ŚREM - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-08-26
Miejsce/ Place:
Śrem
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
222
Wystartowało/ Started:
211
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJEWSKI Sebastian 148KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:15:1500:30:58.49 6:119.7
2MIZGAŁA Kacper 119KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWM-Jun.1M 200:15:5600:31:44.74+00:00:466:219.4
3ROŻYNEK Miron 151KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 300:15:5400:32:03.52+00:01:056:249.4
4WOROCH Roman 195KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 400:15:5700:32:04.07+00:01:056:249.4
5STAWICKI Kacper 159NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEMIERUCINM-Jun.2M 500:15:5900:32:07.36+00:01:086:259.3
6FRĄCKOWIAK Mateusz 35KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.3M 600:16:0600:32:50.31+00:01:516:349.1
7NOWAKOWSKI Dominik 128NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKM-Jun.4M 700:16:0200:32:51.16+00:01:526:349.1
8BRZOZOWSKI Piotr 311NWPL/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 800:15:5800:32:53.00+00:01:546:349.1
9SCHRÖDER Karol 153SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-441M 900:16:0500:32:53.06+00:01:546:349.1
10KUBIAK Tomasz 96SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-442M 1000:16:2800:33:06.30+00:02:076:379.1
11LIPIŃSKI Karol 105EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-443M 1100:16:2800:33:15.73+00:02:176:399
12FRĄCKOWIAK Roman 34KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 1200:16:4400:33:48.88+00:02:506:458.9
13TRZCIŃSKI Eugeniusz 176SPORT I REKREACJA 'START' (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 1300:16:4600:34:01.29+00:03:026:488.8
14SZYMSKA Małgorzata 303EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZESZCZECINK30-391K 100:16:5400:34:02.76+00:03:046:488.8
15WITUCKI Jacek 191POZNAŃM45-492M 1400:16:4800:34:10.51+00:03:126:508.8
16KOP Wiesław 86DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-592M 1500:17:0000:34:15.23+00:03:166:518.8
17SIKORA Bronisław 156LESZNO :)LESZNOM60-643M 1600:16:5600:34:16.71+00:03:186:518.8
18KĘDZIERSKA Agnieszka 75KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 200:17:0200:34:31.50+00:03:336:548.7
19SYKISZ Maksym 167LESZNO :)BOSZKOWO-LETNISKOM30-392M 1700:17:0300:34:34.83+00:03:366:558.7
20HARENDA Andrzej 50DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM50-542M 1800:17:2200:34:40.61+00:03:426:568.6
21MIZGAŁA Nadia 120KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK-Dzieci1K 300:17:3000:34:45.44+00:03:466:578.6
22KOLBERG Kamila 84KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-392K 400:17:2200:34:50.57+00:03:526:588.6
23SZCZUDLIK Małgorzata 168KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-393K 500:17:2200:34:50.94+00:03:526:588.6
24ZDANUK Artur 204EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINM45-493M 1900:17:0000:35:03.86+00:04:057:008.6
25JASIŁEK Przemysław 58RADAWNICAM40-444M 2000:17:3500:35:12.09+00:04:137:028.5
26KUBIAK Jakub 94KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Jun.5M 2100:17:0500:35:12.38+00:04:137:028.5
27MIĘKISIAK Rafał 117ŚREMM18-291M 2200:17:4800:35:18.64+00:04:207:038.5
