Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-08-20 |
Miejsce : | Śrem |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 190 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 185 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAJEWSKI Sebastian | 119 | PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M45-49 | 00:14:31 | |||
2 | WOROCH Roman | 161 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M55-59 | 00:14:42 | |||
3 | ROŻYNEK Miron | 126 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M50-54 | 00:15:02 | |||
4 | KRYŚ Artur | 81 | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | M45-49 | 00:15:09 | |||
5 | POLEWCZAK Mariusz | 112 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | 00:15:10 | |||
6 | MACHNIK Janusz | 92 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | 00:15:26 | |||
7 | RAKUĆ Jakub | 120 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:15:29 | |||
8 | CHYRA Wiktor | 21 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:15:31 | |||
9 | STAWICKI Kacper | 139 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | MIERUCIN | M-Jun. | 00:15:32 | |||
10 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 30 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M-Jun. | 00:15:33 | |||
11 | SŁOMIAN Leszek | 132 | UNIA MIAST | KATOWICE | M55-59 | 00:15:36 | |||
12 | BIK Stanisław | 173 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGINICE | M55-59 | 1 | 00:15:37 | ||
13 | SPYCHAŁA Lesław | 136 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | M50-54 | 00:15:57 | |||
14 | CHAMIELEC Bogusław | 14 | A EMERYT BIEGA | LUBIN | M50-54 | 00:16:00 | |||
15 | ADAMUS Marian | 4 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M65-69 | 00:16:02 | |||
16 | ADAMCZYK Adam | 2 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 1 | 00:16:05 | ||
17 | KROMSKI Paweł | 79 | NORDIC WALKING KIEKRZ | KIEKRZ | M50-54 | 00:16:11 | |||
18 | BROKOS Piotr | 13 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | BARCIN | M30-39 | 00:16:12 | |||
19 | ZYGMUNT Gracjan | 171 | PKU EUROCONSULTING PIŁA | PIŁA | M18-29 | 00:16:18 | |||
20 | STANISŁAWSKI Jan | 137 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M55-59 | 00:16:18 | |||
21 | SYKISZ Maksym | 141 | LESZNO :) | BOSZKOWO-LETNISKO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:20 | |||
22 | TOMCZYK Edward | 146 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M65-69 | 00:16:22 | |||
23 | GAŁĄZKA Paweł | 32 | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:24 | ||||
24 | FRĄCKOWIAK Roman | 29 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M45-49 | 1 | 00:16:25 | ||
25 | LENZ Andrzej | 90 | GNIEZNO | M50-54 | 00:16:26 | ||||
26 | JANECKI Dariusz | 48 | PIŁA | M55-59 | 00:16:30 | ||||
27 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 103 | ZS ROSKO | WIELEŃ | K45-49 | 1 | 00:16:31 | ||
28 | POLEWCZAK Aneta | 111 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | 00:16:32 | |||
29 | GRYGOROWICZ Bogdan | 40 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 00:16:33 | |||
30 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 63 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:16:38 | |||
31 | DUSZEŃKO Zygmunt | 256 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | 00:16:39 | |||
32 | PINTAK Artur | 110 | WESOŁY BORSUK TEAM | KOLNOWICE | M30-39 | 00:16:43 | |||
33 | SIKORA Bronisław | 175 | LESZNO :) | LESZNO | M60-64 | 00:16:43 | |||
