ŚREM - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-08-20
Miejsce/ Place:
Śrem
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
190
Wystartowało/ Started:
185
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
185
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJEWSKI Sebastian 119PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKINGPIŁAM45-491M 100:14:3100:29:38.00 5:5510.1
2WOROCH Roman 161KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-591M 200:14:4200:29:42.85+00:00:045:5610.1
3KRYŚ Artur 81KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-492M 300:15:0900:30:26.15+00:00:486:059.9
4ROŻYNEK Miron 126KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM50-541M 400:15:0200:30:40.80+00:01:026:089.8
5POLEWCZAK Mariusz 112CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM45-493M 500:15:1000:30:40.80+00:01:026:089.8
6CHYRA Wiktor 21UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.1M 600:15:3100:31:18.00+00:01:406:159.6
7STAWICKI Kacper 139NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEMIERUCINM-Jun.2M 700:15:3200:31:22.05+00:01:446:169.6
8MACHNIK Janusz 92CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM40-441M 800:15:2600:31:24.45+00:01:466:169.6
9RAKUĆ Jakub 120RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-291M 900:15:2900:31:26.90+00:01:486:179.5
10SŁOMIAN Leszek 132UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 1000:15:3600:31:30.75+00:01:526:189.5
11BIK Stanisław 173KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM55-593M 11100:15:3700:31:36.75+00:01:586:199.5
12CHAMIELEC Bogusław 14A EMERYT BIEGALUBINM50-542M 1200:16:0000:32:06.55+00:02:286:259.3
13SPYCHAŁA Lesław 136WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-543M 1300:15:5700:32:08.40+00:02:306:259.3
14ADAMUS Marian 4SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-691M 1400:16:0200:32:14.90+00:02:366:279.3
15ADAMCZYK Adam 2PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 15100:16:0500:32:25.90+00:02:476:299.2
16FRĄCKOWIAK Mateusz 30ZS ROSKOWIELEŃM-Jun.3M 1600:15:3300:32:41.10+00:03:036:329.2
17BROKOS Piotr 13NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEBARCINM30-391M 1700:16:1200:32:44.40+00:03:066:329.2
18KROMSKI Paweł 79NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM50-544M 1800:16:1100:32:47.40+00:03:096:339.2
19SYKISZ Maksym 141LESZNO :)BOSZKOWO-LETNISKOM-Niepełnosprawni(A)1M 1900:16:2000:32:53.40+00:03:156:349.1
20GAŁĄZKA Paweł 32GNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 2000:16:2400:32:59.55+00:03:216:369.1
21DUSZEŃKO Zygmunt 256KS METRACO POLKOWICELUBINM55-594M 2100:16:3900:33:01.75+00:03:236:369.1
22STANISŁAWSKI Jan 137MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM55-595M 2200:16:1800:33:04.15+00:03:266:369.1
23LENZ Andrzej 90GNIEZNOM50-545M 2300:16:2600:33:04.35+00:03:266:369.1
24ZYGMUNT Gracjan 171PKU EUROCONSULTING PIŁAPIŁAM18-292M 2400:16:1800:33:18.20+00:03:406:399
25POLEWCZAK Aneta 111CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK45-491K 100:16:3200:33:23.90+00:03:456:409
26OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 103ZS ROSKOWIELEŃK45-492K 2100:16:3100:33:28.10+00:03:506:419
27FRĄCKOWIAK Roman 29ZS ROSKOWIELEŃM45-494M 25100:16:2500:33:32.80+00:03:546:428.9