28MIKOŁAJCZAK Jan 118SALLER NORDIC WALKING TEAM LEGNICALEGNICAM60-644M 2300:17:3100:35:40.60+00:04:427:088.4
29RAKUŚ Bogusław 307LESZNO:)LESZNOM55-593M 2400:17:3300:35:42.00+00:04:437:088.4
30KAJEWSKI Rafał 65ŚREMM40-445M 2500:17:4900:35:47.86+00:04:497:098.4
31SPYCHAŁA Marzena 158CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK45-491K 600:17:5600:35:50.87+00:04:527:108.4
32ZMYSŁOWSKI Zygmunt 205NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM55-594M 2600:17:5400:36:04.80+00:05:067:138.3
33SZYMANOWICZ Bartosz 172NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM18-292M 2700:18:1000:36:06.90+00:05:087:138.3
34TOMCZYK Edward 175MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+1M 2800:17:5700:36:13.76+00:05:157:148.3
35MAZURKIEWICZ Kacper 111NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKM-Jun.6M 2900:18:3100:36:19.74+00:05:217:158.3
36JÓŹWIAK Marianna 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 700:18:0400:36:21.85+00:05:237:168.2
37OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 130KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 800:18:0600:36:26.09+00:05:277:178.2
38DUKAT Radosław 29LESZNO :)ŚREMM40-446M 3000:17:5100:36:36.86+00:05:387:198.2
39KEDZIERSKI Arkadiusz 308KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM40-447M 3100:17:4500:36:37.00+00:05:387:198.2
40BUCZKOWSKI Jerzy 14KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM65-691M 3200:18:1900:36:42.98+00:05:447:208.2
41MIZGAŁA Nel 121KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK-Dzieci2K 900:18:2300:36:56.13+00:05:577:238.1
42PIATCZYC Michał 137GRODZISK WLKPM-Jun.7M 3300:18:0200:36:58.32+00:05:597:238.1
43KOCZOROWSKA Patrycja 80KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Dzieci3K 1000:18:2100:36:58.32+00:05:597:238.1
44LIPIŃSKA Karolina 104EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-394K 1100:18:2700:36:59.26+00:06:007:238.1
45WILD Ewa 188OŁAWAK40-442K 1200:18:3100:37:00.58+00:06:027:248.1
46KŁOS Lidia 78SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK40-443K 1300:18:1900:37:01.46+00:06:027:248.1
47GRYGOROWICZ Bogdan 47KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3400:18:2800:37:05.13+00:06:067:258.1
48KOZŁOWSKA Jagoda 89DYNAMICPOZNAŃK-Dzieci4K 1400:18:2200:37:12.30+00:06:137:268.1
49ANDRZEJEWSKI Mieczysław 3LESZNO :)CZEMPINM55-595M 3500:18:0400:37:14.19+00:06:157:268.1
50GRUPIŃSKA Katarzyna 44NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-542K 1500:18:3300:37:17.49+00:06:197:278
51ZAWISŁA Stanisław 203MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-692M 3600:18:2700:37:21.37+00:06:227:288
52STRZELECKA Małgorzata 162SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-493K 1600:18:4600:37:29.13+00:06:307:298
53RYBAŁTOWSKI Paweł 152LESZNO :)OBORNIKI ŚLĄSKIEM70+2M 3700:18:5500:37:31.78+00:06:337:308
54DADOS Julia 21NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKK-Jun.1K 1700:18:3200:37:31.89+00:06:337:308
55WOŁK Beata 194DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-444K 1800:18:5100:37:42.68+00:06:447:328
56MOŻDŻEŃ Barbara 122NIEZRZESZONAGNIEZNOK55-591K 1900:18:3400:37:44.14+00:06:457:328
57GRZYWOCZ Bernard 49LESZNO :)MOSINAM65-693M 3800:18:4200:37:45.73+00:06:477:337.9
58ŚWIERAKOWSKA Barbara 313GNIEZNOK50-543K 2000:19:0000:37:46.00+00:06:477:337.9