34 | MIKOŁAJCZAK Jan | 98 | KS METRACO POLKOWICE | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:43 | |||
35 | WUJEK Tomek | 163 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | 00:16:46 | |||
36 | JÓŹWIAK Marianna | 51 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:16:47 | |||
37 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 33 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:16:53 | |||
38 | WOJCIECHOWSKI Marek | 160 | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M55-59 | 00:16:56 | |||
39 | KRECZMER Marzena | 77 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K30-39 | 00:16:58 | |||
40 | KOWALCZYK Edyta | 177 | WAŁBRZYCH | K45-49 | 00:17:00 | ||||
41 | GRUSZKA Michał | 37 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | 00:17:01 | |||
42 | KARCZEWSKA Marzena | 59 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:17:01 | |||
43 | RAKUĆ Angelika | 121 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | 00:17:04 | |||
44 | STAROSTA Lukasz | 138 | ZS ROSKO | WIELEN | M-Jun. | 00:17:05 | |||
45 | WITUCKI Jacek | 185 | A.W | POZNAŃ | M45-49 | 00:17:09 | |||
46 | PIATCZYC Michał | 109 | GRODZISK WLKP. | M-Jun. | 00:17:10 | ||||
47 | SIKORA Antoni | 131 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M65-69 | 00:17:10 | |||
48 | PRZYMUSIŃSKI Piotr | 117 | N/Z | POZNAŃ | M60-64 | 00:17:11 | |||
49 | BUCZKOWSKI Jerzy | 72 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:17:11 | |||
50 | BOJANOWSKI Marcin | 11 | OBORNIKI | M30-39 | 00:17:20 | ||||
51 | KRAKOWIAK Małgorzata | 75 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | WIRY | K50-54 | 00:17:20 | |||
52 | GRUSZKA Michał | 38 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Dzieci | 00:17:22 | |||
53 | FALKOWSKI Piotr | 28 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M50-54 | 00:17:23 | |||
54 | FIJAŁKOWSKI Marek | 95 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M55-59 | 00:17:28 | |||
55 | DUKAT Radosław | 25 | ŚREM | M40-44 | 00:17:29 | ||||
56 | JÓŹWIAK Łukasz | 53 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:29 | |||
57 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 94 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | 00:17:29 | |||
58 | FRYDRYCH Marcin | 31 | NORDIC WALKING KIEKRZ | ROKIETNICA | M30-39 | 00:17:32 | |||
59 | JANECKA Agnieszka | 47 | PIŁA | K40-44 | 00:17:34 | ||||
60 | MOZDZEN Barbara | 99 | NIEZRZESZONA | GNIEZNO | K55-59 | 00:17:34 | |||
61 | ZIELIŃSKA Jolanta | 170 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:17:35 | |||
62 | GRZYWOCZ Bernard | 42 | LESZNO :) | MOSINA | M65-69 | 00:17:43 | |||
63 | SIERACKA Katarzyna | 129 | LESZNO :) | LESZNO | K50-54 | 00:17:45 | |||
64 | GRYGOROWICZ Teresa | 39 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:17:48 | |||
65 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 91 | CZARNE PANTERY | PIŁA | M65-69 | 00:17:49 | |||
66 | SUSKA Danuta | 140 | NIEMA | ŚREM | K65-69 | 00:17:52 | |||
67 | KUSZA Jolanta | 87 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:17:53 | |||
68 | GWAREK Anita | 43 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:01 | |||
69 | DANA Kazimiera | 20 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 1 | 00:18:05 | ||
70 | GRZYWOCZ Irena | 41 | LESZNO :) | MOSINA | K65-69 | 00:18:05 | |||
71 | KOCZOROWSKA Patrycja | 68 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Dzieci | 00:18:07 | |||
72 | EWERTOWSKA Ewa | 27 | NORDIC WALKING KIEKRZ | POZNAŃ | K45-49 | 00:18:07 | |||
73 | MATYJA Anna | 96 | LESZNO :) | ŚREM | K45-49 | 00:18:07 | |||