28KĘDZIERSKA Agnieszka 63KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 300:16:3800:33:42.75+00:04:046:448.9
29TOMCZYK Edward 146MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM65-693M 2600:16:2200:33:45.40+00:04:076:458.9
30GRYGOROWICZ Bogdan 40KS METRACO POLKOWICELUBINM65-694M 2700:16:3300:33:51.90+00:04:136:468.9
31SIKORA Bronisław 175LESZNO :)LESZNOM60-641M 2800:16:4300:33:53.15+00:04:156:468.9
32JANECKI Dariusz 48PIŁAM55-596M 2900:16:3000:33:55.15+00:04:176:478.8
33KRECZMER Marzena 77CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK30-391K 400:16:5800:34:05.10+00:04:276:498.8
34PINTAK Artur 110WESOŁY BORSUK TEAMKOLNOWICEM30-392M 3000:16:4300:34:06.65+00:04:286:498.8
35MIKOŁAJCZAK Jan 98KS METRACO POLKOWICELEGNICAM-Niepełnosprawni(A)3M 3100:16:4300:34:10.15+00:04:326:508.8
36JÓŹWIAK Marianna 51WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-442K 500:16:4700:34:13.35+00:04:356:508.8
37WITUCKI Jacek 185A.WPOZNAŃM45-495M 3200:17:0900:34:16.30+00:04:386:518.8
38WUJEK Tomek 163MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM-Niepełnosprawni(B)1M 3300:16:4600:34:19.85+00:04:416:528.7
39KOWALCZYK Edyta 177WAŁBRZYCHK45-493K 600:17:0000:34:19.90+00:04:416:528.7
40RAKUĆ Angelika 121RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-291K 700:17:0400:34:20.05+00:04:426:528.7
41WOJCIECHOWSKI Marek 160NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM55-597M 3400:16:5600:34:22.45+00:04:446:528.7
42PIATCZYC Michał 109GRODZISK WLKP.M-Jun.4M 3500:17:1000:34:24.30+00:04:466:528.7
43STAROSTA Lukasz 138ZS ROSKOWIELENM-Jun.5M 3600:17:0500:34:24.75+00:04:466:538.7
44KARCZEWSKA Marzena 59RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-392K 800:17:0100:34:29.00+00:04:516:538.7
45GOŁĘBIEWSKI Andrzej 33KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-642M 3700:16:5300:34:36.70+00:04:586:558.7
46GRUSZKA Michał 37UNIA MIASTLUBLINIECM40-442M 3800:17:0100:34:43.40+00:05:056:568.6
47PRZYMUSIŃSKI Piotr 117N/ZPOZNAŃM60-643M 3900:17:1100:34:45.00+00:05:076:578.6
48BOJANOWSKI Marcin 11OBORNIKIM30-393M 4000:17:2000:34:47.35+00:05:096:578.6
49GRUSZKA Michał 38UNIA MIASTLUBLINIECM-Dzieci1M 4100:17:2200:34:48.05+00:05:106:578.6
50MARCINKOWSKA Agnieszka 94UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci1K 900:17:2900:34:57.80+00:05:196:598.6
51FIJAŁKOWSKI Marek 95MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM55-598M 4200:17:2800:35:06.70+00:05:287:018.5
52ZIELIŃSKA Jolanta 170GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591K 1000:17:3500:35:14.85+00:05:367:038.5
53MOZDZEN Barbara 99NIEZRZESZONAGNIEZNOK55-592K 1100:17:3400:35:15.70+00:05:377:038.5
54FALKOWSKI Piotr 28UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM50-546M 4300:17:2300:35:20.90+00:05:427:048.5
55JÓŹWIAK Łukasz 53WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 4400:17:2900:35:23.75+00:05:457:048.5
56BUCZKOWSKI Jerzy 72KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-695M 4500:17:1100:35:23.90+00:05:457:048.5
57SIKORA Antoni 131KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM65-696M 4600:17:1000:35:25.35+00:05:477:058.5
58KRAKOWIAK Małgorzata 75UKS GIMNAZJON SUCHY LASWIRYK50-541K 1200:17:2000:35:30.65+00:05:527:068.5