59BŁOCH Damian 9NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM18-293M 3900:18:4900:37:50.70+00:06:527:347.9
60MICHAŁOWSKA Monika 116LUBOŃK30-395K 2100:18:3700:37:53.22+00:06:547:347.9
61KUPIBIDA Bogusława 99SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-592K 2200:18:5000:37:55.49+00:06:577:357.9
62KMIECIAK Joanna 318PIŁAK-Jun.2K 2300:18:2900:37:57.00+00:06:587:357.9
63BOJANOWSKI Marcin 10OBORNIKIM30-393M 4000:18:4000:37:57.55+00:06:597:357.9
64WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK18-291K 2400:18:5800:38:00.53+00:07:027:367.9
65KUBIAK Dorian 97SP 74WROCŁAWM-Jun.8M 4100:18:3400:38:06.17+00:07:077:377.9
66WALCZAK Grzegorz 181OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-494M 4200:18:4200:38:07.63+00:07:097:377.9
67SIERACKA Katarzyna 154LESZNO :)LESZNOK55-593K 2500:18:4200:38:07.72+00:07:097:377.9
68DOMBEK Fabian 25NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKM-Jun.9M 4300:18:3800:38:09.18+00:07:107:377.9
69POLISZCZUK Piotr 315PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 4400:16:0700:38:11.00+00:07:127:387.9
70ŁOPIŃSKI Aleksy 1064RUN TEAM PIŁAPIŁAM70+3M 4500:18:5800:38:18.17+00:07:197:397.8
71GAŁĄZKA Paweł 312MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 4600:15:0700:38:19.00+00:07:207:397.8
72SULECKA Gabriela 165ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 2600:19:0700:38:21.46+00:07:227:407.8
73GRYGOROWICZ Teresa 46KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 2700:19:0000:38:24.73+00:07:267:407.8
74DANA Kazimiera 306PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIADZK65-692K 2800:20:5700:38:27.00+00:07:287:417.8
75URBAŃSKI Stefan 178NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-596M 4700:18:5600:38:29.15+00:07:307:427.8
76STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 164SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM45-495M 4800:18:4900:38:36.64+00:07:387:437.8
77WOJCIECHOWSKI Adam 193PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWM40-448M 4900:18:5700:38:43.79+00:07:457:447.7
78WILD Arek 187OŁAWAM50-543M 5000:19:0300:38:45.21+00:07:467:457.7
79WOJCIECHOWSKA Katarzyna 192PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK40-445K 2900:19:0700:38:47.49+00:07:497:457.7
80MATYJA Anna 110LESZNO :)ŚREMK45-494K 3000:19:1100:38:49.22+00:07:507:457.7
81FIAŁKOWSKA Katarzyna 33NORDIC WALKING LUBASZSTAJKOWOK50-544K 3100:19:1400:38:58.59+00:08:007:477.7
82KUCZYŃSKA Anna 98NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-594K 3200:19:2300:39:14.50+00:08:167:507.6
83GOŁĘBIEWSKI Andrzej 41KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-645M 5100:19:5600:39:23.06+00:08:247:527.6
84DOMBEK Laura 24NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKK-Jun.3K 3300:19:0800:39:25.74+00:08:277:537.6
85WITUCKA Karolina 190POZNAŃK-Dzieci5K 3400:19:3100:39:26.34+00:08:277:537.6
86MICHALAK Jacek 114NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM50-544M 5200:19:4600:39:28.88+00:08:307:537.6
87PIĄTKOWSKI Józef 138KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 5300:19:2900:39:29.33+00:08:307:547.6
88GRZYWOCZ Irena 48LESZNO :)MOSINAK65-693K 3500:19:3700:39:32.68+00:08:347:547.6
89BERCZYŃSKI Henryk 5NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-646M 5400:19:5400:39:39.28+00:08:407:557.6