74 | MRÓZ Joanna | 180 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | K40-44 | 00:18:13 | |||
75 | KRYGIER Mirosława | 80 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K50-54 | 1 | 00:18:14 | ||
76 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 159 | PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE | PLESZEW | K40-44 | 00:18:16 | |||
77 | KUSZA Marcelina | 88 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K30-39 | 00:18:17 | |||
78 | KONCZEWICZ Ela | 70 | LESZNO :) | GOGOLEWO | K18-29 | 1 | 00:18:18 | ||
79 | ROZMARYNOWSKA Karolina | 123 | SUMMER ISLAND | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | K-Jun. | 00:18:19 | |||
80 | KOZŁOWSKA Jagoda | 172 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:18:20 | |||
81 | KOZŁOWSKA Julia | 6 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Jun. | 00:18:21 | |||
82 | KĘDZIERSKA Edyta | 62 | GDAŃSK | K40-44 | 00:18:25 | ||||
83 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 157 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:18:27 | |||
84 | KOCZOROWSKA Monika | 67 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 1 | 00:18:30 | ||
85 | WIERZBICKI Waldemar | 154 | WARSZAWA | M65-69 | 00:18:31 | ||||
86 | KOCHOWICZ Malwina | 66 | SUMMER ISLAND | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | K18-29 | 1 | 00:18:31 | ||
87 | WALCZAK Grzegorz | 149 | OCTOPUS TEAM SUCHY LAS | SUCHY LAS | M40-44 | 00:18:34 | |||
88 | ZAWISŁA Stanisław | 168 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | M65-69 | 00:18:34 | |||
89 | PIATCZYC Wacław | 107 | GRODZISK WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:34 | ||||
90 | CIĄŻYŃSKA Dorota | 17 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | NIESTRONNO | K45-49 | 00:18:35 | |||
91 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 127 | LESZNO :) | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M70+ | 00:18:37 | |||
92 | DADOS Julia | 19 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | PARLINEK | K-Jun. | 00:18:37 | |||
93 | KLAK Joanna | 186 | POZNAŃ/ŚREM | K30-39 | 00:18:37 | ||||
94 | WASILEWSKI Sławomir | 152 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 1 | 00:18:38 | ||
95 | MULKOWSKA Mariola | 100 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K60-64 | 00:18:38 | |||
96 | CHOLEWKA Jolanta | 181 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-64 | 00:18:38 | |||
97 | PAWLICZ Jan | 105 | NORDIC WALKING KIEKRZ | POZNAŃ | M70+ | 00:18:39 | |||
98 | LEGOCKA-WALCZAK Kinga | 89 | OCTOPUS TEAM SUCHY LAS | SUCHY LAS | K40-44 | 00:18:40 | |||
99 | ADAMOWICZ Andrzej | 3 | ŁÓDŹ | M70+ | 00:18:41 | ||||
100 | GÓRSKI Bolesław | 34 | A KUKU | MŁODZIKOWO | M30-39 | 00:18:42 | |||
101 | BAJ Danuta | 5 | LESZNO :) | ŚCINAWA | K55-59 | 00:18:42 | |||
102 | ROŻEK Małgorzata | 125 | WIRY | K30-39 | 00:18:46 | ||||
103 | KRAWCZYK Dorota | 76 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K55-59 | 00:18:47 | |||
104 | KAŁUŻNY Waldemar | 56 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M50-54 | 00:18:53 | |||
105 | DREISEITEL Andrzej | 23 | WROCŁAW | M55-59 | 00:18:56 | ||||
106 | PIATCZYC Barbara | 108 | GRODZISK WLKP. | K55-59 | 00:18:57 | ||||
107 | JASIK Beata | 50 | WESOŁY BORSUK TEAM | ŁĄCZNIK | K30-39 | 00:18:59 | |||
108 | ZIELINKIEWICZ Wiktoria | 169 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K-Dzieci | 00:19:00 | |||
109 | KURASZ Marian | 86 | SUMMER ISLAND | KCYNIA | M60-64 | 00:19:03 | |||