59ŁOPIŃSKI Aleksy 91CZARNE PANTERYPIŁAM65-697M 4700:17:4900:35:34.05+00:05:567:068.4
60DUKAT Radosław 25ŚREMM40-443M 4800:17:2900:35:36.80+00:05:587:078.4
61SIERACKA Katarzyna 129LESZNO :)LESZNOK50-542K 1300:17:4500:35:51.75+00:06:137:108.4
62RYBAŁTOWSKI Paweł 127LESZNO :)OBORNIKI ŚLĄSKIEM70+1M 4900:18:3700:35:53.20+00:06:157:108.4
63JANECKA Agnieszka 47PIŁAK40-443K 1400:17:3400:35:57.95+00:06:197:118.3
64GRZYWOCZ Bernard 42LESZNO :)MOSINAM65-698M 5000:17:4300:35:59.25+00:06:217:118.3
65FRYDRYCH Marcin 31NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAM30-394M 5100:17:3200:36:01.00+00:06:237:128.3
66GWAREK Anita 43PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-494K 1500:18:0100:36:13.30+00:06:357:148.3
67GRYGOROWICZ Teresa 39KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1600:17:4800:36:13.45+00:06:357:148.3
68SUSKA Danuta 140NIEMAŚREMK65-692K 1700:17:5200:36:23.15+00:06:457:168.2
69KOZŁOWSKA Jagoda 172DYNAMICPOZNAŃK-Dzieci2K 1800:18:2000:36:26.50+00:06:487:178.2
70KOCZOROWSKA Patrycja 68KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Dzieci3K 1900:18:0700:36:27.55+00:06:497:178.2
71DANA Kazimiera 20KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-641K 20100:18:0500:36:28.35+00:06:507:178.2
72KOZŁOWSKA Julia 6DYNAMICPOZNAŃK-Jun.1K 2100:18:2100:36:30.80+00:06:527:188.2
73EWERTOWSKA Ewa 27NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK45-495K 2200:18:0700:36:30.90+00:06:527:188.2
74ROZMARYNOWSKA Karolina 123SUMMER ISLANDJANOWIEC WIELKOPOLSKIK-Jun.2K 2300:18:1900:36:32.70+00:06:547:188.2
75KUSZA Jolanta 87UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK50-543K 2400:17:5300:36:36.70+00:06:587:198.2
76KUSZA Marcelina 88UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK30-393K 2500:18:1700:36:38.40+00:07:007:198.2
77KĘDZIERSKA Edyta 62GDAŃSKK40-444K 2600:18:2500:36:40.55+00:07:027:208.2
78WOJCIECHOWSKA Katarzyna 159PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK40-445K 2700:18:1600:36:46.40+00:07:087:218.2
79KONCZEWICZ Ela 70LESZNO :)GOGOLEWOK18-292K 28100:18:1800:36:46.70+00:07:087:218.2
80GRZYWOCZ Irena 41LESZNO :)MOSINAK65-693K 2900:18:0500:36:47.45+00:07:097:218.2
81MATYJA Anna 96LESZNO :)ŚREMK45-496K 3000:18:0700:36:47.75+00:07:097:218.2
82KOCHOWICZ Malwina 66SUMMER ISLANDJANOWIEC WIELKOPOLSKIK18-293K 31100:18:3100:36:48.00+00:07:107:218.2
83KRYGIER Mirosława 80KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK50-544K 32100:18:1400:37:01.40+00:07:237:248.1
84WASILEWSKI Sławomir 152PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 52100:18:3800:37:08.00+00:07:307:258.1
85ADAMOWICZ Andrzej 3ŁÓDŹM70+3M 5300:18:4100:37:09.10+00:07:317:258.1
86WIŚNIEWSKI Kazimierz 157PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-644M 5400:18:2700:37:15.45+00:07:377:278.1
87MRÓZ Joanna 180UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK40-446K 3300:18:1300:37:17.15+00:07:397:278
88CIĄŻYŃSKA Dorota 17KS SOKÓŁ GĄSAWANIESTRONNOK45-497K 3400:18:3500:37:25.80+00:07:477:298
89WALCZAK Grzegorz 149OCTOPUS TEAM SUCHY LASSUCHY LASM40-444M 5500:18:3400:37:32.85+00:07:547:308
90KOCZOROWSKA Monika 67KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-394K 35100:18:3000:37:33.05+00:07:557:308