90KOWNACKA Jolanta 60DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBIAŁOŚLIWIEK50-545K 3600:19:2500:39:40.76+00:08:427:567.6
91WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 186BYDGOSZCZM18-294M 5500:19:3800:39:48.67+00:08:507:577.5
92JÓŹWIAK Łukasz 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 5600:19:3100:39:48.75+00:08:507:577.5
93KWIECIAK Michał 316ŚREMM30-394M 5700:18:5800:39:50.00+00:08:517:587.5
94KRAWCZYK Dorota 91DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-641K 3700:19:5200:39:51.89+00:08:537:587.5
95RYBARCZYK Iwona 301DOPIEWOK40-446K 3800:19:4700:39:52.90+00:08:547:587.5
96PIATCZYC Wacław 136GRODZISK WLKPM-Niepełnosprawni(B)2M 5800:19:2900:39:54.71+00:08:567:587.5
97KONIECZNA Zuzanna 85BUDZIEJEWOK45-495K 3900:19:5900:39:55.11+00:08:567:597.5
98KUSZA Jolanta 100UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK55-595K 4000:19:4000:39:57.92+00:08:597:597.5
99ZABRZESKA Hanna 202UKS GIMNAZJON SUCHY LASKIEKRZK55-596K 4100:19:4100:39:58.80+00:09:007:597.5
100SZNAJDER Zenon 170UNIA MIASTRYBNIKM65-694M 5900:19:4200:40:03.69+00:09:058:007.5
101TURKOWSKA Iwona 177SZALONE ONEWAGROWIECK55-597K 4200:19:5000:40:06.50+00:09:088:017.5
102ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+5M 6000:20:0400:40:10.02+00:09:118:027.5
103PRACKI Zbigniew 142SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-545M 6100:20:0100:40:11.49+00:09:138:027.5
104DOLATA Dorota 310NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZK55-598K 4300:19:3400:40:14.00+00:09:158:027.5
105KOCZOROWSKA Monika 79KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-396K 4400:19:5700:40:17.71+00:09:198:037.4
106STRÓŻYNA Wiesława 161NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-546K 4500:19:5800:40:23.03+00:09:248:047.4
107SZYMAŃSKA Magdalena 173ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚMIGIELK30-397K 4600:20:0200:40:25.32+00:09:268:057.4
108MICHAŁOWSKA Joanna 115SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOŚWIECIEK45-496K 4700:20:0200:40:29.47+00:09:308:067.4
109BUJNICKA Magdalena 16NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci6K 4800:19:5800:40:30.42+00:09:318:067.4
110JURDZIŃSKI Edmund 64UKS GIMNAZJON SUCHY LASPRZEŹMIEROWOM70+6M 6200:20:1100:40:38.31+00:09:398:077.4
111PEC Anna 134NORDIC WALKING LUBASZOBORNIKIK45-497K 4900:20:0800:40:42.30+00:09:438:087.4
112WYCISŁO Agata 201DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 5000:20:1400:40:51.51+00:09:538:107.3
113FURMAN Renata 36NORDIC WALKING LUBASZMŁYNKOWOK45-498K 5100:20:0800:40:52.78+00:09:548:107.3
114ANGIELCZYK Małgorzata 4MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-694K 5200:20:1600:40:53.28+00:09:548:107.3
115MARCINIAK Hanna 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-599K 5300:20:1900:40:53.99+00:09:558:107.3
116SUSKA Danuta 166NIE NALEŻĘ DO KLUBUSREMK65-695K 5400:20:1000:40:57.80+00:09:598:117.3
117NOWACZYK Lidia 126PLESZEWSKIE WŁOCZYKIJEPLESZEWK30-398K 5500:20:2600:41:05.52+00:10:078:137.3
118ROZMIAREK Kamila 150NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK-Jun.4K 5600:20:2400:41:07.05+00:10:088:137.3
119GÓRSKI Henryk 42OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+7M 6300:20:3900:41:08.92+00:10:108:137.3