110 | MARCINKOWSKA Renata | 93 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOCHACZEW | K65-69 | 00:19:07 | |||
111 | ROZMARYNOWSKI Adrian | 124 | SUMMER ISLAND | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-Jun. | 00:19:12 | |||
112 | PIASECKI Robert | 106 | CZARNE PANTERY | PIŁA | M-Dzieci | 00:19:19 | |||
113 | PASZKIEWICZ Jadwiga | 104 | WRZEŚNIA | K70+ | 00:19:19 | ||||
114 | POTOCKI Mikołaj | 113 | LIPINKI SZLACHECKIE | M-Jun. | 00:19:20 | ||||
115 | RAJEWSKA Beata | 118 | PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKING | PIŁA | K40-44 | 00:19:20 | |||
116 | ANGIELCZYK Małgorzata | 183 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:19:22 | |||
117 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 101 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Dzieci | 00:19:28 | |||
118 | KANIEWSKA Alicja | 57 | SUMMER ISLAND | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:19:28 | |||
119 | CICHA Aleksandra | 18 | ŚREM | K30-39 | 00:19:29 | ||||
120 | WOROCH Jolanta | 162 | DOPIEWO | DOPIEWO | K50-54 | 00:19:29 | |||
121 | SZCZEPANIAK Andrzej | 144 | ŚREM | M40-44 | 00:19:31 | ||||
122 | CHĘCIŃSKA Krystyna | 15 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K60-64 | 00:19:31 | |||
123 | WYCISŁO Agata | 165 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:33 | |||
124 | WYCISŁO Damian | 166 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:34 | |||
125 | JANISZEWSKA Ewa | 49 | PSARSKIE | K45-49 | 00:19:34 | ||||
126 | SIERŻANT Anna | 130 | GORZYCE | K30-39 | 00:19:35 | ||||
127 | KROJNIAK Maria | 78 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | DĄBROWA | K-Jun. | 00:19:41 | |||
128 | ŚLUSARCZYK Karolina | 176 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Dzieci | 00:19:43 | |||
129 | KUBIAK Anna | 82 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | K50-54 | 00:19:46 | |||
130 | ROZMARYNOWSKA Beata | 122 | SUMMER ISLAND | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | K40-44 | 00:19:51 | |||
131 | KUBIAK Wojciech | 83 | ŻNIN | M55-59 | 00:19:52 | ||||
132 | WITUCKA Karolina | 158 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:19:53 | ||||
133 | KONIECZNA Magdalena | 71 | OCTOPUS TEAM SUCHY LAS | POZNAŃ | K45-49 | 00:19:53 | |||
134 | BOBER Czesław | 10 | MARSZ PO ZDROWIE | SUCHY LAS | M70+ | 00:19:59 | |||
135 | PRZYBYŁOWICZ Bronisława | 188 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI SUCHYLAS | K65-69 | 00:20:02 | |||
136 | POTOCKI Rafał | 114 | LIPINKI SZLACHECKIE | M-Dzieci | 00:20:05 | ||||
137 | BIK Katarzyna | 7 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGINICE | K-Jun. | 00:20:07 | |||
138 | KOSICKA Beata | 73 | NORDIC WALKING KIEKRZ | ROKIETNICA | K45-49 | 00:20:07 | |||
139 | ABRAMOWICZ Ewa | 1 | BORUCINO | K45-49 | 00:20:07 | ||||
140 | MICHAŁOWSKA Monika | 97 | LUBOŃ | K30-39 | 00:20:08 | ||||
141 | HORIACZEK Małgorzata | 45 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | K65-69 | 00:20:08 | |||
142 | CUPIAŁ Wiktoria | 174 | KS METRACO POLKOWICE | PASZOWA | K-Jun. | 00:20:09 | |||
143 | KLEMENS Karolina | 65 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | SUCHARZEWO | K-Jun. | 00:20:10 | |||
144 | KARDZASZ Małgorzata | 184 | ŚREM | K50-54 | 00:20:10 | ||||
145 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 133 | BYDGOSZCZ | K65-69 | 00:20:28 | ||||
146 | WYCISŁO Romuald | 167 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:30 | |||
147 | KAŁUŻNA Magdalena | 55 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:20:43 | |||