91DADOS Julia 19NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEPARLINEKK-Jun.3K 3600:18:3700:37:33.40+00:07:557:308
92ROZMARYNOWSKI Adrian 124SUMMER ISLANDJANOWIEC WIELKOPOLSKIM-Jun.6M 5600:19:1200:37:34.00+00:07:567:308
93KLAK Joanna 186POZNAŃ/ŚREMK30-395K 3700:18:3700:37:38.90+00:08:007:318
94MULKOWSKA Mariola 100UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-642K 3800:18:3800:37:39.20+00:08:017:318
95LEGOCKA-WALCZAK Kinga 89OCTOPUS TEAM SUCHY LASSUCHY LASK40-447K 3900:18:4000:37:43.15+00:08:057:328
96CHOLEWKA Jolanta 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-643K 4000:18:3800:37:43.20+00:08:057:328
97POTOCKI Mikołaj 113LIPINKI SZLACHECKIEM-Jun.7M 5700:19:2000:37:43.30+00:08:057:328
98KAŁUŻNY Waldemar 56UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM50-547M 5800:18:5300:37:49.75+00:08:117:347.9
99ZAWISŁA Stanisław 168MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-699M 5900:18:3400:37:54.95+00:08:167:347.9
100KRAWCZYK Dorota 76CZARNE PANTERYPIŁAK55-593K 4100:18:4700:37:55.25+00:08:177:357.9
101KURASZ Marian 86SUMMER ISLANDKCYNIAM60-645M 6000:19:0300:37:56.10+00:08:187:357.9
102PIATCZYC Wacław 107GRODZISK WLKP.M-Niepełnosprawni(B)2M 6100:18:3400:38:03.90+00:08:257:367.9
103GÓRSKI Bolesław 34A KUKUMŁODZIKOWOM30-395M 6200:18:4200:38:07.30+00:08:297:377.9
104PIATCZYC Barbara 108GRODZISK WLKP.K55-594K 4200:18:5700:38:12.75+00:08:347:387.9
105ZIELINKIEWICZ Wiktoria 169KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Dzieci4K 4300:19:0000:38:19.00+00:08:417:397.8
106PAWLICZ Jan 105NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃM70+4M 6300:18:3900:38:26.70+00:08:487:417.8
107ROŻEK Małgorzata 125WIRYK30-396K 4400:18:4600:38:28.65+00:08:507:417.8
108JASIK Beata 50WESOŁY BORSUK TEAMŁĄCZNIKK30-397K 4500:18:5900:38:33.10+00:08:557:427.8
109RAJEWSKA Beata 118PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKINGPIŁAK40-448K 4600:19:2000:38:44.65+00:09:067:447.7
110DREISEITEL Andrzej 23WROCŁAWM55-599M 6400:18:5600:38:48.40+00:09:107:457.7
111MARCINKOWSKA Renata 93FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK65-694K 4700:19:0700:38:48.90+00:09:107:457.7
112CICHA Aleksandra 18ŚREMK30-398K 4800:19:2900:38:52.50+00:09:147:467.7
113WOROCH Jolanta 162DOPIEWODOPIEWOK50-545K 4900:19:2900:38:56.40+00:09:187:477.7
114ANGIELCZYK Małgorzata 183MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-695K 5000:19:2200:38:59.20+00:09:217:477.7
115SZCZEPANIAK Andrzej 144ŚREMM40-445M 6500:19:3100:39:02.45+00:09:247:487.7
116PASZKIEWICZ Jadwiga 104WRZEŚNIAK70+1K 5100:19:1900:39:09.75+00:09:317:507.7
117JANISZEWSKA Ewa 49PSARSKIEK45-498K 5200:19:3400:39:19.95+00:09:417:527.6
118ROZMARYNOWSKA Beata 122SUMMER ISLANDJANOWIEC WIELKOPOLSKIK40-449K 5300:19:5100:39:21.60+00:09:437:527.6
119NIECHWIEJCZYK Kinga 101UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Dzieci5K 5400:19:2800:39:23.05+00:09:457:527.6
120WYCISŁO Agata 165DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 5500:19:3300:39:25.20+00:09:477:537.6
121SIERŻANT Anna 130GORZYCEK30-399K 5600:19:3500:39:27.85+00:09:497:537.6
122CHĘCIŃSKA Krystyna 15UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-644K 5700:19:3100:39:29.55+00:09:517:537.6