120KAŁUŻNY Waldemar 68UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM55-597M 6400:20:3700:41:10.13+00:10:118:147.3
121NOWAK Daria 127LESZNO :)LESZNOK30-399K 5700:20:3200:41:24.64+00:10:268:177.2
122KUBIAK Anna 95KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-5910K 5800:20:4600:41:26.38+00:10:278:177.2
123WICHER Jolanta 184NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-499K 5900:20:3400:41:28.52+00:10:308:177.2
124KANIECKI Tadeusz 70KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-695M 6500:20:2600:41:32.34+00:10:338:187.2
125KAMIŃSKA-SOKÓL Marzena 69NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-4910K 6000:20:4800:41:39.30+00:10:408:197.2
126RADOMSKA Agnieszka 146NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK40-447K 6100:20:3800:41:46.62+00:10:488:217.2
127SKOWROŃSKA ŁOPIŃSKA Genowefa 1574RUN TEAM PIŁAPIŁAK65-696K 6200:20:4300:41:47.11+00:10:488:217.2
128JEMRYCH Dorota 59UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-642K 6300:20:4900:41:48.05+00:10:498:217.2
129NIECHWIEJCZYK Kinga 125UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.5K 6400:20:2700:41:50.77+00:10:528:227.2
130KROJNIAK Maria 92NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEDĄBROWAK-Jun.6K 6500:20:4800:41:56.91+00:10:588:237.2
131WALCZAK Maria 179KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-3910K 6600:20:5900:41:59.12+00:11:008:237.1
132REMISZEWSKI Adam 149OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+8M 6600:20:4100:41:59.88+00:11:018:247.1
133STRZELECKA Antonina 163SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Dzieci7K 6700:20:3400:42:04.74+00:11:068:257.1
134STOCHAJ Jan 160SP ROSKOROSKOM-Jun.10M 6700:20:0600:42:04.79+00:11:068:257.1
135PRZYBYSZ Alicja 144POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci8K 6800:20:2600:42:07.22+00:11:088:257.1
136KWIATKOWSKI Michał 101NULLM30-395M 6800:20:3400:42:07.71+00:11:098:257.1
137KOLASIŃSKA Wanda 82SZALONE ONEWĄGROWIECK-Niepełnosprawni(A)2K 6900:21:0700:42:07.94+00:11:098:257.1
138DĄBROWA Dorota 22GOSŁAWICEK45-4911K 7000:20:5200:42:08.18+00:11:098:257.1
139SIERŻANT Anna 155GORZYCEK30-3911K 7100:20:4200:42:12.29+00:11:138:267.1
140SZNAJDER Teresa 169UNIA MIASTRYBNIKK60-643K 7200:21:0200:42:12.69+00:11:148:267.1
141HARENDA Karol 51DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM-Dzieci1M 6900:20:4300:42:13.50+00:11:158:267.1
142KOLASIŃSKI Aleksander 83RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-598M 7000:20:4400:42:14.56+00:11:168:267.1
143PIATCZYC Barbara 135GRODZISK WLKPK55-5911K 7300:20:1900:42:16.48+00:11:178:277.1
144LEGOCKA -WALCZAK Kinga 103OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASK40-448K 7400:21:1500:42:18.81+00:11:208:277.1
145KUBIAK Wojciech 93KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM55-599M 7100:20:5400:42:23.02+00:11:248:287.1
146KRAMER Leszek 90OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+9M 7200:21:0500:42:28.31+00:11:298:297.1
147JAGODZIŃSKI Andrzej 57WROCŁAWM55-5910M 7300:21:1100:42:41.41+00:11:428:327
148GOLAK-WEGIERA Katarzyna 40ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4912K 7500:21:2000:42:41.42+00:11:428:327
149FENGIER Eugeniusz 32PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWM55-5911M 7400:21:1200:42:43.56+00:11:458:327
