ŚREM - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-08-20
Miejsce/ Place:
Śrem
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
66
Wystartowało/ Started:
65
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
65
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 231UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49100:14:5300:30:1300:45:4401:00:50.25 6:059.9
2HELWICH Stefan 215KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-69100:14:5300:30:1300:45:4401:00:55.40+00:00:056:059.8
3KACPRZAK Sławek 218LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWM40-49200:14:5100:30:1200:45:4401:01:06.85+00:00:166:069.8
4MIELECKA Agnieszka 228KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-49100:15:3700:31:3300:47:4401:03:34.25+00:02:446:219.4
5NOWAK Rajmund 232NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃM40-49300:15:2600:31:5300:48:3701:04:51.45+00:04:016:299.3
6JĘDRASIAK Renata 217KS METRACO POLKOWICELUBINK50-59100:16:0300:32:2800:49:1401:06:03.05+00:05:126:369.1
7SMUL Andrzej 240MARSZ PO ZDROWIETARNOWO PODGÓRNEM60-69200:16:0300:32:4000:49:3701:06:55.35+00:06:056:419
8ROSADZIŃSKI Sławomir 239LESZNO :)LESZNOM40-49400:16:2100:33:1600:50:2701:07:14.50+00:06:246:438.9
9KOWALSKI Marek 257UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-59100:16:4900:33:4700:50:3401:07:19.50+00:06:296:448.9
10NETKOWSKI Wojciech 230PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-59200:16:4800:33:4800:50:3701:07:34.90+00:06:446:458.9
11CZEKAJŁO Franciszek 209REMIDREZDENKOM60-69300:16:3000:33:1700:50:3001:07:48.45+00:06:586:468.8
12ANTOSZEWSKI Piotr 202NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-49500:16:5700:34:1700:51:2701:08:23.45+00:07:336:508.8
13PRZYBYSZ Grzegorz 236POPOWO KOŚCIELNEM30-39100:16:5000:34:1900:51:2901:08:25.10+00:07:346:508.8
14SPYCHAŁA Marzena 241WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-49200:16:3600:33:3300:50:5401:08:39.65+00:07:496:528.7
15FALKOWSKA Beata 212UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK50-592100:16:3700:33:3900:51:4401:09:20.80+00:08:306:568.7
16SKRYCKA Katarzyna 254KS METRACO POLKOWICELUBINK30-39100:17:0500:34:3300:52:1101:09:28.90+00:08:386:568.6
17SULOWSKI Paweł 244UKS GIMNAZJON SUCHY LASBYDGOSZCZM18-29100:17:4100:34:5300:52:1201:09:33.85+00:08:436:578.6
18ŁUKASZEWICZ Joanna 226GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-49300:17:0900:34:4200:52:4501:10:07.05+00:09:167:008.6
19STAWNIAK Karol 242KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM60-69400:17:1900:34:4100:52:3301:10:30.50+00:09:407:038.5
20MIERNICKI Mariusz 264PASJA NORDIC WALKINGDZIERŻONIÓWM50-59300:17:2100:35:0100:52:5201:10:33.65+00:09:437:038.5
21BADECKI Ryszard 204NIE ZRZESZONYNIESZCZYCEM50-59400:17:3100:35:2600:53:1801:10:36.85+00:09:467:038.5
22KACZMARCZYK-PASECKA Renata 219CZARNE PANTERYPIŁAK40-49400:17:3300:35:2800:53:1001:10:44.20+00:09:537:048.5
23ROGOS Henryk 237LESZNO :)LUBIĄŻM70+100:17:4300:35:3100:53:1801:11:13.00+00:10:227:078.4
24KOZAKOWSKA Małgorzata 222KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-49500:17:4300:35:3500:53:2801:11:15.75+00:10:257:078.4
25ZWOLENKIEWICZ Joanna 253KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-49600:17:4900:35:3300:53:2801:11:23.80+00:10:337:088.4
26SZCZĘSNY Wojciech 245KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM40-49600:17:3800:35:2000:53:2501:11:30.30+00:10:407:098.4
27STEPCZYŃSKA Angelika 243GOSIR OSIELSKOŁABISZYNK30-39200:17:2300:35:1100:53:1501:11:34.30+00:10:447:098.4
28FOT Krzysztof 213MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-59500:17:5700:36:0800:54:2601:12:06.80+00:11:167:128.3
29BAJ Stanisław 255LESZNO :)ŚCINAWAM50-59600:18:0300:36:1000:54:1901:12:20.65+00:11:307:148.3