123KANIEWSKA Alicja 57SUMMER ISLANDBYDGOSZCZK30-3910K 5800:19:2800:39:29.70+00:09:517:547.6
124WIERZBICKI Waldemar 154WARSZAWAM65-6910M 6600:18:3100:39:33.80+00:09:557:547.6
125KUBIAK Anna 82KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINK50-546K 5900:19:4600:39:34.15+00:09:567:547.6
126PRZYBYŁOWICZ Bronisława 188UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKI SUCHYLASK65-696K 6000:20:0200:39:42.75+00:10:047:567.6
127ŚLUSARCZYK Karolina 176WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci6K 6100:19:4300:39:43.85+00:10:057:567.6
128KONIECZNA Magdalena 71OCTOPUS TEAM SUCHY LASPOZNAŃK45-499K 6200:19:5300:40:04.05+00:10:268:007.5
129BOBER Czesław 10MARSZ PO ZDROWIESUCHY LASM70+5M 6700:19:5900:40:08.35+00:10:308:017.5
130KUBIAK Wojciech 83ŻNINM55-5910M 6800:19:5200:40:09.40+00:10:318:027.5
131HORIACZEK Małgorzata 45UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK65-697K 6300:20:0800:40:09.90+00:10:318:027.5
132KLEMENS Karolina 65NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIESUCHARZEWOK-Jun.4K 6400:20:1000:40:16.65+00:10:388:037.5
133PIASECKI Robert 106CZARNE PANTERYPIŁAM-Dzieci2M 6900:19:1900:40:22.60+00:10:448:047.4
134WITUCKA Karolina 158POZNAŃK-Dzieci7K 6500:19:5300:40:24.10+00:10:468:047.4
135BAJ Danuta 5LESZNO :)ŚCINAWAK55-595K 6600:18:4200:40:24.35+00:10:468:057.4
136WYCISŁO Damian 166DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)3M 7000:19:3400:40:28.80+00:10:508:057.4
137KROJNIAK Maria 78NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIEDĄBROWAK-Jun.5K 6700:19:4100:40:35.70+00:10:578:077.4
138KARDZASZ Małgorzata 184ŚREMK50-547K 6800:20:1000:40:36.40+00:10:588:077.4
139ABRAMOWICZ Ewa 1BORUCINOK45-4910K 6900:20:0700:40:37.05+00:10:598:077.4
140KOSICKA Beata 73NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAK45-4911K 7000:20:0700:40:39.85+00:11:018:087.4
141MICHAŁOWSKA Monika 97LUBOŃK30-3911K 7100:20:0800:40:51.85+00:11:138:107.3
142BIK Katarzyna 7KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEK-Jun.6K 7200:20:0700:41:25.00+00:11:478:177.2
143SMARUJ-SADOWSKA Janina 133BYDGOSZCZK65-698K 7300:20:2800:41:26.35+00:11:488:177.2
144KAŁUŻNA Magdalena 55UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK50-548K 7400:20:4300:41:28.05+00:11:508:177.2
145KOWALCZUK Maria 74JASTROWIEK40-4410K 7500:20:4600:41:32.55+00:11:548:187.2
146CUPIAŁ Wiktoria 174KS METRACO POLKOWICEPASZOWAK-Jun.7K 7600:20:0900:41:38.00+00:12:008:197.2
147POTOCKI Rafał 114LIPINKI SZLACHECKIEM-Dzieci3M 7100:20:0500:41:38.25+00:12:008:197.2
148HORIACZEK Ryszard 44UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM65-6911M 72100:20:4500:41:38.80+00:12:008:197.2
149BŁASZCZYK Katarzyna 9KIJANKI POZNAŃPOZNAŃK45-4912K 7700:21:0400:41:47.70+00:12:098:217.2
150KAWCZYŃSKA Teresa 61KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-596K 7800:20:4800:41:49.90+00:12:118:227.2
151WYCISŁO Romuald 167DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)4M 7300:20:3000:41:51.55+00:12:138:227.2
152WALIGÓRSKA-WOWCZAK Krystyna 151MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-699K 7900:21:1100:42:05.20+00:12:278:257.1
153GENDERA Mirosława 179MÓRKAK40-4411K 8000:21:0400:42:06.45+00:12:288:257.1
154WIŚNIEWSKA Danuta 156PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-597K 8100:20:5500:42:13.75+00:12:358:267.1