150WOROCH Jolanta 196DOPIEWODOPIEWOK50-547K 7600:21:4400:42:56.81+00:11:588:357
151DŁUGOŁĘCKA Sylwia 23UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK-Niepełnosprawni(B)2K 7700:21:4300:43:03.13+00:12:048:367
152GRYGIEL Teresa 45MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK55-5912K 7800:21:2100:43:06.57+00:12:088:377
153CETERA Janusz 17EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZEDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 7500:21:2000:43:14.18+00:12:158:396.9
154GLEGOCIŃSKA Joanna 39TKKF 'KUBUŚ' SIERPCSUŁOCIN TOWARZYSTWOK45-4913K 7900:21:3700:43:29.54+00:12:318:426.9
155KAŁUŻNA Magdalena 67UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK50-548K 8000:21:3300:43:33.77+00:12:358:426.9
156PAŁUBICKA Małgorzata 132NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK55-5913K 8100:21:4600:43:34.99+00:12:368:436.9
157BRUZI Anna 13PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK50-549K 8200:21:4700:43:45.05+00:12:468:456.9
158POLCYN Julia 140NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK-Jun.7K 8300:22:2500:44:00.72+00:13:028:486.8
159MAGDZIARZ Edyta 107NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK-Jun.8K 8400:21:3600:44:02.22+00:13:038:486.8
160FURMAN Kinga 37NORDIC WALKING LUBASZMŁYNKOWOK-Dzieci9K 8500:21:3500:44:04.07+00:13:058:496.8
161OWCZAREK Henryka 131MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+1K 8600:22:0700:44:06.73+00:13:088:496.8
162WYCISŁO Damian 200DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM18-295M 7600:21:4200:44:13.28+00:13:148:506.8
163KOCZOROWSKI Kacper 81KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci2M 7700:21:4600:44:16.51+00:13:188:516.8
164STAWNIAK Wanda 268ŻNINK65-697K 8700:21:3700:44:17.75+00:13:198:516.8
165BŁASZCZYSZYN Danuta 8LESZNO :)ŚCINAWAK65-698K 8800:21:4500:44:20.21+00:13:218:526.8
166WÓJCIK Henryk 198OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70+10M 7800:22:0500:44:27.79+00:13:298:536.7
167BUDA Agnieszka 15SANTANDER CONSUMER BANK S.A.DOBRAK18-292K 8900:21:5700:44:30.14+00:13:318:546.7
168WÓJCIK Irena 197OUTW OLEŚNICAOLEŚNICAK70+2K 9000:22:0600:44:33.11+00:13:348:546.7
169BLASZKA Michał 6NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)4M 7900:21:4200:44:36.22+00:13:378:556.7
170SZULC Hanna 171POZNAŃK45-4914K 9100:21:5800:44:37.27+00:13:388:556.7
171KOPLIŃSKA Magdalena 87KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-3912K 9200:22:2200:44:40.67+00:13:428:566.7
172PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 133GOWINOK70+3K 9300:22:1600:44:50.11+00:13:518:586.7
173BLASZKA Ryszard 7NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)5M 8000:22:2200:44:52.42+00:13:538:586.7
174KAWCZYŃSKA Teresa 73KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-5914K 9400:22:2200:44:54.08+00:13:558:586.7
175KLEMENS Karolina 76NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIESUCHARZEWOK-Jun.9K 9500:21:5900:44:55.00+00:13:568:596.7
176HINEBORG Bogumiła 53KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5410K 9600:22:3300:44:55.14+00:13:568:596.7
177MĘDRAK Alicja 112WROCŁAWK60-644K 9700:22:1100:44:58.92+00:14:008:596.7
178HORIACZEK Małgorzata 54U KS GIMNAZJONSUCHY LASPOZNAŃK65-699K 9800:22:4000:45:17.37+00:14:189:036.6
179RAJEWSKA Beata 147PIŁAK40-449K 9900:23:0300:45:51.79+00:14:539:106.5