148 | HORIACZEK Ryszard | 44 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M65-69 | 1 | 00:20:45 | ||
149 | KOWALCZUK Maria | 74 | JASTROWIE | K40-44 | 00:20:46 | ||||
150 | KAWCZYŃSKA Teresa | 61 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K55-59 | 00:20:48 | |||
151 | WIŚNIEWSKA Danuta | 156 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | 00:20:55 | |||
152 | SOWIŃSKA Grażyna | 135 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ- SKÓRZEWO | K60-64 | 00:20:57 | |||
153 | KUCZMA Martyna | 84 | DĄBROWA | K-Jun. | 00:21:04 | ||||
154 | GENDERA Mirosława | 179 | MÓRKA | K40-44 | 00:21:04 | ||||
155 | BŁASZCZYK Katarzyna | 9 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | K45-49 | 00:21:04 | |||
156 | GROBELNA Jadwiga | 36 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:04 | |||
157 | WALIGÓRSKA-WOWCZAK Krystyna | 151 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:11 | |||
158 | KARCZEWSKI Krzysztof | 60 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:21:12 | |||
159 | OGONOWSKA Edyta | 102 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:21:18 | |||
160 | PRUSKA-KĘDZIOR Anna | 116 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:18 | |||
161 | WALCZAK Henryk | 150 | OCTOPUS TEAM SUCHY LAS | POZNAŃ | M70+ | 00:21:24 | |||
162 | KOCZOROWSKI Kacper | 69 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:21:25 | |||
163 | JÓŹWIAK Dominik | 52 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:25 | |||
164 | KLEMENS Natalia | 64 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | SUCHARZEWO | K-Dzieci | 00:21:27 | |||
165 | SZAROLETA Zofia | 143 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K70+ | 00:21:33 | |||
166 | GÓRCZAK Wioleta | 35 | ŚREM | K40-44 | 1 | 00:21:35 | |||
167 | PRAŁAT Grażyna | 115 | LESZNO :) | ŻAKOWO | K60-64 | 00:21:36 | |||
168 | IGLIŃSKA Maria | 46 | LESZNO :) | GONIEMBICE | K60-64 | 00:21:38 | |||
169 | CHMIEL Agata | 16 | ŚREM | K55-59 | 00:21:42 | ||||
170 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 85 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M55-59 | 00:21:45 | |||
171 | SOKOŁOWSKA Klaudia | 134 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K18-29 | 00:21:56 | |||
172 | TOBYS Alicja | 145 | CZEMPIŃ | K60-64 | 00:22:01 | ||||
173 | KAPSA Emilia | 58 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | LUBOŃ | K65-69 | 00:22:04 | |||
174 | DOBROWOLSKI Patryk | 22 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:22:11 | ||||
175 | WAWRZYNIAK Krystyna | 153 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:22:14 | |||
176 | SZALONA Grażyna | 142 | ŚREM | K50-54 | 00:22:17 | ||||
177 | DUSZEŃKO Elwira | 26 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:21 | |||
178 | SMOLARSKI Andrzej | 187 | MARSZ PO ZDROWIE | PIŁA | M45-49 | 00:22:26 | |||
179 | BŁASZCZYK Łukasz | 8 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | M40-44 | 00:22:54 | |||
180 | WIŚNIEWSKA Mariola | 155 | LESZNO :) | LESZNO | K55-59 | 00:23:04 | |||
181 | JAŚKOWSKA Bernadeta | 189 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K55-59 | 00:23:34 | |||
182 | LAŚ Jolanta | 178 | LESZNO :) | LESZNO | K45-49 | 00:23:43 | |||
183 | TOBOŁA Dorota | 190 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K60-64 | 00:23:47 | |||
184 | WUJEK Ania | 164 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-64 | 00:24:01 | |||
185 | DROP Mieczysław | 24 | PAKOŚĆ | M70+ | 00:24:24 |
Znaleziono 185 wynik(ów)