30CIESIELSKI Krzysztof 208FAST WALKERGNIEZNOM60-69500:17:4900:35:5200:54:0901:12:23.40+00:11:337:148.3
31SOBAŃSKA Grażyna 258DRUŻBICEK60-69100:18:0100:36:0900:54:4701:12:51.50+00:12:017:178.2
32DĄBROWA Wojciech 211GOSŁAWICEM50-59700:17:4200:36:0500:54:4001:12:55.00+00:12:047:178.2
33KWIATKOWSKA Stanisława 224GOSŁAWICEK50-59300:18:0000:36:0900:54:4901:12:58.75+00:12:087:178.2
34WALKOWIAK Michał 250SWARZĘDZM30-39200:18:1600:36:3500:54:5201:13:06.15+00:12:157:188.2
35KANIEWSKI Łukasz 220SUMMER ISLANDBYDGOSZCZM30-39300:17:3600:36:0000:54:3901:13:20.35+00:12:307:208.2
36CHYRA Janusz 260UNIA MIASTLUBLINIECM40-49700:17:4900:36:2000:55:0901:13:23.80+00:12:337:208.2
37MARCINKOWSKI Wojciech 227UNIA MIASTLUBLINIECM40-49800:17:5000:36:1900:55:0801:13:24.80+00:12:347:208.2
38ROSADZIŃSKA Natalia 238LESZNO :)LESZNOK18-29100:18:2800:36:4900:55:1501:13:37.75+00:12:477:218.1
39PRZYBYŁEK Marysia 235LESZNO :)LESZNOK40-49700:17:5000:36:2800:54:5401:13:38.55+00:12:487:218.1
40BOGUSZ Marek 205KOSTRZYNM50-59800:18:0600:36:5300:55:2401:14:01.00+00:13:107:248.1
41THOMALLA Bogdan 259SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+200:17:4800:36:0000:54:5801:14:18.80+00:13:287:258.1
42BORUCKI Krystian 266BORKO.PLGNIEZNOM30-39400:17:4600:36:2000:55:2501:14:26.60+00:13:367:268.1
43KRUSZKA Arleta 182MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-59400:18:1900:36:5600:55:4301:14:28.50+00:13:387:268.1
44PIĄTKOWSKI Józef 234KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+300:18:1500:37:0100:55:5601:14:52.35+00:14:027:298
45CHŁODNICKI Marek 206MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-69600:18:1100:36:5100:55:5601:15:10.35+00:14:207:318
46RASZEWSKA Justyna 262DASZEWICEK30-39300:18:0200:36:4500:55:5501:15:29.95+00:14:397:337.9
47JASOŃ Grażyna 216DYNAMICPIŁAK50-59500:18:3200:37:2100:56:4201:16:01.00+00:15:107:367.9
48POSTEK Danuta 261MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-59600:18:4400:38:0100:57:2401:16:11.75+00:15:217:377.9
49SZYBCZYŃSKA Katarzyna 246KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-49800:19:1600:38:5100:57:3301:16:13.00+00:15:227:377.9
50KOTULA Jakub 221UNIA MIASTKATOWICEM30-395100:18:4300:38:0100:57:2001:16:18.90+00:15:287:377.9
51MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 229LESZNO :)ŻAKOWOK50-597100:19:0500:38:3900:57:3101:16:58.35+00:16:087:417.8
52ADAMEK-BOBER Anna 201MARSZ PO ZDROWIESUCHY LASK60-69200:18:5000:38:0600:57:3601:17:00.25+00:16:107:427.8
53GERLE-KOTULA Anna 214UNIA MIASTKATOWICEK30-39400:19:2000:38:5600:58:1401:17:10.20+00:16:197:437.8
54APPEL Jerzy 203GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+400:18:3700:37:4100:57:2501:17:13.95+00:16:237:437.8
55TOBYS Ryszard 248PIOTROWO DRUGIEM60-69700:19:2600:38:4300:58:1301:17:17.15+00:16:267:437.8
56ZAKRZEWSKA Henryka 251NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK70+100:19:0100:38:2300:57:4601:17:28.60+00:16:387:447.7
57DĄBROWA Dorota 210GOSŁAWICEK40-499100:19:3100:39:0700:58:4001:18:14.00+00:17:237:497.7
58CHMIELEWSKA Anna 207JEDLINA ZDRÓJK30-39500:18:2400:38:0000:58:3901:19:23.10+00:18:327:567.6
59ZIEGLER Barbara 252LESZNO :)LIPNOK60-69300:19:0600:38:5200:59:0101:19:36.60+00:18:467:577.5
60WALKOWIAK Ma 265TULCEM40-49900:19:4100:40:0600:59:5901:19:52.15+00:19:017:597.5
61URBAN Jacek 249LESZNO :)LESZNOM60-69800:19:4800:39:4200:59:5701:20:16.20+00:19:258:017.5
62KRAWCZYK Dariusz 223WROCŁAWM60-69900:19:4700:39:5000:59:5601:20:29.40+00:19:398:027.5
63KRZYŚCIN Rafał 263SANTANDERWROCŁAWM40-491000:19:5900:40:1201:00:3301:20:59.15+00:20:088:057.4
64ŚWIĄTEK Ewa 247PIASKIK60-69400:20:5500:42:5101:04:2801:25:48.80+00:24:588:347
DQLENARTOWICZ Stanisław 225DERBY STARA ŁUBIANKASTARA ŁUBIANKAM50-592100:17:06 DQ00:34:50 DQ00:52:58 DQ01:11:18.25 DQ--
Znaleziono 65 wynik(ów)