180WALCZAK Henryk 182OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+11M 8100:22:4200:45:55.53+00:14:579:116.5
181DZIUBA Małgorzata 31BUDZIEJEWOK50-5411K 10000:22:3300:45:55.80+00:14:579:116.5
182JAGODZIŃSKA Bożena 56WROCŁAWK60-645K 10100:22:4400:46:07.68+00:15:099:136.5
183ŚLIWIŃSKA Ewa 174KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4915K 10200:22:5800:46:12.49+00:15:149:146.5
184PRZYBYSZ Aleksandra 145POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci10K 10300:22:4200:46:17.95+00:15:199:156.5
185MAŁECKI Paweł 108UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM65-696M 8200:23:2800:46:41.50+00:15:439:206.4
186ANDRZEJEWSKA Boguslawa 2LESZNO:)CZEMPINK55-5915K 10400:23:0600:46:47.63+00:15:499:216.4
187WIŚNIEWSKA Mariola 189LESZNO :)LESZNOK55-5916K 10500:23:2600:46:52.76+00:15:549:226.4
188PRAŁAT Grażyna 143LESZNO :)ŻAKOWOK60-646K 10600:23:3200:47:03.19+00:16:049:246.4
189IGLIŃSKA Maria 55LESZNO :)GONIEMBICEK60-647K 10700:23:3400:47:04.78+00:16:069:256.4
190OGONOWSKA Edyta 129KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5917K 10800:23:3000:47:26.27+00:16:279:296.3
191KAPSA Emilia 71UKS GIMNAZJON SUCHY LASLUBOŃK65-6910K 10900:23:2700:47:26.53+00:16:289:296.3
192KWIECIAK Barbara 317ŚREMK65-6911K 11000:22:5700:47:28.00+00:16:299:296.3
193SZULC-ANDRZEJCZAK Bożena 314SKWIERZYNAK-Niepełnosprawni(A)3K 11100:19:2000:47:29.00+00:16:309:296.3
194MĘDRAK Józef 113WROCŁAWM65-697M 8300:23:2700:48:03.48+00:17:049:366.2
195PRACKA Katarzyna 141SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5412K 11200:24:1300:48:04.54+00:17:069:376.2
196BOROWICZ Maciej 11QUAY POZNAŃPOZNAŃM65-698M 8400:24:0700:48:17.03+00:17:189:396.2
197GROBELNA Jadwiga 43KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)3K 11300:23:4700:48:23.19+00:17:249:406.2
198DRAJEM Olga 26NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKK-Jun.10K 11400:24:0000:48:43.96+00:17:459:446.2
199KLEMENS Natalia 77NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIESUCHARZEWOK-Jun.11K 11500:24:0000:48:44.23+00:17:459:446.2
200WYCISŁO Romuald 199DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)4M 8500:24:5700:49:19.64+00:18:219:526.1
201BOROWICZ Halina 12QUAY POZNAŃPOZNAŃK65-6912K 11600:24:3400:50:16.73+00:19:1810:036
202TOLWAJ Renata 288SANTANDER CONSUMER BANK S.A.ŚREMK30-3913K 11700:24:0600:51:04.83+00:20:0610:135.9
203SKRZYPCZAK Natalia 289SANTANDER CONSUMER BANK S.A.ŚREMK18-293K 11800:24:2400:51:23.57+00:20:2510:165.8
204JÓŹWIAK Dominik 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-296M 8600:25:1900:51:28.70+00:20:3010:175.8
205HABEL Katarzyna 102MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+4K 11900:25:2500:51:43.60+00:20:4510:205.8
206HARENDA Dawid 52DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM-Dzieci3M 8700:25:2700:51:52.14+00:20:5310:225.8
207KAŁAMAJSKA Barbara 66NW PATYCZKI GRUDIĄDZGRUDZIĄDZK60-648K 12000:25:5500:52:19.71+00:21:2110:285.7
208WALCZAK Jerzy 180OCTOPUS SUCHY LASCHROMIECM55-5912M 8800:25:4500:52:22.58+00:21:2410:285.7
209MÓL Kazimiera 123LESZNO :)LESZNOK60-649K 12100:25:5500:52:27.63+00:21:2910:295.7
210PLIS Tadeusz 139LESZNO :)LESZNOM70+12M 8900:25:0300:52:36.34+00:21:3710:315.7
211DROP Mieczysław 27PAKOŚĆM70+13M 9000:27:3000:54:21.39+00:23:2210:525.5
Znaleziono 211 wynik(ów)