155KARCZEWSKI Krzysztof 60RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-396M 7400:21:1200:42:14.05+00:12:368:267.1
156KUCZMA Martyna 84DĄBROWAK-Jun.8K 8200:21:0400:42:21.85+00:12:438:287.1
157GROBELNA Jadwiga 36KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 8300:21:0400:42:25.50+00:12:478:297.1
158SOWIŃSKA Grażyna 135MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃ- SKÓRZEWOK60-645K 8400:20:5700:42:39.05+00:13:018:317
159KOCZOROWSKI Kacper 69KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci4M 7500:21:2500:42:48.35+00:13:108:337
160PRUSKA-KĘDZIOR Anna 116FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK65-6910K 8500:21:1800:42:51.95+00:13:138:347
161OGONOWSKA Edyta 102KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-598K 8600:21:1800:42:53.35+00:13:158:347
162PRAŁAT Grażyna 115LESZNO :)ŻAKOWOK60-646K 8700:21:3600:42:57.35+00:13:198:357
163IGLIŃSKA Maria 46LESZNO :)GONIEMBICEK60-647K 8800:21:3800:43:00.40+00:13:228:367
164CHMIEL Agata 16ŚREMK55-599K 8900:21:4200:43:08.60+00:13:308:377
165KLEMENS Natalia 64NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIESUCHARZEWOK-Dzieci8K 9000:21:2700:43:28.20+00:13:508:416.9
166DOBROWOLSKI Patryk 22WARSZAWAM-Dzieci5M 7600:22:1100:43:34.95+00:13:568:436.9
167GÓRCZAK Wioleta 35ŚREMK40-4412K 91100:21:3500:43:48.35+00:14:108:456.8
168WALCZAK Henryk 150OCTOPUS TEAM SUCHY LASPOZNAŃM70+6M 7700:21:2400:44:00.25+00:14:228:486.8
169KUCZYŃSKI Włodzimierz 85NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM55-5911M 7800:21:4500:44:13.70+00:14:358:506.8
170JÓŹWIAK Dominik 52WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)5M 7900:21:2500:44:14.80+00:14:368:506.8
171SZAROLETA Zofia 143FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK70+2K 9200:21:3300:44:16.50+00:14:388:516.8
172TOBYS Alicja 145CZEMPIŃK60-648K 9300:22:0100:44:31.85+00:14:538:546.7
173SOKOŁOWSKA Klaudia 134CZARNE PANTERYPIŁAK18-294K 9400:21:5600:44:35.60+00:14:578:556.7
174KAPSA Emilia 58UKS GIMNAZJON SUCHY LASLUBOŃK65-6911K 9500:22:0400:44:41.70+00:15:038:566.7
175WIŚNIEWSKA Mariola 155LESZNO :)LESZNOK55-5910K 9600:23:0400:44:59.75+00:15:219:006.7
176SZALONA Grażyna 142ŚREMK50-549K 9700:22:1700:45:09.45+00:15:319:026.6
177WAWRZYNIAK Krystyna 153MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-6912K 9800:22:1400:45:20.10+00:15:429:046.6
178LAŚ Jolanta 178LESZNO :)LESZNOK45-4913K 9900:23:4300:45:29.30+00:15:519:056.6
179BŁASZCZYK Łukasz 8KIJANKI POZNAŃPOZNAŃM40-446M 8000:22:5400:46:12.40+00:16:349:146.5
180JAŚKOWSKA Bernadeta 189UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK55-5911K 10000:23:3400:47:26.40+00:17:489:296.3
181DUSZEŃKO Elwira 26KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)1K 10100:22:2100:47:35.05+00:17:579:316.3
182SMOLARSKI Andrzej 187MARSZ PO ZDROWIEPIŁAM45-496M 8100:22:2600:47:37.30+00:17:599:316.3
183TOBOŁA Dorota 190UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-649K 10200:23:4700:48:08.45+00:18:309:376.2
184WUJEK Ania 164MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-6410K 10300:24:0100:48:29.70+00:18:519:416.2
185DROP Mieczysław 24PAKOŚĆM70+7M 8200:24:2400:48:51.55+00:19:139:466.1
Znaleziono 185 wynik(ów)