:16:428:067.4
58CHOLEWKA Jolanta 219MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-694K 2300:19:5700:40:1601:00:4701:21:24.09+00:17:058:087.4
59OMARSKA Grażyna 254PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-695K 2400:20:0700:40:2701:00:5801:21:27.74+00:17:088:087.4
60JASIAK Radomir 234KONINM18-291M 3600:19:2200:39:3601:00:2901:21:44.41+00:17:258:107.3
61RĘKLEWSKA Daria 305GOSCIESZYNK18-293K 2500:19:5000:40:1901:01:2301:21:54.47+00:17:358:117.3
62MOSTOWSKA Elzbieta 319LESZNO :)K50-597K 2600:20:0000:40:0001:00:0001:22:36.00+00:18:178:157.3
63MARCZYK Jerzy Paweł 249FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-699M 3700:20:2700:41:2701:02:4001:24:05.88+00:19:468:247.1
64KORONA - BRACISZEWSKA Beata 239KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK18-294K 2700:20:3200:41:4201:02:5301:24:09.66+00:19:508:257.1
65URBAN Jacek 279LESZNO :)LESZNOM60-6910M 3800:20:5600:41:4501:02:5301:24:11.78+00:19:528:257.1
66TOBYS Ryszard 304M60-6911M 3900:20:4900:41:5801:03:1401:24:23.58+00:20:048:267.1
67ZIEGLER Barbara 284LESZNO :)LIPNOK60-696K 2800:20:0900:40:5901:02:3701:24:35.97+00:20:178:277.1
68URANTÓWKA Henryk 278N/ZSKWIERZYNAM70+3M 4000:20:5500:41:5301:03:1601:25:26.98+00:21:088:327
69ADAMEK-BOBER Anna 210MARSZ PO ZDROWIESUCHY LASK60-697K 2900:20:3000:41:4701:03:4101:25:54.00+00:21:358:357
70MADER-WNĘK Ewa 302AMATORKŁODZKOK60-698K 3000:20:3700:42:0601:04:1201:26:45.50+00:22:268:406.9
71LÓRYCH Krzysztof 246LESZNO :)LESZNOM18-292M 4100:20:4200:43:0101:06:1101:29:55.24+00:25:368:596.7
72HORIACZEK Ryszard 232U KS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM60-6912M 4200:22:4000:45:5201:09:3201:33:04.96+00:28:469:186.4
73JAŚ Jola 235LESZNO :)LESZNOK50-598K 3100:24:0500:48:3701:11:5701:35:39.98+00:31:219:346.3
74RUSINOWICZ Andrzej 263DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+4M 4300:26:0700:52:5301:18:4401:41:54.57+00:37:3510:115.9
Znaleziono 74 wynik(ów)